Gyöngyi76 2008 nov. 11. - 17:16:09 Előzmény norton15
(3687/4427)
Norton, te ilyen vagy, de õk a "sztárok", ne felejtsd, és sok pénzért mindenre kaphatók. Mert az biztos, hogy nem minimálbérért vannak ott. De ahogy látom, még suliba jársz, addig örülj. Utána lesz komoly az élet, és lehet, te is bevállalnád egy-két milláért.
2/10
norton15 2008 nov. 11. - 17:06:34 2/10
(3686/4427)
Már ne haragudj, de szerintem ez rémciki nekik.:) Ilyet nem vállalnék be, hogy kimegyek egy áldzsungelbe szerepet játszani, és kiröhögtetni magamat a fél országgal.:D
nsossy27 2008 nov. 11. - 17:03:30
(3685/4427)
most kevesebb a cigizõs nem?:)
Gyöngyi76 2008 nov. 11. - 16:56:48
(3684/4427)
Érthetõ amit írtál, hogy szerkesztõi dolog az egész, de aki még emlékszik a reakciókra, mikor Páko érkezett, háááát, az kicsit brutál volt. "Te jó ég, még csak ez hiányzott" meg hasonlók.
Ami a pszichológust illeti, ott szerintem nem lehet velük, egy "felhozzuk a táborból, és beszélgetünk vele"-t láttam, Linduskát figurázták ki. Vadon Jani felvette a parókát, a hátát mutogatva affektált. Ez szerintem nem pszichológia, hanem gusztustalan kifigurázás. De ez az én véleményem. Még a 9éves fiam szerint is hányingerkeltõ volt, pedig õ még gyerek.
cika 2008 nov. 11. - 16:48:10
(3683/4427)
Amikor egy ilyen mûsort terveznek, akkor természetesen felmérik a terepet, kik azok, akik valamiért/akármiért nézettséget hoznak, alá is írják a szerzõdést, mellette még hajlandók arra is, amiket a szerkesztõk kérnek. Egy speciális pszichológus beszél velük, felméri, melyiktõl mi várható (nehogy bármelyiknél is gond legyen a mûsor nehézségei kapcsán, de azért ezt nem emberbaráti hozzáállásból teszik, hanem az esetleges - csatornát fenyegetõ gondok elkerülése végett). Ezután a szerkesztõk megbeszélik egyenként, majd egyszerre mindenkivel a mûsor menetét. Az ilyen beszélgetés napi szintû. Menet közben biztatják a szereplõket, felbuzdítva ezzel õket arra, hogy kivel, milyen hangnemet engedhetnek meg maguknak. A konkrét mondatokat nem fogalmazzák meg nekik, de igyekeznek a figyelmüket bizonyos viselkedésre felhívni, esetenkét viselkedési formákat javasolni, a célszemély olyan színben feltüntetni egyik-másik szereplõ elõtt, amire az illetõ, vélhetõen reagál. Természetes, hogy mindegyik a saját habitusa szerint valósítja meg ezt. De a szerkesztõk kimondottan erre bazíroznak.
eszter1000 2008 nov. 11. - 16:19:49
(3682/4427)
Kedves Cika! Nagyon szépen köszönöm, hogy megírtad a szavazás "ügymenetét". Azt tudtam, hogy a pénzbõl ide is, oda is megy, de most már biztos vagyok benne, hogy manipulált az egész! Aki a nézettség szempontjából jó, azt választják. A bennfentesek tudnának errõl mesélni valószínû, de végül is láttunk 10/11 embert, akik megmutatták a valódi énjüket. Ezt csak nem "megrendelésre" tették!? :-)
cika 2008 nov. 11. - 14:04:24
(3681/4427)
Köszi a véleményezést, nekem is jó olvasni a beírásaitokat.

Az olyan esetben, mint pl. ez a mûsor, nincs szükség közjegyzõre, mivel nem fõdíjról és egyéb nyereményrõl van szó. Az eredményt a gép megõrzi, és így az a hiteles.
Azt a programot pedig, ami átirányítja minden x-edik sms-t arra a kódra, ami az általuk kinevezett gyõztesé, nem fogják nagydobra verni. Viszont azt még a közjegyzõ sem tudná lefülelni. Van a szûk baráti körömben közjegyzõ, egyi pont az, aki Rippelék eredményeit szokta hitelesíteni, amit valóban nem lehet hamisítani.
Sajnos a számítógépes programokba - fõként az ilyen profikba - nem tudnak belelátni kívülrõl. Azok már - gyõzike után szabadon: jáj, de nágyon programok.
Viszont itt nem is az a lényeg számukra, hogy hitelesnek tartják-e õket vagy sem, hanem az, hogy minél több sms menjen az adott, bérelt, emeltdíjas számra, aminek a szolgáltatóval elõzetesen egyeztetett százaléka csak a csatornáé, a másik része pedig a szolgáltatóé. Ennek a módszerét azóta ismerem, mióta volt a ValóVilágban az Indián és egy másik versenyzõ közötti "párbaj". Annál az esetnél rettentõ sokan megdöbbentek, mivel a nézõk java más eredményt várt, mint ami volt. Ekkor kerültem ismeretségbe egy olyan személlyel, aki éppen akkor hagyta ott vezetõállását és jött el attól a nyugati érdekeltségû cégtõl, amelyik ugyan-ugyan komoly számítógépes programokat készít. Õ mesélte el,milyen egyszerû egy ilyen programmal manipulálni az eredményt. A VV elõtti idõszakban vált meg a cégtõl. Õ mesélte el ennek a folyamatát.
eszter1000 2008 nov. 11. - 13:14:00
(3680/4427)
Norton 15! Igazad van. Az összes szavazós mûsor egy nagy kábítás!
