Lili02 2009 máj. 18. - 00:18:46
(353/1093)
Osztom!!!!
102kiskutya 2009 máj. 18. - 00:07:02
(352/1093)
undorito
offtopic
bourne 2009 máj. 17. - 23:43:27
(351/1093)
:))) ... akkor inkább tényleg menj aludni és ne fejelgesd a billentyûzetet :)) ...
de már megint ez az olasz ... semmi mást nem tudok olaszul, mint amit egyszer egy kedves barátnõm betanított nekem a marketing vizsgámra / és még véletlenül sem fogom helyesen leírni, csak fonetikusan / : non szapévó sztudiáre, mi diszpiácse :))) volt még aztán tovább is, csak azt már nem tudom :)))

jó éjt ... álmodj meleg tájakról és hideg fagyikról :)))
Rahel 2009 máj. 17. - 23:35:45
(350/1093)
-Akkor most nem maradsz program nélkül!!!:DDDDDD

-Viszont én meg lassan lefejelem a klavit az álmosságtól!!!!

-Ezért most el is köszönök, és ha már szegény Mózest is rángattam egy kicsit, akkor most mennyünk vissza a Vatikánba, ahol szerintem sok turpisság van titokban tartva, és onnan már csak annyit mondanék:

Buona Notte!!!!!
offtopic
bourne 2009 máj. 17. - 23:22:10
(349/1093)
hát ezt a kommentet sem fogják kirakni sokan a falukra :)))) ... én azért alaposan az eszembe helyezem és ha esetleg túl sok dagonya vesz majd körül, akkor elõkapom és egy jót mosolygok ... :)))

csak hát ugye ott van a dolog, h aki korpa közé keveredik megeszik a disznók ... persze ebbõl kiindulva nem kellene felvenni a dolgot és nem kirobbantani a melegháborút a hideg után ...

Mózes sztoriját is megjegyzem és végre nekiveselkedem a Bibliának, már oly régóta el akartam úgyis olvasni ... ezeket szem elõtt tartva, gondolom lesz pár rész, amin jókat fogok derülni ... bár elõtte még megnézem az angyalok és démonokat, hátha segít valamit még megértenem a nagyvilágból ...
mert ezt a heter-homo ellentétet sosem fogom ...
Rahel 2009 máj. 17. - 23:16:00
(348/1093)
-"ebben teljesen igazad van ... már h unalmas lenne a világ ... csak az a baj, h a dagonyászással meg túl idegesítõ ... ezért kellene a kettõ közt észrevenni, h egy igazi beszélgetés, amiben érvek egymás ellen feszülnek, az is elég izgalmakat rejt :))))"
-Hát azt nem tudom, hogy az óvodás torzsalkodást miért nem dózerólja le az ész érv, de az aki normálisan él, annak nem kell a dagonyázásban sem részt vállalnia!!:DDD

-"de figyu ... ha már ennyire bennfentes vagy ... honnan tudod h Mózes kábszerezett ???? és mit szedett ??? és kitõl szerezte ???? ... akkor is voltak már szintetikusok, vagy csattanó maszlagot majszolt ??:))))"
-Én ugyan nem láttam személyesen, de gy fõokos proff. azt állította, hogy valami szaroktól volt látomása, mire Israel kibukott idegileg, és utána vissza is vonatták vele ezt a véleményét!!!
-Bár nem tudom, hogy mi volt olyan nagy tragédia, mert hát akkoriban még nem büntették az ilyet!!!:DDD
-De hogy ki volt a szállító, azt szerintem csak a proff. tudja megmondani!!:DDDDDDD

-"visszatérve a témára, azért persze oké, h valakit ez zavar ... csak az a probléma, h rögtön azzal jönnek h betegség meg minden ... az ég szerelmére, naponta találkozom legalább 50 olyan emberrel, akik betegek és mégis az utcán flangálnak, pedig az ég tudja mi lesz a következõ cselekedetük / oké, ebbõl 25 a barátjának vallana, ha megkérdeznéd :))) /"
-Társadalmunk nem tökéletes, de ki az!!!:DDDDDDDD

-"csak hát sajnos azt nagyon sokan képtelen felfogni h vannak a társadalomban más olyan formációk, amelyek sokkal inkább veszélyezetetik a gyermekek lelkét mint a melegek / elnézést mindenkitõl, akinek ki van valamelyik testrésze ettõl, mert nekik a melegrõl a tea meg a nap jut eszükbe /
csak ahhoz túlságosan primkók, h ezt észre vegyék ..."
-A nap azért nem olyan rossz, de azok akik csúnyán vélekednek a melegekrõl, azok eljátszhatnának a sajátjukkal is, a megjegyzések helyett!!
bourne 2009 máj. 17. - 22:57:42
(347/1093)
ebben teljesen igazad van ... már h unalmas lenne a világ ... csak az a baj, h a dagonyászással meg túl idegesítõ ... ezért kellene a kettõ közt észrevenni, h egy igazi beszélgetés, amiben érvek egymás ellen feszülnek, az is elég izgalmakat rejt :))))

de figyu ... ha már ennyire bennfentes vagy ... honnan tudod h Mózes kábszerezett ???? és mit szedett ??? és kitõl szerezte ???? ... akkor is voltak már szintetikusok, vagy csattanó maszlagot majszolt ??:))))

visszatérve a témára, azért persze oké, h valakit ez zavar ... csak az a probléma, h rögtön azzal jönnek h betegség meg minden ... az ég szerelmére, naponta találkozom legalább 50 olyan emberrel, akik betegek és mégis az utcán flangálnak, pedig az ég tudja mi lesz a következõ cselekedetük / oké, ebbõl 25 a barátjának vallana, ha megkérdeznéd :))) /

csak hát sajnos azt nagyon sokan képtelen felfogni h vannak a társadalomban más olyan formációk, amelyek sokkal inkább veszélyezetetik a gyermekek lelkét mint a melegek / elnézést mindenkitõl, akinek ki van valamelyik testrésze ettõl, mert nekik a melegrõl a tea meg a nap jut eszükbe /
csak ahhoz túlságosan primkók, h ezt észre vegyék ...

szomorú ... homorú :))))
Rahel 2009 máj. 17. - 22:48:53
(346/1093)
-Az ital, a homo, és hetero sexulis tevékenységek már nem újdonságok kis világunkban!!

