3/10
skillet 2009 aug. 08. - 10:43:06 3/10
(22/42)
az unokatesóm figyelmeztetett, hogy ne nézzem meg. de persze, sokszor van úgy, hogy az emberek ízlése különbözik, nem is kicsit.
a film eleje még tetszett valamiért. ott, abban a régi csingcsáng világban, ahol a szirteknél úszkált a sárkány a vízben, meg ilyenek. az a környezet még egész frankó volt. aztán persze jöttek az öreg kezébõl a dragonball tûzgolyók... meg röpködött jobbra balra, kezdett erõs lenni. és aztán jött a nagyváros. és végképp el lett cseszve az egész. iszonyatosan gyenge film volt. azt hiszem nem is írok róla többet.
xzibit2009 2009 júl. 19. - 15:42:02
(21/42)
hát jah, elég borzasztó egy film, az már biztos!
1/10
caniso 2009 júl. 19. - 12:27:09 1/10
(20/42)
Nálam benne van a legrosszab TOP5-be.
És nem, ez nem egy B kategóriás film, hanem D (dé).

És egy kifejezés is eszembe jut róla: fostalicska.

Senki ne számítson arra, hogy negyedannyira jó lesz, mint a trailere.
Senkinek nem ajánlom. Sõt azért regisztráltam a port.hu-ra, hogy megkíméljek pár embert ettõl a filmtõl.
3/10
pmark922 2009 jún. 29. - 14:39:18 3/10 Előzmény Marky21
(19/42)
Egyetértek.
A film mondjuk nálam egy kicsit jobban szerepelt, de tény, hogy a színészi játék 0, a stori még elmenne, de vannak benne hatalmas túlkapások.
Pl.: A srác (Ethan) kb. fél napja ismeri a csajt és máris ugy beszélnek egymással a végén mintha mittom én 10éve boldog házasok lennének. Vannak dolgok amik kimaradtak belõle, kissé talán túl sablonos. Ha tudtam volna, hogy ilyen nem néztem volna meg, de mégse a legroszabb film amit láttam (sajnos:D). Ezért, és az elcseszett vasárnap estémért :D 10/3
tombenko 2009 máj. 22. - 19:05:47
(18/42)
Tanulj meg helyesen írni, utána majd a kritikádat is komolyan tudom venni. Addig viszont a meglátásom: Primitív ember nem érti a dolgot, és ezért dühöng.
1/10
Marky21 2009 máj. 22. - 17:47:07 1/10
(17/42)
Azta k***a,ilyen sz*rt már régen láttam,lehet azért mert szar volt a szinkron az elsõ 20 percbe nem lehet érteni mit mondanak a ferdeszemûek nincs felirat se ,nincs normalis történet ,unalmas,sz@r szinészi játék,aki ezt a filmet nem látta vedje meg a boltba DVD-n és törje szét a DVD-t nehodj egy DvD is fönt maradjon ebbõl az igen jól sikerült filmbõl.:D Nálam jó indulatal is 10/-20 elpocsékoltam az életembõl másfél órát :(
6/10
matthewka 2009 máj. 14. - 23:40:34 6/10
(16/42)
Csak azért néztem meg ezt a filmet, mert annyi rossz kritikát olvastam róla. Szerintem nézhetõ.
Negatívumként megemlíteném, rövid, elkapkodott, kidolgozatlan történet, az elsõ 30 perc kicsit kusza, de ha figyel az ember azért lehet követni az eseményeket. Számomra "Jack" szerepe kicsit idegesítõ volt hogy mindenhol feltûnt váratlanul. A színészi teljesítmény gyengusz.
Pozitívumként megemlíteném hogy látványos, és jó a zenéje.
Nálam 10/6
2/10
haroldahelikopter 2009 ápr. 15. - 18:39:09 2/10
(15/42)
Borzasztó, a történetnek semmi értelme, ahhoz képest h új film nagyongyengék az effektek. A lények nagyon gyengén voltak kidolgozva, és tele volt apró idegesítõ hibával a film, a színészi teljesítményekrõl nem is beszélve(a kedvenceim a helikopterpilóták voltak:D) a címe meg lehetett volna D-War: Baktassunk Sarahvál, arról szólt az egész h menjünk ide, menjünk oda, a végén akkorát nevettem mikor már csak ketten maradtak a gonosz sárkánnyal szemben erre a srác már megint menekülne:D:D kilóméterhiánya volt a srácnak, vagy mi? Nem ajánlom senkinek, idõpazarlás
7/10
hakuso07 2009 ápr. 14. - 13:40:08 7/10
(14/42)
A filmet két részre lehet szedni ha kritizálni akarjuk.

