Téma: David Tennant

10/10
Petrapetrus 2010 aug. 12. - 18:50:45 10/10 Előzmény M4RT!N!
(98/178)
???
7/10
M4RT!N! 2010 aug. 12. - 03:01:46 7/10 Előzmény Petrapetrus
(97/178)
Csóró nyomi zuttttttttttttyyyyyyyyyyyy-nah jó étvágyat,mehet a levesbe b*sszus!!:(
10/10
Petrapetrus 2010 júl. 10. - 10:15:42 10/10 Előzmény lany_l-lel
(96/178)
Az informátor szerint hosszú fekete haja lesz, meg tetoválása, meg ilyenek... Áááááááááááááááááááááááááááááááááááá... :-(
10/10
lany_l-lel 2010 júl. 07. - 13:12:52 10/10
(95/178)
Ha vámpír lenne, méghozzá igazi vámpír, az még hagyján... de könyörgöm, ne csináljanak belõle kiherélt, tvájlájt-típusú borzalmat!
10/10
Petrapetrus 2010 júl. 07. - 12:06:23 10/10
(94/178)
Nos, utánanéztem, és állítólag módosultak a dolgok és DT is vámpír lesz, méghozzá valami EMO-s kiszerelésben... :-S

Szegénybõl "hülyét csinálnak"... Ezeknél a nyomi szerepeknél tényleg többre hivatott... :-( Sokkal többre...
10/10
Petrapetrus 2010 júl. 07. - 07:41:49 10/10 Előzmény lany_l-lel
(93/178)
Igaz a hír. Úgy tudom pozitív szerepe lesz, egy mágust játszik a filmben. Én írtam errõl egy cikket egy másik portálon, de hiába írom le a nevét, ki fogják moderálni. A csillag angolul+ ity.hu a címe. :D
Most nyáron kezdik/kezdték el forgatni Új Mexikóban. És állítólag 3D-s lesz a végeredmény.
Colin Farrell lesz a vámpííír.... :-)
10/10
lany_l-lel 2010 júl. 06. - 17:27:33 10/10
(92/178)
Jól hallottam, hogy David mostanában egy vámpírfilm-remake-ben fog szerepelni? Jó vagy rossz fiút fog játszani vajon?
laurablock 2010 jún. 01. - 15:06:18
(91/178)
Hogy itt mindig mekkora a tumultus :D
laurablock 2010 máj. 21. - 08:16:30
(90/178)
Engem ez a történet nem nagyon fogott meg. Együtt sírtam Daviddel mikor õ is sírt a fa alatt. Einstein & Eddington karaktere nagyon jól volt kidolgozva attól függetlenül. Nem sorolom a kedvenceim közé.
Andrew8 2010 máj. 20. - 21:59:19
(89/178)
Ja és nagy részét itthon forgatták az elõbb leírt filmnek.
Andrew8 2010 máj. 20. - 21:58:44
(88/178)
Nagyot alakít az Einstein és Eddington c. 2008-as tv filmben is Andy Serkis oldalán. Igazi angol életrajzi film Einstein és Eddington találkozásáról és 'kalandjaikról'.
laurablock 2010 máj. 17. - 19:29:25
(87/178)
Nem adtak indokot, de ha lehet hinni a belsõ informátoroknak, akkor túl sokba került volna és féltek nem jön vissza a pénz. A vetítések alapján nem nyerte el túl sok ember tetszését, fõleg Jerry O'Connel szerepét kritizálták, de bajuk volt a történettel is lássuk be -talán jogosan-.
Ha csak valaki nem szivárogtatja ki, akkor soha nem fogjuk látni. Nem hinném hogy kiteszik a pilotot csakúgy :(

Vannak jó hírek bezony. Több interjú is készült vele, motorozós képek is kezdenek felbukkanni. Az egyik twitter ismerõsöm találkozott vele és azt mondta, hogy David a saját ruháit hordja a filmben, kipihent és láthatóan jól érzi magát. David barátunk volt az elsõ valamelyik nap aki megérkezett a forgatási helyszínre és odament egy biztonsági õrhöz, aki akkor reggelizett és leült mellé a 'nem színészek' asztalhoz hogy beszélgessenek utána pedig megkérdezte hogy akar-e még valamit enni vagy vissza viheti az õ tálcáját is a menzára. Milyen édes :)
10/10
lany_l-lel 2010 máj. 17. - 19:17:21 10/10
(86/178)
Kezdünk egy hullámhosszra kerülni:)

Visszatérve Davidhez: az NBC adott indokot? Vagy mondtak valamit, hogy kiadják a pilotot, mint ahogy a Pretty/Handsome-nél tették (bár azt nem tudom, melyik csatorna csinálta)? Esetleg valami jó hír a Single Father háza táján?
laurablock 2010 máj. 17. - 18:55:03
(85/178)
Én nem nézem õket le, nálam a származás nem oszt nem szoroz.Csak irónia volt hogy adjanak vissza néhány brittet. :D
Azt viszont komolyan értettem, hogy vihetnének magukkal ausztrálokat vagy jobban megbecsülhetnék õket. Szerintem Judy Davis nagyon jó színésznõ, és õt el is tudnám képzelni kint. Rose Byrne másik nagy kedvencem, aki tudom hogy a Damagesben van, de szerintem más sorozatokban is nyomulhatna :)

Nekem pont hogy tetszik ahogyan kiemelkednek a tömegbõl és jobbak, mint Brad Pitt vagy Robert Pattinson (egyéni vélemény)
laurablock 2010 máj. 17. - 17:32:41
(84/178)
"Egyébként a britek mellett nagyon sok ausztrált is használ Hollywood."

