offtopic
ibacs 2010 szept. 05. - 15:19:42
(473/1093)
Értem én, hogy nem vagy kompetens, de akkor miért kezdesz úgy egy mondatot, hogy "Tájékozódj...."
offtopic
pozsizsuzsi 2010 szept. 05. - 15:14:28
(472/1093)
Hát most már kezdek kíváncsi lenni a vikire, ha ráérek, meg is nézem. De továbbra is fenntartom, hogy nem vagyok kompetens.
offtopic
ibacs 2010 szept. 05. - 15:10:21
(471/1093)
Szerintem sem nagy tudor a wiki.De pont az elfogadott tudományos véleményt tartalmazza.Így ha az fáraszt akkor fárasszon ez is:)
A jelenségrõl kapcsolatban meg semmilyen elítélõt nem írtam. Csak annyit, hogy a valós tudományos eredmények egy közösség védelmének érdekében el vannak hallgatva.Ha az emberek normálisan gondolkodnának akkor nyugodtan megjelenhetnének az igazi tények.
matuschkapista 2010 szept. 05. - 15:04:10
(470/1093)
Elitischta vagy. De tudod, mi mucsai, bõgatyás, fütyülõsbarackos magyarok is itt élünk egyelõre ebben az országban.
offtopic
pozsizsuzsi 2010 szept. 05. - 15:02:16
(469/1093)
optimischta vagyok.
matuschkapista 2010 szept. 05. - 14:57:04
(468/1093)
Már HOZZÁM is? Ennyire? Nem becsülsz túl?
offtopic
pozsizsuzsi 2010 szept. 05. - 14:51:14
(467/1093)
Ez a diskurzus már lassan hozzád is méltatlan. Fejezzük be itt.
matuschkapista 2010 szept. 05. - 14:40:59
(466/1093)
Mennyivel extrémebb kecskéket részesíteni nemi örömökben, mint férfiak farát túrni? Én nem látok nagy különbséget. Egyikre sem vágynék.
offtopic
pozsizsuzsi 2010 szept. 05. - 14:24:34
(465/1093)
Ja. A Cviki, a nagy tudor. Ne fárassz már. Akárhogy is, én magam tudományos szempontból biztosan nem tudom megítélni, emberként meg a jelenséget sem okom, sem szándákom elítélni. Szóval, hagyatkozom inkább az elfogadott tudományos véleményre, erkölcsileg pedig a józan belátásomra.
offtopic
ibacs 2010 szept. 05. - 14:15:24
(464/1093)
Jelenleg a tudományt kényszerítik arra, hogy ez legyen a "véleménye".Ezt a melegek védelmében teszik, de egyébként egy tudománytalan marhaság.Elég megnézni mit ír a wiki a témáról, csak egy ködös maszatolást látni, aminek a lényege,hogy ez a dolog csak úgy van és az okát sem tudjuk.

Pedig tudjuk. Egereken gén szinten napi rutinnal tudják változtatni , hogy hetero vagy homo legyen az alany.Persze a publikációkban rá vannak kényszerítve olyan politikailag korrekt maszatolásokra, hogy ez csak egereken mûködik, és valószínûleg nem hozható összefüggésbe emberi szexualitással.
Érdekes, minden más kínunkra-bajunkra elfogadják az egereken végzett orvosi, gyógyszerészeti kísérleteket, azoknál mûködik, ebben az esetben meg nem. Röhej:))
offtopic
pozsizsuzsi 2010 szept. 05. - 14:00:28
(463/1093)
A homoszekszualitás. Az nem orvosi kérdés. Ez a jelenleg elfogadott tudományos álláspont. Az extrém eltévelyedéseket ne keverd ide.
matuschkapista 2010 szept. 05. - 13:55:27
(462/1093)
"A filmet nem láttam, de olyanok is csupa jót írtak róla, akiknek adok a szavára. Nem is a filmmel van itt baj"

Te meg talán olvasd el, mit írtam. Talán, ha megengeded a filmet érintõ témában hozzászólok. Elnézést, ha ez nemi identitásodban sért.
Azt meg honnan veszed, hogy a nemi aberrációk nem orvosi esetek? Csak divat inkább?
9/10
Pickwick 2010 szept. 05. - 13:51:27 9/10
(461/1093)
"Pár évtizede még a homoszexualitás is büntetendõ volt hazánkban."
Szerintem a szûklátókörûséget és a korlátoltságot ma is büntetni kellene!


