Téma: Cennet

mihenike 2019 jan. 24. - 15:07:28 Előzmény malvinkicska
(138/478)
Szia! most tartok a 37. résznél, de már az én fejemben is megfordult, hogy nem fogom tovább nézni! Cengiz teljesen megbolondult! lassan annyi esze sincs mint Nilgülnek!
malvinkicska 2019 jan. 23. - 18:10:16 Előzmény mihenike
(137/478)
Szia ma folytatódott, sajnos Selim és Cennet a két legnagyobb veszte, egyik amiért hallgatott a másik hazugságban telt a gyerek kora, a teljes igazságot, még mindig nem tudja S, mivel a szülei, Nilgün áldozatai, csak annyit tud, hogy örökbe fogadták . Melisa annyira van érte mindenütt kutatja és most ő a favorit, amiért elmondta. S össze van törve, látni sem akarja Cennetet sajnos. Arzu elakarta lopni a pendrávot, de nem sikerült a mama résen van. Arzu is haragszik M-re amiért elmondta, mert most már ezzel elveszti Cengizt.,azt gondolom én. Selim az otthonukban az eldugott szobába össze tört mindent.Elmentek az árva házba ő és M, de nem kaptak felvilágosítást a titok tartásra hivatkozott az igazgatónő, csak annyit mondott kifogatta örökbe , de hogy azt nem.Az én meglátásom, nagyon el van húzva ez a történet nekem vontatott, tudod van rá látásom , mert én valóban sok török sztorit nézek, néztem, már gondoltam feladom nem nézem, de azért még is nézem.
mihenike 2019 jan. 23. - 16:33:13 Előzmény malvinkicska
(136/478)
szia! köszönöm! Elég idegesítö Cengiz és Arzu vergödése, amióta megjelent a zsaroló!
Nilgün kezd féltékenykedni Arzura. most tartok a 36. résznél. Suna és a nagyi nagyi nyomozása is elég nevetséges. Seman megbízta Orhant a feladatok ellátásával és Mahír kiborult! Sema nagyon szigorù asszonyság :D
malvinkicska 2019 jan. 22. - 19:29:30 Előzmény mihenike
(135/478)
Valaki figyelte őket Cennet apja aki jelenben börtönbe van, az mozgatja a szálakat, annak van megbízott embere aki még név nélküli, és felvételeket készített az egész elásásról, és elkezdte zsarolni őket. Arzu azért volt az erdőben, mert elment a nyaralóban a kabát gombot keresni, amit a nagy barát a gödörbe dobott, mikor elásták .A gombot is vissza küldte már a zsaroló.Ha valami nem tiszta írj nyugodtan.
mihenike 2019 jan. 22. - 18:14:22 Előzmény malvinkicska
(134/478)
Szia :D 35-ös rész!!!! nekem eddig le sem esett, hogy ez a két balga a nyaraló udvarában ásta el a testet :D az is érthetetlen hogy Arzu elesett az erdöben és Mahíron kívül senki sem kérdezte meg, hogy mi a fenét csinált?!
Na, ez igen érdekes, kiásták a „sírt“ de a holttest sehol!
malvinkicska 2019 jan. 22. - 18:04:15
(133/478)
A 38 as rész elég jól indult. Ahogy lenni szokott a hír tejed és Melissa megtudta, hogy Selim megkéri Cennet kezét, kitudta, hol vannak egy hajón, történt, és mikor a gyűrűt húzta volna az újára Selim c-nek megjelent kígyó M és kitálalt ami a Selim származását illeti, hogy örökbe fogadták és nem S hanem Ali a rendes neve , mert az igazi S meghalt, és ekkor kitört a botrány , nagyon megsértődött S C-re, amiért eddig hallgatott, de nem is kellet volna neki Özlemre figyelni, na de ez így van megírva.Hazament S és kérdőre vonta az anyját, és ezzel vége. A másik történet benne a két szemetes láda Arzu és Cengiz egy hotelba mentek a zsarolóval úgy beszélték meg , de az anyós elfogta őket és azt hitte légyotton vannak, megjött a szakállas férfi, és olyan hazugságot adtak be , hogy Mahir és Özlem szerelmi jelenetei , vannak képen és azért kell fizetni, szóval most már annyi hazugság van benne, elég belőle ki lábalni. Az előbbi részben elfeledtem írni automata a fordítás, és a 13-as bölümnél tart., a magyar tv.
malvinkicska 2019 jan. 22. - 16:25:35 Előzmény mihenike
(132/478)
A Lengyel oldalon le van fordítva, de én nem nagyon szeretem előre , nézni, inkább azt nézem nem hagynak e ki belőle, de amíg néztem nem, az az igaz nekem van elfoglaltságom, és délután megnézem, és kész. Napközben ha van időm akkor mást is nézek. Majd látjuk a végrendeletnél úgy is kitudódik.
mihenike 2019 jan. 22. - 15:45:40 Előzmény malvinkicska
(131/478)
Szia! folytatom Cennetet! szóval eddig 2 részt láttam a mùlt hétböl... Cengiz ùgy látom még hülyébb mint Nilgün! miért kellett Rizát elásni? egyszerüen szívrohamot kapott! ezt még a hülye Arzu is felmérte ésszel! Selim elköltözött otthonról, Cennettel pedig madarat lehetne fogatni :D
Özlemen nem tudok kiigazodni!
