Téma: Dr. Csont

10/10
muveszno.gr 2011 máj. 26. - 18:47:20 10/10 Előzmény follia
(14668/28808)
Hmm ez egész jó :) nekem épp a vége tetszik, hogy kisebb változtatással rakták bele a jellegzetes "elvonulást" :D (noha az egész intróban az a legjobb szerintem :D), az a smárolás nem tetszik, megbolondulnék, ha minden intró alkalmával végig kéne nézzem, hogy smárolnak, veszítene a varázsából :D
10/10
muveszno.gr 2011 máj. 26. - 17:55:48 10/10
(14667/28808)
ez amúgy tényleg érdekes, hogy kevesen nézik a Bones-t, meg hogy fõleg a nõk. ahogy mi bele vagyunk esve booth-ba, én biztosra vettem, hogy a pasik meg brennan-be..:D Jó nõ és még okos is..:D Bár lehet itt épp az a "baj", hogy okos..Túl okos :D
Nekem még mindig az a kritika a kedvencem, amit valami magyar írt, és brennan-t meg a feminizmusát isteníti. Szerintem nagyon találó, és pontosan megragadja azt, amiért mi nézzük a sorozatot.
Én a House-t sose néztem úgy, hogy rendszeresen nézzem, csak pár részt láttam. S ugyan bírtam, de valahogy engem kevésbé lelkesítenek mind az ügyek, mind maga House. A Bones viszont több tekintetbõl is "leültet", az ügyek, a szereplõk, a "kémia", Booth és persze Bren. Mint gondolom Ti is, én is szívesen cserélnék Bren-nel, csak én pluszban a munkája miatt is :D:D egyedül a hülyeségeit nem kívánnám, a való életben fura lenne. De a munkája, a pasija, a lakása, a kocsija, a tudása és a laborja jöhet! :D
És szerintem azért sikeresebb a House, mert nem mindenki bírja az oszladozó hullákat meg Brannan hülyeségeit elviselni (+ a színvonalas magyar szinkront -csak, hogy kicsit gonosz is legyek XD)

Ja, tegnapelõtt próbáltam megnézi a vészhelyzetet. nem sikerült, nem nekem valók ezek a kórházas sorozatok...
10/10
Tgirl 2011 máj. 26. - 14:23:46 10/10
(14666/28808)
Ha megkapja már pocaklakó korában, és késõbb újszülött és kisgyerek korában is a megfelelõ kiegészítõ vitaminokat akkor szépen fog fejlõdni:) Az biztos hogy kellenek neki plusz vitaminok mert anélkül kockázatos:S De szerintem odafigyelnek rá biztos M-ék:)
10/10
pluhildi 2011 máj. 26. - 13:41:32 10/10
(14665/28808)
én azt számoltam, hogy ha április közepén volt 15-16 hetes (visszanéztem itt beszéltünk is róla) akkor szeptember végén max október elején lesz a "SHOWTIME" :D, és elvileg egy október 22-i eseményen már ott lehet...
nyilván ez függ attól is majd, hogyan regenerálódik, de az alkatából én arra következtetek, hogy simán fog ez neki menni...
ja vajon megmaradt a vegetáriánus étrend mellett??? nem árthat ez a babának??? úgy értem megkap így is minden szükséges vitamint és egyebeket???? nem értek hozzá csak belegondoltam...
10/10
pluhildi 2011 máj. 26. - 13:18:47 10/10 Előzmény csikrisz
(14664/28808)
Nem arra utalnak, hogy fogjuk õket látni hogy továbblépnek egy kicsit (a kapcsolatukban), de hogy mennyire és mikor azon most dolgoznak...
Magyarán megint húzzák majd mint a rétestésztát...???
Bajban voltam én is fordítással...
10/10
follia 2011 máj. 26. - 13:09:22 10/10
(14663/28808)
fanmade intro a 7. évadhoz: http://youtu.be/ZGa4hilwTf0
nekem az eleje nem tetszik (BésB), Angelától már igen, meg a végén a belekarolás is kicsit túlzás, de egyébként tök jó! :) fõleg Cam meg Sweets!
10/10
follia 2011 máj. 26. - 11:45:05 10/10
(14662/28808)
itt van az egész évadra vetített népszerûségi index: http://1.bp.blogspot.com/-0LW87bJUzTc/Td1C2uMLphI/AAAAAAAA4Vc/0cCicoWnzGo/s1600/Clipboard01.png
a Bones szuperjó helyen áll! :)))
10/10
follia 2011 máj. 26. - 11:42:10 10/10
(14661/28808)
ne is mondd, attól a brit akcentustól totál kivoltam... :D
10/10
BB. 2011 máj. 26. - 11:24:38 10/10 Előzmény follia
(14660/28808)
engem nem zavar, eléggé idegesített, de hallottam már ilyenrõl
Tia. 2011 máj. 26. - 11:13:35
(14659/28808)
Pedig ti írtátok valamikor a közelmúltban, hogy Amerikában is a 6 legnézettebb sorozat között van, nagyon sokan nézik ott is, azért nem is értitek, mi ez a nagy felhajtás akörül, hogy lesz 7., 8. évad, vagy nem.

