Téma: Dr. Csont

10/10
csikrisz 2012 máj. 15. - 23:07:50 10/10
(26165/28805)
Tudom. :)
De úgy el tudok érzékenyülni 1-1 gyönyörû számon. És ez az.
10/10
csikrisz 2012 máj. 15. - 22:53:13 10/10
(26164/28805)
Õ úgy gondolja, hogy ez a könyv volt az utolsó nagy dolog, amit még életében véghez akart vinni. És sikerült. Bestseller Amerikában. <3
10/10
csikrisz 2012 máj. 15. - 22:51:21 10/10
(26163/28805)
Lányok, én ezt most meghallgattam, és itt együltõ helyemben kijöttek a könnyeim. :'(
Home, sweet home.
Szegény Booth.... elképzeltem ahogy hazamegy a kis babahordóval a házba. Leül a kanapéra, ránéz a játékokra és sír..... :((

Ennél gyönyörûbb zenét nem is választhattak volna.
http://www.youtube.com/watch?v=tq4Aylbf_oU&feature=g-all-lik
10/10
csikrisz 2012 máj. 15. - 22:22:55 10/10
(26162/28805)
spoiler

Szóval, én azt gondolom, hogy mivel HH azt nyilatkozta az imént, hogy a Pelant-ügy még jópár részen keresztül húzódik majd, és ugye Maxot nem írták ki az évadzáróval, ezért félek esélyes, hogy amikor elkapják(remélem megölik!!!) Pelantot, akkor Max is meghal. :(
Ne legyen igazam, de júliusban kezdik a forgatást, szegény Ryan elég beteg, el tudom képzelni hogy még elvállalt pár hetet/hónapot hogy szépen befejezzék, de ez egy úgymond stílusos befejezése lenne a pályafutásának. És óriásit szólna. :S
10/10
csikrisz 2012 máj. 15. - 22:18:34 10/10
(26161/28805)
Rules. :))))))
10/10
csikrisz 2012 máj. 15. - 22:13:03 10/10
(26160/28805)
SPOILER

Van egy rossz elõérzetem, de nem merem megosztani.... :S
10/10
csikrisz 2012 máj. 15. - 22:10:11 10/10
(26159/28805)
"Nem hisz Istenben, vagy egyéb más vallásban, de Booth-ért meg akarja tenni, mert szereti õt, és tudja milyen fontos a vallás és a hit neki. Ezért mondta, hogy együtt menjenek Christine keresztelõjére mielõtt letartóztatják (vagy mielõtt elmegy, mert biztos vagyok benne, hogy ebben a jelenetben már tudta hogy el kell mennie).

Nem tudja hogy õ és Christine mikor fogják újra látni Booth-t, de akar Christine-nek adni valamit az apjából, még akkor is, ha nem ért vele egyet a vallási dolgokban.

És még azt mondják az emberek, hogy Brennan hiperracionális és hideg. Nem tudnak õk semmit."

--
EZ. ENNYI. ÉS PONT.
10/10
csikrisz 2012 máj. 15. - 21:50:16 10/10
(26158/28805)
7x13 BTS csók-kép! :)
10/10
csikrisz 2012 máj. 15. - 21:35:53 10/10
(26157/28805)
8. ÉVAD SPOILEREK!!!


[Bonesfan & csikrisz fordítása]

--------------------------------------------------
>Interjú Hart Hansonnal.<


A hétfõi Bones évadzáró nem volt akkora vízválasztó, mint az elõzõ évad végi baby-bumm-os tetõpont, de így is elég heves reakciókat váltott ki. Ha kihagytad, a gonosz, zseniális elme Christopher Pelant Brennan-re tereli a gyilkosság gyanúját.

De ahelyett hogy ülne és várná, ahogy a "hacktivista" további terhelõ bizonyítékokkal áll elõ, az új anyuka elhagyja Booth-t, és meglóg a lányával, Christine-nel.
Velünk van Hart Hanson, a sorozat készítõje, aki megmagyarázza a rész kulcskérdéseit, és nagyon korai Sneak Peak-eket kínál nekünk a 8. évadból.


TVLINE | Várható jelentõsebb idõugrás az évadok között?

HH:Általában összejön, hogy ugyanannyi idõ teljen el a sorozatban mint a való életben, és azt hiszem most is nagyon közel járunk majd ehhez. Pár hónap fog eltelni.

TVLINE | Brennan szökevény lesz egész idõ alatt?

