offtopic
janderka 2021 febr. 03. - 13:45:10
(505/1285)
"Az egyik 19, a másik egy híján 20."

Film- és sorozatkínálat tekintetében abszolút, sőt, a non trash műsoraik sugárzási idejének kapcsán is ganzegál mindkét csatorna. Annyi különbséggel, hogy az RTL javára legalább odaírható hogy a reggeli magazinlimonádé műsorában nem tol a nézők képébe egyetlen pillanatnyi részrehajló, etikátalnul levezényelt belpolitikai blokkot sem, valamint a híradójának belpol percei is objektívebbek, mint a konkurens csatornáé. Illetve a sok szenny mellett van azért három nézhető - és a maga szintján tartalmasnak modható - műsora is (Házon kívül, Portré, XXI. század). A TV2 mindezekkel szemben kis jóindulattal max. a Till féle Propagadát és a Road Movie-t tudja felmutatni - azokat is jó mélyen elásva a műsorsávban (bár mint írtam, ebben a retekklub is élen jár).
offtopic
janderka 2021 febr. 03. - 12:55:33
(504/1285)
Az is hasonlóan suttyó egy brigád, de legalább nem állami kifizetőhely.
janderka 2021 febr. 03. - 10:14:27 Előzmény Magdi
(503/1285)
Nekem ez a sikeres autónepper múlt csak egy legendának tűník. Játssza az eszét a családja felé, de igazából mindenki más dróton rángatja.
5/10
napraforgó 2021 febr. 03. - 09:36:03 5/10 Előzmény zazee
(502/1285)
Nekem is úgy tűnik, Károlynak nem lehet akkora hatalma, hogy tönkretegye Bálintot, persze ráküldhet mindenféle hatóságokat, de igazából, ha rendben van minden, csak kellemetlenkednének.
Nem hiszem, hogy ő ilyen nagy hatalommal birna.
offtopic
guess.who 2021 febr. 03. - 07:29:33 Előzmény zazee
(501/1285)
Így van, teljesen illogikus ez a hadjárat: ha annyira Adriennt (plusz két kisiskolás utánfutót!) akarja a vénember, akkor az lenne az érdeke, hogy minél hamarabb eltűnjön Bálint a képből - így viszont pont nem fog, hiszen ügyvéd, beleakad az ügybe, mint egy bulldog.

Bár irtó rossz ügyvéd lehet: már kétszer kotyogott ki mindent Károlynak, az ügyfelei előtt is teljesen szétesetten viselkedett... Úgy látszik, a pókerarcot csak a magánéletben, Balla-Tóth-tal szemben tudja felvenni.
Magdi 2021 febr. 03. - 06:47:22 Előzmény janderka
(500/1285)
Az a ház Leóé? Meg van egy szuper autója is, félretett pénze is volt. Használt autókból ennyire gazdag lett? Ha nem vág bele a víz-bizniszbe nem is lenne semmi baja most.
janderka 2021 febr. 02. - 21:30:48 Előzmény zazee
(499/1285)
Így vezekel a korrupt Tv2 a nézői előtt. :)))
1/10
zazee 2021 febr. 02. - 20:56:12 1/10
(498/1285)
Sajnos az tény, hogy rendesen létezik korrupció.
De ez a Károly kontra Bálint ügy szerintem túl van kombinálva. Ez a hadjárat Bálint ellen Károly részéről nem hihető és nem is logikus, sem az indítéka, sem a kivitelezése. Azért mert az Egészségügyi Minisztériumban nagyhatalmú "hadúr", azért csak úgy nem tehet símán tönkre egy sztárügyvédet.
Amúgy végül is Károly folytat viszonyt egy férjes asszonnyal, etikailag jelenleg ő a sárosabb.
Az a baj, hogy túl sok szálon fut a történet és igazán egyik sincs kidolgozva, minden mellékszálat összekuszálva, csak úgy hasraütésszerűen tálaknak.
Annát pedig most úgy tűnik jegelték!:)
janderka 2021 febr. 02. - 19:31:15 Előzmény Rojita
(497/1285)
Attól hogy Hirtling kicsit öreg a szerepre, én Károly genyóvári figuráját még határon belülinek érzem. Doki Balival se lenne baj, ha Mészaros nem édelegné túl a hanghordozasát. Elemér bár dühítő és kissé túlhatalmasított, de a szerepe jó - szinte már James Bondi gonoszpofa.
Ágika bennem sose okozott gondott. Ha dalra fakadna, akár a balatoni Mamma Mia Rosie-ja is lehetne.
A Gula Péter féle Leó az aki számomra egy igazi büdöslábú paraszt, akivel igen nehéz szimpatizálni, miközben ő lenne itt a az elnyomott és meg nem értett hős. De annyira ápolatlan és súrmók, hogy folyton szegény Horváth Alexandrát szánom, akit melléosztottak hősszeretőt játszani.
Erzsike, Csicsó, Petya rendben vannak. Még Bálint is . A Gazsó féle lúzer Lajossal se lenne gond, ha leszednék végre az a figyelemelvonó tájsebet az arcáról - bár Andrea ettől még full nem passzol mellé mint nej.
offtopic
guess.who 2021 febr. 02. - 19:19:32 Előzmény Rojita
(496/1285)
Úgy látszik, az írók közül valaki rá van csavarodva erre a nagy korkülönbséges kapcsolatra, hogy két ilyet is beleírtak. Ráadásul egyik sem túl hihető.
2/10
Rojita 2021 febr. 02. - 19:06:32 2/10
(495/1285)
Annyira szörnyű ebben a filmben minden karakter, h lassan megszavazhatjuk, kit utálunk itt a legjobban? Kiderülne, h az engem nagyon irritáló Ágika asszisztensnő nem is lenne befutó.
2/10
Rojita 2021 febr. 02. - 18:54:54 2/10
(494/1285)
Hirtling Istvánt szeretem, de Károly szerepe nem Neki való. Hihetetlennek tartom, h egy 20-25 évvel, vagy még többel fiatalabb nővel tartós kapcsolatot akarjon, akinek két kicsi gyereke van. Egy 60 + ffinek már nincs kedve, ereje minden nap cipelni, szórakoztatni két kicsi gyereket.
2/10
Rojita 2021 febr. 02. - 18:39:29 2/10 Előzmény guess.who
(493/1285)
Teljesen hihetetlen, h Gazsó György /Lajos karakterének ilyen fiatal felesége legyen. Nem egy menő vállalkozó, nem egy híres politikus, h 20-30 évvel fiatalabb leányka benne lássa jövőjét. Eddig én is a lányának gondoltam.
(Nem értem, h miért nem lehet Gazsó Györgyöt leválasztani a bibircsókjáról és szerződésileg kötelezni, h arca csak anélkül kameraképes?)
offtopic
guess.who 2021 febr. 02. - 17:49:06 Előzmény napraforgó
(492/1285)
Az első és legnagyobb probléma a DÖ-ben (és a Keresztanyuban) is az, hogy az alapsztori irtóra sántít, nem tudják igazán hihetően megindokolni.

