Téma: Dallas

10/10
Anditos 2009 szept. 09. - 09:50:09 10/10
(3415/4255)
Én valahol megértem a kiskölköt. Nem sokkal azután, hogy megtudja, örökbe fogadták, az anyja eltûnik, majd lemond róla, végül kiderül, hogy van az apjának egy igazi gyereke. Érthetõ, ha összezavarodik. Amit viszont nem értek, hogy sem Bobby, sem Ray nem tudta neki érthetõen elmagyarázni, mi a helyzet. Hogy nem az a lényeg, hogy ki a biológiai apa, hanem hogy ki nevelte fel, ki vigyázott rá, ki játszott vele, stb. És e miatt nem értem azt sem, hogy hogyan lehetne Lisanak bármi követelése a gyerekkel kapcsolatban. Hat év után kiszakítani egy gyeremeket a megszokott környezetbõl, ilyen nincs.
9/10
Jenny007 2009 szept. 08. - 22:02:10 9/10
(3414/4255)
ez a Cristopher tiszta hülye.olyanért rinyál vagy 4 rész óta, amit csak beképzel.eddig észre sem vette h az apjának van másik gyereke amíg Charlie el nem mondta...akkor most mi a fenét hisztizik hogy az apja úgyis Lucast szereti?
Charlie is egy magánszám, amióta már nagyobb egyre idegesítõbb.
amúgy ez tipikus amerikai filmes motívum,hogy a gyerek van halálosan megsértõdve és a szülõk futnak utánuk bocsánatkérésért. én olyan fülest kaptam volna annak idején, hogy a fal adja a másikat...
8/10
Nafi 2009 szept. 08. - 21:42:52 8/10
(3413/4255)
brrrr..mindkettõ brrr...

Elõre olvastam a story tv honlapján a részeket....húza-vona, nyüglõdések, de lesz benne némi izgalom is. Ideje lenne.
Anita851020 2009 szept. 08. - 21:13:22
(3412/4255)
Nekem Kimberlyrõl Marylee Stone jut az eszembe....
8/10
Nafi 2009 szept. 08. - 20:34:51 8/10
(3411/4255)
Komolyan mondom, azt hittem Lisanál gonoszabb dolgot már nem tud kitalálni. Én is annyira kivagyok a mostani részektõl. Az a Kimberly is phúj nõ..tenyérbemászó. pont össze illenek Jockeyval.

Megint aljas dumát lök....boooááá
Anita851020 2009 szept. 08. - 20:31:05
(3410/4255)
Teljesen egyetértek. Kifordul a gyomrom komolyan.... Jockey, Jockey...
10/10
Anditos 2009 szept. 08. - 20:29:02 10/10
(3409/4255)
Clayton karaktere unalomba fulladt, kellett valami a szívbaja után.
10/10
Anditos 2009 szept. 08. - 20:27:59 10/10
(3408/4255)
Ma végképp csalódtam. Méghogy szereti a fiát...képes a weststar miatt elválni a nejétõl, újra kitenni a gyereket a válópernek, majd elszakítani az anyja mellõl. És mindezt azzal az ürüggyel, hogy a fiáért teszi. Dehogyis. Saját magért teszi. Ma végképp kiábrándultam belõle, mert ez még Jockey-tól is különös aljasság. :-)
8/10
Nafi 2009 szept. 08. - 20:06:43 8/10 Előzmény Anditos
(3407/4255)
Ilyen ember, mint JR karaktere nincs! Annyira biztos volt,hogy bejön az öregnek Sly. Annyira gonosz pasas.:S
Anita851020 2009 szept. 08. - 15:16:15
(3406/4255)
Nem mindenki csak akinek a Ewingokhoz köze van. :-D :-D
lorett 2009 szept. 08. - 15:06:21
(3405/4255)
Claitonban csalódtam nagyon. Fut azután a nõ után aki a festményen volt. Röhej Dallasban egy komoly férfi sincs?Mindenki házasságtörõ?
lorett 2009 szept. 08. - 15:03:24
(3404/4255)
Valahogy most ugy ellaposodott az egész. Nem?
9/10
Jenny007 2009 szept. 08. - 14:29:52 9/10
(3403/4255)
Igen a Dallas az a hely ahol bárkit átverhetsz egy szexis nõvel.és senki nem fog bizonyítékot kérni arról, hogy igazat állítasz.Lisától sem kért Bobby vmilyen bizonyítékot h õ tényleg az akinek mondja magát. a másik kedvencem, hogy Dallasban minden nagy fejes ugyanabba az étterembe jár.Így mindig megvan a tökéletes alkalom a konfliktushoz. de még ha csak beugrasz bedobni egy sört vmelyik lepukkant kis bárba, úgyis belebotlasz egy ismerõsbe. mint Bobby Aprilbe.
10/10
offtopic
Anditos 2009 szept. 08. - 10:48:40 10/10
(3402/4255)
Hát ez a Sly... nagyobb karriert futhatna be színésznõként, mint titkárnõként. A Dallasban mindenki õstehetség, ez a Lisa is, ahogy átveri Cliffet meg a többieket. Én is sokat megtettem volna a volt fõnökömért, de ha megkért volna, hogy tegyem meg azt, amit Sly-tól Jockey kért, és én mondjuk igent mondtam volna, az elsõ pillanatban elröhögtem volna magam az öreg elõtt, vagy leesem a korlátról. :-)
9/10
Jenny007 2009 szept. 07. - 21:12:58 9/10
(3401/4255)
hehe Cliffnek nem jutott volna eszébe a legegyszerûbb megoldás amivel meg lehet törni egy öregembert? végy egy szexi titkárnõt és máris tiéd a föld!:D
8/10
Nafi 2009 szept. 07. - 20:50:11 8/10
(3400/4255)
butafiú ez a Casy Denault, és nem sajnálom.

