Téma: Doktor House

TDVDP 2012 máj. 12. - 00:38:33
(5164/5524)
hs=ha
muyzályvolt=muszáj volt
a végén hiányzik egy mert a vesszõ után

Gyorsan gépeltem (ami nem megy) és este volt.
TDVDP 2012 máj. 12. - 00:32:36 Előzmény teadrinker
(5163/5524)
Az a ferde szemû nem olyan mint house. Ez hûlyeség. Zseni meg bunko(pff.) Ez olyan mint ha azt mondanád hogy ugyan olyan egy leonárdó festmény meg egy bazi magy gyémán mindkettõ díszítésre való és drága. House úgy bunko, hogy közben frappánsan vicces. És house nem Kretén. Az a Ázsia semihez nem konyít a tudományos, orvosi dolgokon kívûl, és melesleg azt a csajt nem mozgatja semmi érdekes egy egy pillanatában az a tipus aki csak nagyobb dolgokhoz kreál magának olyan, mondjuk úgy, céltudatosságot ami érdekessé teheti. Amúgy ami a legnagyobb külömbség ketõjük között hogy az a sárga legnagyobb mértékben, lényegében, tökéletesen unalmas, legtöbb helyzetben.

Ezt muyzályvolt leirnom mert mondhatni house fan vagyok (azért mondhatni ,mert nem nagyon fanatizálok bármit is). A lényeg hogy house, hs rendesen nézzük a sorozatot akkor egyáltalán nem hasonlít a csajhoz.

Ezt nem azért írrtam, ki akarok oktatni bárkit is bármiben, de kvázi kérdésben írtad le ezt a kommentet.
teadrinker 2012 máj. 10. - 20:21:35
(5161/5524)
Sziasztok! A legújabb részt nem volt idõm megnézni: Benne van még House csapatában az az ázsiai csajszi? És szerintetek õ valahol nem ugyanaz a típus mint House: zseni, de szemét (egyszerûsítve)?

Alázatos BOCS, ha valamit rosszul "mondok", mivel újonc vagyok. ("Newbie alert.") És egy idõben ugyan rendszeresen néztem a sorozatot (rákattantam, mint House a Vicodinra?) - bár nem a legelsõ évadtól -, de aztán nem igazán volt rá idõm, és így kb. egy egész évadot vagy többet is kihagytam (House-Cuddy együttélés(?), H börtönbe kerülése és ottléte(?)).
wrossi 2012 máj. 09. - 23:01:29
(5160/5524)
Foreman és a többi idióta aki House-t próbálja megzabolázni,röhejes ahogyan a kevés eszükkel próbálnak felkapaszkodni az õ szintjére,már az is nagy eredmény ha valaki belátja,hogy mennyire hülye.Cuddy pontosan tudta hogyan kell kiaknázni House képességeit anélkül,hogy túl sokat engedne meg neki.Szó szerint mindenre hajlandó volt,hogy a helyes ösvényen tartsa,csakhogy ez az ösvény nagyon keskeny és igen könnyû letérni róla.A Princeton Plainsboro House nélkül pontosan olyan kórház lenne mint az összes többi és a pénzeszsákok véletlenszerûen dönthetnék el,hogy kinek adják a pénzüket.A mindenkori igazgató a diagnosztikai team eredményeivel kápráztatja el a befektetõket,csak meg ne tudják,hogy azok az eredmények kinek köszönhetõek.Foreman egy simlis szemétláda aki minden oldalról fedezni akarja magát,de nincs meg benne az ami Cuddy-ban megvolt,nem elég bátor ahhoz,hogy teret engedjen a zseninek akire viszont szüksége van,hogy tovább építhesse a karrierjét.Felmerült bennem,hogy ha Chase lába nem jön teljesen rendbe és csak bottal lesz képes járni akkor House helyére léphetne miután õt Foreman életfogytiglanra ítéltette.
10/10
duckshoot 2012 máj. 09. - 22:26:46 10/10
(5159/5524)
Kegyetlen volt a mai rész.
10/10
nuussi 2012 máj. 09. - 22:26:25 10/10
(5158/5524)
Mi történt Chase-el?
wrossi 2012 máj. 09. - 19:38:38
(5157/5524)
SJP nem egy jó nõ,persze filmsztár mércével mérve,nekem egyik new york-i szingli nõci sem jön be,elég szedett-vedett társaság.Ha én válogatok a kezdetekkor akkor egyikük sem kerül be a négybe és nem azért mert nem elég szépek.Persze tudom,hogy ha valaki imádja a sorozatot és együtt "öregszik" a szereplõkkel akkor szinte családtaggá válnak,de ahhoz elõbb be kell lopniuk magukat a szívembe és ez sosem sikerült nekik.
8/10
Roxer 2012 máj. 09. - 17:40:59 8/10
(5156/5524)
Te írtad,hogy paróka,de mindegy!:)

