efes 2008 júl. 05. - 17:52:29
(8/28)
te elszívod a vajaskenyeret? o_O persze, volt egy haverom, aki egyszer egy petárdára akart rágyújtani...
efes 2008 júl. 05. - 17:37:44
(7/28)
mi az a ghb? :D
offtopic
Humpy 2008 júl. 05. - 17:19:48
(6/28)
A csodába, nem találtam el az 'offtopic' gombot. Majd legközelebb jobban célzok!!
Humpy 2008 júl. 05. - 17:18:30
(5/28)
"Ez egy üzleti vállalkozás. Amíg a nézõ leperkálja a pénzt, addig a nézõ nem fontos... persze mindig leperkálja, mert nem kap mást."
Hát igen, ördögi kör ez a javából. Azért van remény. Ha valami túl gyakran és túl sok ember/nézõ gyomrát megfekszi, akkor jön helyette valami más. Kérdés, hogy az jobb lesz-e mint az elõzõ termék, minthogy lehet még rosszabb is.:)))))
Humpy 2008 júl. 05. - 11:04:34
(4/28)
Kösz a sok off-ot. Tök jó, telitalálat mindahányszor.
Az adott filmet egyébként nem láttam, nem is fogom soha. Még pénzért sem kéne, akárcsak a pompásan mutató, íztelen eprek.
Cs. Zs. 2008 júl. 03. - 21:48:43
(3/28)
Ebben a rajzfilmsorozatban Amidala is szerepelt ha jól tudom, ugye? Azt nem tudja valaki, hogy a moziverzióban fog-e szerepelni?
10/10
Tenebra Mors 2008 máj. 16. - 23:47:54 10/10
(2/28)
Hogy mi ez? Egy kurva jó Star Wars rajzfilmsorozat. Úgy tudom, a CN-ön adták régebben (azért úgy tudtam, mert én máshol láttam, muhahahaha - haver jóvoltából).

Szerintem is isteni volt. Amellett, hogy jól összekötötte a 2-3. részt (én a III. rész megtekintése elõtt ezekkel készültem - igaz, akkor már X. alkalommal néztem végig a - sajnos nagyon rövid- részeket), még rengeteg pluszt is adott. Grievous tábornok ezerszer jobban ki volt dolgozva, tényleg átéreztük, miért is olyan kulcsfontosságú és rettegett alakja õ a Klónháborúknak. A filmben egy betegkacsa, eléggé összecsapták, szerintem, de itt kibontakozik! ***SPOILER***Pl. mikor jediket nyirbál az egyik bolygón, és begyûjti a kardjaikat! Hatalmas!***SPOILER***
Anakin itt szintén jobban tetszik, s gyönyörûen megmutatkozik itt is a sith csajjal való párbajában a sötét oldal felé való orientációja.
Dooku gróf is sokkal jelentõsebb itt, tényleg érezzük nála is az igazi súlyát, nemcsak azt a nyámnyila, "vágd le a kezem" huszár-jelleget.
SPOILER: A magyar mondatok pedig zseniálisak! 8D S még elég jó lények szájába is adták a magyar szavakat. Legalábbis nekem tetszettek azok a kék böszöm benszülöttek. Ugye a "Hold kezed", meg az "Apu" volt a legemlékezetesebb, legalábbis számomra. De asszem, van egy egész mondat is, amit magyarul mondanak /én természetesen eredeti nyelven néztem, szóval ezért is tûnt fel a magyar szavak, mondatok összessége/SPOILER.
Még, az általam utált, Yoda is nagyon tetszett 8D.
A képi világ pedig hihetetlenül jó volt. Kicsit anime-s stílus, kicst az oldschool rajzfilmekbõl, s mindez Star Wars! Hihetetlen jók az akciók, a csaták, egyszerûen minden, amit képbe öntöttek.

SW ortodoxoknak (pl. én) szerintem ez kötelezõ.

Az új sorozat nem tudom, tartalmában milyen lesz, de ez az új képi világ nem nagyon jön be. Szerintem az elsõét kellett volna követni, jó volt az úgy, ahogy.
zora 2008 máj. 16. - 22:32:02
(1/28)
Miezmiezmiez????Mikortól, melyik adón, hogyhogy,és egyáltalán:miért nem én tudtam meg elõször?!?!?! :-))))