Legend 2023 aug. 08. - 19:18:34
(15/15)
Isten éltesse Nita Talbot színésznőt! A mai napon lett 93 éves. Sajnos a többiek már nem élnek!
port_boy 2023 márc. 10. - 17:28:11
(14/15)
Szerintem nem volt bizonyíték a végén sem, hogy máskor máshol előhúz valamit a zsebéből C. az (már) nem bizonyíték, ott akkor lett volna az, vagy akkor se, hiszen a zsebét előtte ellenőrizni kellett volna, hogy üres-e.
Joan Fontaine 2021 aug. 14. - 19:02:25
(13/15)
A majom ketrece miatt én is haragszom, meg egyáltalán majommal kísérletezni, a patkányra kéne szorítkozni, azt kevésbé sajnálja az ember, dehát gondolom, bizonyos dolgokhoz már egy majom agya kell.Sajnos. Nade addig is kaphatna majomhoz méltó helyet, ahol ugrándozhat. És pláne egy ilyen kis aranyos kapucinus majmot. Utálom az ilyen ügyeket.
Nade más: Leonard Nimoyt jó volt látni ebben a részben, meg is próbálta ő eljátszani a gonosszot :), dehát szegénynek nem nagyon sikerült, mert alapjában véve túl szimpatikus :D.
Én nem éreztem ezt a részt sötét hangulatúnak, ellenkezőleg, nagyon hangulatos és szórakoztató volt, és a vége brilliáns. Viszont elég sok Columbot megnéztem már, és nem rémlik, hogy Columbo ennyire elragadtatta magát bárhol is, hogy az asztalra vág egyet.
boske1 2021 ápr. 14. - 18:00:43 Előzmény gregga
(12/15)
Erre én is kíváncsi lennék!
8/10
gregga 2016 júl. 21. - 02:25:50 8/10
(11/15)
Jó-jó, de honnan sikerült kitermelni a hatalmas fonalcsomót a film végére? :)
offtopic
Nira1900 2015 ápr. 26. - 17:54:37
(10/15)
Off
Szívszorító látni egy kis majmot egy alig nagyobb ketrecbe zárva, mint õ maga. :O
ceia 2014 febr. 03. - 21:05:16
(9/15)
A zenéje és a témája miatt is a legsötétebb hangulatú része a sorozatnak!
danek87 2013 júl. 03. - 22:32:55
(8/15)
SPOILER

tenyleg mikor eloszor lattam ezt a reszt mivel maga A lebukas az utolso 1 percben tortenik...azthittem ez olyan resz lesz hogy tenyleg nemsikerul Columbo/nak elkapnia a gyilkost...es fantasztikus a lebuktatas is..
Warren 2013 febr. 25. - 21:35:07
(7/15)
Kis érdekesség, hogy a zene bizonyos részei az 1971-es Párbaj c. filmbõl származnak. Most már tudom miért, ugyanaz a zeneszerzõ :) (Ez nem plágium? :) )
ceia 2012 szept. 29. - 20:06:17
(6/15)
Érdekes volt, hogy együtt szerepelt Falk és Nimoy :)

*** OFFTOPIC ***
Kár, hogy az utolsó elhangzó mondat után már zúdítják is ránk a ph értéket. Az addigi nyugodt atmoszférát felváltja a ricsaj. Erre úgysem reagál mást az ember, mint hogy azonnal elkapcsol nyugodtabb helyre. Tehát semmi értelme, de az ész nem feltétele az ilyen állásoknak. (a gyári munkára jelentkezõkkel meg IQ tesztet íratnak)
10/10
Tommy Gunn 2012 márc. 06. - 18:54:55 10/10
(5/15)
Ebben a részben is van egy késõbbi Dallas szereplõ: Jared Martin alias Dusty Farlow.
10/10
NANU..! NANU..! 2010 aug. 31. - 00:16:38 10/10
(4/15)
Király rész ez is, és épp aktuális is, hogy milyen könnyen el lehet tenni valakit gond nélkül láb alól, hisz semmi felelõsségre vonás nincs utána és nincs kit felelõsségre tudnának, tudjanak vonni, nem beszélve a bizonyítási kudarcról, hisz így el sem tudnak ítélni senkit érte, semmilyen formában... :(
Wale 2008 febr. 22. - 02:39:53
(3/15)
Imádom a Columbo filmeket.. ez is hihetetlenül tetszett.. a végén mást vártam és kicsit könnyítettnek láttam a befejezést, de eléggé meglepett Columbo. Azt vártam, hogy valami csapdát ejt esetleg a gyilkosnak, ehelyett viszont azt mutatta meg a nézõnek ebben a filmben, hogy milyen gyorsan jár az agya és milyen gyorsan rakja össze a kirakós darabkáit. Azzal, hogy folyton rászáll a gyanusítottakra kiismeri õket egyben, amit ebben a filmben láthattunk is.
split second 2008 febr. 19. - 19:52:25
(2/15)
Hát igen. Columbo-val az a helyzet, hogy egy másik világba visz. Megnyugtat, kikapcsol és nem lehet megúnni. Hiába láttam már ezt a részt is, csak elég volt elolvasni a tartalmát, és emlékszem mi lesz a vége. De attól még megnézem mert nagyon jó. Peter Falk játéka remek, és az egész ember kedves, megnyugtató, inteligens és régi!! Körüllengi valami a 10-20 évvel ezelõtti életbõl. Peter Falk számomra legkedvesebb alakítása még a Berlin felett az égben volt látható. Mindenkinek ajánlom jó szívvel azt a zseniális filmet.
Silvellie 2008 febr. 19. - 19:22:33
(1/15)
Véleményem szerint, bár sok igazság van abban amit irsz, - mégis nagyon sokan szeretek, mert érdekes, mert nem idegesitõ, mert a rohanó világban, annak ellenére, vagy épen azért, kifejezetten jól esik látni,Colombo, nyugodt kedves modorát, és játékát..Nekem tetszik minden egyes rész, bár tudom nem vagyunk egyformák, Agatha krimik és Colombo,!
No persze regények több is van ami nagyon super, bár amiket olvasgatok nem nagyon látom filmen, legalábbis nem a tv.-ben.pl.Patricia Cornwell, vagy Jackie Collins, nem szólva Robin Coockról.Silvellie