Téma: Dr. Csont

10/10
csikrisz 2012 ápr. 17. - 21:12:38 10/10
(25345/28805)
Képet sikeresen lehagytam, pedig nagyon jó!
10/10
csikrisz 2012 ápr. 17. - 21:11:53 10/10
(25344/28805)
7x09 - The Don't in the Do

No akkor itt olvashatjátok az én szösszenetem a mai részrõl:


Kezdõjelenet: Imádom. Ötcsillagos!! Nem tudom mióta nem láttam ennyire király indulást. A hitchcock-i varjak! Egy Stephen King könyv! Minden eszembe jutott. És ahogy még leestek, megdobbant párszor a szívük. Brrr.... Nagyon életszerû lett.

BB-házában: láttátok, hogy a pici Christine-nek kék a szeme? Nekem nagyon úgy tûnik. Cuki. A fejemben van, amit Follia írt, hogy felöltöztették, takaró, onsie minden, de a lábán nincs zokni. BOOOOOOO-th. :D :P
"Okay, day care for you and crime scene for us." :)
Plusz: "Trust me, I know your body." Anyám... :P
Booth mûvészi ügyességgel mászik bele a legártatlanabb megjegyzéseivel a legrizikósabb helyzetekbe. Annyit röhögök ezen, pl airplane-propeller. :)))))

Helyszínen: Cam annyira átlátszó volt, jót röhögtem itt is. :D Nem csoda hogy Brennan hamar levágta mi a stájsz.
Booth: "Mondd Bones-nak hogy jól néz ki."
Cam: "Tessék?"
Booth: "Kevésbé tartja magát szépnek mióta megszületett a baba."
Cam: "De.. az nem a te feladatod lenne?"
Booth: "Nem-nem, én a szerelmes fél vagyok, ez így sose mûködik."
:))))))))))
Meg ahogy mondja neki hogy milyen szexin néz ki a terepruhában, Brennan feje. :D:D

Laborban Arastoo annyira jó!! Úgy imádom!!! "COYOTES! I love my job!" :D
Brennan inside joke-ján mikor röhög, na ott azt hittem beszívott! :DDDD
"Truly, madly, deeply in love." És tartja a nyelvet.... Mesterfokra fejlesztették az ember agyában egy jelenetre meghatározható ellentéteket.. :) Brennan milyen büszke rá. XDD

FBI-nál: Bírom hogy Sweets milyen agyafúrt módon szedi ki Booth-ból mi a baja. Gyakorlatilag kimondatja vele. :)
Sweets: "Valami más is történt magával?"
Booth: "Nem! Semmi sem történt. Mindent irányítás alatt tartok."
Sweets: "Ha semmi sem történt, mi az amit irányítása alatt tart?"
.
.
Sweets: "Szerintem maga fél valamitõl."
Booth: "Igen attól, mit teszek magával ha nem fogja be!"
Hehehe :))))

Laborban:
Arastoo: "Academia is a bitch, bro!!" Hogy én ezen mekkorát visítottam! :DDDDDDDDDDD

FBI-kihallgatás: Lányok, a narancssárga kardigános, nagydarab nõ az stábtag! Asszem õ a sminkes, vagy stylist vagy ilyesmi. :)

Fodrászat: Geeez, annyira meleg az összes pasi. :)))

Labor: Hodgins olyan cuki megint! Úgy szeretem TJ-t, annyira jól játszik.
De a haja, az most valami rémes. Ahogy egy kicsit elõre-tupírozták a göndör fürtjeit.

Sweets mikor vezeti a Priust (mi mást.. már kezdem kicsit unni, lehetne valakinek más kocsija is), észrevettétek, hogy nem volt rajt elõl rendszám?
Általában utálom, mikor marketing-szöveget nyomnak a kocsiról (sõt, eddig mindig utáltam), de most tetszett, ahogy Sweets mesélte, hogy Daisyvel mikor összevesztek, kint kellett aludnia és beprogramozta sportra és mindenféle csatornára. :)

Ezt a párbeszédet muszáj betennem, szintén visítós:

