19tamás19 2006 aug. 09. - 12:38:48
(398/1118)
Csá mindenki!
Nem, 180 résznél több készült! Asszem 183 részes a 2.széria! Nekem +volt az idézet, mert minden részt videóra veszek a biztonság kedvéért, de mindíg törlöm le, mert a helyére a következõt veszem fel! Tehát felvettem a tegnapi részt is de a mai rész le fogja törölni! Nem tartogatok szappanoperát! Úgyhogy sajna már nincs + az idézet! Egy kicsit hamarabb kellett volna! Ha pedig hamarabb is kérted, mondjuk közvetlenül azután a rész után amelyikbe benne volt, akkor bocsi! Lehet figyelmen kívül hagytam! De miért kell, ha +szabad kérdeznem?
kriszti__17 2006 aug. 09. - 12:07:27
(397/1118)
sziasztok letudjátok írni azt a idézetet amit oli olvasott fel egy könyvbõl és ami rá volt írva a kocsira? nagyon fontos lenne! köszike!
Gui 2006 aug. 09. - 11:58:04
(396/1118)
nem csak 125 rész készült a 2. szériából?
Kaktusz 2006 aug. 08. - 21:37:10
(395/1118)
hát még jó sokára, pontosan nem tudom hanyadik részben születnek a babák, kb 160. rész lehet:S Delfi a 176.ban viszi vissza Margaritát. és itt a video is:

<a target="_blank" href="http://rapidshare.de/files/8266430/Flory_Maxi_recuperan_a_la_beba.wmv.html" title="http://rapidshare.de/files/8266430/Flory_Maxi_recuperan_a_la_beba.wmv.html">rapidshare.de</a>
pangela 2006 aug. 08. - 19:05:53
(394/1118)
Kaktusz!!
Neked meg van az a videó, amirõl meséltél? Mert naon jó lehet, és meg szeretném nézni! Elõre is köcce!!!
katucee 2006 aug. 08. - 18:51:25
(393/1118)
Kaktusz! én annyira nem vok képben a sorit illetõen mint Te, szal kb hány rész múlva lesznek meg a babák?
Kaktusz 2006 aug. 08. - 14:22:36
(392/1118)
én is néha már majd szétrobbanok, annyi hazugság nem derül ki, de sztem is ezért szappanopera. ilyenkor röhögni kell egyet, és kész:)

elõzõekre kicsit válaszolva (AKI NEM AKARJA TUDNI A VÉGÉT, LAPOZZON):
Szóval Delfi Malala hatására még mindig gonosz, és mikor megkapja a hírt, hogy Flornak megszülettek a babái meg képeket is kap a börtönben, igazából nagyon bánja, hogy õ így elrontotta az életét, de persze nem vallja be. Aztán Sofival küld a babáknak egy macit, amibe bombát rejtett, de Lolo rájön, és még idejében elviszi a bombát, de megsérül, kómába esik és a kórházban sem tér magához. Delfinek bûntudata van, fõleg azért mert Lorenzonak esett baja, de Malalával mégis "ellopják" Flor egyik babáját (Margaritát), mikor Ana kiviszi õket a parkba levegõzni. Aztán ezzel zsarolják Flort, de végül Delfi megkedveli a babát, és megszökik vele Malalától, aki persze baromi mérges. Delfi elviszi Margaritát a villa ajtaja elé (amúgy ez egy annyira jó jelenet, baromi jól van megcsinálva, párhuzamosan Flort is mutatják) Szóval meglesz a baba, de Delfi már nagyon beteg. Flor örül, hogy visszakapta a gyereket, és sajnálja Delfit, elrejti a pincében és ápolja. A család persze nem nézi jó szemmel mikor kiderül, de végül Delfi minden gazságát elmondja és megbánja, megjelenik Lorenzo is, és beismerik, hogy házasok, ezért nem is érvényes a Delfi- Max házasság, meg Fedével kötött házassága se volt az. Flor pedig meghatódik, persze megbocsát, végül Lolo és Delfi lesznek a babák keresztszülei. Persze aztán vissza kell menniük a börtönbe, úgyhogy Max és Flor esküvõjét is csak tévében nézik. Malala és Boni pedig nem javulnak meg:)
Betticke 2006 aug. 07. - 22:04:29
(391/1118)
Én úgy tudom, hogy mikor elrabolják Flor és Max kásbabáját, és meg akarják ölni, akkor fog átállni a jó oldalra, és visszaadja nekik a babát. sajna részletesebben nem tudom, de biztos van itt olyan, aki nagyon tudja :)