Nyilván itt is majd mindenki lehallgat és megfigyel mindenkit, hogy "izgalmas" legyen a sztori. Csak éppen ezzel teszik egyre idegesítőbben kliséssé.
5/10
napraforgó 2021 febr. 02. - 09:44:08 5/10 Előzmény guess.who
(491/1285)
Igen, Elemérnek hirtelen ott lett a sárganyakkendős samesza, sőt, azok is, akik szétszórták a szendereket, meg utalt rá, hogy a szakácsa milyen kitűnő. Tehát elég nagy csapata van.
Hogy honnan tudott Leó föld alatti búvóhelyéről, az továbbra is rejtély.

Hogy miért fontos neki Meggyes polgármesteri posztja, szintén nem túl világos nekem. Az, hogy ő is lát fantáziát a csodavizben még nem igazi indok nekem. Abból akkor sem lesz túl hamar valami, ha ő melléáll és támogatná. Hogy el akarja venni Leótól és a befektetőktől, az egy dolog, de tuti, hogy ő sem látna belőle pénzt néhány évig.
Igazából az egész vizes dolog elég béna ötlet.
offtopic
guess.who 2021 febr. 02. - 08:20:46 Előzmény napraforgó
(490/1285)
Anyuci majd jól lebeszéli róla, és akkor megint lehet drámázni.

Rendkívül idegesítő, hogy a korábban kertésznadrágban, egyedül, kisnyugdíjasként kertészkedő Elemérből hirtelen helyi kiskirályt csináltak, akinek számos embere van és mindenhová elér a keze, mindenkit lehallgat, százmilliókkal dobálózik és a bűncselekményeket is gondolkodás nélkül követi el (vagy ad rájuk parancsot).

Különben mit akart Balla-Tóth és az öreg azzal, hogy Ágikát megeskették, hogy nem beszél a titkukról senkinek? Miért nem kamuztak neki valamit/bármit, ha titokban akarták tartani a rokonságukat?
offtopic
guess.who 2021 febr. 02. - 08:16:27 Előzmény janderka
(489/1285)
Amúgy én egészen idáig azt hittem, hogy az a nő a pálinkafőző LÁNYA...

A 100 millióval kapcsolatban: sokkal okosabb lett volna, ha mondjuk fix százalékot kér minden beruházás után - így Elemérnek és neki is érdeke lett volna, hogy fejlesszék a falut, és a választói legközelebb már "segítség" nélkül is megválasztották volna. Ettől függetlenül ez a százas eléggé nevetségesnek tűnik annak fényében, hogy egy egyébként totálisan ismeretlen, névtelen izécske akar világverő polgármester lenni. Elemér hülye, hogy ennyi pénzt odatol neki anélkül, hogy az bármit tett vagy bizonyított volna?
janderka 2021 febr. 02. - 07:58:25
(488/1285)
Elemér pl. honnét tudott a dugipénzről, pláne annak helyéről? Azt hol hallgatta le? Már ha Zsókát lehallgatta valaha is.
janderka 2021 febr. 02. - 07:38:16 Előzmény napraforgó
(487/1285)
Vannak itt sajnos vágási és dramaturgiai hibák rendesen... Kár, mert lehetett volna akár jó is a sorozat.
egybe 2021 febr. 02. - 07:32:03 Előzmény zazee
(486/1285)
A Barátok köztben mindenki öltönyben, nyakkendőben járt otthon, abban ettek, hevertek a tv előtt, a nők kiskosztümben, tűsarkúban főztek, takarítottak, itt meg mindenki alsógatyában, mezítláb. Valahogy a kettő között nem tudják eltalálni az outfittet. Bár Károly öltönyben, papucsban nyitott ajtót. ☺