Téma: Dr. Csont

10/10
csikrisz 2012 ápr. 01. - 21:30:57 10/10
(24308/28808)
Oké! Kitalálok valami kérdést, ami még nem volt és írok neki még lefekvés elõtt!
10/10
csikrisz 2012 ápr. 01. - 21:29:39 10/10
(24307/28808)
Erre történetesen emlékeztem, mert nagyon megfogott az a bizonyos párbeszéd. :)
bonesfan 2012 ápr. 01. - 21:29:27
(24306/28808)
:DDDDD
10/10
csikrisz 2012 ápr. 01. - 21:28:05 10/10
(24305/28808)
Íme.
Fánk-evés a Bones-ban. :D
bonesfan 2012 ápr. 01. - 21:26:59
(24304/28808)
Ba...us! Van még mit tanulnom Tõled! Minden apró részletre emlékszel! Megint lenyûgöztél! :))))
10/10
csikrisz 2012 ápr. 01. - 21:25:27 10/10
(24303/28808)
OFF
Nálam (Buda, UPC) is a kelleténél lassabban tölt be. Pedig penge gyors a netem egyébként. Szerintem a szolgáltatóval lesz valami..
10/10
csikrisz 2012 ápr. 01. - 21:24:20 10/10
(24302/28808)
Nem nagyon ismert még az a film, nézd meg nagyon kevesen lájkolták (nyilván mert még bemutatója sem volt).
Ha Em-FB-oldalán hirdették volna ezt meg, vagy 100x ennyi kérdést kapott volna. De nagyon is jól van ez így. Mindjárt belike-olom a kérdésed, hátha számít.. :)
10/10
csikrisz 2012 ápr. 01. - 21:22:28 10/10
(24301/28808)
Ez nem igaz!

2x07 - 40:25

Check this. :)
bonesfan 2012 ápr. 01. - 21:18:47
(24300/28808)
Bocs: pesti
bonesfan 2012 ápr. 01. - 21:18:22
(24299/28808)
Jutottál valamire a fánkokkal? Megkérdeztem Pesti ismerõsöket, azt mondták, évek óta nem láttak már. :(
A Bones-ban még soha nem ettek fánkot! Lehet, egyszer eljön ez is! :D
10/10
csikrisz 2012 ápr. 01. - 20:58:51 10/10
(24298/28808)
Jó éjt!
10/10
csikrisz 2012 ápr. 01. - 20:57:41 10/10
(24297/28808)
A Neocitranban tényleg van altató, nem is kevés! Lefekvés elõtt szabad inni. Nálunk pl cégnél fõnököm megtiltotta munkaidõben. :D
Gréti18 2012 ápr. 01. - 20:56:10
(24296/28808)
No lánykák, olyan szívesen beszélgetnék még veletek, de ez a Neo Citran totál kiüt. Nem tudom, csak rám van altató hatással? :) A tájékoztatóban ezer mellékhatás van feltüntetve, kóros álmosság viszont nem :) Az egy dolog hogy használni nem használ semmit, de hogy így bealszok tõle...megyek is, mert ha nem, akkor egyszer csak befejelem a billentyûzetet és xdjbghbtkrghrkuhrdnjkbnjapsiwourjh lesz a vége :)))

Szép estét nektek, holnap találkozunk! :)
10/10
csikrisz 2012 ápr. 01. - 20:55:35 10/10
(24295/28808)
..mégis, egy kommentje 100x olyan vicces mint D megjegyzéseinek nagy része. Tegnap sírtam a röhögéstõl mit írt a Wendellt alakító színésznek. Hatalmas arc Em! :D
10/10
csikrisz 2012 ápr. 01. - 20:49:58 10/10
(24294/28808)
Ezen már meg se lepõdök. Mikor nem? :D
10/10
csikrisz 2012 ápr. 01. - 20:49:31 10/10
(24293/28808)
10/10
csikrisz 2012 ápr. 01. - 20:43:33 10/10
(24292/28808)
Ó, igen! <3
Ma nagyon hallgattak, pedig készültem mivel rukkolnak elõ. :)
10/10
csikrisz 2012 ápr. 01. - 20:42:40 10/10
(24291/28808)
Ha valakinek van Twittere: Amerikaiakkal próbáljuk trenddé tenni ezt: #Bonesisbackbaby
Segítsetek!!!!!!! :):):)
10/10
zora 2012 ápr. 01. - 20:41:32 10/10
(24290/28808)
Emlékeztek, hogy pont egy éve, április 1-jén tudtuk meg, hogy M babát vár. Elõször azt hittük, csak beugratás. Aztán dilemmáztunk 6 hétig, hogy vajon belekerül a forgatókönyvbe, vagy nem... Pedig akkor már meg is volt írva...
bonesfan 2012 ápr. 01. - 20:40:11
(24289/28808)
Szia!
Csak ideértem ma is! Néztem a blogodat, nagyon jók a képek!
Hát eljött az utolsó este a nagy nap elõtt! :))Alig több, mint 29 óra!! :DDDDD