lippije 2011 dec. 21. - 16:49:50
(9/29)
Végül is, ünnepek jönnek, lehet szentimentáliskodni, ez egy Kozsófilm, annyira átjárja a szeretet. Nem rossz, mert nem lett negédes. Egy rövid kis kritika : http://www.filmkocka.hu/2011/12/delfines-kaland-dolphin-tale/
10/10
Pazsoka 2011 nov. 13. - 16:54:33 10/10
(8/29)
Jaj ma néztük meg a lányaimmal. Elsõre nem is ezt választottam, mert féltem, hogy nem bírja ki, a kisebbik lányom, mert túl hosszú a film, és még soha nem volt velünk 3D-s filmen, mert eddig túl kicsinek tartottam hozzá(6 éves)
Õ viszont ragaszkodott hozzá, hogy a delfines filmet nézzük meg. Mikor beértünk a moziterembe, már kezdtem megnyugodni, mivel rengeteg vele egykorú gyerkõc ült a székeken.
Mondjátok már, hogy ez senkit nem érdekel!!! A film? Isteni jó volt! Volt néhány vicces poén, de nagyrészt szívszorító kis történet. Semmi köze az eddig delfinekrõl készült filmekhez. egyedi a sztori és rengeteg elfogadás és együttérzés van benne. Megmutatja mindenki számára, hogy ha rosszra fordul a sorsod, akkor is meg kell látni a jövõben a szépet, és tudni kell továbblépni. Betekinthetünk abba, hogy az összefogás még a legnehezebb helyzetben is segíthet. Amúgy isteni jó felvételek vannak benne, jó volt 3D-ben nézni. Mindenkinek ajánlom! Nagyon jó! Zsepit készítsetek, mert eddig akivel beszéltem mindenki sírt rajta.
8/10
Giny K 2011 nov. 06. - 13:27:07 8/10
(7/29)
Szerintem is aranyos, és nem is giccses!!! :-D
(Nálam a "giccses" kategóriába a romantikus filmek tartoznak...)
10/10
cazmynameisjenny 2011 okt. 22. - 16:33:42 10/10
(6/29)
Én ma néztem meg moziba.Nagyon jó film:)10/10. Igaz,hosszúra nyúlt,de megérte:)
MartinDuke 2011 okt. 21. - 18:06:55
(5/29)
Igaznak bizonyultak azok a hírek, hogy az eddigi leggiccsesebb film, de mivel én nem vetem meg ezeket, tetszett:) Mondjuk kicsit hosszú volt, húzhattak volna belõle pár jelenetet és összehúzhatták volna mondjuk 90 percre. Összességében aranyos, kedves film jó zenével. 6,5/10
10/10
Édesangyal 2011 okt. 08. - 15:32:27 10/10
(4/29)
Az egész család nagyon várja már a filmet. Nyáron Törökországban volt szerencsénk delfinnel úszni, elképesztõen hatalmas élmény volt. Szeretjük a delfineket!
Ford Mustang 2011 szept. 26. - 17:10:12
(3/29)
A film megtörtént eseményeken alapul. Winter, a delfin, aki saját magát alakítja a moziváltozatban, egész Amerikában a bátorság, az erõ és remény szimbóluma lett a fogyatékkal élõk és az egészségesek számára egyaránt.
Szívhez szóló, izgalmas történet az egész család számára, amely 3D technikának köszönhetõen szemkápráztató és lélegzetelállító utazásra visz.
A film digitális 3D-ben (és 2D-ben is) megtekinthetõ!
Ford Mustang 2011 szept. 15. - 18:07:14
(2/29)
Tartalom: Egy delfin egy rákhalászhalóba akad, aminek következtében farokúszóját elveszti. A sérült állatot egy delfinshow óriásakváriumába szállítják, ahol összetalálkozik Sawyerrel és kettejük közt kialakul egy ember-állat barátság. A fiú mindaféleképp meg akarja menteni a delfint, ezért meggyõz egy orvost, hogy készítsen egy mûuszonyt aminek segítségével újra a társai közt élhet a delfin.

DVD megjelenése márciusra várható.

<--- filmplakát
Ford Mustang 2011 júl. 28. - 22:03:50
(1/29)
Máshol Delfines kaland a film magyar címe.
Magyar feliratos elõzetes: http://www.youtube.com/watch?v=I7xpw8e1xk0