boom46 2012 nov. 11. - 23:06:18
(890/1150)
Viszont Hulk simán leharapta a fejét (a Marvel Zombies 2-ben).
remington827 2012 nov. 11. - 22:55:51
(889/1150)
Nagyon jó film, és nagyon tetszett. De egyvalamit nem értek:

SPOILER

Dr. Banner mikortól / miért tudta kontrollálni magát / Hulkot? Az elsõ átváltozós jelenetben majdnem kinyírta a csajt, a végsõ csatánál meg már úgy tûnt, kontroll alatt áll.

SPOILER vége
ULTIMATE 2012 nov. 06. - 22:00:19
(888/1150)
Nem Vöröskoponya lesz? Nekem eléggé úgy tûnt, bár ki tudja... Mondom szerintem az a baj a sok hõssel, hogy nem lehet (vagy legalábbis nagyon nehéz) jól megcsinálni. 20 hõssel valószínûleg már nem menne úgy, mint itt. Inkább legyen gyengébb gonosz, kevesebb hõs, de jól kidolgozott történet+karakterek.
ULTIMATE 2012 nov. 04. - 16:03:04
(887/1150)
Akkor köszönöm a megnyugtatást :) Én ezt konkrétan úgy halottam, hogy emiatt sokkal gagyibbak lesznek a marvel-filmek, mert a Disney beledumál majd. De ha ezt a szintet tudják tartani ezután is, azt hiszem extázisban fogok úszni. :)
Amúgy nem baj, ha belevesznek még néhány hõst, ha jól össze tudják hozni õket (legalább annyira, mint az elsõ részben), de nem kéne egész seregnyit összegyûjteni. Néha már az X-Mennel is az volt a baj szerintem, hogy sok volt a karakter, és vagy kétdimenziósak maradtak, vagy a történet lett kusza, vagy mindkettõ. Úgy tudom, az eredeti Avangers képregényben volt, hogy húszan voltak egyszerre, az már szerintem sok lenne. Bár ha jól tudom, az Avangers Ultimate-változatában, a Különítményben megint csak néhányan vannak, mint az eredeti elején, a film meg láthatóan abból is merít. Majd meglátjuk.
10/10
sz.david 2012 okt. 01. - 18:52:30 10/10 Előzmény Christian Cage
(886/1150)
hát az hatalmas nagy film lenne!!! :D
10/10
KurtWagner 2012 okt. 01. - 12:25:50 10/10
(885/1150)
Megoldható, bár szerintem a Fox hülye lenne kiadni a kezei közül az X-ment és Wolverine-t, és nem is biztos, hogy annyira jó lenne, ha õket is belegyömöszölnék egy Avengers filmbe (bár utalást tehetnek rájuk, azt nem bánnám), hísz azért Wolverine, Beast, Storm inkább X-men karakterek, mint Avengers, bár Bestiát inkább tudnám elképzelni a filmben, és a Bosszúállóknak, amúgy is van jó pár inkább Avengersesebb tagja - Fekete Párduc, Darázs, Hercules, Ant-man, Mockingbird, Vision, Scarlett Witch, Quicksilver stb. - és ezen a tényen az sem változtat, hogy a most futó Avengers vs. X-men folyományaként az Uncanny X-men megszünik és Uncanny Avengers lesz belõle Rozsomákkal, Vadóccal, Plazmával, Captain Amerikával, Skarlát boszorkánnyal ás Thorral a fõszerepben:
http://en.wikipedia.org/wiki/Uncanny_Avengers
Amúgy Skarlát boszi és Higanyszáll révén lehet kapcsolni a történeteket, mert õk Magneto gyerekei, de bár õk még nem szerepeltek filmben, a jogaik szintén a Fox-nál vannak, bár történt utalás arra nézve, hogy ez változni fog, de azért azt nem venném készpénznek. (Az elsõ X-men film után is volt egy csomó terv kilõve a levegõbe - pl. egy Iron Fist film Ray Parkkal a fõszerepben - és a töredéke sem valósult meg). De majd meglátjuk pl a Fenegyerek esetében, amit ha nem kezd el forgatni az idén a Fox vele egy filmet, visszaszállnak a Marvelra a jogai, hogy elkezdenek-e forgatni, vagyis akarnak-e megegyezést.
A Marvel meg amúgy a Disney-é már csak úgy mint a Touchstone vagy a Miramax volt valaha, amely utobbi nem a gyerekfilmjeirõl volt híres, szóval azért attól nem tartanék túlságosan. A képregényekben nem történt sok változás legalább is.
ULTIMATE 2012 okt. 01. - 11:02:58
(884/1150)
És ezt az összefonást pontosan hogy tervezik? Mert én szeretem az F4-filmet, az X-menek se rosszak, viszont stílusban nem igazán illenek a Bosszúállókhoz. Szóval legfeljebb úgy tudom elképzelni, ahogy a Hulkkal csinálták: csinálnak mindegyiknek egy folytatást/remake-et, amin keresztül kapcsolódni tudnak. Az X-man-nél ez elég necces lenne, hisz az "eredeti" filmeken kívül már így is van két elõzményfilmje.
Olyat is hallottam, hogy eladták a Marvelt a Disney-nek, és mostantól az csinálja az összes marvelfilmet. Nagyon remélem, hogy csak pletyka.
8/10
offtopic
_Freddy_ 2012 szept. 30. - 06:09:45 8/10 Előzmény Christian Cage
(883/1150)
Igen benne volt õ is az Avengers képregényekben. :D És a 2. vh-ban elvileg együtt harcolt Wolverine-el. :D Érdekes lenne, ha beletennék Farkas-t. :D
Christian Cage 2012 szept. 29. - 21:10:37
(882/1150)
Ha jól tudom a képregényben a csapat tagja volt még Farkas is az X-menbõl úgyhogy remélem a 2ik részben benne lesz persze Hugh Jackman-ként :D Szívesen megnéznék egy jó kis párbeszédet közte és Stark között :D
Sz. Péter 2012 szept. 25. - 09:07:16
(881/1150)
Egy képregénybõl készült akciófilmtõl te mégis mit vártál mikor elkezdted nézni?
Vagy csak azért nézted meg, hogy utána olthasd? :)
4/10
para005 2012 szept. 25. - 00:25:47 4/10
(880/1150)
Au.....
Ez annyira gáz!!!
Ez tipikusan 12-15 éveseknek való ratyiság.
Egyedül vasember ér benne valamit a szövege miatt.
Aki szereti az agyelszívást az nyugodtan nézegesse csak naponta kétszer, háromszor!
Max 1* nézhetõ.
8/10
offtopic
_Freddy_ 2012 szept. 23. - 07:34:17 8/10
(879/1150)
én azt nem értem miért TESZT film jön Ant-Man-bõl? minek abból teszt film? miért nem csinálják csak úgy meg? :D
5/10
kamisama 2012 szept. 22. - 22:58:02 5/10
(878/1150)
Túl hosszúra nyújtották és ezért sokszor uncsi lett. Az akciójelenetek látványosak, a hangok jók. Amerika kapitányt kár volt beletenni, a többi illett a filmbe.
Mivel nem sok újdonságot hozott, illetve elég kiszámítható az egész, nálam ez csak egy erõs közepes.
Csekély értelmû medvebocs 2012 szept. 14. - 21:51:57
(877/1150)
Nem rossz,de láttam már jobbat is.De jó volt õket együtt látni,mellesleg Hulk ,,egoista" poénja hatalmas.
10/10
johnny91 2012 szept. 12. - 14:10:22 10/10
(876/1150)
Szerintem a maga kategóriájában értékelik az emberek többsége, és ott simán megérdemli a magas áltagot és elismerést.
Lehet, hogy dollárszázmilliókat költöttek rá a készítõk, de lazán visszahozta a többszörösét, így nekik egy úgymond nem került semmibe, viszont, több ezer embernek munkát adott, ilyen szempontból akár még hasznosabbnak is tekinthetõ egy ilyen látványfilm, mint egy egyszerû dráma, vagy hasonló. Sokkal több ember munkája kell egy ilyen film elkészítéséhez, nem kellene lebecsülni az ilyesmit sem.
Félreértés ne essék, más mûfajú filmeket is nagyon szívesen megnézek, és nyugodt szívvel adok akár 10-et is egy Némafilmes, 21 gramm, vagy Amerikai szépségre is, mert minden filmet a maga keretein belül kell értékelni.
2/10
tirszin 2012 szept. 11. - 21:24:40 2/10 Előzmény johnny91
(875/1150)
Sztem. ez a film egy újabb fantáziátlan, üres akciófilmecske. Sajnálatos, h ilyesmire költenek dollár milliókat. :(
Tudom, nem egyszerû jó forgatókönyvet találni, de ilyen estekben nem kellene még keresgélni picit? ;) Azt végképp nem értem, hogyan kaphat ilyen magas értékelést ez a film. :O Ilyen kevesen vannak, akik tartalomra vágynak egy film kapcsán, vagy õk eleve meg sem nézik, így nem is véleményezik?
8/10
offtopic
_Freddy_ 2012 szept. 07. - 07:58:56 8/10
(874/1150)
milyen Vigo Mortensen?? A gyûrûk urás Aragorn? xD Hugo Weaving játsza Vörös koponyát.
8/10
Sadenal 2012 szept. 06. - 22:35:46 8/10
(873/1150)
Gyorsan lement az a 142 perc ami pozitív dolog. Persze hogy nyertek, ez sablon, de nem veszíthetnek. Tovább erõsítette a jó képregényes filmeket. :)


