Téma: Breaking Bad

het 2011 jan. 04. - 01:46:13
(11/252)
Zseniális sorozat! Én is a Dexter-hez tudnám hasonlítani. Kiváló karakterek, jó sztori, fordulatok. Már nagyon várom a 4. évadot, remélem legkésõbb februárban elkezdik.
9/10
balazsxxxx 2010 nov. 13. - 20:05:32 9/10
(10/252)
leköt teljesen és jó sorozat elismerem, bár a nõi szereplõk eléggé headache generátorok, amennyiben Dexterre 10/10 et adtam úgy erre az uj "szerethetõ rosszfius" sorozatra 10/9et adok, igazából Dexter nyomába se ér azért... Dexter messze a legjobb sorozat amit eddig láttam, de legyen elég elismerés ennek a sorozatnak ez az összehasonlítás :)
10/10
Hesha 2010 szept. 22. - 22:15:11 10/10
(9/252)
Hát ez a sorozat valami eszméletlenül jó. A színészi játék, a történet, minden klappol. Csak ajánlani tudom.
10/10
Lazzlow 2010 júl. 11. - 13:22:02 10/10 Előzmény balintdavid
(8/252)
Ááááá de hogy lett már vége a 3. évadnak, most a fene esz tavaszig, hogy mi lesz velük!!! :D
10/10
balintdavid 2010 júl. 05. - 21:01:15 10/10
(7/252)
Nagyon jó sorozat, 10 pontot adtam neki. Bryan Cranston megérdemelte érte a 2 Emmyt. Sorozatokból ennyire csak a Dexter, OZ, és Sopranos tudott lekötni, 3 évadot egy hét alatt ledaráltam.

Egy kémiatanárról szól, aki megtudja magáról, hogy tüdõrákja van, és hogy pénzt szerezzen, metamfetamint kezd gyártani.

1. széria a keserû humora miatt tetszett, 2-3. széria pedig inkább a dráma, a történet, a fordulatok miatt.
Hörcsögg 2010 máj. 04. - 00:00:21
(6/252)
Húh, most oltottam le aztán mekkora lett már ez a 3/7.
Csak így tovább !
Hörcsögg 2010 ápr. 27. - 13:51:19
(5/252)
Elsõ 2 évad nagyot ütött, de ez a 3. eddig nem a legjobb. Ha ilyen marad a színvonal emiatt fogom lepontozni a végén :(
10/10
Szike00 2010 márc. 30. - 16:52:36 10/10
(4/252)
én mostanában fogom elkezdeni nézni eddig csak jót hallottam a sorozatról
10/10
Lazzlow 2010 márc. 30. - 09:03:12 10/10
(3/252)
Azért nézik kevesen, mert nem egy nyáltól és gennytõl csöpögõ tinisorozat, hanem egy dráma. Igazán ütõs sorozat, az elsõ 2 évadot egy hétvégén ledaráltam.
9/10
doktor faragó a doktor 2010 febr. 21. - 09:43:49 9/10
(2/252)
Ja igen, erõsen ajánlott kémia iránt kevésbé érdeklõdõ tanulóknak, hátha kedvet kapnak:DDDDD
9/10
doktor faragó a doktor 2010 febr. 21. - 09:38:29 9/10
(1/252)
Hmm, azt hittem ennél azért egy kicsit több hozzászólást fogok itt látni...
Aztán most nézem, hogy az imdb-n is csak 100an szavaztak, nézi ezt egyátalán valaki?
Elég jó sorozat, elejétõl fogva érdekfeszítõ.