Téma: BÚÉK

10/10
vaperetep szept. 23. 15:20:32 10/10
(189/189)

Ide írd a spoileres tartalmat


"- Miért kell egy halottasnótát énekelni?
- A Himnusz nem halottasnóta!
- Dehogynem! Csupa nyavajgás, meg kesergés. Miért nem nem lehet olyat énekelni, amit mindenki szeret?
- Én például szeretem a Himnuszt."
😂😂😂
Timmy Turner aug. 09. 04:51:48
(188/189)
Meglehetősen nagy faszság volt. Nehéz elhinni, hogy hét vagy hány ember közül egy se normális, mindegyik házasságtörő vagy meleg, vagy olyan szörnyű bűnt akar elkövetni, mint a mellplasztika. Egy szereplő nincs, akinek logikus lépései vagy reakciói lettek volna. Alíz például mitől volt elbaszott? Javítani a testeden nem azt jelenti, hogy nem fogadod el. Elfogadhatod magad 150 kilósan is, de az egészséged érdekében akkor is ajánlatos lefogyni. A papucs haverja meg milyen jogon lett ideges, amikor megtudta, hogy dugott a fotós csajozógéppel? Az elején említve volt, hogy neki is voltak barátnői, meg hogy sose közeledett a nőhöz romantikusan, akkor hogy várja el a csajtól, hogy örök hűséget fogadjon neki? A szál a lányával meg azzal hogy milyen férfigyűlölő lett mióta elhagyta a férje kész röhej volt, mivel sehol nem volt bemutatva, az elején egy okés/átlagos viszonyt láthattunk köztük, és egy alkalomra sem emlékszem, amikor bármi rosszat mondott volna egy férfira. Mutasd, ne mondd. A házaspár: mi a jóéletért jönnek össze újra, ha mind a kettő csalja a másikat? Van fogalma a rendezőnek, hogy mit jelent egy félrelépés? Tíz év házasság után főleg? Egyáltalán mi bajuk volt egymással? Attól nem áll föl a pasinak, hogy többet keres a felesége? Férfias. És miért baszakodott Dömével, ahelyett hogy azt írta volna amit mondott neki a telefoncsere után. A dugógép: az elején látszott hogy egy barom, én azt hittem konkrétan verni fogja a csajt, erre csak félrekúrt (ő is, milyen eredeti), ami tíz kibaszott kilóméterről kiszúrta bárki szemét. A csaja: mi a fenének kellett négyszer elesnie? Mit adott ez a történethez? MI A NAGYANYÁM BÚBÁNATOS LÁBKÖRME VOLT AZ A ''DUGNI AKAROK'' SZÁL??? Mi van? Az exeddel beszélni egy dolog, de kétlem, hogy a csávó nem tudta volna máshogy felvezetni, minthogy elküld egy ilyen üzenetet egy foglalt csajnak. Te jó isten. Felesleges dráma. A papucs faszi miért volt ekkora idióta? Felnőtt létére nem képes szerelmet vallani a nőnek, aztán kiakad rá (a semmiért), elküldi a búsba, és utána vall szerelmet. How to lose a girl in like two minutes. Bravó. A többiek meg megvannak lepődve, hogy nem mondta el hogy az anyjával szilveszterezik, mikor percekig röhögnek rajta miatta. De a meleg csávó, az kibaszta a biztosítékot. Honnan a jóéletből szedte, hogy Alíz az apjának akar megfelelni? Ha az apjának csináltatja meg a melleit, ott nagyobb bajok vannak, mint a megfeleléskényszer. Honnan tudták az iskolában, hogy meleg? A legjobb barátainak, sőt mindenkinek retteg elmondani, de a munkahelyén nem? És milyen jogon baszogat másokat a hazugságért, miközben ő mást sem csinált, csak hazudott Márti/Marciról és nak? De persze, azért ő az egyetlen akinek boldog párkapcsolata van. A csúnya rossz heterók mind félrekúrnak és mellplasztikával verik át az ártatlan férfiakat. Hogy is lehetne másképp. És mit van kiakadva az egész társaságra, amikor csak a fotós volt homofób? És ha olyan nagyon kiakadt Gabira a megcsalásért, minek segített neki? Fú, de utáltam a csávót. Rajta kívül már csak a plot baszott fel jobban: ha tudod hogy a szeretőd fog üzenni, mi a francnak rakod ki a telefonod? Öreg vagyok én már ehhez.
5/10
Dörflinger máj. 04. 19:28:57 5/10
(187/189)
Eléggé bugyuta egy történet. Szilveszterkor nincs jobb dolguk, mint a telefonnal szarakodni? Már az ajtóban mondtam volna mindenkinek, hogy telókat letenni, ma este buli van!
5/10
10/10
Vik máj. 03. 00:15:06 10/10
(186/189)
Imádom ezt a filmet!😄
9/10
Joan Fontaine jan. 20. 14:39:58 9/10
(185/189)
Szuper film, régen láttam ilyen jót. Méghogy a magyarok nem csinálnak jó filmeket....haha....hülyeség .:)
Csillagok 2023 dec. 31. - 23:10:32
