Téma: Celebrandi

1/10
kybuck 2023 okt. 10. - 07:00:48 1/10
(15/15)
Na, ez a szutyadék-hulladék kamuműsor is véget ért, még Dancsó Péter is feladta a szétoltását két adás után, ez sokat elmond a színvonalról. Nekem is csak onnan ugrott be, hogy ez a világon volt, mert egy másik időközben elindult celebes fos kapcsán szóba hozták. Hát ennyi volt: jött, ment, és elmúlt, mint a nátha, szinte észre sem vettük.
10/10
Cápi 2023 aug. 26. - 11:54:48 10/10
(14/15)
Első perctől kezdve IMÁDTAM! Balázs Andit egyebkent is szeretem,a humorát, a szemelyiségét, a kisugárzását, egy FANTASZTIKUS NŐ!!!! MINDEN TÖKÉLETES VOLT, nem erdekelt az előre megírt szöveg, mert az volt a lenyeg, hogy nevessünk, nem kell mindent, mindig komolyan venni. PETI-BOGI ÁLOMPÁR A SZEMEMBEN, igen picit " nyálasak", de NEM, mert ők tényleg így szeretik egymást és ez sokkal jobb, mint ha állandóan veszekednének, EZÉRT LETTEK ŐK A MŰSORVEZETŐK, MERT ÁLOMPÁR!!!! NEM ERDEKEL SENKI VÉLEMÉNYE, én 10/10-re értekelem a Celebek viselkedését is, mert EMBERIEK VOLTAK!!! Jázmint, tisztelem, becsülöm, mert elmondott mindent őszintén, és sajnos sok nő van, volt az ő "cipőjében" Titit nem ismertem, a hangját igen, egy FANTASZTIKUS ERŐS NŐ, én is egyedül neveltem fel a lányomat, tudom min ment, megy keresztül és TISZTELEM, BECSÜLÖM ÉRTE!!! Egy szóval én nagyon várom a FOLYTATÁSÁT A MŰSORNAK🥰🥰🥰🥰🥰🥰
2/10
Lámai Dala 2023 aug. 24. - 16:58:40 2/10
(13/15)
Hogy miről is szól a celebrandi?
Ez a músornak nevezett vmi a gázsikról, szóval a zséről.
1/10
diamond69 2023 aug. 19. - 15:40:41 1/10
(12/15)
Atyavilág. Hát ez valami borzalom.
A műsorvezetők vagy minek nevezzem baromi bénák. Ez az állandó nyáladzás meg "szerelmem így, szerelmem úgy" baromi ciki, ahogy az is, hogy pszichológusnak képzelik magukat. Balázs Andi is... Nagyon gáz ez a szerep, amit el kell játszania. Lehetne jó is ez a műsor, csak hát.. ezekkel az emberekkel meg megírt hülyeségekkel minden csak nem az. 3. részt nézem, de csak mert érdekel, hogy lesz-e valakinek párja. Egyébként annyira fáj, hogy lehet nem nézek többet inkább és elolvasom ki kivel jött össze..
1/10
fricsi01 2023 aug. 14. - 20:17:22 1/10 Előzmény pop3
(11/15)
pontos! .... én már nulla percet nézem. Az elején belenéztem 1x, 2x, de ....jaj, nem is folytatom.
2/10
Lámai Dala 2023 aug. 12. - 13:53:11 2/10
(10/15)
CelebrAndi
2/10
pop3 2023 aug. 12. - 11:42:21 2/10 Előzmény fricsi01
(9/15)
alázás alatt azt értem hogy az első 10 részben borzalmas béna ruhába kényszerítették. Ja persze, van az a pénz amiért ostobát csinálunk magunkból tekintve a békasegge alatti színvonalú szövegeket amiket el kell mondania. Egy 45 perces műsorból kb 10-15 percet tudok nézni a többit átpörgetem annyira iritáló. Viszont itt a szomszédunkban forgatták, megismerem a vörös falú a Rózsadomb Általános Iskola.
1/10
fricsi01 2023 aug. 09. - 12:31:42 1/10 Előzmény pop3
(8/15)
Számomra ez a legmeglepőbb ebben a műsorban: Balázs Andi. Szerintem nem alázzák, ő vállalta el ezt a förtelem zagyvalékot,(tudta) ezt a nemtudommit, felfogni nem lehet, h miért. Nem kis csalódás, ez mostantól már ott "lebeg".
