Pünkösdi Kató 2010 márc. 22. - 19:53:46 Előzmény crazyforyou
(38/38)
Erra reagáltam, hogy, írtad: ... sajnos õket a maiak alig ismerik,mindenki leragadt a Szinetár-Bereczki-Dolhai-Mázs és még egy pár 'sztárocskánál'.

Õk is jók persze,de hol vannak õk az elõzõ csapattól.....!!!"
crazyforyou 2010 márc. 20. - 19:18:41 Előzmény Pünkösdi Kató
(37/38)
Ja a másik kérdésedre (bár ezt nem értettem pontosan hogy jön ide): szerencsére nem csak Füles és popújságok voltak,hanem pl. a Taps magazin,amelyik hónapról-hónapra rengeteg színészt mutatott be,interjúk,képek formájában.

Vagy Rivalda és Ádám magazin is volt,ezekben is sok mindent meg lehetett tudni róluk.

És még évkönyvek is jelentek meg,és természetesen nem az volt a témája egy ilyen beszélgetésnek,hogy ki kivel szakított,szült,ment férjhez,mit fõzött vacsorára.
crazyforyou 2010 márc. 20. - 19:13:51 Előzmény Pünkösdi Kató
(36/38)
Szó sincs róla,hogy mindenkinek a 20 évvel ezelötti dolgokat kellene szeretnie.Sõt!
Ez csak az én személyes véleményem volt.
Egy 15 éves fiatalnak nincs összehasonlítási alapja,nekem meg már van.És ez így van jól! :)
Pünkösdi Kató 2010 márc. 20. - 10:31:06 Előzmény crazyforyou
(35/38)
Mindig azon sírni, hogy a régi társulat, fizetés, fagyi, stb. stb. jobb volt...
Melyik társulatra gondolsz? Hány évvel ezelõtti? Aki most tizenéves, esetleg 15, szégyelje magát, hogy nem látta élõben a 20 évvel ezelõtti színészeket?? Vagy menjen panaszra a szülõkhöz?? 20 évvel ezelõtt popújságok voltak, ott sosem írtak színészekrõl, legfeljebb a füles újságban, családi lapban. Ode meg ugye nem fért be mindenki, mert akkor át lehetett volna keresztelni más névre az újságot...
Vicus80 2010 jan. 10. - 17:39:44 Előzmény pocok5
(34/38)
Szia engem érdekelne a dvd? Légyszíves írj. Köszi
pocok5 2010 jan. 05. - 13:59:06
(33/38)
Kedves Mindenki,

Akit érdekel, megvan dvd-n.

Email címem: nox15@citromail.hu
crazyforyou 2010 jan. 03. - 17:07:39
(32/38)
Nekem tetszett,bár Csere László lehetett volna többet is,viszont annak nagyon örültem hogy nem csak a sokatjátszott operettekbõl voltak részletek,hanem pl a Víg özvegybõl is olyan részlet,ami nem nagyon szokott lenni.

Nekem az Operettszínház régi társulata jobb volt,sajnos õket a maiak alig ismerik,mindenki leragadt a Szinetár-Bereczki-Dolhai-Mázs és még egy pár 'sztárocskánál'.

Õk is jók persze,de hol vannak õk az elõzõ csapattól.....!!!
10/10
kyra.aszimovics 2010 jan. 02. - 18:49:16 10/10
(31/38)
Köszönet ezért a nagyon jó és színvonalas mûsorért.
Ildooka 2010 jan. 01. - 17:57:54
(29/38)
Nekem is nagyon-nagyon tetszett. Kiemelném Janza Katát,Kalocsai Zsuzsát,valamint Szabó P. Szilvesztert. :D Szerintem õk alakítottak a legnagyobbat. :)
Amúgy szerintem fent van az M1 honlapján.
tothkr 2010 jan. 01. - 17:22:41
(28/38)
Sziasztok nekem is nagyon tetszett a mûsor valakinek nincs meg esetleg?
vagy nem tudja hol találom?
Köszi Kriszta
Susanne 2010 jan. 01. - 17:15:22
(27/38)
Nagyon jó volt, élveztem.

A neoton darabra viszont, ennek alapján, nem vennék jegyet, az elég silány volt, fõleg a Csepregi nem kéne bele.
zgabor121 2010 jan. 01. - 16:02:27
(26/38)
Nagyon is rendben volt a mûsor, hisz az idõsebbek csatornája ez.

