10/10
Sonic8 2012 máj. 06. - 16:00:29 10/10
(650/1150)
A héten kinn voltam Londonba keddtõl szombat estig és volt szerencsém megnézni az õsbemutatóját ahol konkrétan szuperhõsnek öltözött emberek nézték a filmet:DD és azt kelll hogy mondjam hogy ez a film is eredeti nyelven annyira de annyira élvezhetõbb...
8/10
offtopic
_Freddy_ 2012 máj. 06. - 15:27:37 8/10
(649/1150)
ezzel már én is találkoztam, igen jó kép, fõleg a Fekete Laci Hulk XD
Darth Plagueis 2012 máj. 06. - 15:07:42
(648/1150)
Bosszú Angyalai mozifilm-magyar verzió : :D
10/10
KurtWagner 2012 máj. 06. - 12:29:44 10/10
(647/1150)
Úgy nézz ki egy interjú alapján, hogy az Avengers tervezett Blue-ray/DVD kiadásán 30 percnyi kihagyott jelenet lesz:

http://collider.com/the-avengers-deleted-scenes/159451/

Kiváncsian várom. Eddig is terveztem megvenni eredetiben, de ha a hír igaz, akkor biztos vétel lesz.
Amúgy Thor Földre való visszatérése kapcsán, nagyon rebesgetik, hogy a Varázslónõ és Executioner lesz a fõgonosz benne, szóval ez kellõ magyrázat lenne a visszatérésre. Mint ahogy malekith is az lenne, mivel egy interjóban valaki emlitette Odin kincstárából a Cascet of Windset, ami meg azzal a fõgonosszal van összefüggésben. Az szinte biztos, hogy Asgard a Bifrost nélkül hangsúlyos szerepet kap benne. A Vasember 3-ra meg most már biztos vagyok, hogy Mandarin lesz. Erõs kinai szereplés, Ben Kingsley, aki tökéletes Mandarin lehetne és az IMDB is (igaz megemlítve, hogy csak pletyka) annak írja, plusz, a Vasmber 1 elsõ felét veszik alapul a filmben, ahol is a terrorista vezér a Tíz gyûrû szõvetségénekvolt a tagja.
9/10
offtopic
murdanom 2012 máj. 05. - 19:41:47 9/10
(646/1150)
Háát, lehet.
Sirius111 2012 máj. 05. - 19:25:08
(645/1150)
Jah és ezt arra alapozom, hogy nem néz rá, hanem fleknibõl üt!!!
Sirius111 2012 máj. 05. - 19:24:12
(644/1150)
SPOILERES
Hmmm....szerintem sem sima haveri medvepuszi volt....inkább a korábbi ( repülõs ) verekedésük "lezárása", mármint, hogy "Enyém az uccsó ütés"! :PP
10/10
KurtWagner 2012 máj. 05. - 18:59:49 10/10
(643/1150)
Szerintem elõször írtad jól:

Iron Fist vagyis vasököl az Daniel Rand.

Shang-chi, akit eredetileg Bruce Lee-rõl mintáztak, és a Hands of Kung-Fu képregényben bukkant fel (és amíg a jogok a Marvelnél voltak Fu-Manchu, most már csak egy szimpla mesterbünõzõ fia, aki a saját apja ellen harcol fõleg az MI-5, de a SHield segítslgével is) teljesen más. Bár mindkettõ volt Bosszú angyal tag. Szóval hiba lenne összevonni egymással ezt a kettõt még akkor is, ha mindkét karakter a távol-keleti harcmûvészetekben jártas figura. Iron Fistöt akkor már inkább Cage-gel van értelme összevonni (jelenleg õ is BA tag), mert õk társak voltk, mint Bérelhetõ hõsök.

