mnikol 2006 szept. 22. - 20:05:40
(102/2642)
Én ma nagyon kiakadtam, amikor a triád (remélem így írják) a rész végén bejelentette, hogy minden jól megy, a lány a helyén van... Nem emléxem már pontosan a szövegre, de a lényeg ez volt!

Mikor lesz az a rész, amirõl azt mondtátok, hogy benne lesz Cole? Mert nem szeretnék lemaradni róla!
Andi16 2006 szept. 22. - 16:21:48
(101/2642)
oksa köcce
Andi16 2006 szept. 21. - 19:34:51
(100/2642)
hát én sem de én a Kriszt is szeretem:D de a mostani részek is jók:D
Orsee 2006 szept. 21. - 19:25:57
(99/2642)
sziasztok!
Szó mi szó, én is kíváncsi lennék rá, honnan tudja a részek tartalmát. imádom a sorozatot, de kolis vagyok és már sajnos nem látom
Andi16 2006 szept. 21. - 18:29:53
(98/2642)
én is imádom de te hol látad ezt a részt?
Wilson_90 2006 szept. 21. - 16:40:35
(97/2642)
"Imádom" amikor vki elmondja 1 film végét...
sylo 2006 szept. 20. - 08:31:35
(96/2642)
Nyugi emberek...!A 170. részben Cole visszatér,bár nem sokáig!De nem mint démon,segíteni akar!
De nem jönnek össze Pheobeval!
IMÁDOM COLE-t!!!
mnikol 2006 szept. 17. - 10:11:02
(95/2642)
És itt egy kép is! Remélem, ezt még nem tettem fel!
mnikol 2006 szept. 17. - 10:09:01
(94/2642)
Billy magyarhangja elég nyávogós hozzá, Cole pedig nekem is hiányzik!!! Jó lett volna, ha Phoebe-vel együtt maradnak!!!

Nekem Prue annyiból volt szimpibb, hogy szerintem nagyobb volt az ereje, mint Paige-nek!

Az a kár, hogy Billyvel szerintem nagyot szívnak majd!!!
nocomment 2006 szept. 15. - 19:18:26
(93/2642)
Nem tudjátok véletlenül h honnan lehetne megszerezni a Cole-os részeket?Nagony kellenének.Válaszotokat elöre is köszönöm.
email: nocomment[kukac]vipmail[pont]hu
Vica 2006 szept. 15. - 14:17:11
(92/2642)
Szerintem nagyon jó Billie,és nagyon illik hozzá Molnár llona magyarhangja.Picit szétszórt,meg naiv,és akaratos,de hát ki nem lenne az...Cole-t meg negyon nwembírtam.Az elején még szupi volt,de utána már csak húzták az egészet,örültem neki,hogymeghalt.Azt meg sajnálom,hogy nem tudják(a nyolcadik évad utolsó részében)visszahozni szellemként Prue-t,meg Andy-t:-(.Mondjuk Prue-t nem csÍptem annyira,Paige sokkal jobb.Szerintem.Pá!
lekvár 2006 szept. 15. - 14:01:19
(91/2642)
Hát nemtom, nekem teccik a magyarhangja is sztem nem rontották el vele a sorozatott, még mindig az egyik kedvencem, csak kár hogy Cole már nincs többé. Pedig olyan jó volt :P
mnikol 2006 szept. 08. - 14:14:12
(90/2642)
Nem tudom, szerintem csak a hangja rossz, úgy emlékszem, hogy az angol hangja TELJESEN más, és az szerintem jobb...
Wilson_90 2006 szept. 07. - 17:34:08
(89/2642)
tényleg beképzelt a csaj szerintem
muncika 2006 szept. 06. - 09:13:50
(88/2642)
Sziasztok! eladnám a Bûbájos boszorkák címû sorozat hét évadját, DVDrip minõségûek, és szinkronosak!! +megvan a nyolcadik évad elsõ 11 része is feliratosan.ha valakit érdekel egy,vagy akér az összes évad,akkor szóljon!!!! email: lauren@vipmail.hu
Gabor84 2006 szept. 06. - 08:38:02
(87/2642)
Szerintem a csaj jó, de a magyarhangja (Molnár Ilona) valami borzalmas. Mintha egy elkényesztetett, beképzelt, önimádó 10 - 12 éves lány hangja lenne. Azért jól el tudják rontani egy szinkronnal az egészet. :-(
Lasagne 2006 szept. 06. - 08:07:16
(86/2642)
Örülök hogy folytatják,bár nekem kicsit erõltetett az az új boszis szál...irritál valamiért...De azon kívûl tök jó:)
mnikol 2006 szept. 04. - 18:06:20
(85/2642)
Cole-t végleg megölték a lányok, sok idõ telt el, így a gyerekek megnõttek!!!
Rebeka1 2006 szept. 04. - 17:41:46
(84/2642)
Pruet megölte egy démon mert eredetileg Phoebe megmentette Prue-t és Piper-t mert démon támadt rájuk (közben visszatekerték az idõt)de egy alku miatt Phoebe lent maradt az alvilágban és nem mentette meg újra a nõvéreit ! Amikor Leo lejött elõször Piper-t gyógyította meg utána Prue-t de már õt nem tudta mert meghalt...
hornmici 2006 szept. 04. - 17:18:47
(83/2642)
Sziasztok! Nem tudná valaki elmesélni az elõzõ sorozat végét, mert anya pont arról maradt le, és most nem érti, hogy hova lett a prue, miért ekkora a piper gyereke, és hova lett a cole. :(
Légysz, légyszi valaki mesélje el!!
Elõre is köszi