Utána volt a Magyar buli c. mûsor is jóvolt, hisz olyan dalok hangoztak el részben videoklip formában, amiket már ma alig hallani/látni.
magnoka 2010 jan. 01. - 12:19:15
(25/38)
Én meg pont attól tartottam hogy musicalek lesznek, mivel anyuméknak már hét elején beharangoztam hogy végre lesz egy értelmes mûsor, és õk aztán nagy operett rajongók, a musicaleket elég rosszul viselik. Nagyon jó volt "együtt énekelni" itthon a refréneket. A célközönség szerintem a 40 év felettiek mivel és fõleg az idõsek, mivel leginkább õk azok, akik a tv elõtt szilvesztereznek, így annyira nem kell meglepõdni, hogy nem a fiatalabb korosztály által kedvelt musicalek voltak többségben. Nekem nagyon nagyon tetszett így ahogy volt, ha nem számítom a "szép nyári nap"-ot, de azon úgyis elaludtam... :D
6/10
natie 2010 jan. 01. - 11:31:16 6/10
(24/38)
több musicaldalnak én is örültem volna. De a mûsorvezetés, a beszélgetés, az elõadás az nagyon tetszett.
Csak sajnos én nem vagyok operett rajongó - bár a Bajadért már láttam a színházban, és tetszett - így az operett részekért nem lelkesedtem annyira.
Remélem, ebben az évben is lesz egy ilyen mûsor majd, de akkor inkább a musicalre fektetik a hangsúlyt.
10/10
dorika1985 2010 jan. 01. - 11:04:10 10/10
(23/38)
Hát én nem is tudom... Már annyira bánom,hogy elõre(valószínûleg a szinészek miatt,illetve azért,mert tényleg úgy gondoltam,hogy egy ilyen mûsor csak jó lehet) 10 pontra értékeltem. :( Sajnálom,hogy hogy így utólag max 10/5re tudom értékelni. Sokkal jobbra számítottam!!! Több musical-dal, ( hozzátszem,hogy amelyek elhangzottak,azok helyett is lehetett volna jobbakat választani...) és nem szinte végig csak operett.
Az mûsorvezetés jó volt,és a színészekkel való eszmecsere is tetszett. :)
A végén a Szép nyári nap címû musicalbõl elhangzott dalok kicsit feldobták a mûsort!Szerencsére!!! :)
Pünkösdi Kató 2010 jan. 01. - 10:41:14
(22/38)
Nekem tetsztt a mûsor, az egész. Inkább azon lepõdtem meg, hogy kosztümmel, díszlettel voltak a dalok. A felkonfok is tetszettek.
Hát igen, lehetett volna 1-1 nóta mindegyikbõl, a musical kimaradt, biztos megvan az oka.
Én így is örültem az elõadásnak. Biztos van, aki a közelében sem jár az Operettszínháznak, annak is csemege volt,remélem.:)
A mulatós is tetszett,persze lehet, aki hivatásos mulatós, az találna hibát, mindenkinek nem tetszhet.

Talán Dóri boglyas frizuráját lecserélhetnék, nem tetszik. :( Inkább loknis,göndr, konty, nekem ezek tetszenek. :)
Ladáscsaj 2010 jan. 01. - 01:54:11
(21/38)
Hát nekem ez egy nagy csalódás volt. :(
Nem mentem bulizni, mert annyira szeretem a színészeket, hogy látni akartam. Vártam a jobbnál jobb, szebbnél szebb musical dalokat. Amikre nem tudok elmenni, mert nincs rá pénzem. Erre az olcsó elõadásokból válogattak, meg szinte csak a csárdáskirálynõbõl volt az egész. Miért nem azt írták, hogy csak operett lesz? Akkor mentem volna bulizni.
Mérges vagyok nagyon erre az egészre.
andrelita 2010 jan. 01. - 00:19:32
(20/38)
BUÉK mindenkinek!
Ha nem tetszik, ne nézd.
Ez a király: http://www.youtube.com/watch?v=EDbpuZPN-vM
10/10
Toffancska 2009 dec. 31. - 23:35:18 10/10
(19/38)
Mivel itthon ragadtam ma éjjel, így ezzel a mûsorral múlatom az idõmet, és tetszik, mivel évközben pénzhiány, vagy idõhiány, vagy jegyhiány miatt nem tudom ezeket a darabokat megnézni. Igaz, nagyon rétegmûfaj, de én imádom!:)