Téma: Dr. Csont

10/10
zora 2011 máj. 30. - 07:26:02 10/10 Előzmény Tia.
(14808/28808)
Annyira hat rá, hogy még a vegetarianizmusra is rá tudta beszélni, még ha annyira is, hogy hetente egyszer David családja nem eszik húst... Jó, nem nagy dolog, de azért valami.
10/10
csikrisz 2011 máj. 30. - 01:23:49 10/10
(14807/28808)
10/10
csikrisz 2011 máj. 30. - 00:31:10 10/10
(14806/28808)
http://www.whosay.com/davidboreanaz/photos/33179?code=DdzmMf

Csíkos papucs befigyel! :DD
Összes unokatesómnak ilyenje volt Balcsin mikor kicsik voltunk!! :))
Tia. 2011 máj. 29. - 23:43:52
(14805/28808)
Jóéjt! :)
Tia. 2011 máj. 29. - 23:42:03
(14804/28808)
Szeritem érzi, hogy ott õ egy kicsit "kívülálló" és zavarban van.
Hiszen Em és Dave egy csapat.
10/10
csikrisz 2011 máj. 29. - 23:34:59 10/10
(14803/28808)
Vagy mert Jaime olyan hülyén erõltetve mosolyog. A többiek mosolya õszintébb.. :)
Tia. 2011 máj. 29. - 23:33:06
(14802/28808)
Mert õ szõke.
Mert többet látjuk együtt Emmel Davidet, mint Jaime-vel.
Mert Zooey-t szereted egyébként is. :)
10/10
csikrisz 2011 máj. 29. - 23:32:40 10/10
(14801/28808)
Jó éjszakát! Én is megyek, holnap munka..
Szia! :)
Tia. 2011 máj. 29. - 23:30:45
(14800/28808)
Egyébként a mosolyát, nevetését szeretem a legjobban.

Na, megyek aludni, jó éjt!

Köszi a képeket!
10/10
csikrisz 2011 máj. 29. - 23:30:39 10/10
(14799/28808)
Na tessék: Egy közös kép a szép Trióról, Zooey-val kiegészülve.
Miért érzem úgy, hogy inkább Jaime lóg ki a képról, mint Em vagy David??
:)))
Süß
Tia. 2011 máj. 29. - 23:28:01
(14798/28808)
Ez nagyon cuki!
10/10
csikrisz 2011 máj. 29. - 23:24:21 10/10
(14797/28808)
Prada-esten. 2008 tél. LA
Mint egy porcelán. brrrr.
Tia. 2011 máj. 29. - 23:23:46
(14796/28808)
:-)) Lehet, hogy van egy kedves énje is ennek a Jaime-nek. Valamiért csak elvette õt Dave. Hiszen jutott volna neki minden napra más nõ, de õ házasodott. Biztos van benne valami, ami megfogta Davidet. Csak a szex, az kevés lenne, hiszen azt bárhol megkaphatja..

És egyetértek abban, hogy hat rá Em. Ráadásul a forgatások miatt szerintem többet vannak együtt Emmel, mint Jaime-vel. Így biztos tud rá hatni Em. Talán egyszer még fel is nõ. :-)))
10/10
csikrisz 2011 máj. 29. - 23:20:10 10/10
(14795/28808)
Igazi californiai macsó
10/10
csikrisz 2011 máj. 29. - 23:19:31 10/10
(14794/28808)
Ú, mekkora baromságot mondtam!! xD
10/10
csikrisz 2011 máj. 29. - 23:14:36 10/10
(14793/28808)
Egyet értek. Külsõre persze, jól mutattak/mutatnak együtt. Mindegy, a filmben úgyis láthatjuk õket, míg meg nem unjuk. Lesznek itt még jó dolgok a 7. évadban. :)
Én örülök, hogy ilyen jó barátok, mert úgy könnyebb dolgozni. Ezzel a pincsiképû nõvel meg legyen boldog, egészségére. :D
10/10
csikrisz 2011 máj. 29. - 23:09:07 10/10
(14792/28808)
Na ez vicces :DDDD
10/10
csikrisz 2011 máj. 29. - 23:08:26 10/10
(14791/28808)
:P
Tia. 2011 máj. 29. - 23:08:08
(14790/28808)
DiNer
Tia. 2011 máj. 29. - 23:07:44
(14789/28808)
Royal Dinner a háttérben