7/10
Képkockaördög 2011 ápr. 02. - 01:05:34 7/10
(55/75)
Ejj, Davy Francot sokszor láttam már, fõleg a Funny or Die-os "hülyeségeiben", és "abban a bizonyos" megunhatatlan James Franco-interjúban. Jópofa a srác, a Scrubs-t nem nézem, de mostmár kíváncsi vagyok azért rá ott is. Nem tarto(tta)m alapvetõen túl nagy színésznek, de még alig játszott valamiben, fiatal is, és bármi lehet belõle. Ez a kis cameo-szerep azért nekem pozitív csalódás a színész-énjét tekintve (mert mikor önmagát adja, az nagyon rendben van, szimpatikus, de mint színész annyira azért nem hiteles). Nem akar a bratyó nyomdokaiba lépni, és meglovagolni az õ sikereit, ami igen dícséretes. Bízom benne és drukkolok neki.

Zac Efron is pozitív csalódás (a 17 Again-hez még nem volt sajna szerencsém), a High School Musicalben viszont nekem Lucas Grabeel "inkább kedvenc" volt, mint õ :)
A kissrác rettentõ aranyos, bírtam.
Többet ki lehetett volna azért hozni a filmbõl, és túl giccses volt. Naplemente és sírás és falevelek közt átszûrõdõ fények.. neee... és folyamatosan arra játszottak a készítõk, hogy a kedves nézõ mikor bõgi el magát. Kissé "túl sok" így a film, és mégsem elég. Egyszer meg lehet azért nézni, és összességében nekem tetszett. 6 helyett 7/10, de csak mert elfogult vagyok a Franco-fiúkkal kapcsolatban :$
brigimigi 2011 márc. 26. - 22:33:14
(54/75)
kellemes kis délutáni film, de nem az a magávalragadó fajta. legalább efronnak vmelyest sikerült kilépnie a tinimuicales skatulyából. 7/10
10/10
Zsóficicáá 2011 febr. 19. - 11:48:12 10/10 Előzmény motoreger1
(53/75)
Nekemis nagyon nagyon tetszett...Én már 5x megnéztem.
Zac-et nagyon szeretem mint színészt. Amandát is mivel a kedvenc horroromba játszott. Charlie Tahan pedig annyira cukii. Viszont Amanda szinkronja tényleg borzalmas.
De mindegy. Imádom ezt a filmet♥♥
7/10
cherry33 2011 febr. 11. - 14:04:20 7/10 Előzmény katemate
(52/75)
Igen egyszer nézhetõs sztem is...Zac számomra is még mindig a tinibálványos kategória és vhogy nem tud hiteleset nyujtani semmi más kategóriában...
valahol azt írták róla hogy a jövõ Brad pitt-je hááááát...ez enyhe túlzás azért valljuk be...
katemate 2011 febr. 09. - 22:06:51
(51/75)
Szerintem nem rossz film, egyszer nézhetõs.
Viszont Amanda Crew szinkronhangja szimplán borzalmas. Mikor a végén bemondjék, hogy Tompos Kátya az elkövetõ, azt hittem, lefordulok a székrõl. Nagyra tartom Kátyát, remek színésznõ, de a szinkronizálás részét inkább hagyja másra.
8/10
motoreger1 2011 febr. 07. - 21:31:22 8/10
(50/75)
Ízlések és pofonok. Nekem nagyon tetszett.
3/10
Nice 2011 febr. 07. - 16:12:34 3/10
(49/75)
Hát ez borzasztó volt :(
7/10
h.tibi91 2011 febr. 04. - 00:14:42 7/10
(48/75)
Nem lett volna rossz. A testvére emlékét 5 éve elengedni nem tudó lelkiismeret furdalásban szenvedõ fiú, akinek a tragédia egész életét megváltoztatja, átformálja, hogy tartani tudja ígéretét, melyet az öccsének tett, míg rá nem talál a szerelem.
Kicsit hiányzik a filmbõl a megtört lélek különbözõ stációinak cizelláltabb bemutatása, és talán az az 5 év ugrás is sok kicsit.
Bár néhány magasabb röptû gondolat is repked, melyeket elsõre talán nehéz lehet értelmezni.
Mindenestre nem ragad magával és nem bámul utána az ember 5 percig a semmibe, egy könnyedebb, felszabadultabb film.
Zac Efron mintha nem vette volna túl komolyan ezt a filmet.
Akik szeretik az olyan filmeket, melyek nem viselnek meg, de mégis mélyebb mondanivalójuk lehet, a Charlie St. Cloud halála és élete jó választás lehet!
7/10
Hopegirl 2011 febr. 01. - 22:23:41
(47/75)
Még a hétvégén láttam ezt a filmet, igazából kellemes csalódás :) Zac-et hát alapból a HSM után ítélem meg, bár az elsõ részt imádtam, én annyiban hagytam volna a dolgot... El is vették a kedvemet, annyira felkapták az egészet :(
Viszont Zac ebben a filmben szerintem nagyon nagyot alakított. Nagyon tetszett :) Tényleg, hihetetlenül játszott :) Ügyi!
Amúgy a film egy picit vegyes... Így elsõre még sztem nem mindent fogtam fel, szóval vmikor újból látnom kéne. Furcsa története van, viszont nagyon jól közelíti meg a témát. Meg van szerencsére az egyensúly a filmben, épp elég a drámából, szóval nagyon jól eltaláltak.
Összegezve: tényleg tetszett :)
Csak azért adok 8 pontot, mert nem teljesen világos az egész (lehet,h az én hibám, mert nem voltam elég figyelmes... nem tom), de vmikor biztos h sort kerítek rá, és újból elõveszem a filmet :)
mrlujoak 2011 jan. 31. - 01:37:38
(46/75)
Szép film volt, nagyon tetszett.
Igen, én is megkönnyeztem pár jelenetet, igencsak szívbemarkoló volt néhol.
Hála a rendezõknek, a kliségyanús jelenetek is simák, vállalhatók voltak. Nem volt benne az a nagyon, nyomasztó, földöntúli mizéria, ez tetszett.

