Téma: Clock Cafe Resturant & Pub

vakulya 2009 márc. 28. - 14:13:20
(1/1)
Tisztelt Tulajdonos,
Tisztelt Vezetõség!

2009. 03. 27 -én jártam Éttermükbe, az ott tapasztaltakról - a köz javára - tapasztalataim publikálom.

Az Étterem elhelyezkedése a Déli- pályaudvartól sétával 5 perc. Igaz a környéken építkezés folyik, amely útlezárással jár, de a parkolással nincs gond.

Az Étterem nívós berendezése eklektikus módon ötvözi a múltat és a jelent. A falakon régi órák, berendezési tárgyak vannak elhelyezve, ám a kornak megfelelõ audió-vizális rendszer is be van építve.
A hangbeállítások mellett nem kel kiabálnom a vendégemmel, ez szintén az Étterem elõnyére írható.
Belsõ elrendezése kialakítása lehetõvé teszi baráti összekövetlek megtartását, de a bokszokban a szerelmesek is örülhetnek, hogy a tavaszt itt ünnepelhetik meg.....( még a titkos szerelmeseknek is lehet okok ünnepelni <sicc> )

Azt mondja a népi mondás: egy helyet az illemhely tisztasága minõsít.
Az illemhely tiszta, folyamatosan takarítva, a szükséges papír és tisztálkodó szerrel ellátva. ( csodálkoztam is ezen, hisz több I. osztályú étteremben más és szomorú a tapasztalatom .....)

Személyzet:
Diszkrét, nagy odafigyeléssel vendég centrikus. A rendelkezésre álló terméket kínálják, a bekóstolás lehetõségét felajánlják ( sör a számomra kétséges volt, hogy nem túl keserû -e )
Tisztességes és barátságos hozóállásuk a a vendégekhez nem tolakodó, modoruk példamutató.

Konyha:
A szakma szabályainak megfelelõen megszerkesztett igen igényes étlapból lehet választani.
Az általam rendelt saláta és fõétel friss és minõségi alaptermékekbõl készült.
Az étel elkészülését csengõhang jelzi a felszolgálók felé, a csengõhangra nem sokat kellet várni.
A konyha egyedi kéréseket is teljesít, amivel fokozta elismerésem munkájuk iránt.

Árfekvés:
Az Étterem másodosztályú besorolással bír ( NEM ÉRTEM MIÉRT ), habár a környezet, a kiszolgálás a maximális törekvés a vendég jó érzetére minimum Mischlen - csillagot érdemelne.
Az árak, a fentebb jegyezetteket figyelembe véve nem eget verõek, különös tekintettel arra, hogy a minõség és a teljesítés maximális, egyenes arányosság nem hiázik.
Az Étteremben a készpénzes fizetés mellet bankkártyás fizetésre is lehetõség van.

Kiknek ajánlom az Éttermet:
- MINDENKINEK
- szerelmespároknak
- üzleti megbeszélésre
- osztály vagy évfolyam-találkozókra
- 1 szóval mindenkinek

Tisztelt Tulajdonos,
Tisztelt Vezetõség!


Köszönöm, hogy van egy jó az Étterem, köszönöm a felszolgálók figyelmességét, a köszönöm a kiváló konyhát és mindent..............., hisz Éttermük egy tökéletes patinás svájci óraként mûködik.

Budapest, 2009-03-28


Tisztelettel:


dr. Sándor-Vakulya Zoltán