De nem eleget. Adathatnának vissza néhány brittet, vehetnének el helyettük néhány ausztrált. Tényleg. Az amcsi sorik teli vannak angolokkal.
laurablock 2010 máj. 17. - 17:28:17
(83/178)
Én nézem a FlashForwardot és szeretem. Nem Joseph Fiennes miatt, alapból. Az biztos, hogy amerikai színészek is buknak a pilotokkal. Elõttem szóló szerintem arra akar célozni, hogy sok angol színész bukott már amerikai pilottal vagy sorozattal/vált híressé azzal. Roberten és Hugh Laurie-n kívül másnak 'nem nagyon' jött be, nem lettek annyira híresek mint õk, ezért írta hogy nem terem nekik babér. És ha belegondolsz, igaza van, mert az õ neveik folynak állandóan a csapból ...

Szerintem nem David a szerencse mércéje, ez az ember lehet még híres de el is bukhat csúnyán, tekintettel arra, hogy Hollywoodban nem mindig abból lesz híres/közismert ember, aki megérdemelné. Én azért hangoztatom állandóan az õ nevét, mert õ még múlt év Novemberében is azt mondta, hogy nincs 'oda meg vissza' az egész amerikai élet/forgatás témáért és még is be akar törni vagy tényleg csak kihívásként fogja fel a dolgot ... Szerintem hibát követ el és imádkozom hogy ne váljon belõle is amerikai termék.
10/10
lany_l-lel 2010 máj. 17. - 17:01:51 10/10
(82/178)
Igen, csakhogy a House már megért 6 évadot, a FlashForwardot viszont kaszát kapott 22(?) rész után, hiába vannak benne jó brit színészek. És nem csak Hugh-t írtam, ott szerepelt Robert Pattinson neve is:)

Egyszóval inkább a mûsortól fog, a film/sorozat minõségétõl, mintsem a színészektõl. És általában jó sorozatokat odakint nem sóznak holmi jöttment brit nyakába. Legalábbis ezt én így vettem észre. Viszont erõszeretettel készítenek remake-et.
laurablock 2010 máj. 17. - 16:29:43
(81/178)
Igen, engem is az hajt elõre, hogy tud mást csinálni. Mikor olvastam a cikket, hogy milyen pilotokból lesz sorozat, arra gondoltam, hogy volt anno egy csaj a Rex forgatáson és azt mondta hogy többször megtapsolták Davidet mert annyira jól játszott az amerikai akcentusa pedig annyira jó volt, hogy senkinek nem tûnt fel hogy nem amerikai. Így, hogy van 3-4 tartalék szerep a tarsolyban, abszolút nem foglalkozom rex-szel.

Szerintem Hugh Lauriet a House elõtt alig ismerték, de azelõtt szinte csak az UK-ben tevékenykedett, nem? Hugh azon angol színészek egyike, akik beleillenek az amerikai filmiparba és mindaddig nem is sajnáltam míg nem adta azt az exkluzív interjút hogy House miatt ment tönkre a házassága.

Ha David nem kötné le magát a jövõben egy sorozatban, akkor nem járna úgy mint Hugh, aki House mellett szinte semmit nem csinált, mert 9 hónapot volt forgatni, 3 hónapot meg otthonában. Isten ments hogy vele is ez történjen, de szívbõl remélem hogy Davidnek van ennyi esze ...
10/10
lany_l-lel 2010 máj. 17. - 16:12:42 10/10 Előzmény Petrapetrus
(80/178)
Na igen, de hányan lettek híresek úgy, hogy sorozatban szerepeltek? Ha jól tudom, Hugh-t nem nagyon ismerték a House elõtt, szóval tulajdonképpen az tette híressé odaát. És igen, laurablock megértette, mit akartam írni, ha más nem is vette ki az iróniát a szavaimból.

És igen, nincs Rex. Egyrészt szomorú, mert nem hiszem, hogy a helyette berendelt sorozatok sokkal jobbak lennének, másrészt jó is, mert így David sokkal tartalmasabb filmeke/sorozatokat forgathat.
laurablock 2010 máj. 17. - 15:23:30
(79/178)
Nagyon sok brit/skót színész van/volt kint, ez biztos. Hogy párat említsek a nagyobbakból Sir Patrick Stewart vagy Stephen Fry, de õk már visszatértek a gyökereikhez, végre.