offtopic
guess.who 2021 jan. 10. - 08:01:11
(225/1285)
Ha más nem, én mindenképpen megvédem Pálfi Katát! Kérlek, ne akarjátok fiatalítani vagy felhizlalni, ő pont így Pálfi Kata, ahogy van. :) Meg aztán nagyon bírom a hangját és a (hajszálnyira keresztben álló) hatalmas barna szemeit is. És picit sajnálom, hogy nem adtak neki végre felszabadultan mosolygós, abszolút pozitív szerepet, hanem most is idegeskedő, a felelősség súlya alatt nyögő simlist kapott.
janderka 2021 jan. 09. - 23:14:47 Előzmény Rojita
(224/1285)
Nem is a külleme a disszonáns, inkább az a negédes(?) jómodor, amit azon a szelídesen lefojtott hangján képvisel. Mint aki igazából kérdés nélkül arcba taposna bárkit, csak visszatartja a neveltetése (vagy inkább a felvett álcája). Legalább annyira simlis fazonnak tűnik nekem, mint Leó - csak egy fokkal intelligensebb kivitelében. Mint aki elvégezte ugyan az orvosit, de sokkal inkább hobbiból vagy érdekből, mintsem hippokratészi küldetéstudatból. Mert igazából csak a speciális tudásra volt belőle szüksége s nem a gyógyítás szent célja vezette. Nekem simán elhihető róla egy gyógyszerpanama.
2/10
Rojita 2021 jan. 09. - 22:21:53 2/10 Előzmény Lili Marleen
(223/1285)
Igen, már kitárgyaltuk, h Pálfi Katalin mellé nem illik G.P. sehogy. Leó mindig is egy simlis, ügyeskedő ember lehetett. Mi köthette őket össze? Ill. a fk-ben Zsóka mondhatta volna az elején a volt férjének, h "Leó mennyire megváltoztál." Így sejtethették volna, h volt ő korábban jóképűbb, vonzóbb. Persze, ha gazdag, menő vállalkozó volt korábban, akkor az sok nőnek elég, - ahogy a mostani párjánál is így lehet, mert most már a korkülönbség is előjön.

Mészáros András miért ne lehetne itt orvos? Ismerek én ilyen izmos, mindennap sportoló orvost. Azért, mert egy színész kigyúrta a testét, azért nem kell, h mindig rossz-arcokat játsszon. (A lekopaszított fej valóban túlzás. Bár nyár van a filmben.)
1/10
zazee 2021 jan. 09. - 21:53:22 1/10
(222/1285)
Pálfi Katában azt szeretem, hogy a drámába is tud humort vinni. Egy grimasz, egy esetlen mozdulat és máris szerethetővé válik ez a nem kicsit korrupt karakter. Amúgy humoros, ütős szövegeket is kap. Még Bezerédi Zoltán, akit szívesen nézek ebben a kis gyenguska sorozatban.
5/10
Lili Marleen 2021 jan. 09. - 18:12:05 5/10
(221/1285)
Kicsit megkésve kezdtem el nézni a sorozatot, így aztán egyben lenyomtam a 10 részt.
Rendkívül elhibázottnak tartom a szereposztást , Mészáros András mint orvos? Kiábrándító.A DÖ-ben nagyon jó volt Bogdánként , de aki rábízta egy 40 körüli orvos szerepét az nem látott még közelről orvost.Eleve a kigyúrt , borotvált fej inkább egy bűnözőt sejtet, és látom én, hogy nagyon igyekszik jól megformálni a karaktert, de ez sajnos nem megy :( Kár, mert amúgy szeretem, a Kojot-ban kiváló volt.
Gula Péter szörnyű, csúnya is, lepusztult bűnözőnek néz ki , érthetetlen , hogy a szép Pálfi Kata és a Timikét játszó színésznő ,vajon mit látnak benne?! Beszéde sokszor érthetetlen.
Igazándiból nagyon kevés a "valódi színész" sajnos. Bezerédi Zoltán, Pálfi Kata , Király Attila próbálják hozni a színvonalat , csak miattuk érdemes nézni .
1/10
zazee 2021 jan. 09. - 17:02:34 1/10
(220/1285)
Valóban magára kaphatna pár kilót:) de így vékonykán is végre egy szórakoztató színfolt ebben az anyaszomorító sorozatban:)
1/10
zazee 2021 jan. 09. - 15:27:07 1/10
(219/1285)
Az a gond, hogy megint életszerűtlen eseményekből szövögetnek fordulatot. Az asszony szabálytalanul szerzett, semmilyen valós alappal nem rendelkező "bizonyítékok" alapján fenyegetőzik bírósággal és tíltja el a gyerekeket Bálinttól. Az okés, a pasi egy szemét, de távoltartást senki ellen nem lehet csak úgy, "megérzések" alapján szerezni. Mint ahogy házkutatást sem szabályos úgy tartani, hogy csak az autista fiatal tartózkodik otthon. Ennek utána lehet nézni, amúgy ezeknek a gyerekeknek nagy része gondnokolt a nagykorúsítás után is. Végül is mindegy, megszoktuk már, hogy ezek a sorozatok nem arról híresek, hogy az eseményeik valóságalapúak lennének!
Számomra eddig egyedül Pálfi Kata nyújtott szórakozást, remek színésznő, a semmiből is tud valamit csinálni. Igaz ő fura módon szellemes szövegeket is kap.:)
kék szem 2021 jan. 09. - 13:58:12 Előzmény guess.who
(218/1285)
"...gyomorideget tud okozni..." Ha ilyen rossz érzést vált ki belőled akkor tényleg hagyd a fenébe.
5/10
offtopic
napraforgó 2021 jan. 09. - 12:36:25 5/10
(217/1285)
Hál'istennek nem az én tisztem megoldást keresni Bálint házassági válságára.
offtopic
guess.who 2021 jan. 09. - 09:23:10 Előzmény luci87
(216/1285)
Nem hiszem, hogy bántás, hiszen nem kezded el gúnyolni emiatt...
offtopic
guess.who 2021 jan. 09. - 09:22:00 Előzmény kék szem
(215/1285)
Az annyira idegesítően alacsony színvonalú sztoriban, színészileg és megvalósításilag (konkrétan a két ukrán határőrön kívül semmi pozitívumot nem tudok felhozni mentségére), ráadásul TTibi annyira fél másodperc alatt gyomorideget tud okozni megint már a képernyőn való megjelenésével is, hogy inkább nem húzom fel magam azzal, hogy elemezgessem a készítő nagyasszony újabb oszkár-gyanús agymenését.