1/10
Kismacska 2023 aug. 04. - 11:59:40 1/10
(7/15)
Hát... az RTL egyik legokádékabb reality-je.
2/10
pop3 2023 aug. 03. - 22:34:00 2/10
(6/15)
ok, ma volt a kilencedik adás és most kérdezték meg a Vandától, hogy milyen pasira vágyik. A másik csávónak meg egy leányakorú randipartnert küldtek aki csak feszengett szegény és a végén elbúcsúztak, hogy túl nagy a korkülönbség. Mégis mi a fene egyéb dolga van egy ügynökségnek mint az ilyen alapvető igények összeegyeztetése. Ez elég szégyenletes hiba a műsor szerkesztőitől, valami tanuló gyakornokra bízták a scriptet???
A szegény Balázs Andit miért alázzák mindig ugyanabban a primitiv műtőssegéd ruhában?
Nagyon kínos sok randit nézni, ez nem az a műfaj amit oldottan lehet csinálni ennyire tolakodó kamerák előtt.
1/10
fricsi01 2023 júl. 27. - 09:43:24 1/10
(5/15)
f.shegy - mit hegy: Csomolungma
Bonitó 2023 júl. 26. - 15:03:47
(4/15)
Celebrandi?!
Bevallom, én vártam a műsort, kíváncsi voltam rá. Talán valóban nehezebb lehet az "így, vagy úgy ismert" embereknek az ismerkedés. Én is ember vagyok, gyarló vagyok! Ergo, megnéztem az első adást. Nem volt egy nagy szám! Már az elején csalódtam. Egyszerű, bugyuta műsor. De adtam még egy esélyt! (Persze ízlés dolga, hogy kinek mi tetszik?! Nem vagyunk egyformák! Én tiszteletben tartom mindenki eltérő véleményét! A showban szereplő nyolc ember közül az én véleményem így alakult első blikkre:
- Bogdányi Titanilla: Nem igazán hallottam a sokat szinkronizáló színésznőről. Egyenlőre semleges.
- Danics Dóra: Már az X Faktorban sem volt szimpatikus, nem neki drukkoltam. Azóta sem ismerem a pályafutását. Nekem a bemutatkozó kisfilmjében és tegnap is olyan "nyafogós" nőnek tűnik, közel a 40 évéhez képest. Nem szimpatikus. De lehet, hogy az lesz?!
- Jázmin Viktória: Nem ismerem. Véleményt majd később.
- Schumacher Vanda: Az eddigi pályafutása alatt hiába akartam, nem tudtam megkedvelni.
- Frohner Fecó:Ez idáig mindig szimpatikusan szerepelt. Talán ő és Zsombor a legjobb kiállású a férfiak közül. Node ez ízlés dolga.
- Köcse György: Nem volt szimpatikus a táncos srác bemutatkozása, de még minden lehet is, meg nem is.
- Lukács Miki: Már show műsorukban sem kedveltem. Később műsorvezetőként is idegesített a fura, fuldokló, egyedi röhögése. Ahogy levegővétel nélkül hörögve röhög?! A lánya nézi a műsort?!
- Papp Zsombor: Zsombort láttam az "ÉNB" c. sorozatban. Azok kevesek közé tartozott, akik végig szimpatikusak voltak.

A tegnapi adással és a 2. eséllyel kapcsolatban nekem olyan volt az egész adás, mintha egy zsúfolt szórakozóhelyre betartottak volna egy mikrofont, és a hangzavarban hallani egy-egy "ismerkedéssel kapcsolatos hangfoszlányt?!"
Ami zavar - de nagyon! -, Balázs Andrea jelenléte!!!
(Egyébként sem vártam a műsortól túl sokat, mert carból és huszadrangú-rendű celebekből nem lehet várat építeni.)
Ma van a 3., az utolsó esély............
janderka 2023 júl. 26. - 12:48:48
(3/15)
Neten beletekertem a tegnapi részbe, hátha vetköznek benne a luvnyák - de semmi. Nagy kár. Mert egyéb szempontból egy audiovizuális szemét. Ennél még egy monoszkóp is jobban teljesítene.
1/10
kybuck 2023 júl. 26. - 01:37:30 1/10
(2/15)
Nézi egyáltalán valaki ezt a "valóságnak" gúnyolt újabb műsorhulladékot?!
kada 2023 júl. 25. - 06:56:56
(1/15)
5 percig bírtam kb.