Sweets: "Hogy állnak a dolgok Önnel és dr. Brennan-nel?"
Booth: "Remekül. Teljes mértékben. Nem alszom a kocsimban, ha erre céloz."
Sweets: "Ohh. Pedig tudja, elég gyakori az átmeneti csend a szexuális életben, ha megérkezik a baba."
Booth: "Állj. Minden remek. Több mint remek."
Sweets: "Én csak azt akarom, hogy tudja, én itt vagyok magának, bármire is van szüksége."
Booth: ....
Sweets: "Nem...oké. Nem bármire..nem arra akartam utalni hogy... az utolsó állításom alatt nem azt értettem... tudja mit, inkább hagyjuk, egyetért?"
Booth: "Teljes mértékben."
XDXDXDXDXDXD

Olyan jók az Angela-Brennan jelenetek! Ilyet még-még-még. :)
Ahogy Angie kitalálja mire gondol Brennan még mielõtt õ kimondja. Aztán Brennan milyen hálás hogy egy tekintetbõl is megérti. :) <3
Angie: "You should buy yourself some new clothes and give yourself a spa day."
Bren: ""I'm too busy; we don't even have cause of death yet." TIPIKUS Brennan!!! :DDDDDDDDDD

Bírom a Vaziri-Brennan félreértést. :))
Vaziri: "Jaa, erre gondol. Azt hittem a cikkemre a Törvényszéki Antropológia folyóiratban. Azt nem tudhatja senki."
Bren: "Akkor miért mondja el nekem?"
:-)))))))))))))

Ezen a részen annyit nevettem mint az elõzõeken összesen!! :-)

Annak a Sangani-nak micsoda manó-feje van. Mintha a Gyûrûk Urából lépett volna ki. És az a sapka... :)))))
Éééééés itt van az az ugrás amin annyira röhögtem! :DD Mekkorát ugrik Booth! Szinte szökell! :DDDDDDDD
Tegnap Bonesfan-nal együtt néztük, és megállapítottuk, hogy MINDIG a legmegfelelõbb helyen van a sikátorban a matrac. Hát persze!

A fehérnemûs nõci pedig: Karine Rosenthal, az egyik író asszem. De õ is stábtag. :))

Valamelyikõtök írta ma, hogy Cam nem kap elég szerepet. Nos, nekem ebben a részben különösen ez volt az érzésem. Hogy csak supporting actress. Jó lenne neki valamilyen cselekményszál! A mai részben egy leheletnyivel jobban tetszett mint az elõzõ részekben. De még mindig szörnyen vékony, úristen. Bárcsak hízna egy kicsit.

Brennan-Angela Part II.
I'm working.
I know. I'm interrupting.
:))))))

Észrevettétek, hogy Tamara 27:19-nél majdnem elröhögte magát? Kicsin múlott. :D

Kihallgató-szoba: Az az elsõ napos ügyvéd-lányka megint hatalmas.

Booth az ügyvéd-lánynak: "Elsõ nap a munkában ugye?"
Ügyvéd-lány: "Nem! Ez a második hetem. És felvilágosítottam ügyfelem a jogairól."
Booth: "Rendben. Oké. Leülhet." XDD
Én ezen a részen csak visítok de akkorákat! :DDD E-batta, remélem hasonló a véleményed. :))))))))))

Brennan és Arastoo a laborban:
Brennan azért nem gyenge, egybõl a lényegre tér. "Keressek egy új gyakornokot maga helyett?"

A dr. Gomez-tõl pedig még a könnyeim is kijöttek. :DDDDDDDDDDDDD
A publikációkról pedig milyen jó kis szöveget rittyentett Arastoo-nak. Le a kalappal.
A zárás azért odatesz elég durván: "Good luck. I hope I don't have to fire you."
Kick Ass!!! XDD

A masszázs-szalonos jelenet nagyon tetszett! Brennan-t még sosem láthattuk ilyen szerelésben (és itt most nem elsõsorban a kék maszkra gondolok, hehe), és nagyon-nagyon jól állt neki ez a köntös-kibontott haj, hajpánt kombó! Még akkor is, ha nem mosta le rendesen a maszkot. :)
Szép volt nagyon.