Jennát nem értem...egyszer nem akarja, hogy Bobby lássa a kisbabát, aztán meg akarja...és hogy szerelmet vallott...ajvé.
10/10
offtopic
Anditos 2009 szept. 06. - 11:26:11 10/10
(3399/4255)
Jockey egy vén róka üzletember, nem szólalt meg a vészcsengõ a fejében, hogy valami nem stimmel az öreg ajánlatával? Egyik pillanatban azt mondja, a lánya a legfontosabb az életében, a következõben meg "eladja" Jockey-nak a Weststar miatt. Amikor még nem mi sem tudtuk, hogy ez csak kamu, akkor is azt gondoltam, hogy ez hülyeség és hogy tutti csapda. Pedig én nem vagyok dörzsölt üzletember, mint Jockey.
Anita851020 2009 szept. 06. - 09:42:03 Előzmény Jenny007
(3398/4255)
Én akkor is nagyon szerettem Ellie karakterét mikor még Jockkal vitatkozott, ha õ nem volt igazságos, vagy Jockeyval.
Volt pár dolog, ami nem mindig volt szimpatikus, de alapjában mindig õt kedveltem a legjobban.
Mindig szembeszáll a családért mindenkivel és tényleg vasakarattal küzd azért, ami az övé.

Ráadásul szeret fõzni, a konyhában is látni, ami még talán Cliffre jellemzõ másra nem nagyon. A menyeit is néha rendre utasítja, pl. mikor Samantha alkoholista korszakait éli áloméved elején is.

Az unokáival is van ideje foglalkozni, és nem egy nagyvilági dáma, hanem simán mászkál farmerben is.

Dallos Szilvia hangja pedig szerintem is rengeteget hozzá tesz Barbara Bell Geddes karakteréhez. :-)
9/10
Jenny007 2009 szept. 05. - 17:35:30 9/10
(3397/4255)
és a kezdetektõl fogva õ a kedvenced?nekem kb onnantól amikor visszatért.
valahogy nagyon eltalálták a karakterét!tök jók a gondolatai, a "bölcsességei". :)
B.B.G. remek színésznõ volt, nem véletlenül kapott egyedül õ Emmyt és Golden Globe-ot is a Dallasért.szomorú, hogy már 4 éve meghalt...
plusz ott van Dallos Szilvia tökéletes szinkronja!
Anita851020 2009 szept. 05. - 11:54:46 Előzmény Jenny007
(3396/4255)
Egyetértek, nekem is kedvenc karakterem Ellie. :-)