10/10
cardas 2012 ápr. 28. - 11:41:09 10/10 Előzmény csibu
(530/1150)
"Azonban a kezdet kezdetekor és az azután jövõ igen hosszú idõszakban sem Pókember, sem az X-men csapat nem kapott helyett e kiváló csapatban. :) "
Skarlát boszi és Higanyszál elég korán odakerült, és õk is mutkók voltak, habár gonosz mutánsokhoz, nem pedig x-ekhez tartoztak.

Remélem az elkövetkezõ Vasember, Thor és esetleg Amerika Kapitány filmek majd kapcsolódnak a következõ Avengershez, esetleg beletehetnének megint pár rejtett utalást jövõbeli terveikrõl. Nagyon szeretem felfedezni az ilyen kis apróságokat. :D
10/10
hajduuf 2012 ápr. 28. - 10:21:53 10/10
(529/1150)
Szóval a többség a magyar szinkront preferálja? Az eredeti hang nem olyan jó?
8/10
offtopic
_Freddy_ 2012 ápr. 28. - 10:02:04 8/10
(528/1150)
Moziban mindenképp megnézem. :D Csak elötte gondoltam meglesem itt is, de ha nincs fent még mindig magyar szinkronnal inkább hagyjuk, és elmegyek holnap moziba inkább.
10/10
Sonic8 2012 ápr. 28. - 09:59:22 10/10
(527/1150)
Hidd el ezt moziba kell...Én nem csalódtam;)
10/10
goettchen 2012 ápr. 28. - 09:58:59 10/10
(526/1150)
Nem értem egy ilyen filmnél miért a letöltést választja valaki? Az gyenge indok, mert hogy ingyen van. Aki igazi rajongó, az moziban nézze meg. A két élmény meg sem közelíti egymást. Remélem más is egyetért velem.
8/10
offtopic
_Freddy_ 2012 ápr. 28. - 09:52:43 8/10
(525/1150)
magyar szinkronnal vagy még mindig csak angolul, mert angolul már 1 napja fentvan
Kritikus01 2012 ápr. 28. - 09:44:18
(524/1150)
Na végre le lehet tölteni... Már vártam.. Kivncsi vagyok rá!
10/10
ateeka 2012 ápr. 28. - 09:40:28 10/10
(523/1150)
Teljesen 1et értek!!!
8/10
offtopic
_Freddy_ 2012 ápr. 28. - 09:30:36 8/10
(522/1150)
Nah akkor a második rész gonosza már megvan. :D Most olvastam utána, elég kemény egy figura.
mr.nobody 2012 ápr. 28. - 08:09:49
(521/1150)
Egy valami biztos,hogy tényleg a legjobb szuperhõs film a Dark Knight óta és a leglátványosabb film az Avatar óta. Joss Whedon megcsinálta. A film története talán kicsit egyszerû,de ahogy meglett csinálva az vmi fenomenális. Számomra a film egyik legjobb választása Mark Ruffalo. Zseniális választás volt olyan jól hozta ezt az elvont tudós figurát. Hulk karaktere nagyon jól mûködött vele. Meg az is tetszett a filmben,hogy tényleg mindenki Hulk erejétõl félt ez jó volt meg hogy kicsit késleltették,hogy mikor változik át és nézõ azt várja gyerünk változz már át vazze. RD mint mindig nagyon ott volt a beszólások,harcok amikbe benne volt hát haver pacsi. A többi színész is vizsonylag hozta a formát,de számomra azért kitûnt Ruffalo és Downey színészjátéka. Én 3D-ben néztem és ajánlatos,hogy aki nem látta úgy nézze meg,mert a látvány az oltári. A film számomra 10es. PEACE
10/10
Rolkó88 2012 ápr. 28. - 03:06:57 10/10
(520/1150)
***SPOILER***
Thanos.
***SPOILER***
8/10
offtopic
_Freddy_ 2012 ápr. 28. - 00:13:49 8/10
(519/1150)
Látod mégsem neked volt igazad. XD
10/10
Radeon92 2012 ápr. 27. - 23:45:11 10/10
(518/1150)
Istenem emberek!Elszomorít ,hogy miken vagytok képesek vitázni.
1,A film Nagyon jóra sikeredet én csak tátottam a számat például mikor:
*SPOILER*
Loki beszól Hulknak hogy õ egy isten és nem áll le vele verekedni,erre Halk fogja és mint egy rongybabát elkezd a földhöz csapkodni!És a Szörnyek-Robotok amik elõjöttek azok is nagyon jók voltak.
*SPOLER VÉGE*
2,"A film csak 6,9 kapott ez sz*r meg se nézem és a családomat is óva intem tõle."Tedd azt akkor de ne nyávogjál,ne egy pontszám mondja meg neked egy film értékét.Láttam már nagyon jó 5 pont alatti filmet amit a port.hu-n és az IMDB.com oldal lehúzott,De láttam már 8-9 feletti filmet is ami már nem tetszett.Mindenki maga döntse el én moziban néztem meg és biztos hogy 2 héten belül megnézem IMAx 3D-ben is mert annyira jó lett a látványvilága.
3,A történet jóra sikeredett minden szereplõ megkapta a kis idejét ami kijárt neki.Én nem sírtam hogy HULK-ból kevesebbet láttam mint a Vasemberbõl.Mert ez így volt jó.
4,Aki igazán szeretne vitatkozni a tagokról és hogy mi lesz a következõ részben az elõtte olvasson utána és ne az 5 éves korából fent maradt emlékeivel jöjjön,mert néha én is keverem a 89-s Batmant a 92.-el.
KB ennyi volna az én hozzászólásom.Nem szeretek moziba járni a sok barom miatt de erre a filmre megérte elmenni.