-Az pedig tök más kérdés, hogy kinek mi a véleménye róla!!

-Az egyik tiltakozik a gumi ellen, a másik meg nem szereti a nemi betegségeket, a harmadik meg azt vallja, hogy Mózes is kábítózott!!:DD

-Hát szerintem mindenkinek megvan a saját baromsága, és mindenki letudja osztani, hogy mit szeret!!!

-Viszont mindig lesznek olyan emberek, akiknek köszönhetõen csak sár dagonyázás lesz az érvek ütköztetése végett, de ha ez nem lenne, akkor nem is beszélnénk róla, és tök uncsi lenne a világ!!!:DDDDDD
offtopic
bourne 2009 máj. 17. - 22:34:17
(345/1093)
:))) ... no megnézném én azt a szülõi értekezletet, ahol ezen bárki is dönteni tudna ...

más, mert annyira nem kapcsolódik, de lelkes hugocskám éppen most volt osztálykiránduláson ... két lány egyszer csak levált a áhitattal múzeumot figyelõ társaságból és a maguk útjára léptek ... sikerült is megfelelõ szintetikust felhajtaniuk, majd rendõri kísérettel érkeztek vissza a szállásra :))) ... hát ha lesz gyerekem, akkor inkább lásson smároló pasikat, mint ilyenben legyen része ... persze persze ... embere válogatja ...

mindegy, mert értelmetlen vita ... egyeseknek ez szúrja a szemét másoknak más ... de a dolog ott van, h ha nem akarok olyat látni, ami nem tetszik, akkor elmegyek onnan .. annyira egyszerû ...
Rahel 2009 máj. 17. - 22:24:04
(344/1093)
-Szerintem szülõi értekezlet keretén belül kellene ezeket a kérdéseket tisztázni, és gondos útitervet kiagyalni védelmi vonalak bejelölésével!!:DDD
offtopic
bourne 2009 máj. 17. - 22:09:56
(343/1093)
bakker :)))) ezen a szövegen vagy 5 perce rötyögök folyamatosan :)))))

hát úgy néz ki igen ... és ha nem akarod, h a gyermekeid ilyeneket lássanak, akkor ha mentek DW-be, akkor elõtte érdeklõdj erre, h pontosan mikor lesznek ott homoszexuálisok ... mert itt érdekes módon tudják az emberek, fõleg azok, akik el vannak rettenve :)))))
10/10
Gabriella54 2009 máj. 17. - 21:48:17 10/10
(342/1093)
Teljesen igazad van - csodálatos, megindító film. Szerintem Heath Ledger ezért érdemelte volna meg az Oscar-t (dehát, mint tudjuk, az Akadémia nagyhatalmú urai idõnként teljesen agyamentek!)
Rahel 2009 máj. 17. - 21:11:11
(341/1093)
-Na tessék!!

-Ennyi évvel a hidegháború után, kitört a melegháború!!!:DDDD
10/10
ciccus92 2009 máj. 17. - 20:52:45 10/10
(340/1093)
Régebben már írtam egy hosszabb,kifejtõs véleményt..
Most csak annyi,hogy ez a film nagyon szép!
offtopic
efes 2009 máj. 17. - 20:21:20
(339/1093)
Nézd, szerintem meg neked nincs értelmed... kétbites.
Alocasia 2009 máj. 17. - 20:16:47
(338/1093)
Nem érzek általában húdenagy késztetést arra, hogy melegekrõl szóló filmeket nézzek... ezt is csak azér' néztem meg, (mer' egy sznob vagyok :) ) mert jó kritikát kapott. De ez a film sokkal többrõl szól, nem a melegekrõl... mint ahogy az gondolná, aki még nem látta!
Alocasia 2009 máj. 17. - 20:10:29
(337/1093)
Jaj, olyan jó ez a film! Mindenkinek ajánlom, aki nem homofób! Olyan jó, mint a "Teljes napfogyatkozás".
fazakasok 2009 máj. 17. - 20:08:54
(336/1093)
hát ez kész ilyen filmet is csinálnak...hányingerem van!!
offtopic
pozsizsuzsi 2009 máj. 17. - 20:03:05
(335/1093)
durr
offtopic
Lili02 2009 máj. 17. - 20:02:05 Előzmény igorrr
(334/1093)
igorr nem tudom ide tévedsz e még, csak annyi hogy teljesen egyet értek azzal amit írtál, azért írtam a sítlust, mert ha nem ezt a szót használod akkor a sok "majom" nem kezd el neked brekegni hogy mekkora szemét hogy ilyeneket írsz, ha viszont a "meleg" szót használod nincs semmi amibe belekössenek...na mindegy sztem ez az egész homofób világnap egy botrány ez a film meg aztán pláne!!!na csak ennyi meg lehet kövezni