Ja és húúúú : Itt a nagyrászünk szereti a sorozatot, csak már unjuk, hogy egy dolgot ennyiszer elsütnek (mint pl a DNS teszt) és ennyit húzzák nyúzzák. Itt nem arról van szó, hogy legyen tök hétköznapi... Hanem, ha nem akarják, hogy vmi kiderüljön, akkor ne ilyen megszokott dolgokkal húzzák a sorozatot, mert ez igy már uncsi. És nem az a baj, hogy sok a bonyodalom. Aztán már régebben is volt errõl szó, hogy ide nem csak a jó véleménnyel rendelkezõk irhatnak, hanem a kritikusok is!!!! Ez egy szabad fórum...
És ha visszanézed töben is eleinte tök jó véleménnyel ovltunk a soriról, mindenki 1000L várta a 2. szériát. És már nagyrészünk unja, ohgy ennyiszer megtörténik ugyanaz...
19tamás19 2006 aug. 07. - 21:32:28 Előzmény frenirr
(390/1118)
Igen? Errõl mesélj! Én a pozitív szereplõket szeretem! Akik a jót, az igazságot keresik és harcolnak a gonosz ellen! Amúgy vannak a jókná is csúnyák! Gondolok Nicolasra! Szal Delfi át áll? Örökre? Segít? Nem értem mesélj! És melyik részben? Amúgy non szívesen! Tényleg! Egy kicsit elfárasztott de +érte! Csá
claudya015 2006 aug. 07. - 20:53:21
(389/1118)
Ezt is:)
claudya015 2006 aug. 07. - 20:51:47
(388/1118)
Andi ezt ismét neked küldöm:)Kár h most nem tudsz regizni:(
claudya015 2006 aug. 07. - 20:45:35
(387/1118)
Finirõl egy kép:)

Téll Andi Fede is jó ;)
claudya015 2006 aug. 07. - 20:36:46 Előzmény frenirr
(386/1118)
Szerintem Fini a legjobb de Lolo se semmi :)

