Alc 2010 ápr. 27. - 21:20:58
(4535/4935)
Amit te mondasz "Hatáskör" c. rész az délután lesz, este meg jön a 2.évad zárórésze, majd utána a 10.évad 6. része.
mulao 2010 ápr. 27. - 15:59:46
(4534/4935)
Holnap után lesz, ezer bocsánat, holnap után lesz a Hatáskör c. rész, már teljesen bele zavarodok.
10/10
pozsizsuzsi 2010 ápr. 27. - 15:59:20 10/10
(4533/4935)
Na faca. Teljes a káosz. :(
mulao 2010 ápr. 27. - 15:57:01
(4532/4935)
Ugyan már megírtam a Miami helyszínelõk fórumán, de itt is, mert sokan írtak már olyat, hogy mennyire zavaró, hogy a CSI közös részeit összevissza adják.
A holnap esti rész a Hatáskör címre hallgató epizód lesz, ami a Miami helyszínelõk pilot, azaz bevezetõ része. (2. évad, 22. epizód.) Szerintem érdekes rész lehet a rajongóknak, mert együtt nyomoznak, de többet nem írok, nehogy elmondja az epizód történetét. Az ismétlés pedig holnap után délelõtt lesz.
Babyc 2010 ápr. 27. - 15:55:45
(4531/4935)
Terveznek 11.évadot mert mind a 3 CSI: úgy ér véget (10,8,6. évad) hogy folytatjuk
10/10
natie 2010 ápr. 23. - 21:26:49 10/10 Előzmény Atomantiii
(4530/4935)
mindegyiknek a 7. része az adott évadból.
(Miami 8x07, NY 6x07, Vegas 10x07)

amúgy vki nem tudja, terveznek 11. évadot?
10/10
Atomantiii 2010 ápr. 23. - 13:16:48 10/10
(4529/4935)
A Miamiban már láttam az elsõ részét, de a többi is érdekelne.
10/10
Atomantiii 2010 ápr. 23. - 13:16:10 10/10
(4528/4935)
Azt tudjátok, hogy ez a 3 rész az adott sorozatokban hanyadik rész?
10/10
natie 2010 ápr. 22. - 21:15:35 10/10
(4527/4935)
jól írtad a sorrendet :) Miami-New York-Vegas
babuka 2010 ápr. 22. - 19:48:19
(4526/4935)
ja, értem már....

május 6-án (most meglestem elõre az aznapi mûsort) belecsap a viasat a lecsóba, és lenyomja egyben a hármat???

háááááááát......jó
babuka 2010 ápr. 22. - 19:44:44
(4525/4935)
akkor lejátszották volna elõször a második részt, aztán majd csak utána megy le az elsõ?? mekkora baromság, bár a magyar tévéket ismerve, nem lenne meglepõ...:-(
Alc 2010 ápr. 22. - 19:23:18
(4524/4935)
A Miami-s lesz az elsõ, a New York-i a második, és a Las Vegas-i a harmadik rész nem?
Legalábbis a LV-i rész végén mintha rendezõdne az ügy. (Mondom ezt úgy hogy az elsõ kettõ részt (Miami-NewYork) nem láttam!)
babuka 2010 ápr. 22. - 19:09:58
(4523/4935)
nekem nem válaszoltak....miért is tették volna...

a trilógiának már volt a CSI:NY része, nem??? Legalábbis asszem két hete volt, hogy az axn-en a szerdai CSI:NY végére kiírták: folytatás a Las Vegasi helyszínelõkben...ezek szerint lesz harmadik rész és az Miamiban játszódik majd?? :-)
10/10
natie 2010 ápr. 22. - 18:08:08 10/10
(4522/4935)
gondolom ezek a részek lesznek azok amik összefüggnek. ilyen szempontból mondjuk nem rossz, hogy egymás után adják.

senkinek nem válaszolt vissza amúgy a Viasat a múlt heti malõr miatt?
baby5 2010 ápr. 22. - 12:13:34
(4521/4935)
Sziasztok!

Biztos hallottátok, hogy máj 6. lesz a CSI trilógia 21:20 kor.
Ez a rész a Miami helyszínelõk 8. évadjának 7. része, amit nálunk még nem is vetítettek.
Most mért kell a 8. évadot majdnem a közepétõl leadni, mért nem lehet akkor elölrõl vetíteni. Milyen hülyeség. Mért jó ez az össze-visszaság?!

Azért kíváncsi leszek erre a részre. Remélem jó lesz
9/10
Checkers 2010 ápr. 21. - 14:53:42 9/10 Előzmény Blue23
(4520/4935)
A Flyordie.hu oldalon megteheted online-ban.
Jó malmozást csütörtökön.
Blue23 2010 ápr. 19. - 10:57:23
(4519/4935)
Facebookon ezt közölte az imént a Viasat3:
"VIASAT3 Sziasztok! A múlt csütörtöki elmaradt CSI: A helyszínelõk és CSI: New York-i helyszínelõk ezen a héten csütörtökön kerül pótlásra a szokott idõben. A hibáért elnézéseteket kérjük!"

Marha jó, mert a NY-it végül megnéztem éjjel, akkor ezek szerint most csüt. fogok malmozni...
Alc 2010 ápr. 18. - 23:09:28
(4518/4935)
5. rész lett volna.
.BP. 2010 ápr. 18. - 21:22:40
(4517/4935)
A csütörtöki via3-as epizód az a 10-ik évad hanyadik része volt/lett volna?
pbarbie 2010 ápr. 16. - 21:52:54
(4516/4935)
Ha bárkinek válaszolnak valamit, legyen szíves bemásolni ide nekünk!