Téma: Dr. Csont

10/10
csikrisz 2012 márc. 30. - 08:19:05 10/10
(24148/28808)
M - új. :)
10/10
csikrisz 2012 márc. 30. - 00:47:32 10/10
(24147/28808)
Nagyon sok mindent elárul, az egész hangvétele más a beszélgetésnek mint egy tv-interjú vagy hasonló esetén. Komolyabb. Holnap hozom. Nem emelek ki részeket, úgy ahogy van megcsinálom, mert így egyértelmû.
e-batta 2012 márc. 30. - 00:45:48
(24146/28808)
én igen, szeretnék egy összefoglalót, csak úgy dióhéjban :D mert azért valszeg változni fog, de gondolom az alaptervek már megvannak (csak biztos, hogy elárulja-e?, vagy inkább megint ködösít?!)
10/10
csikrisz 2012 márc. 30. - 00:35:56 10/10
(24145/28808)
Figyelem, az elõbb készített Jim Halterman egy interjút Hart Hansonnal.
Elég hosszú, szó esik benn az új évadról, milyen hosszúra tervezik, mikor jönnek a plusz részek, mik várhatók az évadban és még rengeteg minden! Érdemes elolvasni!

Nem-angolosok: Szeretnétek hogy lefordítsam??
Ma éjjel már nem, de holnap munka után az egészet megcsinálom, ha van rá igény. :)

http://www.thefutoncritic.com/interviews/2012/03/29/interview-bones-creator-hart-hanson-452013/20120329_bones/
10/10
csikrisz 2012 márc. 30. - 00:00:16 10/10
(24144/28808)
Jaaj, megnéztem megint az 5 sneak peek-et. Olyan jók! Éééés már Péntek van! Ugye tudjátok ez mit jelent? :)))
10/10
csikrisz 2012 márc. 29. - 23:05:26 10/10
(24143/28808)
bonesfan, am fenn vagy twitteren Te is? Megkereslek ha igen. :)
10/10
csikrisz 2012 márc. 29. - 22:59:12 10/10
(24142/28808)
SPOILER

Figyelem! Adatok a 9/11-es részrõl:



A rész címe: The Patriot in Purgatory

Most a 7x14-es résznek írták, de ez még változhat!

Ez lesz az egyik bónusz epizód.

Író: Stephen Nathan (EEEEE)

Director: François Velle ( 5.20 The Witch in the Wardrobe, 6.20 The Pinocchio in the Planter)
--

Ha megtudok még valamit, hozom.
10/10
csikrisz 2012 márc. 29. - 22:21:35 10/10
(24141/28808)
Persze hogy azt, te Susu..! :D

Jó! Jöhet párbeszéd!!
10/10
csikrisz 2012 márc. 29. - 22:19:29 10/10
(24140/28808)
Végigolvastad,ó az Ildi&Kriszti-Crossover Holiday Episode-ot? Remélem mindenkinek tetszett. Még írjuk a cselekményt, de reméljük hamarosan tárgyalóasztalhoz ülhetünk a stábbal. :)
bonesfan 2012 márc. 29. - 22:19:05
(24139/28808)
:)))))
bonesfan 2012 márc. 29. - 22:17:43
(24138/28808)
Nem halt meg, szakítottak a 7. évad közepén. Aztán a 8. évadban már nem szerepelt.
Na de hagyjuk ezt, ITT NEM ÍGY LESZ!
Ünnepélyesen megígérem, hogy többet nem kérdezem meg! :))
B&B egy pár, és az is marad! SÕT B&B&Baby az már egy család!!!
10/10
csikrisz 2012 márc. 29. - 22:17:05 10/10
(24137/28808)
De édik lehetnek.
Ha felelésnél valaki kiejti ezt a bûvös mondatot, annak kettesnél rosszabbat képtelen lennék adni. :D
10/10
csikrisz 2012 márc. 29. - 22:14:05 10/10
(24136/28808)
De a House-ban meghalt a nõ nem? Legalábbis follia anno nyáron valami ilyesmit mesélt. Én azt nem követem annyira.
Na azért itt ilyet nem hiszem hogy el mernének játszani. Itt két pilléren áll a sorozat, ott egyen. Szerintem ezért lépték meg.
De mondom, nem ismerem az ottani történést, így csak errõl tudok nyilatkozni. :)
bonesfan 2012 márc. 29. - 22:07:47
(24135/28808)
...what...
Kezdek dislexiás lenni? :)))
bonesfan 2012 márc. 29. - 22:07:06
(24134/28808)
"I don't know whwt that means." - imádom ezt a mondatot, már az elsõseim is tudják :DDDDD
bonesfan 2012 márc. 29. - 22:05:47
(24133/28808)
...ben!
bonesfan 2012 márc. 29. - 22:05:25
(24132/28808)
Kezdek félni Tõled, egyre jobban ismersz!!! :))))))))
Valóban nehezen tudom lebeszélni magam arról, hogy szétválasztják õket. House-ban megtették. Jó, tudom, a kettõ nem ugyanaz!
Bár most egy kicsit megnyugodtam, egyrészt a Te megérzéseid mindig jók, másrészt a moonlighting-tól való "félelmen" túl vannak, hiszen lesz új évad!!! Bár HH azt mondta, hogy õ aztán nem félt a moonlightingtól :))) Nem a fenét nem, sztem benn volt a zabszem a fenekébe!
10/10
csikrisz 2012 márc. 29. - 22:00:29 10/10
(24131/28808)
"bóóóóón"

Áááááá, ezen behalnék. :)
<3333

Aztán Booth felkapná a kicsit, aki vigyorogna, meg akarna visszamenni anyához és a talált szerzeményéhez. Booth meg mérgesen Brennan-re nézne és odavetne neki valamit a korai élmények személyiségre gyakorolt hatásáról, mire Brennan: "I dont know what that means." :)))))

Ilyen részt akarok. Most. Azonnal.
10/10
csikrisz 2012 márc. 29. - 21:50:08 10/10
(24130/28808)
Valóban nem.. :)))
Cuki, egyre inkább úgy látom, van benned egy belsõ félsz, hogy esetleg tartósan szét választják õket. Ne aggódj! Ha csinálnak is valami csúnyát, az nem fog sokáig tartani!!! Ez biztos! :)
bonesfan 2012 márc. 29. - 21:47:00
(24129/28808)
Tuti lenne! Szeretem Booth aggódó tekintetét! :) Eddig is aggódott érte, most meg, hogy már a gyereke anyja is... jaj, de romantikus...
Neked is az jön le, hogy mindenképpen meghagyják õket egy párnak, ugye? (Na ezt biztos nem elõször kérdezem Tõled! :D)