Amúgy ezekre sajnos nem lehet nagyon hagyatkozni: egy két éve még Namor, és Hangya is tervbe volt véve, és most nem is nagyon látom, hogy mi a helyzet velük. Tavaly év elején, még 2011-re a Deathlok is fel volt tûntetve, és bár a címet még mindig meg lehet találni, már csak sok kérdõjellel. Az Iron Fistöt meg már az X-men elsõ része óta emlegetik, akkor még Ray Parkot említve (Darth Maul, illetve Varangy az X-menbõl) lehetséges fõszereplõnek. Még mindig nem lett belõle semmi. De a remény hal meg utoljára. Azt, hogy a Walt Disney tulajdonos, tényleg reményteli a jõvõ filmtermését nézve, viszont belegondolva, hogy a DC már kezdetek óta a Warner bros egyik cége, és bár sokáig sorozatok és filmek terén verte a Marvel adaptációkat, mostanában nem sok DC adaptáció készül (legalább is a Marvelhez képest), pedig ott még a jogdíjakkal sem lenne gond.
Rossi65 2012 máj. 05. - 17:28:52
(642/1150)
Spoiler*****
billbester igazad van így már nekem is leesik csak 1 szép munka ütés lehetett!!!! :D:D:D
murdanom jót írtál és ezzel az én kérdéseimet is megválaszoltad Thor 2bõl biztos kiderül majd hogy jött át Thor és Hulk az elején biztosan manipuláció alatt állta amit meg is tudtak Lokitól és ezután Hulk a zuhanástól magához tért ezután Thornak csak tényleg 1 szép munka jellegû ütést adott :D:D:D
Azért csak kiderült Hulknál senki sem erõsebb :D:D:D
Spolier vége****
8/10
offtopic
_Freddy_ 2012 máj. 05. - 17:22:23 8/10
(641/1150)
na végre valaki aki meg tudta ezt magyarázni, köszönöm xD
9/10
murdanom 2012 máj. 05. - 17:14:01 9/10
(640/1150)
Na!Öt napon belül kétszer megnéztem és nem tok betelni vele nagyon jó!!A humora iszonyatosan jó, a látványvilág szintén, a színészek is rendben voltak, a sztori meg nem volt túl bonyolítva, alig volt érdekesebb az Amerika Kapitány: az elsõ bosszúálló-jénál (leszámítva hogy minden jelentõsebb szereplõ ismerõs volt valamelyik elõzményfilmbõl) de ez egyáltalán nem zavart, az elõbb említett elõnyök miatt.Érdekes, hogy annyira nem rág semmit a szánkba hogy volt egykét (számomra)félig meddig megmagyarázatlan dolog: hogy jött át Thor a Földre?Hát...ezt remélhetõleg ha lesz ennek vagy a Thornak fojtatása(és kicsi rá az esély hogy nem lesz) megmagyarázzák, bár nekem egyértelmû volt hogy Odin is tud kaput nyitni ahogy azt Thor kiátkozásakor tette de ezek szerint az kivétel volt.Akkor most mi van Banner-el?Nem vagyok benne biztos de más nem nagyon lehet:A Förtelemmel vívott küzdelemben/kor/elõtt(lásd: A hihetetlen Hulk) megtanulta kezelni a Hulkot és ezt titkolja mások elõl mert...talán mert így a legtöbben nem arra figyelnének hogy ne menjen fel a pulzusa hanem simán félnének tõle, kerülnék és ez rosszabb.Akkor kérdezhetnénk hogy SPOILER miért pusztított összevissza az elsõ átváltozás után?Nos szerintem ehhez rögtön hozzá lehet fûzni azt a kérdést hogy miért kapta fel beszélgetés közben Loki elkobzott jogarát.Mindkettõre a válasz:Loki irányította õt.Nem úgy ahogy a többieket, nem is 100%-osan, de irányította!Aztán mikor elájult megszakadt a mentális kapcsolat.SPOILERVÉGE Aztán volt még egy ilyen dolog amit nem nagyon tudtam hova tenni, csak röhögtem rajta, hogy az egyik akciójelenet végén Hulk ki üti Thort a nézõ látóterébõl.Hát itt írta valaki hogy öklözõs pacsit akart neki adni ami teljesen logikus, így végiggondolva még viccesebb és nem tom hogy nem jöttem rá:D Nagyon ajánlom mindenkinek zsír film lett!!:D
4/10
Meklód fia 2012 máj. 05. - 16:48:15 4/10
(639/1150)
Scarlett meg sólyomszem nem tûnt volna fel, ha kimarad a filmbõl. Egy vízipisztoly feltrancsírozná õket, annyira gyengék
8/10
offtopic
_Freddy_ 2012 máj. 05. - 12:10:07 8/10
(638/1150)
Ez egy felesleges poén volt. :D Csak a nézõk kedvéért csinálták. :D
Rossi65 2012 máj. 05. - 12:02:34
(637/1150)
Spoiler****

Banner szóval akkor már vissza nyerte teljesen Hulk irányítását??? És ugye vasembert is meg mentett, de akkor Thor mért ütötte ki az utcán???:D legyõzik a katonákat egymás mellet állnak és kiüti balra Thort nem értetem miért :D

Spoiler****
8/10
offtopic
_Freddy_ 2012 máj. 05. - 05:16:56 8/10
(636/1150)
Lokinál lett is volna Esélye Thornak, mert akkor már nem volt nála a bot, szóval bárki el tudta volna intézni...:D még Jóska a hegyrõl is...

Thor-t meg nem tudni, hogy tért vissza, lepaktált vmi sötét erõkkel hogy visszatérhessen a Földre, errõl majd a Thor 2-ben biztos lesz szó, jobb is hogy maradtak megválaszolatlan kérdések...:D addig lehet találgatni :D

és sztem Thor kb egy szinten van Hulk-al ha nála van a pöröly...:D

De ez a Hulk-os dolog tényleg érdekes volt, az elején nincs magánál, és foylton arról beszél, hogy mi lesz ha a nagy zöld fickó elõtör...aztán a végén meg mintha misem történt volna, hallgat mindenre amit a többiek mondanak neki...azért érdekes
Rossi65 2012 máj. 05. - 03:54:12
(635/1150)
helló meg néztük végre a várva várt filmet szerintem minden igényt kielégített bár pár dolgot nem értek:

****Spoiler****
1.Hogy a picsába tért vissza Thor????? Úgy volt hogy nincs át járó mert ugye Thor szét törte és csak Loki ismeri a titkos átjárókat szóval nem értem hogy térhetett vissza??!!