A legjobban viszont a naplementét jelzõ ágyúzások tetszettek. Jó volt újra Kim-et látni.

Ajánlom mindenkinek, egy kellemes estét - pláne egy romantikus, szenvedélyes estét - méltóképp lehet befejezni vele.
9/10
szkülla 2011 jan. 30. - 00:27:26 9/10
(45/75)
most 10 perce néztem meg a filmet szerintem nemvolt rossz ha a filmnek a hangulata magával ragad akkor el lehet tekinteni a kisebb hibáktol, a meg szokot kliséktöl. Zac alakitása is egész jóvolt, eleinte nem igen tartotam sokra Zac-et mert a HSM-miat a falra tudtam mászni de egész jó uton halad. film: 9/10
kate90 2011 jan. 28. - 09:27:33
(44/75)
Könyvben olvastam, ahhoz képest a film csalódás volt, nem jött vissza az a hangulat. Több minden kimaradt, amit nagyon sajnálok. Összességében viszont nem rossz film.
wrossi 2011 jan. 24. - 19:37:08 Előzmény Wolfeinstein22
(43/75)
Nem szabad szégyellni a könnyeidet,mások elõtt talán,de önmagad elõtt semmiképpen sem,azok csak azt jelentik,hogy van lelked.Zac alakítását is a könnyek tették hitelessé és aki látta ezt a filmet az nem mondja többé,hogy õ az a HSM-es srác.Remélem ez a film Mandy karrierjét is beindítja végre,mert többre hivattot szinésznõ aki nem csak a szépségébõl él,de valóban megérdemelt volna egy lágyabb szinkronhangot.Olyan volt mintha Bodrogi Gyula lett volna Zac Efron magyarhangja.
Talán másnak is feltünt,hogy James Franco öccse is kapott egy kisebb szerepet a filmben,én egy másodperc alatt felfedeztem a hasonlóságot.
10/10
Wolfeinstein22 2011 jan. 24. - 02:51:23 10/10
(42/75)
No én erre adtam volna egy Oscar szobrocskát, ha nem is Efronnak, de a rendezõnek mindenképpen. Baromi jól meg volt csinálva. Két dolog miatt is kellemeset csalódtam: egyrészt nem szeretem a romantikus drámákat, bõgjenek a csajok ilyen filmeken, ez mégis nagyon eltalált. Másrészt a Megint 17 címû film alapján azt gondoltam, ebbõl az Efron srácból is Kutcher féle színészkedni nem tudó szépfiú lesz. Ehhez képest itt tett az asztalra rendesen, én pedig csak 10 pontot adhatok ezért viszonzás képen.
Carlo Abarth 2011 jan. 23. - 20:04:09
(41/75)
Igazából szerintem a Amanda Crew,szinkron hangja volt rossz,a Szextúra címû filmben a szin.hangja sokkal jobb..
A film kicsit emlékeztettet engem a Láthatatlan(The Invisible)-re!!De végül is nem rossz....
Böku 2011 jan. 23. - 14:34:20
(40/75)
Végre megnéztem a filmet és NAGYON jó!! megható és végig lekötött azért elég nagy fordulat van benne és nekem is a Ha igaz volna jutott eszembe a filmrõl! =) ja és Zac sztem nagyon jó a filmben nem azért mondom mert rajongója vagyok kifejezetten irritált a HSM es idõszaka..remélem még sok filmben láthatom :)
9/10
RobertDowneyJr 2011 jan. 23. - 13:55:58 9/10
(39/75)
Érdekes film volt. Igazi dráma, jó kis történettel. Nem volt bajom a filmmel, talán a temetõs sz*x az egy kicsit sokk volt, de úgy egybe nézhetõ aranyos film volt.
9/10
nemosz 2011 jan. 05. - 15:10:26
(38/75)
Lattam sokan szidtak Zac Efront, hogy nyalas. Oszinten szolva, meg egy filmjet sem lattam, de egy dologrol ne feledkezzunk el. Van korunknak egy hatalmas színésze, aki egy '97ben keszult film utan hasonloan be lett skatulyazva "nyalas" kategoriaba, es azota nem egyszer bizonyított, hogy kíválóan eljátszik rengeteg féle szerepet. (Akinek nem esett volna le DiCaprio-rol volt szo, es a Titanicrol.:) ) Amit mondani akartam, hogy adjunk egy eselyt Zacnek is, hatha meglep meg minket valamivel.
gig78 2010 okt. 07. - 19:08:40
(37/75)
Hello

Tudja valaki miért csak a pesti mozik adják?
7/10
Gaben 2010 szept. 29. - 07:01:05 7/10
(36/75)
hat igen...megneztem.. nekem tetszett...zekk neha nyalas volt..de jol alakitott kulonben.teljesen jo film,jo tortenet,jo alakitasok..nem lesz oscar dijas nyilvan,ahhoz nem eleg komoly..meg tul amerikai...de mindenkinek ajanlom aki szereti ezt a mufajt!izgalmas is volt,romantikus,szep helyen jatszodott!10/7+