Valaki végig nézte Arzu és Cengiz „müsorát“. Ö Cennet igazi apja?
malvinkicska 2019 jan. 21. - 18:10:04
(130/478)
Elkezdődött a hét, a két szemét fő a saját levébe , kezdik őket szorongatni, nagyon meg érdemlik, annyira meg változott Cengiz teljesen elment az esze. Melissa is nagyon félti a vagyont , szembe szált a mamával, az apja miatt, valóban nem volt szép Mahir ennyire beívott. Selim gyűrűt vett Cennetnek,, ezt M nem igen nézi majd jó szemmel, biztos fog kavarni, mert ahhoz nagyon értenek, az anyjával együtt.
malvinkicska 2019 jan. 21. - 17:53:50 Előzmény rianjo120907
(129/478)
A részek amikor lemennek, akkor teszik fel, most volt néztem a tv2-ön. Nem sokára nézhető lesz a SB-on .a 37-es epizód.
rianjo120907 2019 jan. 21. - 16:48:52 Előzmény malvinkicska
(128/478)
szia de a neten is mert azon nemtudom nézni
malvinkicska 2019 jan. 21. - 12:53:58
(127/478)
Ma lesz még csak a 37 rész.
rianjo120907 2019 jan. 21. - 12:24:50
(126/478)
sziasztok valakinem tudja mert nem lehet nezni a 37 resztol??
Roxy69 2019 jan. 19. - 17:00:27
(125/478)
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni,hogy tudja valaki véletlenül az új előzetes alatt milyen zene szó? Köszönöm! :D
Roxy69 2019 jan. 19. - 16:58:54
(124/478)
hali
mihenike 2019 jan. 18. - 20:45:38 Előzmény malvinkicska
(123/478)
Szia! a héten sajnos nem volt idöm nézni, de ahogy bepótolom kommentelek :D
malvinkicska 2019 jan. 18. - 18:06:47
(122/478)
Megtudtuk amit eddig is mi nézők már tudtunk Riza szív rohamot kapott az volt halálának az oka.Sema Orhánt bízta mega cég vezetésével ezért, Mahir Arzu fel álltak az asztaltól nem értenek egyet vele.A Riza elásása hátterében zsarolás lesz, mert ahol, voltak Sunáék az az ember megjelent, és beszélni akart Mukkadesszel de az nem bízik benne azt mondta csak Cennet apjával hajlandó beszélni. A szakálas elment a börtönbe KAYA nevű a fickó még mindig csak keze van arc nélküli, az mozgatja a zsarolás szálakat, az adja az utasításokat. A temetésen Cengiz felvételt kapott, amelyiken Arzu látható, amikor el ásták az öreget, ésa kabát gombját is elküldte neki ami elveszett akkor, ezek ketten most jobban szenvednek, mintha börtönbe lenének annyira félnek, Cengiz már sejti pénzt fognak követelni. Selim és Cennet még jóban vannak eddig, afelől nem tudódott ki semmi.
malvinkicska 2019 jan. 17. - 18:22:29
(121/478)
Több török sorozatot nézek néztem de ekkora semmi részekkel ritkán lehet találkozni ami ezen a héten ebben a sorozatba van, teljesen ennyire hűjének nézik a nézőt, vagy tőlük csak ilyen gagyi kivitelezés telik csak. Riza halálával kapcsolatban már ugye ma már 4 rész ment le a héten, de csak nyavalyognak két értelmes mondat nem hangzott el. Ma végre megtalálták valaki kiásta szerintem zsarolni fogják a két ördögöt, de meg is érdemlik, én lábbal akasztanám fel őket azt érdemelnék.A holt testet azonosította a felesége végre, gondolom eztán boncolják, mi volt a halál oka. Egyszóval fel vagyok háborodva igaz nem vagyok egyedül, mert a Fb-on is felháborodást keltett, ez a sok hűhó semmiért.
Azt előre gondoltam lesznek benne eseményekben nem bővelkedő részek, de ilyen gagyira nem gondoltam.





malvinkicska 2019 jan. 16. - 18:02:42
(120/478)
Sajnos a mai rész egy semmi volt ez a baj ezzel a szabdalással, Arzu hisztizett rengeteget, nem így kellet volna , hogy legyen, emlékezett , aztán a család volt a rendőrségen elkezdték keresni a tengeren a nyaraló körül semmi, egyszóval nincs mit írni annyira eseménytelen volt ez a rész. Cengiz sántitt és lapít, az is egy nagy szemét elmebeteg valaki. Az erdőben menekült Arzu és legurult, bár ott maradna , de biztos holnap meg lesz nagy kár. azt látom megtalálták Arzu szerepére minden hogy a megfelelő ronda és kígyó nőt.
malvinkicska 2019 jan. 15. - 18:01:08 Előzmény mihenike
(119/478)
Szia a mai rész kezdete kész borzalom elásták Rizat , mint egy kutyát, nekem nagyon borzalmas volt, nem tudom miért kell ilyeneket egy sorozatban bele rakni, na de ez egy másik téma. A család keresi Arzu lapit, nem találják. Selim elköltözött otthonról, volt előtte egy kis parázs vita az apja és közte, mondtea az anyjának nem elég a gyógyszer komolyabban kellet volna kezeltetni, mert nem normális. Selim apja most már bolondabb, mint az anyja amit követ. Cennet és Özlem megbeszélték hagyják, hogy vissza emlékezzen, Selim ki is ő valójában. Rizat keresik de kimaradt a második mondatból.