Téma: Dallas

wévajudit 2012 aug. 30. - 17:21:29
(88/408)
Nagyon tetszett a két rész és imádtam amikor Jockey feltámadt szinte holtából amikor megtudta,hogy olaj van a birtok alatt rögtön meg is szervezte,hogy megvegye:) jót nevettem:) szerintem a régiek adják meg a film karakterét és az új szereplök csak bábok akik megalapozzák a további háborút. Én láttam az összeset és mindég is tetszet a sorozat és,hogy Jockey ilyen attól jó a film. Mivel nem vagyunk egyformák mindenkinek más és másért tetszik. Jockey szerepe egy negtiv karakter de ettõl lessz izgalmas. Ha jól belegondolunk senki nem ellensége a saját pénzének és mindenki megpróbálja védeni azt vagy így vagy úgy. Jockey-nak nagyon jó az üzleti érzéke és kifundál dolgokat amit a tesojának még az eszébe sem jutna. Ettõl fordulatos a. Lehet elfogult vagyok de nekem tetszik:)Bocsi mindenkitõl:)
fredi60 2012 aug. 30. - 17:13:55 Előzmény Gábor 32
(87/408)
Nem tudom, de ez eléggé furcsa hozzáállás egy filmhez.
Ha netán (mint itt is) egy-két szinkronszínészünk idõközben elhalálozott, akkor már ne is mutassuk be az utánuk készült részeket???? Ez eléggé ostoba hozzáállásnak tûnik. De mondhatnám azt is, akkor nézd eredetiben. Mert Linda Gray avagy Larry Hagman ma is önmaga..... függetlenül Szerencsi Évától avagy Kránitz Lajostól.
1/10
nikato 2012 aug. 30. - 17:07:37 1/10
(86/408)
Johnny meg imádta az apját és nem lett volna belõle ilyen "gonosz".
1/10
nikato 2012 aug. 30. - 17:01:59 1/10
(85/408)
Ok, meghaltak az eredeti szinkronhangok, de Reviczky nagyon rossz!!! Charlene Tilton nagyon megöregedett, ráadásul nagyon kövér is lett (ahhoz képest, h régen a Tv Shop-ban fitnesz gépeket reklámozott...). Nekem nem tetszenek a Ewing fiúk. A csajaik meg fõleg nem. Ez a remake kb. olyan lesz, mint a 90210, a régi szereplõk lassan eltûnnek belõle, a hangulat sem a régi. Én mindig azt akarom, a régi szereplõket mutassák. :D Linda Gray meg fiatalosabb most, mint a '98-os Ewingok háborújában.
olivabogyó 2012 aug. 30. - 16:56:39
(84/408)
én is féltem Reviczky hangjától, de mivel láttam eredetiben, sokkal jobban illik hozzá mint Kránitz hangja.
nekem leginkább Samantha hangja nem tetszik, írták már, hogy sokkal fiatalabb a szinkronizáló.... de nem ez számít, mert ez egy jó sorozat lesz :))) ne ítéljetek az elsõ 2 rész alapján, aki unta.. ezután jön majd a nagy kavarás :DDD
missvicky 2012 aug. 30. - 14:00:07
(83/408)
Csak tudod, az van, hogy Lucy Ewing Cooper soha nem nevezte Bobbyt bácsinak. :-) Még Jockeyt sem! :-) Sõt! A nagyanyja 2. férjét, Clayton Farlowt sem bácsizta! :-) Ezért a megrökönyödés! :-)
andreakis 2012 aug. 30. - 13:17:06
(82/408)
Lucy nem Ray lánya. Lucy Gary lánya, aki édestestvére Jockeynak és Bobbynak.
missvicky 2012 aug. 30. - 12:32:16
(81/408)
Sziasztok!

Néhány hozzászólást elolvastam. Úgy látom, inkább tetszett az elsõ két rész, mint nem. Nos, akkor én leszek a kivétel. Majdnem elaludtam rajta. Csak azért nem, mert vettem magamhoz rágcsálni valót...

A két gyerek, mármint Jonny és Chris karaktere tetszik. A színészek is jók. De a csajok nekem nagyon egyformák. o.O Az öregektõl, pontosabban a régi karakterektõl meg megijedtem! Mint a múmiák feltámadása! Még Linda Grey kinéz valahogy! Charlene Tiltont meg olyan rövid ideig mutatták, hogy meg sem tudtam igazán nézni. (A haja még mindig csodás!) Kicsit zavart is, hogy ezért jöttek vissza? Ennyi mondatra? A Rey-t alakító színészrõl nem is beszélve! Remélem, azért láthatjuk õket. Habár, lehet, hogy inkább nem kéne...

A szinkron hangok engem is zavartak, dehát ha egyszer elhunytak a megszokott hangjaink tulajdonosai, mi mást tehettek volna?

Nekem sem tetszett, hogy nem nagymamázzák Elliet. Még, mikor kicsik voltak, simán ki tudták mondani, hogy nagyi. Akkor most miért nem? Ja! Lucy lehet, hogy poénból, de hogy köszöntötte Bobbyt? Bobby bácsi!!!! o.O Bocs.