Zárójelenet:
Nagyon édesek voltak! <333
Annyira tetszett, hogy így összeöltöztették õket. Jó, nyilván Brennan-nek nem a legelõnyösebb egy piros ruha, de én azt mondom hogy jól állt neki! Borra nem adunk, én is imádom (bár tényleg, szoptatásnál nem lehet inni gondolom..) Mindegy, jól állt a kezében a pohár. :)
Kétélû fegyver volt Booth-nak a fehérnemû vásár, de szerencsére jól sült el. :)
Milyen arik voltak.
Booth olyan volt, mint egy dokkmunkás, de nagyon szexi. :)
Imádtam. A fagyit! :))) És a laptop-os baby-check.
Booth: "She's like a tiny drunken sailor in a onesie" :PPP
És ünnepi pillanat: az elsõ étel ami nem hûlt ki Christine miatt. :)
A legjobb:

Brennan: Oh! What is this?

Booth: It’s a present

Brennan: For me? .. Thank you! Why?

Booth: Well, you know.. ‘cause I love you.. I guess

Brennan: You guess..

♥ ♥ ♥

--
Nagyon jó rész volt! Pörgõs, EXTRA vicces és eltalált jelenetekkel teli, romantikus. Egyik kedvencem ebben az évadban. Ez az, amit már elõre látom hogy ezerszer vissza fogok nézni! :)
bonesfan 2012 ápr. 17. - 19:32:56
(25343/28805)
Szia!
Ez nekem is az egyik kedvencem!
A másik:
Let it melt. :D
10/10
csikrisz 2012 ápr. 17. - 18:15:33 10/10
(25342/28805)
10/10
csikrisz 2012 ápr. 17. - 18:07:23 10/10
(25341/28805)
:D
10/10
csikrisz 2012 ápr. 17. - 18:05:39 10/10
(25340/28805)
Pff. Pedig reméltem, hogy HH jövõre végre csak ide fog fókuszálni.. (bocs aki szereti, én nagyon nem)
10/10
follia 2012 ápr. 17. - 17:53:40 10/10
(25339/28805)
kicsit OFF
http://www.spoilertv.co.uk/images/cache/misc/cancellation-index-2011-2012/cancel_FULL.png
a Finder már a "biztonságosnak tûnõ" kategóriában van...
10/10
follia 2012 ápr. 17. - 17:51:07 10/10
(25338/28805)
téééényleg, mekkora lenne! :)) de szerintem magam sem tudnám, mit gondoljak utána, sírjak-e vagy nevessek...
10/10
follia 2012 ápr. 17. - 17:49:49 10/10
(25337/28805)
az volt a fura véletlen, hogy a már említett reggeli Twitter-olvasás közben Josh Charles (aka Will a Good Wife-ból) írt valami madarakról, de nem érdekelt különösebben, így nem szenteltem idõt arra, hogy fel akarjam fogni, mirõl is van szó. mire drága kedvese, Sophie úgy reagált rá, hogy "elõször azt hittem, Hitchcock-ról beszélsz, de most esett le, hogy nem"... mindegy, ezen a hozzászóláson is átfutottam, és még kuncogtam is magamban, hogy ezek kb. olyanok, mint David és Jaime, ilyen hülyeségeket írogatnak egymásnak, meg folyton retweet-elik a másik kommentjét...
erre délelõtt elkezdem nézni a Bones-t, és leesett az állam, hogy *madarak!!*, anyukám mesélt egyszer egy filmrõl, amiben szintén sok madár volt, én nem láttam, de asszem, nem is akarom, melyik is volt az...? jah, Hitchcock!
meg is jegyeztem, hogy köszi, Sophie, hogy eszembe juttattad! :D
10/10
csikrisz 2012 ápr. 17. - 17:44:01 10/10
(25336/28805)
...és ez lesz a cliffhanger az évadzáróban! :)))))
Na az nagyot ütne! :D
10/10
follia 2012 ápr. 17. - 17:41:50 10/10
(25335/28805)
igen, azt értettem, hogy a Selenás cikk kitúrta az övét, de a kõzetvadászat, még ha értettem volna, sem mondana semmit. :D ehhez ismerni kell Ms. Gomez életpályáját? mert max. 3 dalát ismerem, de egyébként ugyanott vagyok, mint Brennan.