(184/189)
Nagyon jó film volt! Az előbb lett vége a TV- ben.
DUNAWÖLD 2023 dec. 28. - 22:00:12
(183/189)
Ennek a Hevér Gásbornak ritka tenyérbemaszó buci képe van... Szinkronnak dicsérik, nem is tudom 🤔
DUNAWÖLD 2023 dec. 28. - 21:55:12
(182/189)
A leíràs alapján ez valami lelki mazochizmus? Kiégett delikvensek érezni akarnak, bàrmit?
9/10
offtopic
drludmilla 2023 júl. 19. - 15:32:43 9/10 Előzmény janderka
(181/189)
Igen, ezt tudom, de azért köszönöm!
janderka 2023 júl. 19. - 15:30:34 Előzmény drludmilla
(180/189)
5 percen belül törölni lehet, de szerkeszteni nem.
9/10
offtopic
drludmilla 2023 júl. 19. - 14:49:16 9/10
(179/189)
Ha valaki tudja, hol lehet szerkeszteni a hozzászólásokat, szóljon nekem. Köszi.
9/10
drludmilla 2023 júl. 19. - 14:47:39 9/10 Előzmény drludmilla
(178/189)
Hozzáteszem, hogy ez a film (a BÚÉK) a Teljesen idegenek című, 2016-os bemutatott olasz film magyar remake-je. Csak ezért 9 és nem 10.
9/10
drludmilla 2023 júl. 18. - 18:52:44 9/10
(177/189)
Egy nívós magyar alkotás. Először azt éreztem a végén, hogy kétszer ennyi ideig is tarthatott volna, de így kerek, így nincs elrontva. Taps Godának.
10/10
Vik 2023 máj. 01. - 18:18:04 10/10
(176/189)
Nagyon tetszett!
5/10
The Cortez 2022 dec. 31. - 01:12:58 5/10
(175/189)
Egy nagy sikerű olasz film erőltetett remake-je. A színészek tűrhetőek, ám a szövegekben meg a poénokban rengeteg a kihagyott ziccer. Az elbaszott szilveszter éjjelről szóló dramedy legnagyobb érdeme a nyugati társadalomról szóló kritikája, valamint annak a bemutatása, hogy mennyire egy felesleges, gyáva-megalkuvó dolog a bizalom. Ezeken kívül a Hajnali kör felcsendülése tudott még valamit dobni a közepes alkotáson.
8/10
gyereamozibabe 2022 okt. 17. - 21:53:36 8/10
(174/189)
Sokat nevettem, és szerintem ez nem egyszerűen az olasz film koppintása, hanem kijavít minden hibát, amit az olasz elkövet. Először is sokkal életszerűbb, hogy ez a sok kínos sms, telefonhívás szilveszterkor történik. (az olaszban csak egy átlagos hétvége) A párok is sokkal jobbak a magyarban. A pasik és a nők egyidősek (35-40), kivéve a "csajozógép" kiscicája. És rögtön megnéztem újra (ami nagyon ritka nálam), és bizony már az elején is kapjuk a jeleket, amik teljesen logikusan illeszkednek a történetbe.
7/10
sexykex 2022 júl. 04. - 21:49:44 7/10
(173/189)
A ma embere rossz helyen őrzi a titkait. Sőt, egyáltalán nem őrzi. Erre mutat példát ez a film, amelyikről nem tudtam, hogy volt előzménye. Mivel a BÚÉK kifejezetten ügyesen megkomponált történet, amelyik tetszett, most nézhetem meg a Teljesen idegeneket is. (Valóban megnéztem és úgy gondolom mindenkinek az tetszik jobban, amelyiket hamarabb látta.)
DUNAWÖLD 2022 jún. 27. - 22:21:40 Előzmény Kuttyánszki
(172/189)
És akkor nem nevezted meg a fő beszédhibàsokat:
Pindroch, Csányi.
És nem is meggyőző a jàtékuk sehol.
Kuttyánszki 2022 máj. 05. - 22:28:02
(171/189)
A mai színészképzésben nem tanítanak beszédet?! Nem elvárás az érthető ,artikulált bszéd?
A kélrdés költői, persze, hogy tanítanak..
Akkor mi ez?!
Hihetetlen az a hadarás, darálás, érthetetlen beszéd, amit művelnek a mai filmekben.
Hevér, Mészáros, Szávai,..
Ebben a filmben különösen ! Még Lengyel és Törőcsik is igyekszik hadarni, pedig T. Franciska szépen és jól beszél amúgy.
Szeretem a magyar filmeket, de ez borzasztóan elveszi a kedvem tőlük! Sőt, dühítő is!
A film egyébként elég vontatott és túl hosszú, viszont végig fenntartja az érdeklődést. Kezdőknek (fiatal
kapcsolatban,házasságban , kezdeti euforikus boldogságban élőknek) kiábrándító lehet,..
9/10
NHzsolt 2022 ápr. 30. - 22:49:43 9/10
(170/189)
A valóságban ez nem hinném, hogy így megtörténik, ennyi és ilyen sztori kis eséllyel találkozik egy helyen egy időben. Viszont a filmhez meg kellett, és a karakterek is, az esetek is jók voltak arra, hogy elgondolkodtassanak, hogy filmet csináljanak belőlük. Nekem tetszett, mert nem elemezni akartam a filmet, hanem érdeklődve nézni és szórakozni. Megtaláltam benne azt, amiért jó pontszámot adok.