Nagyon remélem, hogy a következõ epizód másmilyen lesz, mert ez nagyon nem nyerte el a tetszésemet!
10/10
1aniko 2012 aug. 30. - 11:15:33 10/10
(80/408)
Cliff is jön a 3.részben! :)
Marika néni 2012 aug. 30. - 10:21:21
(79/408)
Zavar, hogy az Ewing unoka Elli néninek nevezi a nagyanyját.
Egyébként nézhetõ a sorozat rosszabbra számítottam.
Danny Wilde 2012 aug. 30. - 10:18:15 Előzmény mychroleslie
(78/408)
Azért vannak háttérben a régiek, mert más a célcsoport,a fiatalabb közönséget akarják megnyerni a reklámok miatt.egyébként nekem nem tetszik az ötlet a született feleségekbõl behozott szereplõkkel.Az egy nagy sorozat volt nekem most kicsit összemosódik a kettõ emiatt.Ráadásul az a nõ aki Bobby felesége lett annyira nem illik hozzá.Nekem nagyon antipatikus hiába negédeskedik.
Danny Wilde 2012 aug. 30. - 10:06:17
(77/408)
Pontosan!!Hollóssy remek lett volna.Reviczky baromi elcsépelt már,nagyon uncsi.Ráadásul annyira karakteres hogy elnyomja azt akit szinkronizál.
1/10
Fõnix császárnõ 2012 aug. 30. - 10:05:10 1/10 Előzmény Kozutas
(76/408)
Ez kéne itt is csak fosospicsájúak s nem mertik bevezetni pedig akkor valamivel meg tudnánk védeni a magántulajdonunkat s talán a bûnözök észbekapnának de mivel felénk is állandóan ugyan az a banda lelõve jelentõsen csökkene a bûnzés.
offtopic
Sz. Péter 2012 aug. 30. - 09:43:37 Előzmény Kozutas
(75/408)
Mert, ki lázadna? Az Amerikai Betörõk Szakszervezete?
10/10
1aniko 2012 aug. 30. - 09:39:10 10/10
(74/408)
http://www.nlcafe.hu/sztarok/20120821/dallas-lucy-samantha/

Milyen bizarr volt már mikor Lucy üdvözölte Bobbyt,hogy "hello Bobby bácsi", és egyforma öregnek néztek ki!
Bigpapa 2012 aug. 30. - 07:05:28
(73/408)
Gyerekek. Kranitz Lajos es Szerencsi Eva is meghalt. Ne akarjatok mar elhunyt szineszt szinkronhangnak. En felirattal neztem meg ezt a sorozatot,de majd megnezem szinkronnal is. Biztos furi lesz R.Gabor, mint JR,de ez van sajna. En nem ot valasztottam volna. Inkabb Hollosi Frigyest. Karakterben jobban illik a hangja Kranitzhoz.
10/10
Csillaqua 2012 aug. 30. - 06:18:11 10/10
(72/408)
Nagyon tetszett a tegnapi 2 rész! Teljesen lekötött, néhány jelenet nagyon érzelmes volt. Itt is van kit utálni, lehet kinek szurkolni. Szóval jó a recept.

A szinkronhoz annyit, hogy Samantha hangja Pápai Erika, ha jól tudom már erõsen az 50-et tapossa, én is néztem a Született Feleségeket, most pedig épp pár hónapja a Szívek szállodáját nézem, amiben a fõszereplõ nõt (Lorelai Gilmore) alakítja, de nekem így sem kavart be, el tudtam teljesen vonatkoztatni ezektõl a szerepektõl, mert szerintem másképp használja a hangját, nem olyan hóbortos, talán inkább lehet a valódi saját hangja.

Jockey hangja nekem még kicsit fura. Túl recsegõs az elõzõhöz képest. Amúgy nem lenne rossz választás, csak azért 20 évig más hangot párosítottunk hozzá.

Lucy nagyon aranyos volt, Rayt meg alig mutatták, nem mert ráközelíteni a kamera.
6/10
mapk 2012 aug. 30. - 03:16:02 6/10
(71/408)
Hát ezt is nézni fogom,:),legalább is amég a régiek is szerepelnek benne biztos.Mondjuk kicsit sok a kavarás már az elején,a Dallashoz(régi)képest is,kicsit brazil szappanopera szerû(..kicsit).2 rész után,alapjában véve egész jó.

Azért elvártam volna hogy az esküvõn vki a medencében landoljon,de hátha mikor majd Cliff felbukkan,lesz vmi. :D
Az új szinkron,nem igazán tetszik,Reviczky mondat végi nyújtogatása,hát..,Samantáé fiatalos ugyan,de nem olyan rossz.
Az új szereplõs karakterek jók,igaz oldalról Christoper jobban hasonlít Jockyra.:)Jonny ütnivaló,tehát telitalálat.
A csajokról.Elena nekem vmi miatt irritáló.Rebecca,meg Ann kinézetre tipik amerikaiak,az álkapcsukkal :)Azért egy Pamela sokkal kecsesebb volt anno.Viszont volt ugye Mandy aki az elõzõ kategória,mégis szimpatikusabb volt.Na de befejezem,nem kell a régihez hasonlítani,mivel ez az új Dallas,és annak teljesen jó.
wrossi 2012 aug. 30. - 00:28:19
(70/408)
Johnny és Christopher karaktere szerintem nagyon el lett találva,õk majd életben tartják a lángot.A jó és a rossz harca örök,generációkról generációkra száll.
A csókolom meg a tetszik nekem is nagyon sértette a fülemet és ennek semmi köze a Dallas-hoz,egyszerüen az USÁ-ban lazább a generációk közti kommunikáció.
Temptress 2012 aug. 29. - 23:12:41
(69/408)
Még jó hogy a született feleségeket nem néztem. Meg az eredeti dallast is màr nagyon régen. Így nem kavar be a szinkron.