10/10
csikrisz 2012 ápr. 17. - 17:40:58 10/10 Előzmény follia
(25334/28805)
Az a madaras olyan hitchcock-i volt, nagyon jó! :)
Na megjöttem én is, megnézem végre normálisan angol felirattal aztán jövök véleményezni.
10/10
follia 2012 ápr. 17. - 17:39:14 10/10
(25333/28805)
a 6x17-tel nekem pont nem volt bajom, mert örültem, hogy végre tudnak beszélni arról, hogy kettejük közt tényleg van valami, ahelyett, hogy a homokba dugták volna a fejüket, ahogyan korábban.
a terhesség, meg az, hogy kimaradtunk mindenfajta körítésbõl (mi történt igazából Vincent halálának éjszakáján, hogy reagáltak kettejükre a többiek, hogy reagáltak õk magukra, stb.), ezek teszik most kevésbé reálissá az egészet.
that's life kategória... :) mostmár úgysem tehetünk semmit. nem mintha eddig bármit tehettünk volna... bár de! reménykedhettünk! és Lillával ez milyen jól is ment hosszú hónapokig! :D tényleg, Lilla, lehet, hogy még most is csak álmodunk, és nincs sem bébi, sem awkward moment-ek! xD
10/10
HLea 2012 ápr. 17. - 16:31:27 10/10 Előzmény follia
(25332/28805)
Nekem is furcsák...olyan gyorsan jött! Ugye mindig reménykedtünk, hogy összejönnek, de ez így nem tûnik olyan igazinak :S Fõleg, hogy a 6x9ben még elutasítást kap Bren, a 17ben pedig már arról beszélnek, mikor folytassák, és a terhesség is olyan hamar jött. Jó, lehet hogy "ott" eltelt sok idõ, hónapok, de furcsaa :D Jobban szerettem én is szurkolni nekik x)) De akkor is szuupercukiik :] Kíváncsi vagyok, mi lesz a vége!!
10/10
follia 2012 ápr. 17. - 16:21:15 10/10
(25331/28805)
jajjjj, tényleg! :) reggel munkába jövet olvastam Twitteren a Selena Gomez-es dolgot, de nem értettem. (elõször mondtam is magamban, hogy hû, milyen ügyesen eltitkolták Selena vendégszereplését, de áááá, ez kizárt.) aztán mikor meghallottam a filmben, szakadtam! :)))
mondjuk abban nem voltam biztos, hogy Arostoo-nak mondott-e valamit a neve, de valószínûleg. azon viszont átsiklottam, hogy ez nem valami tudományos lap volt? abban mit keres SG? :D
Gréti18 2012 ápr. 17. - 16:05:42
(25330/28805)
* vagyok
:)
Gréti18 2012 ápr. 17. - 16:05:20
(25329/28805)
Boldog is vagy elhiheted, egész nap, mit nap, egész múlthéten erre vártam! ;)
Igen, onnan kezdtem el tölteni, de elég lassacskán mászott lefelé, végül találtam egy másikatm amivel szûk fél óra alatt lent volt. Volt ám boldogság...;)
Gréti18 2012 ápr. 17. - 16:03:56
(25328/28805)
Végül találtam, igen! :) De köszi hogy betetted, hátha valakinek még segít :)
Annyira jó volt!!! Persze nem minden tiszta, sok mindent nem értettem tisztán, de a lényeg átjött :)
Láttam a következõ rész promóját is...amikor Booth beleesik a pocsolyába, az haláli!!! :D
Gréti18 2012 ápr. 17. - 14:35:29
(25327/28805)
Csajoooook!!!!

Most értem haza, direkt nem olvastalak vissza Titeket...valaki be tud tenni egy linket, ahol le tudom tölteni? Utána persze elolvasom mit termeltetek és jövök! :)
10/10
follia 2012 ápr. 17. - 14:15:05 10/10
(25326/28805)
Brennan olyan szomorkás ebben a promoban: http://youtu.be/XAxEU8gNTAA