slacio 2010 dec. 09. - 13:36:02
(24/84)
évente egyszer újranézem, felejthetetlen :)
Moldávia bánata 2010 nov. 06. - 13:13:01
(23/84)
- Na mondja már, muszáj azt a szirénát úgy bõgetni? Roppant kellemetlen, roppant! Vagy ha direkt ez a cél, mért nem vezeti be az ágyam alá, ugye? Vagy mindjárt az agyamba, ugye?
:D
offtopic
Moldávia bánata 2010 nov. 06. - 13:10:22
(22/84)
- Az a te bajod, hogy sokat voltál vidéken! Nem fejlõdött ki az agyad!
:D
10/10
hds.judit 2010 nov. 06. - 12:12:21 10/10
(21/84)
Hát hányjál...tessék! Szójjá' anyádnak is, hányjatok együtt!



A legnagyobb duma ez egész filmben!
10/10
hds.judit 2010 nov. 06. - 12:10:53 10/10
(20/84)
Hipohonder, hülye...anyádba!!! :)
10/10
hds.judit 2010 nov. 06. - 12:04:52 10/10 Előzmény gondi78
(19/84)
A LEGNAGYOBB magyar film !!!
10/10
gondi78 2010 szept. 11. - 20:53:31 10/10
(18/84)
iszonyat jó film!Igen, a kenyér a mézben..:)
10/10
vgyuri2 2010 jún. 14. - 12:56:06 10/10
(17/84)
Nagyon jó film (méz, napszemüveg, égetett harisnya, stb.) :D
10/10
Keep the Faith 2010 jún. 11. - 16:16:32 10/10
(16/84)
Nekem ez a kedvenc magyar filmem, és eddig egy film se' tudta überelni. Ez az úgy nevezett "alapfilm", amit kötelezõ megnézni. Csodálom, hogy ehhez a filmhez csak ennyien szóltak hozzá.
7/10
CsengoZoli 2010 ápr. 21. - 11:22:53 7/10
(15/84)
Jófilm,de szerintem max 7/10.
Valahogy... nemtom,nemazigazi.
10/10
game4d 2009 jún. 07. - 11:35:14 10/10 Előzmény mulao
(14/84)
zseniális! 10!
mulao 2009 ápr. 03. - 23:22:55 Előzmény agyaggalamb
(13/84)
Igen,engem is meglep,hogy ilyen kevesen szóltak hozzá,mert jó, és azért elég híres filmrõl van szó.Én elsõ nézésnél röhögtem nagyot,utána már nem annyira,ezért nem tíz nálam.
10/10
agyaggalamb 2009 ápr. 03. - 09:31:09 10/10
(12/84)
szívesen :))
egyébként engem is meglep, hogy csak ennyien szóltak hozzá, mert tényleg jó film.
és nálam azért 10 pontos, mert évente / két évente, ha újból megnézem, ugyanúgy tudok rajta röhögni, mint korábban.
mulao 2009 ápr. 02. - 23:52:50 Előzmény agyaggalamb
(11/84)
Köszönöm,hogy kijavítottál,illetve megírtad!;)
10/10
agyaggalamb 2009 ápr. 02. - 10:01:33 10/10
(10/84)
"Most mi van??? Hazajövök... Üres a belem... Csupa ideg vagyok! … Vacsora semmi, kaja nichts! Balhé, az van! Hiszti, az van! Csempe a francba, AZ VAN!!!"
mulao 2009 ápr. 02. - 01:00:27
(9/84)
Jól látom,egy ilyen filmhez, csak ennyien írtak eddig? Szomorú.
Nálam nem tudott az egyik legjobb magyar film lenni,de egy nagyon jó film igen.
Gáspár Sanyi itt is nagyon jó szerintem.De jó színészek vannak összeválogatva, és jók is.Asszem mikor elõször láttam a mézen csúszásos jeleneten,és vizesvödörbe lépésen röhögtem a legnagyobbat.:))))))))))))
És hogy lehet,hogy a leghíresebb beszólást nem írta le senki?Vagy elkerûlte a figyelmemet?

,,Kaja sehol,csempe, a fancba,az van!" Talán jól emlékszem.
10/10
agyaggalamb 2009 ápr. 01. - 23:15:09 10/10
(8/84)
"Az élet egy nagy erdõ, ezernyi véééééész..." :))

"Tudod mi a te bajod? Hogy túl sokat voltál vidéken... nem fejlõdött ki rendesen az agyad"

"Piros fényt, az nyugtatja!"
mademoisellemnq 2009 márc. 02. - 07:17:32
(7/84)
Nem mondom hogy maga voooot! Lehetett az ucca nepe is, ugye... vagy-vagy... :)))))))
Lord Ice 2009 márc. 02. - 05:13:22 Előzmény mademoisellemnq
(6/84)
Eperjes:
Nem mondom hogy maga voooot! Lehetett az ucca nepe!


Szacsvay: Menjunk, ne habozzunk!
mademoisellemnq 2009 jan. 10. - 11:07:01
(5/84)
A legjobb magyar filmszatíra!!!!!!!

"- Maga szervál, Attila"
"- Sándor vagyok :("
"Sanci, Sancikaaa, miért hord mindig napszemüveget?"

óriási