10/10
Qksika 2017 jan. 18. - 15:50:42 10/10
(14/14)
Ki volt az a csúcs szuper üzletember, nézettségért felelõs agyhalott zseni, aki éjjel 2-3 órára tette a vetítési idõpontokat?!
dr.tigriske 2014 okt. 30. - 22:41:08
(13/14)
A 65. részben (Baj van a Vouge körül) Carrie elmondja Juliennek, hogy az apja 5 éves korában elhagyja az anyját...
10/10
Teréz anyu 2014 okt. 02. - 19:14:54 10/10
(12/14)
10/10

Fantasztikus ez a 80-as évek hangulat. Nincsenek mobiltelefonok és számítógép. Aki ezt nem tudja értékelni ma egy sorozatban az egy marha nagy barom.

Természetesen nekem is van kifogásom ellene, de csupán a buzik állandó szerepeltetése, normálisnak való beállítása, sõt elfogadásuknak erõltetése, de ezt már a rendes szeksz és nyújórkban is megszoktam, ezen felül nagyon jó kis sorozat.

Sebastian mosolya pedig egyedülûlló:)
2/10
evi120 2014 jún. 12. - 01:03:03 2/10
(11/14)
Amerikai tucatsorozat, ami egy sikersorozat hírnevét kihasználva próbál rajongókat toborozni.
Az elején jónak ígérkezett, többet is ki lehetett volna hozni ebbõl. Nem sok köze van a Szex és New Yorkhoz, nagyon görcsösen próbálták egymáshoz láncolni a két sorozatot. Pár utalás (a sütõjét majd tárolásra használja felnõttkorában , író lesz, stb...) édes kevés párhuzam. A karakterek személyiségét elnagyoltan dolgozták ki, mindenáron "követendõ-tökéletes Carrie-t akarják a központba helyezni, aki egy túlérzékeny, aggodalmaskodó, okoskodó alak, és ha megtalálja hõn állított szerelmét minden szíre-szóra szakít vele, mert a szerelem neki "túl fájdalmas". Nem szeretem, ha tinédzserekre írnak felnõtt helyzetes szituációkat. 16 éves fiúnak ne a whiskey legyen a legjobb barátja, egy 16 éves lány ne járkáljon hajnalok hajnalán egyedül egy világvárosban, és egy másik ne feküdjön le minden sráccal a gimibõl.
Ez nem követendõ példa.
Amerikai tucatsorozat, ami egy sikersorozat hírnevét kihasználva próbál rajongókat toborozni.
slimnikye 2013 máj. 05. - 22:24:31
(10/14)
Folytatják egyáltalán a vetítést? Mert most pénteken már elmaradt a 9.rész leadása..
Koltay Lívia 2013 márc. 29. - 20:44:23
(9/14)
Szerintem semmi köze az elõzményekhez. Nekem nem tetszik. Nem tudok azonosulni a karakterrel.
Erõltetett. Attól. hogy felvezeti a már ismert eseményeket, az nem elõzménye a megtörtént eseményeknek. Valóban csak 100 bõr lehúzás. Tetszett aki azt írta, Carrie nyugdíjas évei...na azt legalább Õ játszaná el...)))))
5/10
pompi23 2013 márc. 23. - 11:09:22 5/10
(8/14)
Mai napig nem értem, mit keres ott az apa.. talán a késõbbiekben kapok rá választ.. hiszen Carrie a Szex és New York - Baj van a Vogue körül címû részében, azt mondja, hogy 5 éves korában elhagyta õket, és talán emiatt is rossz a kapcsolata a férfiakkal, hiszen nem volt megfelelõ apakép. Na mindegy.
Vinogradov 2013 márc. 15. - 22:35:39
(7/14)
Soha nem kedveltem a Sex and the City-t. SJP külön kiüti nálam a biztosítékot, szóval õt még kevésbé csípem.

De ennek ellenére bepróbálkoztam a Carrie's Diaries-nél.

Miért?

Mert "80's sucker", na az, viszont vagyok. Határozottan csípem a korszakot, az öltözködésbeli és zenei túlkapásaival együtt (mi több, azokért szeretem igazán!). Ezért alapból érdekelnek az olyan koncepciók, amelyek ezekre az évekre - és nem a kigúnyolásukra - épülnek. (Ezért nézem pl. a The Americans-t - apropó, egy másik sorozat, amely idén indult, abban az idõszakban játszódik és nagyon tudom ajánlani. 1981-ben "felébresztett" szovjet alvóügynökökrõl szól és rendkívül igényes tétel, azt higyjétek el nekem.)

A Carrie's Diaries azonban végül csak részben bûvölt el az 80's-fílinggel - mivel azt szolídan adagolják. Viszont van egy keresetlen, sajátos bája, ami miatt kifejezetten tetszik. Soap a maga módján, ugyanakkor látszik, hogy van köze a korai Gossip Girl-höz (amit anno én is nagy erõkkel kedveltem), csak talán még egy kicsit annál is ártatlanabb (pedig, érdekes, a szex itt inkább jelen van, mint ott).

Szóval egyenlõre bírom - amolyan guilty pleasure szinten.

De szerintem Magyarországon nem fogják sokan szeretni. Nekik ez túl 80's, vagy túl SAC, vagy túl tudom is én micsoda... - Ami tény, hogy amíg megfog, én biztosan maradok.

És eddig még nem csalódtam.
Sárga_rigó 2013 márc. 11. - 11:25:15
(6/14)
Nem néztem bele, a beharangozás éppen "elég" volt. Reméljük lesz még egy 'Carrie nyugdíjas évei' címû verzió, meg esetleg ezekbõl is mozifilm egy-egy.....A sorozatot nagyon szeretem, de tényleg nem tudom hány bõrt akarnak még lehúzni errõl a témáról, nekem már a második film is borzalmas volt, hirtelen nem is tudom, hogy azt végig tudtam-e nézni.
1/10
Jucccsika 2013 márc. 09. - 17:35:25 1/10
(5/14)
Bármilyen lányos limonádéfilmre vevõ vagyok, de ez a film ez minden várakozáson aluli "élmény"...
Britt 2013 márc. 09. - 15:02:07
(4/14)
Szkeptikus voltam a sorozattal kapcsolatban, de igazán elbûvölõ Carrie karaktere.
Nagyon vicces visszatérni a 80-as évek hangulatába. :)Van ennek a sorozatnak egy elbûvölõ bája ami miatt lehet, hogy nézni fogom annak ellenére, hogy már kinõttem az ilyen filmekbõl. :)
3/10
-greghouse- 2013 márc. 08. - 18:24:26 3/10
(3/14)
A Szex és New York telibetalált egy rétegben. Jók a poénok, csajok, történetek.
Annak a "light" változata...elmegy.
Ez a light "fel-lightosítása", amikor a hosszúlépést szódával keverik....
Nem itélkezem, ha nem lesz jobb, egyszer belenézek. Nem pontoztam. Pontozzanak a csajok, ez csajos film.
(avagy: húzzunk le a rókáról annyi bõrt, amennyit csak lehet.)
4/10
Bruder_N 2013 márc. 08. - 16:27:50 4/10
(2/14)
Szó mi szó az, de senki ne várjon tõle nagy durranást... egy-két ütõs és vicces utaláson kívül a késõbbiekre (Szex és New York) semmi más mint édes, rózsaszín tinisztori. Jó kis retro feeling azoknak akik a 80-as években voltak 16 évesek: ruhák, sminkek és a ZENE! csak ez utóbbi miatt 5/10.
adamnagysweetmovie 2013 márc. 08. - 10:59:45
(1/14)
hát ez izomfriss...