UI: Ki volt a végsõ ember aki a 2. részben(már ha lesz rá kereslet és 100% hogy lesz) aki a föld pusztulását akarta?Nem Galactus az véletlenül?Mert nem jut eszembe más akire ráillene ez a kép mint a világok pusztítójára.Bár az is igaz hogy õ nem nagyon volt az Avengers-ben.
10/10
KurtWagner 2012 ápr. 27. - 23:23:14 10/10
(517/1150)
Nem akarlak elkeseríteni, de tévedsz, a 70-es évek végén 80-as évek elején volt Bestia Avengers tag. Szóval volt ott X-men tag. Amúgy meg még az sem fedi a valóságot, hogy az eredeti képregény kezdeteit dolgozza fel. A marvelnál már elég régóta sok párhuzamos dimenzió volt (és akkor a Sliders még sehol sem volt), voltak híresebbek Days of Future past, Age of Apocalypse, Squadron Supremestb és kevésbé híresek, csak egy-egy történet erejéig élõk, mint pl. a legtõbb What if sztori. A filmek is külön univerzumok, külön számmal. (Minden univerzumnak van egy száma, az eredeti az pl. 616, méghozzá tudtommal azért mert az F4 elsõ száma, ami a Marvelnél a 60-as években a szuperhõs korszakot újrainditotta a 6. hónap 16. napján jelent meg.) Mikor 2000-ben az X-men és a Pókember elsõ része debütált a filmvásznon inditott a Marvel két új sorozatot - gondolom a potenciális új vásárlók kedvéért, aki még el is vesztek volna az évtizedek óta tartó nagy történeti katyvaszban, hogy ki kivel van - Ultimate X-men és Ultimate Spider-man címmel, ami olyan sikeresek lettek, hogy lett Ultimate Hulk, Ultimates (ez az Ultimate Avengers),Ultimate F4 stb, amik részben vagy egészben újra magyarázták a történetet más köntösben a megalakulástól kezdve. Igaz nemrég ezt lenullázták, aztán újrainditottál pl. jelenleg az Ulti Pók nem Peter Parker (viszont a kritikusok nagyon dicsérik az új fickót). A történetek alapja ezért csak részben a valódi Marvel,nagy részében az ultimate univerzum, ennek legékesebb bizonyítéka, a néger Nick Fury, akit ott már eleve Samuel L. Jacksonról mintáztak (mi lett volna ha nem válalja el a szerepet). Egyébként a régi Pókember és Rozsomák annak a csapatnak valóban nem volt tagja (még). Viszon amerika kapítány az alapító tagok között volt.
9/10
csibu 2012 ápr. 27. - 22:41:35 9/10
(516/1150)
Miért a '80-as évek enciklopédiájára hivatkoztam? Egyszerû: mivel a film a kezdetet dolgozza fel. Az más kérdés, hogy sok tíz évvel a sztori után nem tudnak mást kitalálni a képregényesek, csak azt hogy minél több szuperhõs legyen tag, de én ennek személy szerint nem látom értelmét.
Igazad van, jelenleg tagok, sõt szinte már mindenki tag. Azonban a kezdet kezdetekor és az azután jövõ igen hosszú idõszakban sem Pókember, sem az X-men csapat nem kapott helyett e kiváló csapatban. :)
10/10
KurtWagner 2012 ápr. 27. - 21:07:07 10/10
(515/1150)
Nem tudom, hogy pontosan hogy vannak ezek a jogok, de például F4 film már 94-ben készült (csak videón jött ki) és az például azért készül, mert ha nem forgatnak le x ideig egy F4 filmet, akkor a Fox? elveszti a jogokat és inkább csináltak egy gagyi, moziba sosem kerülõ filmet, hogy ne így történjen.Szóval elvileg egy ilyen kikõtés valószinûleg van, de az aranytojást tojó tyúkokat biztos, hogy nem engedik ki ezek a cégek a kezeik közül, bár azt el tudom képzelni, hogy egy másik aranytojást tojó tyúk közelébe szívesen kerülnének. Gondolok itt arra, hogy a Hulk Universal, míg a Vasember, Thor Paramount produkció volt, azon kivül, hogy a Marvel enterprises is benne volt nyilvánvaló okokból. El tudok képzelbni egy olyan szerzõdésmodósitást, hogy más cégek is közel akarnak kerülni ehhez a produkcióhoz. Ki tudja.
10/10
Ronaldo 2012 ápr. 27. - 21:01:51 10/10
(514/1150)
Már mi a fenéért kellett volna bele több Vasember jelenet?? Nem tudom feltünt-e, de ez a Bosszúállók, ami a csapatról, csapatmunkáról szól nem Tony Starkról. Azért mert neked a kedvenced, attól még nem lesz a film hiányossága, hogy nem Starkot mutatták 2 percenként. Szeintem még így is ö kapta a legtöbb játékidöt, szóval nem igazán értem az elégedettlenkedést. Mellesleg én pl. nem vagyok odáig a Vasember 1-ért(a film 3/4-ében az van, hogy rakja össze Stark a páncélt és csak az utolsó negyedre jut az igazi vasemberes zúzás), de legyen ez az én bajom.
10/10
Castleon 2012 ápr. 27. - 20:52:25 10/10
(513/1150)
Jól tudom, hogy a Marvel úgy adta ki a többi (értsd nem Disney) cégnek a filmes jogokat, hogy pl. ha nem készül további F-4, X-men, stb... film, akkor a jogok visszakerülnek hozzájuk?
10/10
KurtWagner 2012 ápr. 27. - 18:07:58 10/10
(512/1150)
Boccs, de ehhez nekem is hozzá kell szólnom. "012-ben egy 82 meg 85-ös kiadványra hivatkozni, hogy az igazadat bizonyítsd picit necces. Azóta több év eltelt, és több új Marvel kézikönyv megjelent: többek között nekem a 2004-es is megvan, meg a 2010-es is. És igen mind Pókember, mind Rozsomák, de még a Lény az F4-bõl, Bestia, víhar szintén az X-menbõl, Fenegyerek, mind volt tag vagy jelenleg is tag. A te listád, még így is elég hiányos. De egy kis ellenõrzéssel, itt is utánanézhetsz:

http://www.comicvine.com/avengers/65-3806/members/

Az érvelésed másik részével egyetértek: a jogok más kiadónál vannak, így egyelõre esély sincs, hogy szerepelnének valaha egy Avengers filmben. Többek között a Fenegyerekben Ben Urich is emiatt nem dolgozhatott a Daily Bugle-nál, mert a Jogok a Pókember filmnél voltak. Én személy szerint nem is biztos, hogy örülnék, ha szerepelnének a folytatásokban, viszont tudnám értékelni, ha a jogok vissza tudnának áramolni a Marvelhez, mert ilyen kis kikacsintásokat, cameókat, összefonódásokat viszont szívesen látnék. Sõt el tudnék képzelni egy Smallville-hez hasonló sorozatot amiben nem a hõsõk, hanem vagy a SHIELd vagy a Code: Blue egy rendõrségi szuperosztag szuperbünõzökre specializálva magukat lenne a fõszereplõ és a különbözõ hõsõk csak mellékszereplõként jelennének meg a sorozatban. Amúgy a filmnek így is volt X-men-es kicsengése: az az árnyékba burkolózó tanács, akiknek a tagjainak a neve nem derül ki, az valószinûleg ez a szervezet:

http://www.marvunapp.com/Appendix2/commissionsa.htm

Aminek a tagja Dr. Valerie Cooper (ha tippelnék a nõi tag a filmben), aki valamikor az X-factor (az eredeti X-men tagok által alapított csapat) összekötõje, vezetõje volt. Bár vagy nem õ lesz, vagy ha igen az X-men filmekben már soha nem fog felbukkani...
10/10
Norberto1245 2012 ápr. 27. - 16:56:05 10/10
(511/1150)
Én személy szerint mindegyik hõst kedvelem, fõleg ebbe a filmbe szerettem meg sokat:) Vasember meg így is nagy szerepet kapott, de szerencsére nem nyomta el a többieket, tehát ez így volt tökéletes:D