Andee h vagy?:)
frenirr 2006 aug. 07. - 17:29:58
(385/1118)
nos nem tom h ezzel elszomoritalak e vagy nem de delfina vmien képbõl nézve nyer mivel át áll a jó oldalra.... :) de errõl már volt itt 1x szó... úgy h ha vissza olvasol lehet h találsz még errõl egyest mást... :)
adri1 2006 aug. 07. - 16:11:34
(384/1118)
Köszönöm szépen, hogy ilyen hosszasan ecsetelted. Télleg köszi!!!!!! Asszem mostmár minden világos.Illetve csak egy valami nem... azért szereted Delfinát, mert okosan keveri a dolgokat vagy a negativ szereplõket szereted? MÉGEGYSZER KÖCCCCCE!! Ha nem láttál egy részt csak szólj!:D:D
Snoopy 2006 aug. 07. - 12:25:47
(383/1118)
Sziasztok!
Én nagyon szeretem a sorozatot..de a mostani részak annyira enm jók..úh eljuttottam oda h egy darabig nem nézem..aztán majd vmikor belenézek h hol tartanak...pedig eddig egy részt nem hagytam ki =)
19tamás19 2006 aug. 07. - 11:06:43
(382/1118)
Szóval ezért van elegem Florenciából mindíg elront mindent! Már hányszor kiderülhetett volna minden! Olivia is nyávog! Valentina is nyávog! Evaristó dettó! Nagyon a lejtõn van a sorozat szerintem! Lassan odajutok, hogy Delfina nyerjen! Hogy sikerüljön neki kizsákmányolni mindenkit! Az a hülye deformált Nicolas is teszi magát, hogy rohadjanak meg azok akiket itt felsoroltam Delfina kivételével! Ennyit akartam csak! Csá mindenki!
19tamás19 2006 aug. 07. - 10:51:34
(381/1118)
Pénteken leültek beszélgetni és hazugság hátán hazugság Lorenzó azért ment vilanyszerelõként, hogy láthassa a szerelmét Florenciát! Maximó nem hisz neki és nem hisz neki ezért a kricoragani titkosszolgálat kettõ ügynökét odahívja a házba! A két ügynök +fogja Lorenzót és beviszik Maximo irodájába! Minden trükköt bevetnek,hogy kihuzzák belõle az igazságot, de nem sikerül! Ezt Maximónak ecseteli a két ügynök és nem jutnak dûlõre! A két ügynöknek 1 briliáns ötlet jut az eszükbe ami a hazugságvizsgáló gép! Lorenzót beültetik kérdezgetik! A hazugságvizsgáló szépen mutogatja az igazat, de Lorenzó azt mondja, hogy rossz! Olyat kérdeztek tõlle, hogy házas-e, van-e ingatlana, szerelmes-e Florba, nyúlt-e le a gróf számlájáról, menyit nyúlt le a gróf számlájáról! Szóval a gép nem jó Lorenzó szerint! Maximó kitalálta teszteljék le a gépet Delfinával, mert õ sosem hazudik! Delfinát be a gépbe és kérdezgetik! Volt-e valaha terhes? +blablabla! Szóval Delfina hazugságai is kiderült volna úgy mint Lorenzóé! Delfina: a gép nem jó! Oké Florenciát be a gépbe úgy mint Lorenzót és Delfinát! Kérdezgetik: Mi a neve? Mi az õ munkaköre a Fritzenwalden családban? +minden és elkezd hablatyolni és a gép igent is mutat +nemet is! És felroban legalább is füstöl! Így nem derült ki semmi! Az ég atta világon semmi, mert Florencia nem tudott egy szavas válaszokat adni! Közben a szellemvadászat folyik! Lorenzót Maximónak el kell, hogy engedje bizonyíték hiányában! Megy az ajtó felé nyitja az ajtót és beálít Claudio Bonilla, hogy elmondja Lorenzó, Malala, és Delfina kis titkait! Ezzel lett vége a PÉNTEKI résznek!
húúúú 2006 aug. 07. - 10:49:19
(380/1118)
Nem értem, hogy mit nyafogtok állandóan! De most tényleg. Azért ilyen a sorozat, mert ez egy SOROZAT!!! Nyilván, ha nem lenne benne ennyi bonyodalom, nem néznék ilyen sokan, hiszen, akkor olyan lenne, mintha az ember csa távcsõvel figyelné a szomszéd család életét. Nem hiszem, hogy túl izgalmas lenne. A szappanoperák lényege az, hogy már szinte elviselhetetlenül sok a bonyodalom. Ha valaki ezt nem szereti, akkor nem értem, hogy mért nézi az ilyeneket. Az meg fõleg felfoghatatlan, hogy ha ennyire érdekel titeket, akkor mért csak szidni tudjátok. Vagy nézzétek (de csak ha szeretitek) és ne szidjátok, vagy NE nézzétek, és akkor meg azért ne szidjátok. Ilyen egyszerû. Szerintem ez lenne a normális viselkedés. Na pá.
19tamás19 2006 aug. 07. - 10:37:55
(379/1118)
csötörtökön Lorenzó villanyszerelõként ment a Fritzenwalden-házba, hogy folytassák a babonás tervüket és ugye a csillár volt a következõ! A villanyszerelõnek (Lorenzó) sikerült a csillárt úgy csinálni, hogy leesen! Na most Greta magával vitte ezt a szerelõt és mindent +akart vele javíttatni! De kiderült, hogy semmihez sem ért! És azt hazudta, hogy egy csomó gyereke van és nem tud pénzt keresni +minden ami eszébe jutott! Adtak neki kaját, hogy vigye haza a csöpségeknek! Amikor az ajtófelé ment Maximó utánna szólt, hogy áljon + és letépte a bajuszát +levette a szemüvegét és kiderült, hogy áll villanyszerelõ! Itt lett vége csütörtökön! Folyt.köv PÉNTEK!