Ariella 2008 nov. 03. - 13:41:13
(2887/4427)
Itt a link és olvassa akit érdekel, hogy néhány milliót kapnak a három hetes kintlété.
http://movie.blogter.hu/?post_id=296276
Sokan félreértik az egyes emberkék "nem szimpatikuságát", hogy szépen fejezzem ki magam. Nem azzal van a baj kinek milyen színû a bõre, minden nemzetben vannak rendesek és vannak debilek. Ilyen a Gyõzõ, Dzsoni se sokkal jobb, ahogy Bárdosi se. Pákót egy Karácsonyi Dáridóban láttam elõször. Lagzi Lajcsi vendége volt. Amikor elkezdte énekelni az "adide a didit..." tovább nem folytatom, mert itt volt az a pillanat amikor megútáltam az emberkét és majd el hánytam magam! Persze Lajcsi is bûnös volt, amiért megengedte, hogy mûsorában egy ilyen szövegû dalt énekeljen. Azóta is azt gondolom, legyen az állami vagy kereskedelmi csatorna, aki megengedi Isten káromlását nyilvános mûsorában az a mûsor, és rendezõje undorító nulla. És akkor még szépen fejezem ki magam. Oszkár szerintem elég igazságos, néha õ is nagyképûsködik, de nem jobban mint álltalában az emberek. Amúgy képzeljétek el ha hosszú ideig esik az esõ, mi is depisek leszünk, pedig nekünk itt a Tv, a PS és a pihe puha ágyikó. Nekik ez nincs!
pacica 2008 nov. 03. - 13:37:56
(2886/4427)
Megint túlmagyarázod.
offtopic
blackman 2008 nov. 03. - 13:29:15
(2885/4427)
Én meg tõleg idézek:"fekete férget".Most jó?Nem magyaráztam túl a dolgot,én még eddig nem szóltam hozzá a témához,úgyhogy nem kell az ilyen stílus.A túlmagyarázás nálam nem ennél kezdõdik.Az meg hogy színbõrû lévén hozzászólok ahhoz is, amit írtál,engedtessék meg,de azt hiszem jogom van,és ahhoz is,hogy a "népemet" megvédjem,és felháborodjak a degradáló jelzõn amit leírtál.Kár idézned tõlem,ez nem ahhoz a témához kapcsolódott,amit elõtte írtam.
pacica 2008 nov. 03. - 13:17:17
(2884/4427)
Idézek: "1 dolog viszont bosszant:ha valamit túlmagyaráznak."
sucky
blackman 2008 nov. 03. - 12:36:30
(2883/4427)
Na kedveskéim!Gondoltam betérek,megnézem a "gyermekemmel" mi a helyzet,erre olvasok itt már mindent,és 1 pillanatra reagálnék ha tetszik ha nem.
Bár "Pákó" nem a szivem csücske,de nem azért,mert szegény gyáva,hanem azért,mert kissé lejárat bennünket,színebõrüeket.Mert sajnos sokan úgy gondolják hogy minden feka ilyen,mint õ:buta,gyáva,narkós stb.Nyilván nem,de nagyon sokan azt hiszik.Nem egyszer kérdezték már tõlem is hogy én õ vagyok?Na még csak az hiányozna!!!! :DDD Viszont meg kell védenem,remélem nem kell magyaráznom hogy miért!!!Nyilván õ is érvényesülni akart,és nem a legmegfelelõbb módját választotta,de gondolom azért vágott bele ebbe a projektbe,mert ezt látta itt Magyarországon,hogy így milyen könnyû népszerûnek lenni és pénzt keresni,és nyilván valaki adta alá a lovat.Ezt a példát mutatja minden nem tõzsgyökeres magyarnak az ország ha tetszik ha nem.Itt tényleges érdemek nélkül lehet népszerû az ember,és aki fogékony erre a dologra,az kis is használja,és nyilván õ az volt.Az meg hogy úgy beszéli a nyelvet ahogy,az teljesen más téma,nem mindenkinek egyforma a nyelvi érzéke.Nekem is vannak problémaim egyes betûkkel és szavakkal,ez van.Az meg hogy azt csinálja,amit mondanak neki,nyilván nem szerencsés dolog,de más "hazai" ismert ember is csinál nem ezt-azt,hogy a hírneve tovább szárnyalhasson.De mindenféle jelzõvel illetni úgy hogy ezek elõtt szerepel a fekete,vagy akármilyen jelzõ nem szerencsés!Mert bár abszolut tudom hogy nem nekem szól,azért pacica hsz-én kicsit én is felkaptam a vizet.Nyilván igaza volt a dologban,de nem mindegy hogy milyen ennek az EMBERNEK a bõre színe?Van olyan original magyar is,aki tuti hogy "Pákónál" is tudatlanabb,mégse rakják a degradáló jelzõk elé azt hogy a fehér suttyó stb.Felõlem szidhatjátok,csak ezt a megkülönböztetést mellõzzétek ha lehet.Mert nem hiszem hogy bárkit ért már atrocitás a bõre színe miatt itt,de engem személy szerint elég sok!!Az hogy "Pákónak" vannak furcsa dolgai,az abból ered,hogy más kultúrából jött és nem igazán tudott ide beilleszkedni ahogy nézem.Nyilván õ még nem fogta még fel,hogy mivel õ reflektor fénybe van,neki kellene képviselni,példát mutatni esetleg a fekáknak.Ez van.Itt mindenki azt hangoztatja hogy a bõrszín nem mérvadó,nem az alapján ítélnek meg akárkit is,de én sajnálatos módon úgy veszem észre hogy mégis az.