8/10
10/10
johnny91 2012 szept. 05. - 19:07:07 10/10
(872/1150)
Második nézésre, immár itthon a a monitort bámulva is majd leesett az állam néhány gyönyörû jelenettõl.
Eszméletlen jól meg volt komponálva pl. a film tetõpontjának számító I 'am always angry' jelenet egyszerûen zseniális ahogy összeáll a csapat Silvestri mester muzsikájára :D A mezei marvel rajongó szerintem erre a pillanatra várt azóta, hogy Fury besétált Starkhoz még 2008-ban.
A csata vége olyan, még az ilyen látványfimeknél is szokatlanul hosszan kinyújtott vágás nélküli jelenetet mutatnak, végigvezetve minket az összes herot bemutatva, na és persze ahogy a csapat befenyíti Lokit a végén :D
Számomra kétségtelenül az év legszórakoztatóbb filmje.
A TDKR-n nem tudtam így szórakozni, de az másmilyen okokból az év filmje.
Jah és mellesleg elérte a másfél milliárd dodót, a harmadik film, aminek sikerült ez azért nem rossz teljesítmény!
10/10
tametta 2012 szept. 04. - 20:50:03 10/10
(871/1150)
Köszi szépen!
Már emlékszem erre a jelenetre, csak nem rémlik most sem, hogy tényleg ekkor találkoztak-e elõször.
:)