sebe 2007 jan. 28. - 21:14:42
(23/203)
Nemigazán értem miért kellet ilyen hülye véget csinálni, pedig annyira jó sorozat volt és így elrontani...
Ennek ellenére is ez egy jó sorozat volt
Ghirardelli 2007 jan. 28. - 14:53:01
(22/203)
Húú,ez az utolsó rész durva volt..
Viszont örülök Pacey-nek és Joey-nak! Drukkoltam nekik!
Legjobb sorozat!
Marvin02 2007 jan. 21. - 20:59:48
(21/203)
Sehol.

Mért kellett elkészíteni a jövõ heti 2 részt? :/ Specialnak beillett volna, a mai rész sokkal jobban lezárta a történetet.
viwax 2006 nov. 28. - 21:40:26
(20/203)
Én mostz kezdtem újra nézni mert szerepel benne a Jensen Ackles (CJ)
Marvin02 2006 nov. 26. - 22:35:26
(19/203)
Külföldi billentyûzeteken nincs ékezetes betû. :D
isty182 2006 nov. 24. - 07:50:27 Előzmény Koko1
(18/203)
en tokeletesen egyetertek Koko-val..szerintem a Dawson's Creek minden idok egyik legsikeresebb Tv sorozata es csak azt sajnalom h az RTL KLUB egy kicsit komolytalanul vette a vetitest...nagyon rendezetlenul tortentek a vetitesek es ez elvette a varazsat a sorozatnak.Ha esetleg megvan valakinek az egesz sorozat DVD-n akkor legyen szives szoljon...nagyon fontos lenne!!!koszi
Kicsilany 2006 szept. 24. - 13:58:01 Előzmény Koko1
(17/203)
Én is imádom/imádtam ezt a sorozatot, csak az a baj, hogy mindig elkezdték ismételni, aztán meg abbahagyták és végül már azt se tudtam, hol is járnak! :S Most is nézem az ismétlést, és én nagyon csípem "Edit" (Joey pasija) nem tudjátok mi az eredeti neve???? Dawson tényleg "tökéletesnek" hat, és valóban szép párt alkottak Joey-val!^^De hátt...jah és Pacey is állati sokat változott, emlékesztek még milyen volt az elsõ részekben, és a végére kész férfi lett, sztem õ változott a legtöbbet!
10/10
Koko1 2006 júl. 11. - 22:48:53 10/10
(16/203)
A TV-zés és sorozat gyártás valaha volt talán tényleg legjobb sorozata (na jó a Roswell után...:P)!!!
És tényleg az is hatalmas hiba a csatornák részérõl hogy nem értelmes idõben adták. Emlékszem anno mikor még szombat délutánonként ment, nem létezett más számomra!
Csatlakozom az elõttem lévõ 2-3 beíráshoz, hogy valahol tényleg azokat fogalmazta meg amikre én is gondoltam! És tényleg ez az egész sorozat varázsa is! :))
És akkor is Dawson-nal kellett volna összejönnie a végén Joey-nak! Tudom, Dawson már-már fájdalmasan tökéletes, de akkor is!!!
fisherman 2006 máj. 18. - 02:16:04
(15/203)
Te magad írtad, hogy meg lehet rendelni a hivatalos oldalról! Szóval létezik. DVD tékában, és boltban még nem láttam. Bár nem is kerestem túlzott elánnal. Nem hiszem, hogy sok helyrõl be lehetne szerezni. Letölteni talán valamelyik hub-ról. Persze az illegális, úgyhogy nem ajánlom!!!:-)
kizzoli 2006 máj. 16. - 11:51:10
(14/203)
már több részt nem vetít az Rtl klub???
552 2006 máj. 16. - 00:26:41 Előzmény fisherman
(13/203)
1 kerdesem lenne mivel te v itt a legjaratosabb!!
van a sorozatnak vmi dvd formaja??

a hivatalos oldalukon minden dvd-d meg lehet rendelni ,de eleg borsos arat kell fizetni erte!!!
esetleg van vmi cimed ahonnan le lehetne tolteni akkor annak nagyon orulnek!!!!!
udv
552 2006 máj. 16. - 00:23:11
(12/203)
latom te is nagy rajongoja vagy a sorinak!
szinten kedvelem!
esetleg van vkinek vmi infoja ,h honnan lehet megszerezni az egesz sorozatot dvd-?