Örülök, hogy leadják a filmet, pont arra gondoltam reggel, hogy úgy megnézném.
Már csak arra leszek kíváncsi mennyit vágnak ki belõle... (bár lehet, hogy itt nem lesz különösebb vágás.)
offtopic
pozsizsuzsi 2010 szept. 05. - 13:43:20
(460/1093)
Tájékozódj. A nemi orientáció nem orvosi kérdés, sem testi sem pszichés vonatkozásban. És húzódj arrébb, ha még a filmet sem láttad. Perry jól elmagyarázta, mi mindenrõl is szól a film, legalább a háeszét olvasd el.
matuschkapista 2010 szept. 05. - 13:35:24
(459/1093)
Miért vagy úgy felháborodva? A felsoroltak mind nemi aberrációk. orvosi szemszögbõl egy kategória. Lehet, hogy van, amelyik legális, van amelyik nem. Pár évtizede még a homoszexualitás is büntetendõ volt hazánkban.
gerencserzsu 2010 szept. 05. - 13:24:50
(458/1093)
Meg vagy húzatva?Én sem díjazom a melegeket,de egy kalap alá venni a pedofilokkal,szadistákkal, stb. felháborító.Aki meleg,úgy születik,nem tehet róla.Aki pedofil,lehet,hogy úgy születik,de el kell nyomnia!S mellesleg bûncselekmény...A nekrofil meg?Hát az tényleg undorító.Mit zavar téged,ami két meleg közt történik mindkettõ beleegyezésével?Felvonulni tényleg hülyeség,mert nem kell a reklám a dolognak(nem az a cél,de sajna van némi olyan hatása),de kicsit gondolkodj,kikhez hasonlítod õket!!
matuschkapista 2010 szept. 05. - 13:13:14
(457/1093)
Egyetértünk. Az idézett mondat az egyik felvonuló transzparensén volt olvasható. A másságával nem kérkedõ homoszexuális ember belõlem igazán csak sajnálatot vált ki. Belegondolok, milyen lenne, ha egy naop arra ébrednék, hogy az lenne természetellenes és visszataszító, hogy én vonzódom a szép nõkhöz és kívánom õket minden tekintetben.
Commodus 2010 szept. 05. - 13:07:33
(456/1093)
Hát, lehet, hogy kinevetsz, de a filmet én se láttam, mondjuk ez ,így egy kicsit mókás a film topicján de sebaj :)))
Csak hát szerintem abban megegyezhetünk, hogy az a cowboyos hozzászólás, elég hát... mondjuk, úgy felületes kezelése a témának. :((
Csak erre reagáltam.

A felvonulásaikat meg én se igazán csípem, sõt egyátalán nem csípem, sõt néha egy kicsit még undorodok is..., de a felvonulókat nem mosnám össze, azokkal, akik saját maguk is utálják a feltünösködést, bár melegek.

Csak ez megint egy, olyan nehéz téma, amit itt a fórumon, igazán mélységeiban nem nagyon lehet kitárgyalni.

Ezt a Jézusnak is két apja volt mondást nem ismertem, de bavallom ízléstelennek tartom, még, akkor is ha személy szerint én nem vagyok vallásos. :((
matuschkapista 2010 szept. 05. - 12:53:37
(455/1093)
A filmet nem láttam, de olyanok is csupa jót írtak róla, akiknek adok a szavára. Nem is a filmmel van itt baj. Felesleges a témát állandóan erõltetni. Visszataszító dolognak tartom, ha egy közszereplõ (államtitkár volt) megvallja, hogy urológusi ambíciói és késztetései vannak, mire vezetõ politikusok és feleségeik könnyes szemmel prezentálnak szolidaritási áriákat. Visszataszítónak tartom felvonulások rendezését, némi kis keresztényfroclizással egybekötve (Jézusnak is két apja volt stb.) ebben a tárgykörben. Ezzel az erõvel valóban külön felvonulhatnának a szodomisták, pedofilek, nekrofilek, szadisták, mazochisták, féceszre gerjedõk, latexfetisiszták stb. Nekik miért van kevesebb joguk a feltûnõsködéshez?
Commodus 2010 szept. 05. - 12:29:19
(454/1093)
Ezt nyilván senki se gondolja, így, a filmben nem óvóbácsik szerepelnek, és ez az odavetett félmondat, nem is méltó hozzád, Téged ennél, többre tartalak.

És sajnos az ellenkezõjére is van példa, épp a minap, egy gimis hetero tanár lányokat zaklatott, ez mind jelenség, minden oldalról elitélendõ, édes mindegy, hogy hetero, vagy homo az illetõ.Ez ugyanis pedofilia! Persze ettõl még nem kell a melegeket szeretni, csak az általánosítást nem szeretem, ha készül egy film két meleg cowboyról, azt nem azt jelenti, hogy ez általános eltévelyedés náluk, mert ez hülyeség..., mellesleg Te is én is, talán mindannyian ismerünk, olyan látens melegeket, akikkel naponta érintkezünk, még kedveljük is õket, csak éppen fogalmunk sincs róla, hogy azok...