1/10
xena21 2008 nov. 03. - 12:09:55 1/10
(2882/4427)
Ehhez csak annyit füznék hozzá:Hajrá Kristóf!!
Deszpina 2008 nov. 03. - 11:53:36 Előzmény csancsy
(2881/4427)
Egyáltalán nem muszály szurkolni. Én azért kívánom, hogy Kristóf nyerjen, mert Délceg János nagyon lealázó volt tegnap vele szemben.
Amúgy: Hajrá Andi, Oszkár, Rippel!!!!
csancsy 2008 nov. 03. - 11:43:53
(2880/4427)
én semelyiknek nem szurkolok, mert úgy igazán egyiket sem kedvelem, bár ha nagyon szurkolni kell, akkor kristóf, de csak azért mert Oszkárral egy csapatban van. Nekem Oszkár és Andi marad a kedvencem, és ez nem változik soha.
Amúgy korábban én is írtam, hogy Pákó elég gyáva, elõzõ szériában Mariann volt a kedvencem (Márk mellett:))), pont az efajta próba után:) Nagyon bírtam a csajt!! Az az optimizmus, és a humor, és persze a bátorság (ezt mondjuk Éváról is elmondható, szóval, õt is bírtam). amúgy érdekes, hogy elõzõ szériában, a nõk jobban teljesítettek azért (Benkõ kivételével).
csancsy 2008 nov. 03. - 11:38:19
(2879/4427)
Mi baj van? Bocsi, de ezt nem értem!!! Nem én kezdtem most, sõt próbálom leállítani.

Amúgy én is kíváncsi vagyok, most hogy teljesítenek a próbán. Amúgy Rambo választásához szólva, ha azt akarom, hogy a csapatom nyerjen, akkor nálam gyengébet választom, tehát zimányi érthetõ (valluk be, nem hiszem, hogy bogarakat megenné, ebbõl a szempontból mondom), ha viszont rosszat akarok a csapatomnak, akkor OSzkárt (vagy Rippelt) viszem, hiszen tudjuk, õ megcsinálná rendesen a feladatot. Kristófon nem tudok eligazodni, de ma kiderül. Keleti azért mondta sztem Oszkárt, mert tudta, hogy õ megcsinálná, de sztem nem szándékosan, nem hiszem, hogy belegondolt igazán, hogy nekik lenne rossz.
Deszpina 2008 nov. 03. - 11:37:06
(2878/4427)
Remélem, Kristóf ma gyõzedelmeskedik Délceg János felett.
Deszpina 2008 nov. 03. - 11:35:15
(2877/4427)
Lapozzunk!
Pákó szégyenletesen teljesített a tegnapi bátorságpróbán. Balázsékkal ellentétben egyáltalán nem tekintettem viccesnek, inkább szánalmasnak. Hasonló feladatot Mariann kiválóan teljesített. Pedig nõ és néhány kilóval kövérebb mint ez a szánalmas pondró.
csancsy 2008 nov. 03. - 11:33:03
(2876/4427)
Nézd, finoman próbálok fogalmazni, nem bunkó módon, a f*sz, meg a sz*r, ab*rált, k*csög szót megpróbálom kihagyni.
csancsy 2008 nov. 03. - 11:30:41
(2875/4427)
Ebben igazad van, lehet, hogy arra értette, a viselkedésére, mit tudom én. de már elegem van ebbõl a konkrét témából.
Többieknek is szól.
Nem lapozhatnánk??? Inkább arról beszéljünk, mit szóltok a tegnapihoz? Rambo meg Kristóf megint összeveszett.
mickey 99 2008 nov. 03. - 11:22:03
(2874/4427)
Nem csipázom Oszkárt,de szerintem igaza van Pákóval kapcsolatban.Tényleg nem ember agyi képességei alapján, inkább egy Bogárhoz tudnám hasonlítani.
1/10
xena21 2008 nov. 03. - 11:14:41 1/10
(2873/4427)
Szoval! Én arra vagyok kiváncsi hogy a mai bátorság probán ki hogy telejsit! AMilyen volt gjon nagyon remélem hogy Kristof fog gyözni!!Mondjuk a feladat elég gusztustalan!!
brokeness 2008 nov. 03. - 11:13:37
(2872/4427)
Hajrá Oszkár!! Cinikus, nem diplomatikus,de legalább tartása van.
Deszpina 2008 nov. 03. - 11:07:02
(2871/4427)
Gjon akarja magát kõkemény macsónak beállítani. Akkor úgy is kell viselkedni. S ha egy versenyben ellenfelet kell választani, akkor nem kell gyáván hozzáállni.
Deszpina 2008 nov. 03. - 11:02:04
(2870/4427)
Nem volt "jó ötlet"??????
Deszpina 2008 nov. 03. - 10:58:46
(2869/4427)
Elolvasva pacica bejegyzését, már semmineû magyarázatot nem várok Oszkártól a "szerencsétlen" megjegyzése miatt.
Egyetértek vele!
1/10
xena21 2008 nov. 03. - 10:56:54 1/10
(2868/4427)
NA!Már megint kezdödik!! Nemtudtam mi hiányzik!!