offtopic
Anditos 2012 szept. 06. - 14:23:51 Előzmény Papa13
(423/463)
Az eredeti címe a sorozatnak Cold Cases, amit a lezáratlan ügyekre használnak angol nyelvterületen. Mi ugyanezt döglött aktáknak hívjuk. Kivételesen jól fordítottak.
Mázli, mert lehetett volna Bazi Nagy Megoldatlan Ügyek vagy Született Megoldatlan Akták is, amilyen változatos címeket bírnak mostanában kitalálni...
wrossi 2012 aug. 21. - 22:18:51
(422/463)
1986-ban nem volt nyári olimpia,ehhez nem kell szeretni a sportot.
piratesofthecaribbean 2012 aug. 07. - 23:42:35
(421/463)
Hali

Nem tudja valaki h itt ebben a sorozatban összejön e valaki valakivel, mert kb mindegyikben van, de itt még nem láttam!
10/10
T.Adrienn 2012 júl. 04. - 19:18:01 10/10 Előzmény BEN1986
(420/463)
Nem hiszem el, hogy hogy lehet valaki annyira primitív, hogy kijelenti azt, hogy "hogy lehet valakit lecsukni 40-50 év után", szerinted ha eltelik 40 vagy akárhány év akkor már semmissé válik az amit tett?Ha a te családtagoddal történne ilyen eset, vagy bárkiddel, nem hiszem, hogy így állnál hozzá. Ha nem akár még 100év után is érdekelne ki ölte meg õket.
10/10
T.Adrienn 2012 júl. 04. - 19:15:27 10/10 Előzmény Hungariancorazon
(419/463)
Azért nem számít az elévülés, mert mivel újabb bizonyíték tûnt fel, így újra megnyitható az ügy.
pazma 2012 jún. 17. - 19:19:41 Előzmény Hungariancorazon
(418/463)
Elég sok minden elévül, de tudtommal a háborús bûn és a gyilkosság nem, meg gondolom emellett még pár dolog biztos.
8/10
Hungariancorazon 2012 máj. 22. - 14:40:18 8/10 Előzmény BEN1986
(417/463)
A szereplõk nekem nem ellenszevesek.

Nekem inkább az fura, hogy semmi sem évül el?
Illetve mindenkivel, mint tettessel beszélnek.
(Mint az összes ilyen nyomozósban.)
Papa13 2012 máj. 21. - 16:17:33
(416/463)
Döglött akták??? Mennyit agyalhatott az illetõ mire kitalálta ezt a hülye címet..........
ablakos 2012 máj. 17. - 14:37:46 Előzmény szisszike1
(415/463)
Öt perc?! A vége elõtt 1-1,5 perccel! Valóban szutyok egy csatorna.
10/10
szisszike1 2012 máj. 15. - 16:14:14 10/10
(414/463)
Hogy rohadna meg a retek klub... Képesek voltak reklámot beadni már megint az utolsó 5 perc elõtt :-SS. Mindent a reklám bevételekért. Utálom a kereskedelmi adókat.
10/10
bitten 2012 máj. 08. - 13:12:33 10/10
(413/463)
Anyukám szokta nézni, én csak néha látok belõle egy-egy részt, de egyébként tetszik. Én 10-est adtam rá, nyáron ha lesz idõm végig nézem majd az egész sorozatot. Ajánlom mindenkinek.
BEN1986 2012 márc. 20. - 23:52:26
(412/463)
A két fõszereplõ annyira ellenszenves. 2-3 részt megnéztem és meg kell mondanom nagyon nyomasztó. Még 40-50 év után is képesek valakit letartóztatni akár baleset volt akár nem? Hihetetlen!
fzoltan 2012 febr. 10. - 09:16:37
(411/463)
Aki kíváncsi a sorozatban elhangzó számokra - biztosan sokan vannak -, az a ColdCasePedia honlapon mindenre kiterjedõ statisztikát talál a teljes sorozat minden egyes epizódjáról, benne az elhangzó számokról is! Összefoglaló táblázat is van, tehát elég mondjuk a forgatókönyv író - rendezõ páros, vagy az évad/epizód szám (pl. 4 x 12).
Neli 2012 jan. 27. - 21:16:37 Előzmény moxika
(410/463)
nincs mit :)
Neli 2012 jan. 27. - 21:15:45
(409/463)
Nathan Hallyday
ketriona 2012 jan. 27. - 21:11:37
(408/463)
Valaki tudja, hogy a Maurice-t játszó színészt hogy hívják a valóságban? ( az aki táncolt és meghalt) Elõre is köszi!
moxika 2012 jan. 27. - 10:57:39
(407/463)
köszönöm válaszodat, ezt nem tudtam.
Neli 2012 jan. 27. - 01:36:22
(406/463)
a tesója volt, Don Swayze...
moxika 2012 jan. 26. - 22:39:23
(405/463)
Ja a 17-es részben, bár ha belegondolok hogy a címe Mindhalálig tánc, talán nem is véletlen hogy Õ játsza a szerepet,és sajnos idõben is stimmelhet az állapota szerint.
moxika 2012 jan. 26. - 22:24:10
(404/463)
Ugye csak hasonlít a az idõs kori báty a Patrick Swayze-hez?