2/10
Burgabee jún. 25. 15:22:24 2/10
(6/26)
Tegnap láttam. Azt hittem egy szellemes kis vígjátékra ülök be a moziba. Csalódnom kellett. A sztorit tudjuk már az elejétől kezdve. Ez nem is lenne baj. Viszont a frappáns poénok helyett ócska, silány és alpári poénokat kapunk. Számomra csalódás volt a fim.
6/10
MT2101 jún. 24. 11:19:18 6/10
(5/26)
Egy nyári estés nem túl sokat várós filmnek indult részemről, kb. azt a szintet hozta is. A trágárság nekem is kicsit sok volt, de sok 30 alatti kollégám van és nagyjából ők valóban így tolják, tehát edzve vagyok. Bár ettől még szerintem sok esetben öncélú volt. Engem jobban zavart a közönséges része (telibe mutatott arcra maszturbálás). Nem vagyok prűd a legkevésbé sem, de nem hiszem el, hogy csak ilyen bugyuta, idétlen és moziban visszataszító jelenettel kell operálni a forgatókönyvben. És ez már nem az első eset a közelmúltbeli amerikai filmek esetében, hogy amikor elfogy a rendezői ötlet akkor valami közönséges és visszataszító baromsággal oldják meg a sztorivezetést, amin egy bizonyos iq alatt lehet jókat röhögni-böfögni a moziteremben. Továbbá háklis vagyok arra is, ha a drogfogyasztást csak valamiféle ártatlan, jópofa viccként ábrázolják. Nem az! Nyilván nem egy film miatt fog senki sem rá- vagy épp leszokni róla, de akkor is. Ami viszont tetszett, hogy a demokrata párti, elvileg toleráns, zsidó származású pasit ráébresztik arra, hogy ő éppen olyan kirekesztő és intoleráns mint akiket elviekben utál, mikor kiderül, hogy a legjobb barátja republikánus és vallásos.
8/10
Adriamus jún. 23. 12:50:50 8/10
(4/26)
Nekem tetszett. vagyis Nekünk. Egy amerikai vígjáték és hozza is.
Piszkos tizenkettő jún. 22. 00:30:45
(3/26)
Borzasztó unalmas, vontatott volt különösen az első fele. Szégyeltem magam a barátnőm előtt a rossz filmválasztásért. A trágárság nem poén.
10/10
weckerboy jún. 20. 14:18:07 10/10
(2/26)
Ez egy olyan vígjáték, amin végig lehet nevetni, nem fullad ki az első fél óra után. Nagyon kellemes csalódás volt!
Edmond Dantes jún. 19. 19:21:32
(1/26)
Tovabbi jo szorakozast annak, aki a vadiuj filmre maris batran benyomta az 1-est kedvcsinalonak. Imdb'n most 7,2...
A Ghymes bemutatja: Szarka Tamás és zenekara újévi koncertje