Téma: Dallas

sajt0spufi 2012 szept. 08. - 15:25:22
(168/408)
Sokan rosszul emlékeznek. Kiderült a régi sorozatban, hogy Christopher nem Jockey fia. Amikor már Jock nem szerepelt a sorozatban, de még nem halt meg felosztotta a szavazati jogokat a családban és ekkor Jockey megzsarolt Bobbyt, hogy úgy szavazzon, ahogy õ szeretné, mert elõáll, mint Christorper apja. Bobby ekkor visszament a fickóhoz, akitõl vette a fiút és aki Christine barátja volt és õ biztosította, hogy a fiúnak õ az apja.
Bobby egy öklös kíséretében közölte a hírt a bátyával.
tdk 2012 szept. 07. - 20:10:42
(167/408)
Ja, az biztos. Na de a feje...! :)
Pókerszív 2012 szept. 07. - 15:44:03
(166/408)
Elsõ ún, próba bemutató évadoknál ez rendben van, megnézik mit reagál a nép, a mostani dallasnál is nyilatkozta a megrendelõ TNT tv társaság azért csak 10 mert nem tudják , hogy reagálnak az emberek 1 21 vagy hány éve jegelt sorozat folytatására.
Pókerszív 2012 szept. 07. - 13:16:14
(165/408)
Vagy a Columbo, ott is kevés rész van 1 évadba, az is ha jol tudom egész estés részekkel van.
Pókerszív 2012 szept. 07. - 13:15:00
(164/408)
A 6-7 az általába az olyan mint pl a Midsomer gyilkosságok ahol 1 rész hosszusága 1 komplett egész estés filmével 1enlõ :)


Az RTL ha adja akkor valószínû ismét a nyári uborkaszezon utáni õszi nyitányra dobja be mint most,
Muya 2012 szept. 07. - 08:50:52 Előzmény tdk
(163/408)
Nekem tetszett Cliff Bácsi pulóvere :)))
olyan retrós :)))
Kaktuszné Cserepes Virág 2012 szept. 06. - 20:02:20
(162/408)
Hú ezt nézni fogom, valahogy...
tdk 2012 szept. 06. - 19:50:16
(161/408)
Azóta már én is figyeltem, mintha ugyanaz lenne, akkor ezek szerint úgy is van. :) De a hangja itt nem olyan lelkes, inkább mint aki letudja a kötelezõt.

Cliff olyan, mintha a Vissza a jövõbe egyik epizódjából szökött volna meg. :D Mondjuk Jockey se semmi, akár egy fonnyadt világháborús veterán.
tdk 2012 szept. 06. - 19:33:51
(160/408)
- Ezek kicsinálták Bobby-t...!
- Szemetek! :)
Pókerszív 2012 szept. 06. - 19:32:16
(159/408)
Ne felejtsük el és ez elhangzott a sorozatban, a képzeletzbeli texas képzeletbeli dallasában, a Ewing farm alatt van texas legnagyobb kõólaj lelõhelye! Mondjuk nem értem hogy erre más olajosok miért nem cuppannak rá, ismétlem ez elhangzott :)
Pókerszív 2012 szept. 06. - 19:29:07
(158/408)
És alá is írta, merthogy így jó helyen lesz a gyerek Bobby mellett.
Pókerszív 2012 szept. 06. - 19:23:43
(157/408)
Ez az RTL-re nem vonatkozik amerikába meg szokás a sorozatokat csomagonként adni, de az RTL már ha megveszi ugye, akkor tuti egybe tollja le. kicsit keveslem a 15 részt, elsõ próba évadnak elmegy a 10 hiszen próba évad , hogy érdekli e az embereket, de másodikra lehetne 20-24 részes mint más átlag sorik. Egyébként nagyon tömény , én legalábbis csak kapkodom a fejem, szerintem túl sok minden van 1 részbe sûrítve.
Pókerszív 2012 szept. 06. - 19:16:47 Előzmény Pünkösdi Kató
(156/408)
Igen jól mondod, kereszttûzbe került mert a biztonságiak ha jól emlékszem észnélkül lõni kezdtek anélkül hogy nézték volna eltalálnak e ártatlanokat. (erre azért emlékszem mert jol felbszta az agyam, hogy a való életbe az ulyen testõrök azért képzettebbek...
barbi_112 2012 szept. 06. - 15:57:13
(155/408)
Érdekes hogy pont most hozod ezt szóba, mert a Story tv-n jelenleg vannak azok a részek amikor Cliff úgy emlegeti a kisfiút hogy a "fiam". Mert akkor még azt hitte. :)

Meg az is érdekes hogy pár nappal ezelõtt az volt a téma (röviden) hogy Jockey kb csõdbe vitte a vállalatot, és nincs más megoldás, a farmon kell olajad keresni. De Ellie édesapja a végrendeletében kikötötte hogy a farmon soha sem lehet olajat "bányászni". Ám mivel a megélhetésük, és a farm elvesztése a tét, Ellie a végrendelet ellen cselekedett, és aláírt egy papírt hogy õ megengedi.