HH:Íme amit elmondok: Letartóztatási parancs van ellene, és õ megtagadja ezt a parancsot. Ha õt letartóztatnák és börtönbe menne, akkor Pelant bármit megtehetnek, amit akarna vele, ami elég borzalmas lenne. Így most kint van a rendszerbõl, az apja segítségével.

TVLINE | Hány részen keresztül fog ez menni õsszel?

HH:Számos rész lesz, mielõtt megoldódik a Pelant-sztori. Úgy gondolom Brennan-t és Booth-t össze fogjuk hozni - és vissza is térnek a Jeffersonian-ba dolgozni - az elsõ rész végére (Yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay, csajoooooooooooook!!! :)))))))))))))) ).
Nem is tudom hogy ezt el akartam-e mondani vagy sem, de végül megtörtént. [nevet]

TVLINE | Dühös lesz Booth? Lelépett Brennan a lányával!

HH: Nagy bajban van (Brennan), és ezt Booth is tudja! Ha elmondta volna Booth-nak, hogy ki akar térni a letartóztatási parancs elõl, akkor Booth nem maradhatott volna FBI ügynök. Szóval szívesség volt nem elmondani neki! És ez összefügg a racionalitásával is: Booth-nak el kell kapnia Pelant-ot! Õk nem haragszanak egymásra! Együtt néznek szembe a helyzettel.

TVLINE | Lesz segítsége, amíg menekül az apján kívül?

HH: A kérdés az, hogy ki van vele és ki ellene. Ahogy a fináléban felépítettük, mindenki, akivel dolgozik, állást foglal. Folytatódik ez? Valójában ki áll mellette? És ki az, aki fenntartja a profi, objektív hozzáállást? Mindkettõre szükség van, hogy túléljék Pelant-ot, sõt talán el is kapják!

TVLINE | Bombát tett az órába (Pelant)?

HH: (Nevet) Soha nem mondom el! Mi a francot csinált a házban? Nézd a filmet és találd ki!

TVLINE | A négy önálló bónusz epizódot illetõen, úgy képzelem, hogy nem mehetnek a következõ évad elejére, mert folytatnotok kell Brennan eltûnését!

HH: Egyet vagy kettõt a szezon elejére tervezünk, de nem ez lesz a premier, és kételkedem abban is, hogy ez lenne a második rész, talán a harmadik vagy a negyedik. Hogy azután mi lesz, nem tudom!
-------------------------------------------------------

Mit szóltok?????
Nekem úgy kellett ez az interjú a mai rész után, mint egy falat kenyér!
Köszönjük Hart Hanson!!
10/10
csikrisz 2012 máj. 15. - 20:55:22 10/10
(26156/28805)
Tegnap esti kép: Tamara & Michaela. De szépek!!! <3

Behind the scenes during the FOX 2012 PROGRAMMING PRESENTATION party on Monday, May 14, at Citrus Restaurant in New York. Pictured: L-R BONES cast members Michaela Conlin and Tamara Taylor. CR: Frank Micelotta/FOX
10/10
csikrisz 2012 máj. 15. - 20:46:21 10/10
(26155/28805)
:)
10/10
csikrisz 2012 máj. 15. - 20:45:48 10/10
(26154/28805)
SEASON 8 SPOILERS!!!!!!

Asszem most választ kapunk pár kérdésre (idõugrás meg ilyenek!)

Mindjárt leírom magyarul is a legfontosabb dolgokat.

--
Monday’s Bones finale wasn’t as game-changy as last season’s baby bombshell-themed climax, but it still packed a rather fierce punch. In case you missed it (as if!), evil mastermind Christopher Pelant framed Brennan for murder. But rather than stick around and wait for the “hacktivist” to further incriminate her, the new mom ditched Booth and went on the lam with daughter Christine. Here, series creator Hart Hanson tackles key questions from the episode and offers a very early sneak peek at Season 8.

TVLINE | Will there be a significant time jump between seasons?
It always works for us to have the same amount of time pass for our characters as it did for our audience, and I believe we will be very close to that again. A couple of months will have gone by.

TVLINE | Will Brennan have been a fugitive for that length of time?
Here’s what I’ll say: There is an arrest warrant out for her and she is avoiding that warrant. If she gets [arrested and] gets into the system, then Pelant can do anything he wants to her, which would be pretty terrible. So she’s outside the system in that time, with the help of her dad.

