Téma: Dallas

offtopic
Moldávia bánata 2009 okt. 01. - 20:57:46
(3535/4255)
Nem rossz a Jockey filozófia: Fiam, az emberiséget két csoportra lehet osztani, aki célpont lesz, és aki meghúzza a ravaszt! :)

Persze Casey Denault is kiettt magáért: Sly, te csak egy titkárnõ vagy és mindig is az maradsz! Nekem magasztosabb céljaim vannak! :DDD

Carter McKay pedig készülõdik... (Az utolsó komolynak számító esemény a Dallasban.)
Anita851020 2009 okt. 01. - 19:33:05 Előzmény Nafi
(3534/4255)
Én itt vagyok folyamatosan, csak annyi a munkám, hogy alig élek mikor hazaesem.

Most valahogy nem vagyok megelégedve a Dallasszal. Bár várom a dolgokat azért.
10/10
murcii 2009 szept. 30. - 19:12:31 10/10
(3533/4255)
most mindenki szánalmas volt!!
de Lucy jófej!! :)
9/10
Jenny007 2009 szept. 30. - 01:35:01 9/10
(3532/4255)
azért most még nézhetõ a sorozat.már nem ugyanaz mint volt, de ez minden sorozatnál így van. sztem a legutolsó évad volt a mélypont.

az a nõ még hasonlított is Pamelára, és fura volt újra hallani a hangját.legjobb tudomásom szerint Bobby most elõször mondta ki hogy szereti Jockeyt!:D
8/10
Nafi 2009 szept. 29. - 22:58:38 8/10 Előzmény Anita851020
(3531/4255)
A forgatókönyvírók is elfáradtak. Egy minimális gyászt játszhatott volna Samantha, hiszen Nicholast szerette. LEgalább egy könnycsepp..na mindegy.

A régi topikosok is leléptek...
Anita851020 2009 szept. 29. - 18:03:27 Előzmény Jenny007
(3530/4255)
Sasha Mitchell-be milyen szerelmes voltam akkor, te jó isten. Meg a kickboxer filmekben is. :-D

Mostanában elveszítette a varázsát a Dallas számomra. Egyetértek Veled.
9/10
Jenny007 2009 szept. 28. - 21:59:52 9/10
(3529/4255)
nem tudom. már tényleg "kifele" megyünk a sorozatból. nekem Jockey felesége örökre Samantha marad, mindig összetartoztak, annak ellenére hogy egymást ölték.:) az a huszonéves kis szõke csaj nem illik Jockeyhoz ez már anno sem tetszett.Ray és Jenna is elmegy, sok új arc jön de ez már nem lesz a régi...:/
9/10
Jenny007 2009 szept. 28. - 21:54:45 9/10
(3528/4255)
hát igen ez nem a Barátok közt... meg ha lenne is alatta medence az se segítene, ha kb. a 10. emeletrõl zuhan ki...
offtopic
Moldávia bánata 2009 szept. 28. - 21:47:39
(3527/4255)
Húúú, izgalmas évadunk lesz! :D
9/10
Jenny007 2009 szept. 28. - 21:46:54 9/10
(3526/4255)
én úgy számolom hogy már a 12. évad jön. az 5 részes miniévad is beletartozik.igen megjön McKay vagyis Ed a Csupasz Pisztolyból :), aztán majd Sasha Mitchell és a kis szõke, Cally is!
offtopic
Moldávia bánata 2009 szept. 28. - 21:46:44
(3525/4255)
Na igen, Jockeynak valóban Deja vu-je van... Ki tudja már, hanyadszorra... :D
Mondjuk ha belegondolok, azért nem semmi napja volt Samanthának! :D
9/10
Jenny007 2009 szept. 28. - 21:44:38 9/10
(3524/4255)
húúú és Jockey vajon túlélte a lövéseket?:D
mondjuk Samanthát meg lehetett érteni. nem láthatja a fiát aztán meghal a szerelme.és mindkettõ Jockey miatt.megérdemelte a 3 golyót!
offtopic
Moldávia bánata 2009 szept. 28. - 21:43:33
(3523/4255)
Na, holnaptól 11. évad. Eltûnik Jenna és Nicholas Pearce, viszont visszatér Lucy az elején, és April is fõszereplõvé válik. Ha jól tévedek, akkor a Dallas utolsó pár évadának leginkább kulcsfigurája is megkezdi szereplését Carter McKay néven! :)
10/10
murcii 2009 szept. 28. - 21:03:08 10/10
(3522/4255)
az utolsó 5 percre értem haza!! :)
szegény nick.. és sam. erre egyátalán nem emlékeztem! tuti nem medencébe esik :(
kár, h jr tuti túléli.. fuuuu!!
hagrid1 2009 szept. 28. - 16:47:49 Előzmény Jenny007
(3521/4255)
Szegéééééééééééééény!!! Nagyon nem fog hiányozni. A Story tv-n az elõzetesekben nem irtak róla. Lehet annyira nem fontos.
9/10
Jenny007 2009 szept. 27. - 20:44:07 9/10
(3520/4255)
na jó!
SPOILER*****************************************************************

Nicholas.
10/10
murcii 2009 szept. 27. - 19:16:20 10/10 Előzmény Jenny007
(3519/4255)
ki? most senki nem áll rosszul! :)
tippelek! vmelyik ewing vagy vmelyik nem ewing! !:D:D
hagrid1 2009 szept. 27. - 14:29:11
(3518/4255)
Én lehet most leszek alkoholista, mert nem mondjátok meg, hogy SPOILER--ki hal meg holnap??? --SPOILER
hagrid1 2009 szept. 27. - 14:27:20 Előzmény Moldávia bánata
(3517/4255)
A Storytv-n szoktam elolvasni az elõzeteseket, de ott semmit nem ir errõl holnapra. SPOILER---- KI HAL MEG???????????--SPOILER kilyukad az oldalam!!!!!
9/10
Jenny007 2009 szept. 27. - 12:56:09 9/10
(3516/4255)
igen holnap valaki zuhan egy nagyot, aztán Jockeynak is Déja Vu-ja lehet...