Téma: Csalfa Karma

9/10
mulao 2011 jún. 13. - 23:15:54 9/10
(31/91)
Tényleg, ez is egy lehetséges ok, hogy csak direkt hívta randira, hogy Szonját idegesítse. A virágot is ezért küldhette. Szerintme Szonja kicsit belevolt esve a fogdokiba, de a pasi csak szeretõnek tartotta. Nem lehet tudni miért nem akart válni a nejétõl. Nekem pont azért tetszik Szonja figurája, mert nem túl szimpi, a megérzésem az, hogy majd "megszelídül" a pincérsráctól.
offtopic
lilahagyma 2011 jún. 13. - 21:53:55
(30/91)
Gál a vezetékneve, nem valami jellegzetes. Egyébként nyilván tudja, hogy testvérek, direkt Szonját akarta idegesíteni. Szonja pedig általában képmutató, miért pont a húgával lett volna õszinte.
9/10
mulao 2011 jún. 13. - 21:34:10 9/10
(29/91)
Most, hogy így mondod tényleg böröndökkel jött, de azóta már együtt laknak. Amúgy nem hiszem, hogy a modell munkája miatt több pénzének kéne lennie Szonjának. Tényleg van egy Anna és a szerelem c. sorozat az ORF1-en, én se sok részt láttam. Ha belegondol az ember az ilyen szerelmi sztoriknak mindig ugyanaz az alapja. Pl a mostani romantikus vígjátékok szerintem mind arra az alaptörténetre alapulnak, hogy elõször csak szexelnek aztán szeretnek egymásba. Szerintem már annyi film volt, hogy nem is lehet teljesen új történetet kitaláni, ha meg azt hiszik, hogy egyedi, úgyis jön valaki, akit kísértetiesen emlékeztet valamire.
zora 2011 jún. 13. - 21:19:26
(28/91)
Szerintem nem együtt laknak, mert Anna igencsak meglepõdött, mikor meglátta a bõröndöket.

A történet meg tényleg máshonnan is visszaköszön, van az ORF1-en egy sori, Anna és a szerelem a címe, ott Anna varrodában vagy valami ilyesmiben dolgozik, de neki az unokatestvére "lopja el" a pasiját. Csak 1 részt láttam, tovább nem tudom, bár az ezervalahányadik részben már volt esküvõ is...
Szóval lényegtelen, honnan van a történet, nekem tetszik!
9/10
mulao 2011 jún. 13. - 21:11:18 9/10
(27/91)
A lakás-témát lilahagyma miatt hoztam fel, mert õ arra panaszkodott, hogy hogy lehet, hogy Annának van egy lakása, miközben a modell testvére csak egy lopott kutyával rendelkezik. Nem is lehet tudni, hogy egyikõjüké-e a lakás, vagy kettõjük-é. Nekem úgyjön le, hogy együtt laknak abban a lakásban.
zora 2011 jún. 13. - 19:49:23
(26/91)
Ez a lakás-dolog azért nem merült fel nálam, mert az én szüleim is leköltöztek vidékre, és a 2 húgomnak, meg nekem hagyták a városi lakást...
9/10
mulao 2011 jún. 13. - 19:09:53 9/10
(25/91)
Ha csak egy egyszerû szeretõ volt neki, akkor nem feltétlenül kell tudnia a vezetéknevét. Másrészt meg ha nem sokat beszélgettek akkor nem is tudhatja a fogorvos, hogy van tetsvére, amúgy meg a közös vezetéknévbõl még nem kell tudnia, hogy lehetne egy ismerõséhez köze a lánynak akit legújabbnak szédít. Hányszor van olyan, hogy ugyanaz a vezetékneve két embernek, de semmi közük egymáshoz. Szerintem Szonja nem akarta elmondani neki, mert akkor Anna megtudta volna, hogy a fogorvossal kavar. Tulajdonképpen ha szõrszálhasogató akar lenni az ember sok hibát tudna sok filmben találni, ha meg csak a lényegre figyel, akkor abból tudhatja, hogy nem olyan dolgok a lényegek a filmben, minthogy például hogy lehet egy lakásuk a lányoknak. Kisederült, hogy saját, vagy albérlet. Ha albérlet ketten együtt kereshetnek annyit, hogy fizetni tudják, ha meg saját akkor a szülõk is segíthettek, vagy lehet hitel is a lakáson. Tök lényegtelen.
zora 2011 jún. 13. - 17:53:40
(24/91)
Egy apró logikátlanság: A fogdoki nem tudja Szonja vezetéknevét? Esetleg a lányoknak más-más apjuk van? Mert így rendben lenne...
Ja, amúgy Sára 23 éves, a karaktere 26, Roland 26, karaktere 29.
Az étteremnél jó ötlet volt Szonjától felhívni a feleséget, bár arra tényleg nem gondolhatott, hogy pofozkodás lesz a vége... Mondjuk egyszerûbb lett volna, ha még otthon elmondja Annának, kivel is megy randizni...

