Diva15 2010 ápr. 30. - 16:13:27
(2262/2642)
Nekem ez az évad nem igazán tetszett.. lapos volt és erõltetett :S

***SPOILER***
A lányok azért élik túl a robbanást, mert csak az asztráltestük halt meg. Az nekem is ködös, hogy hogyan békülnek ki Darryl-lel, asszem köze lesz ehhez az egészhez Sheridannek.
***SPOILER VÉGE***
10/10
chosette 2010 ápr. 30. - 15:09:01 10/10 Előzmény Diva15
(2261/2642)
Én már nem is emlékszem rá.Így nem tudom,hogy mennyire gyenge,csak azt,hogy a vége nem tetszett.Apropó vége.***SPILER Felrobban a ház míg benne vannak a lányok,de valahogy ki jönnek és más alakot öltenek és Daryl is ott van és mosolyog.***SPILER VÉGE Kérdésem,most olyan undok a lányokkal szembe(megjegyzem nem is alaptalanul)mikor és hogyan békül ki velük? Vagy ne kérdezõsködjek majd meglátom?
Diva15 2010 ápr. 30. - 13:21:30
(2260/2642)
Szerintem az a leggyengébb évad :S
10/10
chosette 2010 ápr. 30. - 10:49:11 10/10
(2259/2642)
Ma kezdik a 7 évadot.
Diva15 2010 ápr. 29. - 21:17:29
(2258/2642)
És mert Wyatt hatalma elég gáz volt. Késõbb már nem lesz az, csak a 8. évadban?
10/10
Naphinel 2010 ápr. 29. - 21:13:25 10/10
(2257/2642)
Persze, mert pici még mindkettõ. Eddig is csak azért volt, mert a felnõtt kisöcsi meg akarta menteni a kicsi bátyját. :)
Diva15 2010 ápr. 29. - 17:58:06
(2256/2642)
Érdekes, ezután már annyira nincsen a középpontban a két Bûbájos utód.
10/10
chosette 2010 ápr. 29. - 17:18:13 10/10
(2255/2642)
De megszületett és idõnként lesz még.
10/10
Naphinel 2010 ápr. 29. - 17:14:39 10/10
(2254/2642)
Ég veled, jövõfiú! :'(
10/10
Genny 2010 ápr. 29. - 06:08:38 10/10
(2253/2642)
Igen, jobban vagyok köszönöm kérdésed, bár még nem tökéletesen, de suliba azért már megyek!
Nem, semmi gond nincs h itt kérded. :)
10/10
Genny 2010 ápr. 29. - 06:07:12 10/10
(2252/2642)
Rendben, én bízom benne h sikerül.
itt az e-mail címem: anitakrupinszki@citromail.hu
10/10
chosette 2010 ápr. 28. - 20:12:03 10/10
(2251/2642)
Hát akkor ezt nem tudjuk meg.De legalább nem én vagyok egyedül aki nem érti.

Jobban vagy?Nem baj,hogy ezt itt kérdezzem?
10/10
zs9302 2010 ápr. 28. - 19:41:35 10/10
(2250/2642)
Le is kellett vennem, mert jött a jogvédelmi vacakság.
10/10
zs9302 2010 ápr. 28. - 19:30:07 10/10
(2249/2642)
De fel is töltötte, akit érdekel, tehát egy jelenet Alyssa új sorozatából: http://www.youtube.com/watch?v=96aJhJJk6C0
10/10
zs9302 2010 ápr. 28. - 19:28:00 10/10
(2248/2642)
Megpróbálhatom, de nem biztos, hogy sikerül. Akkor add meg az e-mail címedet.
10/10
Genny 2010 ápr. 28. - 19:24:03 10/10
(2247/2642)
Annak örülnék bár...az a szerencsétlenség ért, h elromlott a hangszorom.
Szval a hétvégén lesz másik ha áthözöm a másik géptól a jót!
Nem tudnád inkább e-mailben elküldeni?
10/10
zs9302 2010 ápr. 28. - 19:22:21 10/10
(2246/2642)
Nem tudom, azt nem nagyon néztem.
10/10
Genny 2010 ápr. 28. - 19:21:27 10/10
(2245/2642)
Olyan mint nálunk a Jóbarátok(Friends) ?
Mert ha jól emllékszem az alatt is van aláfestés.
10/10
offtopic
zs9302 2010 ápr. 28. - 19:11:12 10/10
(2244/2642)
Elõször nekem sem tetszett, de utána már megszoktam elég hamar.
10/10
offtopic
zs9302 2010 ápr. 28. - 19:10:35 10/10
(2243/2642)
Ha érdekel egy jó jelenet belõle, akkor feltöltök egyet a Youtube-ra.