Egyébként én nem igazán bírom SJP-t,ráadásul Lisa Edelstein klasszisokkal jobban néz ki nála!
10/10
greghouse 2012 máj. 08. - 22:08:36 10/10 Előzmény agig112
(5155/5524)
Ági, tök mindegy, hogy Jacobsonnak parókája vagy hajbeültetése van. Kit érdekel. Azt is félreértetted, hogy Lisat nem ismertem fel a "Lesz ez még így sem" ben. Tényleg nem. De tudtam, mert olvastam, hogy õ. Igen ám, de mikor a House sorozatot láttam, az késõbb volt, mint ahogy én láttam a "lesz egy még.." filmet.

...Ági, ez most nagyon bizalmas. Néhány millió ember tudja rajtunk kívül. A férfiak is hiúk. Van olyan, hogy hajbeülltetés. Nõknél szilikon.
Mindez a lényegen semmit nem változtat, mert Peter Jacobson nagyon jó, és Lisa Edelstein is (bár rá kissé haragszom, mert õ megharagudott Hugh Laurie-re, szóval bonyolult), Jacobsonnnak igenis beültetése volt, na és....nekem is lenne, ha lenne elég pénzem hozzá, bátorságom, ha a szakmám megkövetelné (azért gondold el, egy plasztikai sebész...), és nem félnék a fájdalomtól, és ... mindegy. A zsidóság itt nem számít, mert én keresztény vagyok, mégis jobban kopasz mint Jacobson.
...Nem értem, miért kötöttél bele a fényképbe. Hogy tudniillik, paróka vagy nem. Persze, hogy nem paróka, hanem beültetés, de kit érdekel? Jacobson nagyon jó színész akár azzal, akár anélkül.

Lisa Edelsteint már nem annyira értem, te biztos fogod. (Ha esetleg, adj isten, nekem elindul a régi idõk mozija honlapom a Friends-sel, akkor majd te is kötekedhetsz), Edelstein annyira bondor volt, hogy az már gyanús. Hogy is mondjam, az már olyan, mint amikor valaki nem akarja titkolni amit titkolni akar. Edelsteinnek tudnám ajánlani a - szintén zsidó, de sokkal jobb - Sarah Jessic Parkert, aki frenetikus jó csaj, és valahogy a játékában is benne van. Nézz meg egy SJP filmet, teli van szexualitással. Nézz meg egy LE filmet, az unalom netovábbja, kivéve Houset.

Isten igazából nem is tudom, miért nem SJP re bízták a Cuddy szerepet. Talán rá akarták de nem vállalta, te errõl többet tudhatsz.

Edelstein sajnos eljátszotta magát, szerintem.
Örökre beskatulyázta magát a zsidó értelmiségi szerepbe.
Lehet, hogy ki fog lépni belõle, drukkolok neki, mert jó a csaj. csak nem hiszem.

Sarah Jessica Parker ennyibõl jobb, hogy róla is tudja mindenki, hogy New Yorki zsidó értelmiségi, csak nem skatulyázta be magát. Mást is képes játszani.
Mondjam azt, hogy "A" és "B" kategóriás vezetõ színésznõ valaki????

Mindez már a blogomba, honlapomba kéne (ha tudnám, mi a különbség, és már szeptember lenne).

Boldog Szerdát.
gh
10/10
greghouse 2012 máj. 08. - 21:47:11 10/10
(5154/5524)
Én nem tudom, de nekem is összecsinálták a szõnyegemet és én is vissza akartam kapni a régit.
Mi ebben a baj?
9/10
offtopic
agig112 2012 máj. 05. - 14:45:59 9/10
(5153/5524)
Nekem sem tûnik parókának. Lisának itt is hasonló haja van (1997-es epizód, 2:48-tól a videóban): http://youtu.be/SQEmjAwJdNE A csatolt képen pedig Petert láthatjátok, szintén abban az évben, más szerepben, picit rövidebb hajjal. Különben is, minek tegyenek rájuk parókát, ha már így is messzirõl lerí róluk a származásuk? :)