2. Nem úgy volt hogy Hulkot a csávó már teljesen uralni
tudja ???? És ha nem (már pedig nem mert kiderült ebben a filmben) akkor Hulk egy teljesen külön személyiség semmi köze sincs Bannerhez???

Megjegyzés aki eddig azt hitte hogy Hulk bárkivel is egy szinten lehet az benézte szépen ezt el is mondta Fury annál a kamránál + Thorral valaki 1 szintebe hozta Hulkot hát ha Thor még ha erõsebb is valamennyivel (de nem) Lokinál akkor is láthattuk menyi esélye lett volna :D:D:D:D
****Spoiler vége****
10/10
Ron & Merida 2012 máj. 05. - 01:38:37 10/10
(634/1150)
Kicsit sajnálom, hogy hozzánk nem jutott el a filmvégi gyros evõs jelenet. :(
http://prae.hu/prae/articles.php?aid=4979&cat=1
Mike088 2012 máj. 04. - 23:57:28
(633/1150)
Ma láttam a filmet 3d-ben. Mivel tegnap láttam elõször a Thor címû filmet, a vasember mellett már Loki és Thor is ismerõs volt a többiek nem igazán. Az elsõ fél óra nagyon unalmas, igauzából azon gondolkodtam kár volt a majd kétezres mozijegyért. Aztán felpörög a film, a látvány elsõ osztályú a történet pedig innentõl kezdve már izgalmas is. 6 pontot megér és ajánlom a megtekintését!
dominoizzy 2012 máj. 04. - 12:42:29
(632/1150)
nem úgy nézek meg egy filmet hogy képregénybõl vagy könyvbõl dolgozták-e fel, de ez kivételesen tetszett, nyilván 1000szer jobb volt mint az amerika kapitány és a vasember 2. része együttvéve. mindegy nem fikázom egyiket se, csak összehasonlítok. Tényleg annyira jó a film, ahogy azt itt leírjátok, de csak azért mert mindenki túldícséri 10/9-et kap.
plusz csajoknak: Chris evans hátsója 3D-ben!
irány a mozi, és tessék megnézni!
10/10
cardas 2012 máj. 03. - 22:17:06 10/10 Előzmény Semprini
(631/1150)
"Azért ez a kocka-dolog kicsit a Transformers-filmekre hajaz"
A kockát nem koppintották a Transformersrõl, legfeljebb fordítva, ugyanis a kocka már 1966-ban is szerepelt a Vasember képregényben, és mivel ez a Marvel történetek egyik legfontosabb ereklyéje, én örültem, hogy ezt választották.

"a párhuzamos világok közti átjárót pedig jó pár filmben elsütötték már (elég csak a Hellboy elsõ részére vagy a Csillagkapura gondolni), de hát Hoolywood és az eredetiség nem egy mondatba való fogalmak ugyebár..."
Lehet, hogy most nem jól írom, de tudtommal egyáltalán nincs szó párhuzamos világról, a kocka teleportáló egységként mûködött a filmben, lerövidítve az ûrutazás hosszát pár fényévvel, de ugyanarról az univerzumról beszélünk. Persze a kocka képes más dimenziók közt is kaput nyitni (ezt láthattuk az Amerika Kapitányban)

Mellékesen saját vélemény a film szereplõirõl:
Tony Stark - kicsit tényleg irritáló egy figura, példaképként vagy éppen pozitív szereplõként sose tudok rá gondolni. De jó humorzsák :) 10/8
Kapitány - gondolom sokan a ruha miatt szólják le, de szerintem az is benne lehet, hogy túl "jó" és "tökélete" jellemû, és az emberek szeretnek hibákat is felfedezni a karakterben. Ugyanez a zavaró tényezõ a szememben Supermannel kapcsolatban is. Hiába, emberközelibb karaktereket szeretünk. Viszont szerintem nem béna, csak legfeljebb "a katona, aki felett eljárt az idõ :)" 10/7
Özvegy - egyik kedvenc képregény szereplõm, és nem csalódtam benne. Megpróbálja valódi énjét elrejteni a világ elõl, és egy komor hölgyike bõrébe bújik. Nem jó, ha mindenki mindig kifejezi az érzelmeit 10/10
Sólyom - szintén kedvenc, de a filmben nagyon elcs*szték, valami borzasztó szövegeket adtak a szájába, és egyáltalán nem olyan, mint ahogyan olvasva megismertem. 10/3
Hulk - a mostani színész szerintem a legjobb Banner. Hulk is hozza a legjobb formáját. 10/10
Thor - minden rendben volt vele, az egója nem változott, bár a hangja zavart, mintha szándékosan is mélyebben beszélne a kelleténél, de hát mégiscsak Thor, szóval elnézem :D 10/8
Fury - enm kérdés 10/10