Téma: Dr. Csont

10/10
zora 2011 máj. 24. - 05:55:09 10/10 Előzmény csikrisz
(14548/28808)
Erre már én is gondoltam, bár mivel egyáltalán az internetrõl letöltést is nincs másfél éve, hogy megtanultam, még hagyok magamnak egy kis idõt... Pedig rengeteg ötletem van képekhez meg zenéhez... Talán nem bonyolult, ha valaki a rész leadása után néhány órával már készen van a videóval... Sok sikert és kitartást hozzá!
10/10
zora 2011 máj. 24. - 05:52:12 10/10
(14547/28808)
Köszi szépen!
10/10
zora 2011 máj. 24. - 05:50:38 10/10 Előzmény csikrisz
(14546/28808)
Köszönöm neked is!
10/10
zora 2011 máj. 24. - 05:50:07 10/10 Előzmény memari
(14545/28808)
Köszönöm!
10/10
zora 2011 máj. 24. - 05:49:30 10/10 Előzmény follia
(14544/28808)
Köszönöm! Megvolt a szép ajándék, évadzáró képében!
10/10
muveszno.gr 2011 máj. 23. - 22:47:04 10/10
(14543/28808)
a Wiki magyarul alig, angolul túl sokat ír róla, most nincs erõm hozzá, majd holnap. jó éjt Nektek !
10/10
muveszno.gr 2011 máj. 23. - 22:42:08 10/10
(14542/28808)
elõször is, kedves Zora, én is nagyon boldog születésnapot kívánok, így utólag is :)

másodszor, ezt a részt mindig is utáltam, valahogy taszított ez a madár-ember, béna sztorinak tartom. Utána is nézek, számomra elég hiteltelen ez a kén-hidrogénes mese, de az is lehet, hogy csak simán hülyén hangzik :D
Viszont, meglepett, hogy ez az összeveszõs rész, nem is emlékeztem. Aranyos volt Angie benne :))))))
Mondjuk a szinkron néhol kicsit nyálasra sikerült, néha már-már olyan érzésem volt, hogy BB egy házaspár..xD a vége viszont harmadjára, magyarul is meghatott..:))) ááááá de nem csípem az Angie-Wendell-duót...:S:S:/
Booth egypetéjû ikrekes csajain meg jót nevettem, erre sem emlékeztem :D
Amúgy tényleg egyre jobb B.Ági, de most meg már átesik lassan a ló túloldalára, Bren-bõl túl normális nõt csinál túl korán :D mikor angulul néztem, nem volt az a benyomásom, hogy házasok...xD:D:D
Tia. 2011 máj. 23. - 22:34:22
(14541/28808)
Booth magyarhangja elbagatelizálja az egészet, de Bertalan Ági szerintem illik Bones karakteréhez.
Tia. 2011 máj. 23. - 22:32:59
(14540/28808)
Ez a mai nem is volt olyan gáz! :)
10/10
csikrisz 2011 máj. 23. - 22:28:58 10/10
(14539/28808)
Útálom a Bones-t magyarul. Brr. :S
10/10
csikrisz 2011 máj. 23. - 22:28:07 10/10
(14538/28808)
Arra gondoltam, hogy megtanulok nyáron videót szerkeszteni. Életemben nem csináltam még, állítólag elég bonyolult. És készítek egy csodálatos Bones-videót.
Amennyiben nektek már van tapasztalatotok ebben, kérlek adjatok tanácsot-kiindulópontot.
Hallottam valami Sony 10-programról, de állítólag az a jéghegy csúcsa.
Köszi!
10/10
follia 2011 máj. 23. - 22:26:26 10/10
(14537/28808)
ez a szinkron atomgagyi! nem is értem, minek oda a 16-os karika, az oviban elmésebb párbeszédek folynak... jah, igen, a maradványok miatt. legalább ennyi izgalom marad benne, amit a hangok nem rontanak el.
10/10
csikrisz 2011 máj. 23. - 22:26:01 10/10
(14536/28808)
Én pedig azt, hogy miért jobb télen megmászni az Eiffel-tornyot. :)
10/10
csikrisz 2011 máj. 23. - 22:24:58 10/10
(14535/28808)
Amennyiben így van, én is csatlakozom az elõttem szólókhoz! Boldog Szülinapot Zora! :)
10/10
follia 2011 máj. 23. - 22:15:10 10/10
(14534/28808)
milyen édes Brennan-en az a kék csíkos blúz az 5x06-ban!! :) még sosem tûnt fel...
10/10
follia 2011 máj. 23. - 22:11:58 10/10
(14533/28808)
na jó, de az olyan illúzióromboló! :D
10/10
memari 2011 máj. 23. - 22:10:53 10/10
(14532/28808)
follia, a photoshop csodákra képes :D
+ha tényleg jön a Bones baby, akkor lehet pocakos kép is
10/10
memari 2011 máj. 23. - 22:09:32 10/10
(14531/28808)
oh, drága Zora, Isten éltessen!!!!
Még nagyon sok Bonesos és az utáni évet kívánok!!!
10/10
follia 2011 máj. 23. - 21:59:35 10/10
(14530/28808)
OMG, borzasztó Booth magyarhangja. már-már jobban zavar, mint Bertalan Ági. sõt, utóbbit már egész megszoktam. nem tetszik, de megszoktam.
10/10
follia 2011 máj. 23. - 21:58:17 10/10
(14529/28808)
eszembe jutott egy szuperpraktikus kérdés: nagy hassal hogy csinálnak majd Emily-rõl 7. évados promóképeket és -videókat? :)