2/10
norton15 2008 nov. 11. - 13:03:00 2/10
(3679/4427)
Szokott ott közjegyzõ lenni?:S Más a lottó, és más egy licenszelt mûsor. Valahogy ezeknek a csatornáknak nem tudok hinni soha.
farkasani1106 2008 nov. 11. - 12:59:47
(3678/4427)
Nagyon jó a mûsör föleg a másodikban a legjobb a Rippel Feri
eszter1000 2008 nov. 11. - 12:56:25
(3677/4427)
Közjegyzõ jelenléte garantálná talán, nem?
2/10
norton15 2008 nov. 11. - 12:52:38 2/10
(3676/4427)
"Nagyon nem tetszik, hogy nem látjuk a szavazatokat, így jókat vigyorizhatnak azokon, akik szavaznak: ...nyomkodjátok csak, nekünk kell a pénz, dönteni úgyis mi fogunk! Nem túl fair dolog!"

Ez így van, viszont ha látnánk a szavazatokat, mi garantálja, hogy azt sem hamisítják meg?:)
eszter1000 2008 nov. 11. - 12:49:10
(3675/4427)
Cika! Mosolyogtam az eszmefuttatásodon. Szívesen olvasom a hozzászólásaidat, mert okos, intelligens vagy! /Helyesírási hiba - "nuku":-)./ Hogy ki lesz a gyõztes? Akit a csatorna majd annak kinevez. Nagyon nem tetszik, hogy nem látjuk a szavazatokat, így jókat vigyorizhatnak azokon, akik szavaznak: ...nyomkodjátok csak, nekünk kell a pénz, dönteni úgyis mi fogunk! Nem túl fair dolog! Ha ma Gjon megy, szuper lesz. Elég volt a "hõsszerelmes" hülyeségébõl, - még jó, hogy Andi nem vette a lapot, - s minden tudjuk miket csinált még. Szerintem, Pákót az életben nem fogja felhívni, "kamú" volt az egész Pákós-dolga, de kellett egy hûséges fegyverhordozó neki. Ez a szerencsétlen Afrikából jött emberke, az életben nem lesz itthon elfogadott valaki. Bántani ezért nem kell, hisz ahonnan jött...neki sikerült! Egyiptomból még meghívólevéllel sem sikerült látogatóba hívni egy barátunkat, pedig megtettünk mindent érte!
Gyöngyi76 2008 nov. 11. - 11:26:42
(3674/4427)
Én reménykedem, hogy több nemigen lesz, mert már szinte semmi nincs a tv-ben, csak ez. Jó volna, ha a filmeket nem 10 után adnák le, vannak még dolgozó emberek is, akik hajnalban kelnek.
cika 2008 nov. 11. - 11:12:28
(3673/4427)
Valóban, a logika azt sugallja, hogy most ffinek kell nyernie. De ez koránt sem biztos, csak akkor, ha további célkitûzései vannak a csatornának a mûsor kapcsán, amit nem hinnék. Így viszont nem magától értendõ. Most van az, hogy semmi sem lehetetlen, hiszen, ha az Andi menne ma haza, akkor is lenne ott még egy nõi lény, a Manyi papagáj.
Tényleg! Azt értem, hogy a hím példányt papagájnak nevezik, de a nõstény miért nem mamagáj?:D
Gyöngyi76 2008 nov. 11. - 10:24:36
(3672/4427)
Andi? Hát, nem tudom. Most fiúnak kell nyerni, ez a forgatókönyv. Andi benne lesz talán a háromban, Gjoni meg közel volt, hogy hazamenjen. Rippel fiút biztos nem küldik haza ma este, Szõke Andris is biztosan áll a lábán. Én arra tippelek, Andi vagy Gjoni megy ma haza, és Rippel Feri nyeri meg. Fogadni nem merek, mert veszíteni szoktam.
Deszpina 2008 nov. 11. - 08:20:26 Előzmény Ariella
(3671/4427)
Szõke???????
Andi vagy Rippel.
Ariella 2008 nov. 10. - 22:14:34
(3670/4427)
Azért ne szapuljátok annyira Oszkárt. Volt jó tulajdonsága is! Például bátorsága. Ja és nem vagyok stáb tag csak már láttam hasonló mûsorokat és azokból kiindulva mondtam, hogy Andi ki lessz szavazva holnap, hogy három pasi maradhasson bent. Szerintem is Ripper vagy Szõke lssz a király, de majd akit az RTL Klub választ. Mert biztos nem a nézõk döntenek ki menjen, ki maradjon. Ahogy a Szombatesti lázba is. Persze ez csak az én véleményem aztán majd látjuk.Már holnap!
10/10
idõjós1010 2008 nov. 10. - 21:32:03 10/10
(3669/4427)
Oszkár egy Öntelt, elõítéletekkel telei, és mindebbõl soha nem engedõ undokság, aki hosszútávon nem képes megtûrni maga mellett semmiféle társaságot.
Ezen kár szépíteni.
1/10
buenas noches 2008 nov. 10. - 21:17:19 1/10
(3668/4427)
Persze, abban igazad van, hogy a saját környezetében/szintjén nem fog negatív visszajelzéseket kapni!