Téma: BÚÉK

10/10
luci87 2019 jan. 15. - 14:27:25 10/10
(40/200)
Nincs mit..:)
MSZ 2019 jan. 14. - 18:11:56 Előzmény csmya
(39/200)
Ez relatív. Mi lett volna, ha senkinek se jön hívás, se sms?
7/10
csmya 2019 jan. 13. - 19:50:15 7/10
(38/200)
Szerintem jó film volt igaz néha kicsit messze állt a valóságtól.
Itt elég kevés sms, telefon hívás történt 1 éjszaka alatt.
Nekem pl.egész szilveszter éjjel csipog a telefonom. :)
Ettől függetlenül érdemes egyszer megnézni.
9/10
pop3 2019 jan. 12. - 23:09:47 9/10 Előzmény EIB
(37/200)
nekem is ez volt a véleményem, hogy az olasz után ezt már nem akarom látni. Szerencsére rábeszéltek és jól tették. Szerintem a magyar jobb lett mint az eredeti.
10/10
x148 2019 jan. 02. - 21:35:36 10/10
(36/200)
Csak ajánlható. És hogy feldolgozás, újabb változat? Érdektelen. És a bűnök amik megjelennek benne mindenkit megérintenek, hisz mindannyian bűnösök vagyunk valamilyen mértékben.
9/10
funfun 2019 jan. 02. - 21:04:20 9/10
(35/200)
Vicces, elgondolkodtató, de könnyed film, jó szereplőkkel. Amiért csak 9 pont nálam, mert kissé forgatókönyv ízű, ahogy szép sorban jönnek az üzenetek a telefonra, mindig egy-egy dráma lezajlása után. És minden kis ártatlan üzenetecske, hívás tartalmaz olyasmit, ami a jelen lévőnek kellemetlen.
Még az is fura, Gábor miért nem fogadta el Döme "javaslatát", mit válaszoljon, hiszen pont nem sokkal előtte ő húzta ki a slamasztikából.
10/10
mummy1 2018 dec. 31. - 16:27:45 10/10
(34/200)
Nagyon jó film.Jó forgatókönyv és színészek.
apolka 2018 dec. 31. - 15:48:40
(33/200)
Itt egy jó kritika, amely szerint még jobb a magyar változat, mint az olasz:
https://kepmas.hu/buek-jobb-a-remake-mint-az-eredeti
tortura 2018 dec. 30. - 13:46:37 Előzmény csonakos
(32/200)
Köszi. Volt ahova fel is regeltem és mégsem sikerült leszedni.
Igazad van, sosem nézem meg az előzetest én sem, sőt, a kommenteket sem olvasom el. Csak ha már láttam a filmet, utána.
10/10
csonakos 2018 dec. 30. - 09:50:37 10/10
(31/200)
Még az 55 másodperces előzetest sem szabad megnézni, poénokat lő le.
Jó film.
Ma megnézzük az olasz változatot is, ezt szerintem nehéz lesz felülmúlnia.
EIB 2018 dec. 29. - 15:50:02
(29/200)
Ebben az évben kb 15-20 magyar nagyjátékfilmet mutattak be. Ennek a felét szó szerint a kutya sem látta, maradt kb 8-10, aminek egyáltalán volt valamennyi nézője.
Innentől kezdve szerintem feltehető a kérdés, hogy ha már ilyen kevés film készül az országban (persze ez viszonylagos, a piac is kicsi), akkor feltétlenül remake-t kell -e készíteni. Ha készül évente 100 film, és abban van 1-2, ami esetében adott egy külföldi eredeti, azt mondom, OK, de ugye nem ez a helyzet.
Egyébként jó színészek és ügyes (igen, nem kiugróan tehetséges, hanem ügyes, profi) rendezőnő, szóval biztosan korrekt munka.
Én mondjuk nem fogom megnézni, mert láttam az olasz eredetit, ami szenzációs volt. Ha nagyobb az időbeli távolság, talán majd teszek egy próbát a magyarral is, de nem fogom minden évben (szinte) ugyanazt a filmet különböző nyelveken megtekinteni...
10/10
Szemi22 2018 dec. 29. - 15:02:51 10/10
(28/200)
Nagyon jól sikerült, szétnevette magát az egész mozi, nagyon jól szórakoztunk rajta miközben volt min elgondolkodni. Az meg hogy koppintás, kit érdekel? Hány filmet másolnak... elkezdtem pár hónapja az olasz verziót felirattal, de engem annyira idegesített az olasz hang, hogy inkább kikapcsoltam. Hozzám még közelebb áll így, hogy Budapesten játszódik, magyar színészekkel. Csak ajánlani tudom.
3/10
Lamaze 2018 dec. 29. - 11:09:48 3/10
(27/200)
Nézzétek meg az eredetit! ( Teljesen idegenek - Perfect strangers )Sajnos szinkronosan még nem elérhető, én is feliratosan néztem meg. Szóval láttam mindkettőt az eredetit össze sem lehet hasonlítani ezzel a gyenge koppintással :-((((( Ilyenkor kicsit szégyellem is magamat, nagyon bénának tartom, és megkérdezném a rendezőt, hogy erre mi szükség volt ??????
8/10
SzabóBarna 2018 dec. 27. - 21:19:33 8/10 Előzmény sub_rosa
(26/200)
Nem hasonló, ugyanez (kis változtatásokkal), merthogy ez adaptáció. Azért érdemes megnézni az eredetit is a Tabánban még adják (Teljesen idegenek).
10/10
sub_rosa 2018 dec. 26. - 23:47:15 10/10
(25/200)
nincs igazad, nincs benne trágárság. Mai és itteni. Nézd meg.
10/10
sub_rosa 2018 dec. 26. - 23:45:29 10/10
(24/200)
Nagyszerű film, nem olcsó vígjáték, hanem elgondolkodtat, miután jól kinevetgélted magad. Rendezés, szereplők kiválók. Nem érdekel, hogy volt hasonló story már filmeken, mert ez tényleg, most rólunk szól. 10/10
tortura 2018 dec. 23. - 17:42:42
(23/200)
Én bevallom, örülök ennek a magyar filmnek. Ugyanis hiába vadászom az eredetit régóta, nincs meg magyar szinkronnal, az olaszt meg nem vágom. Most sikerült leszedni egyet, de ahhoz meg nincs felirat.
Annak tudatában, hogy az eredetit nem láttam, a magyar tetszett. Lehet, hogy más lenne a véleményem, ha láttam volna az olasz változatot is.
Egyébként minden alkalommal meg kell állapítanom, hogy Elek Ferenc nagyon tehetséges színész, bármit is játszik.
Az alaptéma is eléggé elgondolkodtató és azt hiszem, nagyon is aktuális. Ahogy elnézem az embereket, néha az az érzésem, a mobiljuk az igazi társuk. És ez valahol szomorú.
Ha én bekerülnék egy ilyen társaságba, ki merném tenni a telefonomat nyugodtan. Igaz, dögunalmas lenne az este, mert én semmi szenzációval nem tudnék szolgálni, mert nincsenek titkaim, nem sunnyogok, nem csalok, nem hazudozom a páromnak. Nem vagyok trendi, tudom.
8/10
blood.1 2018 dec. 23. - 00:36:42 8/10 Előzmény nincsenmit
(22/200)
Az olasz film is egy regény alapján készült.
Ez a film is. Azaz a két film egy regény különböző adaptációja.
1/10
nincsenmit 2018 dec. 22. - 11:21:16 1/10
(21/200)
Szerintem óriási szégyen így lekoppintani valamit... ( De ez az én szerény véleményem...)