Szóval leszögezhetjük, hogy itt és ott is nagyon kedvelt a B. :)
10/10
zora 2011 máj. 26. - 10:19:03 10/10
(14658/28808)
Nem 70ezer, hanem 700 ezer... Nem mindegy!
10/10
follia 2011 máj. 26. - 10:00:44 10/10
(14657/28808)
én nem tudok külföldrõl vásárolni. mármint online. ha arra járok, be tudok menni egy boltba, és megvenni, de ez is ritka. :)
marad a torrent - már ha valaki megszánja a többi fant, és megosztja, amije van. :))
10/10
zora 2011 máj. 26. - 09:13:48 10/10
(14656/28808)
Ja, igen, itt az idõ, hogy valamelyikõköt hsz-re reagáljak, aki azt írta, hogy miért gondolom, hogy aDr house menõbb, mint a Bones.
Én úgy értem, hogy nem menõbb, hanem többféle embertípust képes lekötni. A Bones-t köztudottan a 18-45 éves nõi korosztálynak szánják. Van egyáltalán itt a fórumon hímnemû rajongó??? Valahol olvastam, hogy Bones-t kb 70ezer ember néz itt. Nem tudom, House-t mennyien. De azért ha az arányokat megnézzük, Mo-on nagyobb a B rajongótábora, mint Am-ban, mert itt kb 8-9% nézi, Am-ban meg a 300millióból csak 10 millió.
Szóval tényleg nem értem, miért nem adják ki a dvd-t. Bár, ha valaki megveszi, szerintem legtöbbje nem a szinkron miatt teszi... Tehát meg lehet venni külföldrõl, a feliratot meg alátenni... Én is legfõképpen az extrák, kimaradt jelenetek miatt venném...
10/10
follia 2011 máj. 26. - 09:03:18 10/10
(14655/28808)
egyébként vicces téma ez a dvd, mert annyi szutykot kiadnak nálunk, de Bones-t meg nem... érthetetlen.
kedden voltam egy Electro World-ben, ott tudjátok mit láttam? Angel 1-4. évadot. :))))) sosem néztem a sorozatot, csak megláttam a borítón Davidet, és elkezdtem röhögni... :)
10/10
zora 2011 máj. 26. - 08:41:17 10/10
(14654/28808)
Ausztriában a Saturnban láttam az elsõ 4 évadot. Asszem 30-40 € körüli.
Tia. 2011 máj. 26. - 08:26:58
(14653/28808)
Magyarországon sajna még én sem találkoztam Bones DVD-vel.
10/10
follia 2011 máj. 26. - 00:42:49 10/10
(14652/28808)
valószínûsítem, hogy a blooper fent lesz YT-on röviddel a dvd megjelenése után.
MO-n még nem láttam Bones dvd-t, szerintem nálunk még egy évad sem jött ki. ugye többiek? :)
én abban bízom, hogy torrent oldalakon majd találunk valamit.
10/10
csikrisz 2011 máj. 25. - 23:42:01 10/10 Előzmény follia
(14651/28808)
Follia, én mindenképp megvenném. Te tervezed? Mert szerintem Mo-n max télen jelenik meg. Ha tudsz esetleg valami linket, ahol elõbb hozzá lehet férni (így vagy úgy..:D), belinkeled? Jó lenne ha nyár végén-õsz elején már megjelenne.
Annyira kíváncsi vagyok a Bloopers-re!!!!!!!!
10/10
follia 2011 máj. 25. - 23:08:32 10/10
(14650/28808)
pffff, a Finder-ben újraválogatják a nõi fõszereplõt... :S ez milyen!? nem mintha érdekelne, csak szép kis kezdés már a legelején... http://bit.ly/iHYea2
10/10
follia 2011 máj. 25. - 22:54:29 10/10
(14649/28808)
Amerikában trend lehet a "megsérültem szex közben" dolog, mert Max után most a Született feleségekben Lynette anyjának tört el a lába hasonló ok miatt... :)))))))