amatõõr 2006 nov. 30. - 19:52:07 Előzmény Newcastle United
(7/27)
Igen, itt a "mirõl szól" dolog bizony nem sok értelmet nyer.
Nagyon régen láttam, még anno moziban, de megmaradt bennem, pedig mikor kijöttem a terembõl, kb ennyi járt a fejemben: "anyád, ez meg mi volt?!" de a reptéres csomagvonszolós jelenet nagyon tetszett, azt még ma is fel tudom idézni. mJad valamikor megnézem mégegyszer.
Newcastle United 2006 nov. 24. - 12:23:17
(6/27)
Mirõl szól? Klasszikus értelembenvéve semmirõl. Inkább egy érzést, hangulatot akar megpendíteni a nézõben a nem túl összefûggõ képsorokkal. Nekem ez jött le.
CDK 2006 nov. 23. - 19:13:07 Előzmény x-tro
(5/27)
Átgondoltam.Való igaz, becsülendõ - különösen ezekben az "elvonásos" idõkben - hogy nem közösbõl "lilázik"!
x-tro 2006 nov. 16. - 13:23:01
(4/27)
Én sem tudom, hogy mirõl szól. Mint ahogy sok más lila l'art pour l'art mûvészfilm esetében sem tudom, hogy mirõl szól. Viszont ha saját pénzébõl csinálja, akkor tõlem azt csinál, amit akar. Ám azt pozitívumként hoztam fel, hogy ez a csávó a saját pénzébõl lilázik, nem az adófizetõkébõl, mert ez utóbbi esetben viszont haragszom... ennyi lett volna.
CDK 2006 nov. 15. - 18:11:51
(3/27)
Mi volt ez a kirohanás?Köszönöm szépen, most már sokkal okosabb lettem....
Amúgy meg marhára nem érdekel, mibõl csinálja, felõlem a gatyáját is ráköltheti - ez nem érdem.
x-tro 2006 nov. 15. - 09:05:55
(2/27)
Kikérem minden mûvész nevében, hogy megszabják, mit, mikor és hogyan fejezzek ki, kire és miért utaljak, másoljak, utánozzak, átszabjak és feldolgozzak.

Amúgy a film rendezõje unikum az európai filmben, hiszen reklámcégének bevételeibõl csinál olyan filmet, amilyet akar, a legteljesebb szabadságban. Példája követendõ minden közpénzen önmegvalósító, magát mûvésznek tartó filmesnek!
CDK 2006 nov. 14. - 18:04:16
(1/27)
Kérem magyarázza már meg valaki, mi a fene volt ez?!
Némileg volt egy kis Bunuel-es utánérzésem - A burzsoázia diszkrét bája - de ez kevés az üdvösséghez! Kafkát is kéretik mellõzni!