Akinek meg ennyi év House után Lisa Edelstein "szinte felismerhetetlen" pár évvel ezelõtti felvételen, az nem is nézte igazán a sorozatot. Vagy csak nem a nõ arcát nézte. :D
8/10
Roxer 2012 máj. 05. - 12:42:21 8/10 Előzmény greghouse
(5152/5524)
http://www.youtube.com/watch?v=YvbLEEnxpUQ
Itt az a jelenet,nem vennék mérget a parókára!Csak fiatalabbak voltak és más volt a hajuk!
10/10
zora 2012 máj. 05. - 07:46:26 10/10 Előzmény greghouse
(5151/5524)
Oké, igazából nem a parókás dolog miatt írtam, hanem mert azt írtad, hogy a film késõbb készült, mint hogy Taub feltûnt a House-ban.
10/10
greghouse 2012 máj. 04. - 23:16:40 10/10
(5150/5524)
Zora, még egy. Tényleg paróka volt Jacobsonon és Edelsteinen is. Utánanéztem, kicsit macerás, Hollywood Gossip, Tv guide, és még fél tucat ujság, de én már erre specializálom magam, nehéz becsapni. Azért kérlek, semmi harag, de én jobban tudom. Bocs.
10/10
greghouse 2012 máj. 04. - 23:13:54 10/10
(5149/5524)
az idõpontokban igazad lehet, de nézd meg a megfelelõ imdb stb. képeket Jacobsonról. Kopasz volt. Én is az voltam húsz éves koromban, na és? Tesztoszteron túltengés, mi férfiak ezzel vigasztaljuk magunkat. Ráadásul Jacobson "Taub" fi gurájához tényleg illik, ti csajok a megmondhatói, mi a bánat szexi van a pasiban, de tényleg kell, hogy tesztoszteron túltengés legyen benne, ha ilyen ronda és imádják a nõk.....:-))
10/10
zora 2012 máj. 04. - 21:06:35 10/10
(5148/5524)
"De mivel a Lesz ez még így sem késõbb készült mint mikor Taub megjelenik a House-ban..." A film 1997-ben készült - már ha hinni lehet a port-nak. Tehát lehetséges, hogy a két színész a valódi haját viselte.
10/10
greghouse 2012 máj. 04. - 20:54:16 10/10 Előzmény wrossi
(5147/5524)
Hát, most addig nem lapozok vissza, nyilván öt és félezer hsz. közben ismételjük egymást és magunkat, ez egy ilyen mûfaj. De mivel a Lesz ez még így sem késõbb készült mint mikor Taub megjelenik a House-ban, nem valószínû, hogy a House kedvéért kopasz parókát tett volna fel, sokkal valószínûbb az, hogy tényleg kopaszodik és a Lesz ez... pár perces jelenetéért raktak rá hajpótlást elölre, ahogy szerintem Lisa Edelstein haja sem volt igazi, nyilván paróka, erõsen "zsidósitva" (mert ez kulcsmondat a jelenetben, zsidók ülnek az asztalomnál).
....a magam részérõl kimondottan szeretem, mikor ismert, híres színészek "cameo" ként megjelennek más filmjében. Bár hozzá kell tenni, hogy szerintem Peter Jacobson és Lisa Edelstein azért a House-nak köszönheti igazi ismertségét, nem kérdõjelezve meg tehetségüket, most ne soroljátok (fõleg, mert maga a magasságos Hugh Laurie fenntartotta magának a jogot az "új csapat" szereplõinek kiválasztásában, tehát Taub az õ "hand picked" embere, Edelstein persze adott volt.
.....a mai napig gyötör a kérdés (szerintem pár hónapon belül kiderül), hogy a záró epizódban, ahol még a halottak is megjelennek, miért nem volt hajlandó Edelstein megjelenni. Rossz nyelveknek, melyek a Laurie-val való szerelmi szakításáról pletykálnak, természetesen nem hiszek. (...:-)))

....majd a honlapjukról kiderül (a szerkesztõ már tudja szerintem), de nem csinálok neki reklámot (mert megkért rá).
Tehát magánvélemény, amit a mindenki által hozzáférhetõ magyar, angol (ott nagyon népszerú) és amerikai bulvárokra alapozok, tehát nem valami titok, legfeljebb nem igaz, hogy Edelstein románca rosszul végzõdött Laurie-vel, és így bosszulja meg. Szerintem rosszul teszi. Mert ki is marad híresebb???
....azt sajnálattal olvastam, bár nagyon kiszámítható volt, hogy a "mintaapa" és "mintaférj" Hugh Laurie különvált feleségétõl, és mégis csak az általa állítólag elõször utált Kaliforniában marad. Talán túl sok csaj pörög körülötte, talán tényleg igaz a kokain is, de szerintem inkább most bombázzák új ajánlatokkal (megint pletyka, James Bond idõs változata is felmerült filmes körökben.)
wrossi 2012 máj. 04. - 01:02:45 Előzmény greghouse
(5146/5524)
5539-es hozzászólás.Nem tûnt fel,hogy Taub parókát visel,azt hittem csak fiatalon több haja volt.
10/10
Wescone 2012 máj. 02. - 20:14:17 10/10
(5145/5524)
Így igaz!