udv
fisherman 2006 máj. 13. - 21:47:15
(11/203)
Elõször is helyesbítenék: abszolút és nem abszólút!!! JAJ!!!!Én nekik drukkoltam végig, szóval sajnálom. De még lesz egy szép éjszakájuk. Odakerül Dawson falára Joey skalpja. Ha tudod nézz meg minél több részt.
Nincs mit.:-)
Az a Katie Holmes csaj Tom Cruise-zal jön össze!:-)
fisherman 2006 máj. 11. - 18:35:08
(10/203)
Az utolsó epizód egy kicsit összecsapottra sikeredett. Azért írtam ezt, mert nem kimondottan a "végleges" párok a lényege az utsó résznek. Egyébként a karakterek szétszélednek a végén. Az egyedüli páros aki klasszikusnak mondható, az Jack és Pacey bátyja. Hmm... Szóval a melegeknek kedveztek. A többiek egyedül, vagy mások személyében találták meg az igazit.
Dawson és Joey sajna nem lelnek egymásra. No mindegy.
Az igazán jó részek az elsõ évadban vannak. A többi egy kicsit szenvedõsre sikeredett. Persze ezek mellett is az egyik abszólút kedvencem.
DVD-rõl még nem tudok. Sajnos a DVD tékák polcain úgyse fogjuk megtalálni a sorozatot.
Üdv
fisherman 2006 ápr. 27. - 02:17:37
(9/203)
Ja az elõbb kimaradt: Kedvenc epizódok?
fisherman 2006 ápr. 27. - 02:16:37
(8/203)
Abszolút kedvenc sorozat!!! Csupa nagybetûvel. Bár kicsit valószínûtlen. Értem ezalatt, hogy a srácok sosem káromkodnak, ha hibáznak akkor is úgy, hogy bárki megbocsátana nekik és tõlük nem tûnik olyan rettenetes dolognak. De mindezek mellett egyszerûen imádom nézni. Néha magam sem értem miért. Szép történetek, jól kidolgozott karakterek, akikkel azonosulni lehet, na és jó színészek(köztük Katie Holmes...Hmm). Lehet, hogy sokaknak sziruposnak tûnhet, na de kit érdekel! Naggyon jó!!!!!
sapphire83 2006 ápr. 20. - 22:09:40 Előzmény dorisz
(7/203)
Hát igen, ezt én sem mondhattam volna másképp :) imádom a sorozatot! 23 éves vagyok, de még most is "elbûvölve" nézem az epizódokat. Idõnként egy kicsit tényleg elcsöppen, de ezért is szeretjük annyira! :) Hatalmas nosztalgia újra megnézni a részeket, és emlékezni, ja tényleg ilyen is volt... És persze vannak részek, amikhez egy-egy emlék kötõdik (pl. elsõ szerelem) és ez csudijó érzés! :)

DE ANNAK NAGYON-NAGYON ÖRÜLNÉK, HA NORMÁLIS IDÕBEN ADNÁK LE, ÉRTEM EZALATT A KÉSÕBBI DÉLUTÁNI ÓRÁKAT, ÉS NEM DÉLUTÁN 2KOR, AMIKOR MÉG JAVÁBAN MEGY A FEJTÁGÍTÁS, VAGY A MELÓ!! :(
LÉCCI VALAKIK, TEGYETEK EZ ÜGYBEN!!!

Egy lelkes Dawson's Creek rajongó :)
Andy 22 2006 ápr. 10. - 13:26:21
(6/203)
Nagyon jó sori. :)
kolibri 2006 febr. 18. - 16:51:03
(5/203)
Engem 18-20 éves koromban is le tudott szögezni a TV elé. Inkább ilyeneket nézzenek a kamaszok, mint gyilkossággal teli akciófilmeket. Hátha hat rájuk egy kis emberség. Szerintem nagyon jó sorozat! Ennyi!
dorisz 2006 jan. 23. - 18:36:17 Előzmény dodo
(4/203)
En a Dawsonon nottem fel. 13 eves voltam, amikor elkezdtek Magyarorszagon vetiteni, es 18, amikor vege lett. Ezen nottem fel:-)

Nekem valahol mindig az az erzesem volt mikozben neztem, hogy Alljatok mar meg egy percre, mert ezek az en erzeseim es gondolataim!!! Ti ezeket honnan tudjatok?!

Volt hogy egyutt lehetett sirni a szereplokkel, de olyan is, amikor egyutt vigyorogtunk...

Dawson nekem mindig is egy kultusz marad. Vannak, akik szerint ez az egesz csoppen. Lehet, hogy igazuk is van, csak nem szabad elfelejtenunk, hogy minden filmnek van egy celkozonsege. Ha ebbe beletartozol, akkor imadni fogod, de ha nem akkor nem is kell megnezni, mert nem neked szol...

Remelem, hogy hamarosan ki fog jonni DVD-n!!!