A történet:
Hiányos, kicsit kevés a dolgok megmagyarázása és ha csak ezt nézzük a film 4 / 10

A látvány és a színészek:
A látvány szenzációs. Fõleg az a 35 perc a végén amikor harcolnak a városban. Arról nekem mindig a Transformers film végén lévõ városi csata jut eszembe. A színészek prímák. Ebbõl a szempontból 9 / 10

Összesen: 7 / 10
spiritmate 2009 ápr. 13. - 16:07:41
(13/42)
Egyszerûen lehetetlenül nagyszerû! :D Inkább komédia :D mint fantasy :D öreg néni esete a kerítéssel édesjóistenem :D
leopard26 2009 ápr. 12. - 23:52:05
(12/42)
Múlt év januárjában volt meg elõször gyengusz minõségben és még csak most ment a mozikban!Vicces!valaki meg tudja mondani hogy a film végén az sárkány volt vagy valami furcsa jávorszarvas?
Tucsok84 2009 jan. 11. - 17:06:49
(11/42)
Hát ha nem látom Pesti Estben akkor nem hiszem el, hogy ezt a filmet mozikba szánták. Az tény, hogy elég látványos, de a vége felé nagyon romlik a minõség. Amikor a két kígyó harcol az valami szörnyen rossz ordibálnak, sikoltoznak már ott voltam, hogy kikapcsolom a hangot. A grafika még egész elment, igaz Jurassic Park-ban szebben kivoltak dolgozva a részletek. Robert Foster sem remekelt a filmben a Heroesban ennél sokkal jobb alakításai voltak. Nekem az eleje tetszett mondjuk én szeretem Japán fantasy filmeket. Kb onantól minõsíthetetlen film, amikor felborulnak kocsival és csávó elájul egy sötét fade??? kb mint a sorozatok végén aztán jön gagyizás.
A nénis rész az 5ös ha másért nem ezért a poénért érdemes megnézni :D. Ja meg Geo Metroval menekülnek a kert városból. Mivel nekem suzukim van ez a rész is tetszett.
10/10
Kendy 2009 jan. 04. - 12:30:34 10/10 Előzmény cibola
(10/42)
Nekem is nagyon tetszett!
Szerintem is ász film!
Igaz én úgy vagyok ezzel,hogy mikor annyi rosszat olvasok 1 filmrõl akkor az nekem nagyon tetszik.
Talán azért mert eleve úgy készülök fel rá és akkor csak feljebb mehetek élményekben.
Meg talán azért is tetszett ez nekem mert én csípem a Godzillás storykat.
Ez pl engem erre emlékeztetett.
A Colverfield is ezért tetszett igaz ott nem voltak ilyen szuperûl kidolgozva az akciójelenetek és a szörnyet is alig mutatták.
Nálam a harc a belvárosban hatalmasat ütött.
Totál király volt!
Jó kis látványorgia.
Tudom sok ember utálni fogja a filmet de nálam nagyon nyerõ.
neurock 2008 dec. 27. - 21:04:33 Előzmény jerico
(9/42)
Több, mint fél éve az Elektroworld-ben ez a film ment demo-ként a TV-ken. Annyira jó volt a bemutató, hogy alig vártam, hogy megszerezzem. Ekkora csalódás már rég volt film. Egy fél óra múlva már azt sem tudtam "ki kivel van. Sajnos ha egy filmtõl túl sokat vár az ember azt már nagyon kritikusan tudja nézni. Nem is szeretek elõzeteseken nézi és olvasni. Fõleg, mert gyakran lelövik a poént.
leopard26 2008 dec. 14. - 16:35:04
(8/42)
Amúgy nem értem meg azt hogy ez a film már ez év januárjában megvolt már és csak most kerül moziba.
weyrion 2008 dec. 14. - 16:11:42 Előzmény Luisfigo
(7/42)
Inkább csak 300 forint a TESCO-ban....
10/10
cibola 2008 dec. 06. - 14:19:57 10/10
(6/42)
Nem értem miért kell így leírni ezt a filmet?! Szerintem jó és megnézhetõ. A történet sem annyira kusza. Bárcsak mi magyarok is tudnák ilyen filmet készíteni... vagy inkább a rendezõ és a producer lenne magyar!
4/10
Luisfigo 2008 nov. 30. - 17:11:49 4/10
(5/42)
A véleményem szerint a film jó, de erõs B.kategória
A film a háromnegyedéig nézhetõ,szórakoztató.
Sajnos a vége olyan mintha egy koreai óvodás írta volna.
Magyarul a végét elcseszték.
Nem moziba való filmnek tartom,de a TESCO-ba akcióban
megérné a Kb: 400-500Ft-os árat.
AvatáR Gil Maerth 2008 nov. 28. - 17:45:36
(4/42)
A videó alapján nagyon látványos...
(a megnézése után el is szállt a netem :(
nézõ1 2008 nov. 15. - 13:55:40
(3/42)
Nos, valóban feledhetõ film. Még azt is mondanám, hogy európai szemmel unalmas, de ez túl szubjektív. Akit az a kultúra érdekel, annak biztosan érdekes lesz. De aki a monumentális látvány miatt ül be, az néha el fog aludni rajta.