TVLINE | How many episodes will this play out in next fall?
It will be many episodes before the Pelant story is resolved. I think we will have Brennan and Booth back together — and her back working at the Jeffersonian — by the end of the first episode. I don’t know if I want to say that or not, but I just did. [Laughs]

TVLINE | Is he going to be pissed? She just ran off with his daughter!
She’s in a huge pickle, and I think Booth recognizes that as well. If she told him that she was going to evade an arrest warrant, that would be it for him; he would not be able to remain an FBI agent. So that was a kindness not to tell him. It also makes sense to her rationally, which is he has to catch Pelant. They’re not mad at each other. They’re facing a situation together.

TVLINE | Is she going to have any assistance while on the run, aside from her dad?
The question is who is in on it with her and who is not. As we set up in the finale, everyone she works with [takes a position]. Does that continue? Who is, in fact, an accomplice to her. And who is, in fact, maintaining a professional, objective attitude. You need both of those things to survive Pelant, and perhaps even catch him.

TVLINE | Did he put a bomb in the clock?
[Laughs] I will never tell you. What the hell was he doing in the house?! You’ll have to tune in and find out.

TVLINE | Regarding the four standalone bonus episodes, I imagine they can’t air at the start of the season since you’d have a major continuity issue with Brennan’s disappearance.
We’re counting on them airing one or two of them early in the season, but it won’t be the premiere. And I doubt it would be the second episode. We might be able to get away with airing one of them in the third or fourth spot. But beyond that I don’t know.
--
10/10
csikrisz 2012 máj. 15. - 20:16:11 10/10
(26153/28805)
háttérkép-méretûek a képek. Búcsúcsók :'(
10/10
csikrisz 2012 máj. 15. - 20:13:07 10/10
(26152/28805)
harmless.
♥ ♥ ♥
10/10
csikrisz 2012 máj. 15. - 20:09:33 10/10
(26151/28805)
Jááj :)
10/10
csikrisz 2012 máj. 15. - 19:50:27 10/10
(26150/28805)
Ez sokkal fontosabb mint a nézõk darabszáma:

> 18-49 Rtg/Shr <

A sorozatok megújítása szempontjából 90%-ban ez számít. Sokan néztek pl hogy miért újították meg a Fringe-t, és miért bukott a Finder. Hát ezért. :)
10/10
csikrisz 2012 máj. 15. - 19:45:17 10/10
(26149/28805)
*jav. nem mellette, vele együtt 5 darab.
Csak összhasonlításképp, korábban 2 db ment a Bones mellett egy idõben. Úgy azért sokkal könnyebb jó nézõszámot produkálni.
10/10
muveszno.gr 2012 máj. 15. - 19:44:48 10/10
(26148/28805)
Hoppppáá :D

Csak egy apró kérdés: én eddig hol a csudában voltam, hogy errõl lemaradtam? :D komolyan azt hittem, hogy még vagy 5 rész van az évadzáróig :D épp hangoztattam is ma egy barátnõmnek, hogy "háát, a mai részrõl megint lemaradok, akárcsak a múlthetirõl, de vizsga után bepótolom, aztán majd valamikor lesz évadzáró is...:D" hát..:D megvolt ezek szerint..:D na mind1..:D Viszont: annyira jó érzés, mert halvány gõzöm sincs, mi lesz benne, és így meg fogok lepõdni ^^ (jó, azt tudom, hogy talán szétválnak, de semmi mást nem tudok, és igyekszem is a tudatlanság nyugalmában megmaradni jövõhét ilyenkorig ^^ )
10/10
csikrisz 2012 máj. 15. - 19:42:57 10/10
(26147/28805)
Ja és még annyit, hogy a fizetõs netes letöltések számában sorra veri a 10-11M-s nézõszámú sorozatokat, szóval a Fox bevétele - ha átstruktúráltan is de - megvan.
Valószínû ezért hagyták meg õsszel is itt.
Sikeres a sorozat, nem kell aggódni. Nem minden a televízióban nézõk darabszáma. Fõleg manapság.
10/10
csikrisz 2012 máj. 15. - 19:41:17 10/10
(26146/28805)
Viszont tudjátok miért van ez a nézõszám?
Mert 2 db (!!) valóságshowt is betettek mellé!
5 db adás megy egyidõben a prime-csatornán a Bones mellett! A legdurvább idõsávba pakolta a Fox, ráadásul az American Idol sem támogatja meg mint tavaly.
8 órás idõsáv annyira nem tuti azért. Sokkal jobb a 9 v 10 órás!