Az új részekben is ez a téma....Hát, úgy látszik nem valami eredeti ötlet.
Muya 2012 szept. 06. - 12:45:46 Előzmény tdk
(154/408)
Szia!

Ugyanaz a bemondó Kertész Zsuzsa, s ugyanazt is mondja mint anno :)
(Dállász)
baba150 2012 szept. 06. - 11:55:52
(153/408)
Na, mondtam én, hogy rémlett valami keverés, de nem emlékeztem rá pontosan. Köszi!!
missvicky 2012 szept. 06. - 11:53:19
(152/408)
Húha! Látom, egy kis továbbképzést kell itt tartani. :-)

Nos, akkor Johnny igazi Ewing. Igaz, majdnem Cliff lett az apja, dehát, mégsem tõle fogant...

Christopher: Samantha húgának, Christine-nek a gyereke. Jockey-t hosszú ideig zsarolta, elhitette vele, hogy tõle van, és így pénzt tudott kicsikarni belõle. Amikor Christine meghalt, az akkori pasija folytatta a zsarolást. Arra már nem emlékszem, hogy õ miért Bobbyt találta meg, miért nem Jockeyt? o.O Szóval, a legvégén kiderült, hogy a gyerek ettõl a pasitól van, nem pedig Jockey-tól. De ugye emlékszünk rá, mikor Bobby besétált a házba karján a babával. Véletlenül látta õket meg Pamela, aki joggal hihette, hogy kettejüknek hozta. Szegény Bobby csak Jockynak akarta odaadni, hogy itt a gyereked, neveld! Na, mindegy. Így került Chris a családba. A következõ probléma a hivatalos örökbefogadás volt. Ugye Bobby megvette a gyereket. Így nehéz volt elintézni a hivatalos papírokat. Igen, volt tárgyalás: hogy megfelelõ helyre kerül-e a kicsi. Emlékszem, Samantának alá kellett írni egy lemondó nyilatkozatot, hiszen õ az egyedüli vérrokona a gyereknek.
missvicky 2012 szept. 06. - 11:42:53
(151/408)
Sziasztok!

Miss Ellie téma: Nos, a régi részekben is hallhattuk ezt a megszólítást. De nem a családtagok szájából, hanem serifftõl, ügyvédtõl stb. Igaz, a legtöbben akkor is Mrs Ewingnak hívták... Így jogos a felháborodásunk!

Sajnálom, hogy ezt kell írjam, de ritka szar lett ez az új sorozat! Ha nem az öregeket mutatják, el is felejtem, mit látok. Aztán megjelennek a múmiák, és kész! Csak ne hoznának fel régi dolgokat! Vagy legalábbis olyanokat, ami tényleg úgy is voltak! Méghogy Ellie elmegyógyintézetben volt Jock halála után! Én kérem ki magamnak! De lehet, hogy azt mondták, hogy idegileg összeroppant. Már nem is tudom. Az tény, hogy õ volt az, aki a legjobban megszenvedte az öreg halálát, de azért eddig nem mentek az akkori írók!

Szóval, tartom azon kijelentésemet, hogy kritikán aluli ez a film. Talán, még jövõ héten nézem, hátha változik a véleményem. Meg aztán, Cliff bácsira is kíváncsi voltam! Jaj! Jobb lett volna, ha nem látom! :-(
baba150 2012 szept. 06. - 11:25:13
(150/408)
Egyébként sokan fennakadtak azon, hogy nem nagyinak hívják a fiúk Ellie-t. Ez nem rossz fordítás, mert az eredetiben is Miss Ellie-ként emlegetik és nem Grandma-nak vagy Granny-nek.
baba150 2012 szept. 06. - 10:53:57
(149/408)
Ezt tudom, de rémlik valami olyasmi, hogy volt apasági, mert éppen akkoriban kavart a Samantha a Cliffel és mintha abból az derült volna ki, hogy Cliff-é a gyerek, errõl még a Pamela is tudott. Cristophernél meg volt bírósági tárgyalás, ahol elismerte a Samatnha, hogy tisztában van vele, hogy a húga (nem emlékszem a nevére) és Jockey fia. Rosszul emlékszem?????