Nyári könnyed kikapcsolódásnak pontosan megfelel ez a sorozat!
9/10
mulao 2011 jún. 13. - 16:59:48 9/10
(23/91)
OFF: Egy kérdést feltennék. Mindenkinek vagy csak nekem akad, ha a Videán nézek videókat? Mert egy jó 2-3 hete hiába kattintok olyan videóra ami a Videán van (a Csalfa Karmára is), akadás nélkül nem tudom végig nézni. Pedig régen semmi baj nem volt, de így nem tudom élvezni egyik videót se és a sorit is a youtubon kell végig néznem.(Ahová kicsit képsõbb töltik fel az új részeket).
9/10
mulao 2011 jún. 13. - 14:35:41 9/10
(22/91)
Én személyszerinnt azért kedvelem, mert magyar sorozatok közt jó, de ha amerikai lenne már más tészta lenne. Amúgy ha ez az erõltett, akkor nézd meg a Diplomatavadászt.
Zsófijja 2011 jún. 13. - 10:47:58
(21/91)
Tegnap volt "szerencsém" belekukkantani. Addig a pontig bírtam nézni amikor a randin a fogdoki letörölte a lány szájáról a maszatot.. Hihetetlenül amatõr és eröltetett. Gondoltam ha feljövök ide a port fórumra hasonló megbotránkozásokat fogok olvasni. Hát tévedtem.. Azért támogatjátok ennyire mert magyar vagy nektek tényleg tetszik?
9/10
mulao 2011 jún. 12. - 23:41:46 9/10
(20/91)
Egyébként holnap (hétfõn) jön a 10. rész! Azért szólok, hátha érdekel valakit. Heti háromszor van új rész, hétfõn, szerdán és pénteken. Kíváncsi vagyok meddig és mennyi rész lesz még, abbahagyni csak nem fogják.
9/10
mulao 2011 jún. 12. - 23:15:11 9/10
(19/91)
Örülök, hogy tetszik. A fogdoki szerintem se jóképû, de Robi (t alakító színész) helyes. A modell Szonja szerintem is nagyon szép, elõször azt gondoltam lehet, hogy tényleg modell, nem is színész. Herre Sári helyes lány, de szerintem nem olyan gyönyörû, mint ahogy beszélnek róla. Ez kell most, hogy legyen egy ilyen mai, fiatalos, kedves, pörgõs magyar film is (ami helyenként még vicces is).
zora 2011 jún. 12. - 21:16:30
(18/91)
Egyben megnéztem a 9 részt. Tetszik! Szépen beszélnek a szereplõk - úgy értem, artikulálnak -, ez még plusz pont. Meg a történet is aranyos. Szerintem a fogdoki egyáltalán nem jóképû... Szonja nagyon szép, viszont Anna az, akit inkább elfogadnék barátnõnek...
9/10
mulao 2011 jún. 12. - 14:37:25 9/10
(17/91)
A Videán egy nap alatt 22 ezren kattintottak rá a 9. részre. Éa én még ettól féltem, hogy nem ismerik elegen a sorozatot!
9/10
mulao 2011 jún. 11. - 14:21:54 9/10
(16/91)
Ja, azért durva, hogy egy énekesnek nincs ép dobhártyája.
9/10
mulao 2011 jún. 11. - 04:47:45 9/10
(14/91)
Ja, tényleg nagy volt a pofon. Beszakadt a dobhártyája???
offtopic
lilahagyma 2011 jún. 11. - 00:50:39 Előzmény mulao
(13/91)
Hm, Tóth Ildikó nem aprózta el, összevissza pofozta Sárát. Kicsit kemény, hogy már a dobhártyája is beszakadt egy színpadi pofontól, bár énekesnõ.
9/10
mulao 2011 jún. 10. - 16:05:34 9/10
(12/91)
Szrintem most majd a stylistnak megteszik Robi. Szonja nagyon nagy karakter, "nem beszélni magyar". Fogadok, hogy a vége az lesz, hogy a pincésrác Szonjával jön össze, Anna meg Robival. Még mindig nézem tovább, remélem legalább 1 embert rátudtam venni, hogy belenézen és annak tetszett.