Ez meg itt dettó, a különbség annyi, hogy mínusz TTibi, plusz a szintén idegesítően egyarcú-egykarakterű "Üveges Béla", ráadásul ebben is kizárólag erőszakos-bunkó szereplők vannak, humor meg nincs. Szóval így... :)
6/10
offtopic
luci87 2021 jan. 09. - 09:13:25 6/10 Előzmény guess.who
(214/1285)
Igen,en is pont erre gondoltam,csak nem akartam leirni,nehogy bantasnak vegye valaki!Remeltem,hogy nemcsak nekem tunt fel a dolog...
kék szem 2021 jan. 09. - 08:54:50 Előzmény guess.who
(213/1285)
Tudom vagyis gyanítom nem nézed a Keresztanyut mert ott még nem írtál semmit.
offtopic
guess.who 2021 jan. 09. - 08:49:50 Előzmény luci87
(212/1285)
Általában stroke szövődménye, hogy az egyik oldalon a mozgatóizmok lebénulnak, nincs arcmimika stb. Ha jobban megnézed, a jobb oldalon csak az arca másik felének mozgása adja a minimális mimikát.
6/10
offtopic
luci87 2021 jan. 09. - 08:01:30 6/10
(211/1285)
Nem tudom ki játssza a két rendőrt,de nekem olyan fura az idősebbik rendőr arca,és beszéde!
5/10
napraforgó 2021 jan. 09. - 04:33:16 5/10
(210/1285)
Azért ez nem igy működik, attól, mert egy férfi a kenyérkereső, nem tarthat igényt a házra kizárólagosan, csak mert ő kereste meg rá a pénzt.
Nagyon nem lenne szép dolog, ha csak azért mert a pasi dolgozik a nő meg "csak" a háztartást vezeti, a gyerekeket neveli, a pasi mindent megtehetne és kisemmizhetné a nejét, aki eddig neki a hátteret biztositotta. De hálistennek nem igy van.
5/10
napraforgó 2021 jan. 09. - 04:29:14 5/10
(209/1285)
Szegény Petya nincs gondnokság alá helyezve, nem állapitotta meg a biróság, hogy cselekvőképtelen, vagy korlátozottan cselekvőképes, igy a rendőröknek hivatalból nem kellett azt figyelembe venniük, hogy retardált.
Bár ha emberségesek, nem viszik be addig, mig a szülei haza nem érnek. Ez nagy szemétség volt tőlük. Az előzetesből látszik, hogy szegény anyja hogy kétségbeesett, hogy nem találta otthon, amikor hazaértek.
1/10
zazee 2021 jan. 08. - 23:01:51 1/10 Előzmény cselaxi
(208/1285)
Ráadásul távoltartási végzést csak úgy lehet kiadni, ha előtte bizonyított rendőrségileg, hogy a férje bántalmazta az asszonyt, vagy a gyerkőcöket, hatósági környezettanulmány, látlelet stb. Addig pedig törvénytelen kidobni a pasit a saját házából, vagy megakadályozni, hogy láthassa a gyerekeit. A privát híváslista megszerzése is szabálytalan volt és amúgy semmit nem bizonyít. Bálint felesége egy csomó törvénytelen eszközzel próbálja bizonyítani a férje hűtlenségét, de ez a bíróságon így nem volna felhasználható. Megint egy ostoba, fantáziátlan műbalhé a feszültség fokozására, ahelyett, hogy valós fordulatot találtak volna ki.
1/10
zazee 2021 jan. 08. - 22:38:56 1/10 Előzmény Rojita
(207/1285)
Igen, csak a szülők jelenlétében lehetett volna házkutatást tartani, mert hiába nagykorú a srác, nyílván gondnokolt. Oké, hogy kell a feszkó, de nem a realítás rovására. De tele van ehhez hasonló bakikkal a sorozat.
2/10
Rojita 2021 jan. 08. - 21:42:55 2/10
(206/1285)
Ezt akciófilmnek írták ki kezdéskor. Remélem, h az Ágika asszisztensnő lesz az áldozat, akit vki nagyon gyorsan agyoncsap, mert iszonyúan irritáló a nő.

Egyébként, házkutatáskor kellene 1-2 hatósági tanú is. Petyát pedig nem lenne szabad a gondviselője jelenléte nélkül kihallgatni, mert "csökkent értelmi képességű."