Téma: Dr. Csont

10/10
csikrisz 2012 máj. 16. - 21:03:30 10/10
(26185/28805)
10/10
csikrisz 2012 máj. 16. - 20:34:25 10/10
(26184/28805)
John Francis Daley, Tamara Taylor and David Boreanaz at the Fox Upfronts on May 14, 2012.

Mintha csak a Margit-szigeten Bringó-hintóznának. :)))
10/10
csikrisz 2012 máj. 16. - 20:08:25 10/10
(26183/28805)
Jók a bevágások!
10/10
csikrisz 2012 máj. 16. - 20:08:00 10/10
(26182/28805)
10/10
csikrisz 2012 máj. 16. - 19:55:03 10/10
(26181/28805)
Tényleg!! <3<3
10/10
csikrisz 2012 máj. 16. - 19:54:18 10/10
(26180/28805)
Én elolvastam. :)

Amivel nagyon egyetértek, az a végével kapcsolatos észrevételed, a kameraállás szempontjából. Tényleg jó lett volna egy szembefordulós kép. Felfelé nem biztos hogy sok értelme volt fordulnia Booth-nak. (na nem akarok azért ennyire szõrözni, mert nem ezen van a hangsúly) De jó ötleteid vannak a képi megjelenítés terén mondták már? :D

Viszont találtam egy tök jó záróképet, ez nagyon tetszik, be is teszem (háttér méretû).

A karakterek viselkedésérõl meg annyit, hogy nem csak mi vettük észre, az amcsik is pislogtak ezen a racionalizmuson. Én még Cam-et meg tudom érteni, mondom engem Hodgins zavart a legjobban meg Wendell, de õ igazán annyira nem izgat. :)
Mindegy, mert ahogy a HH-interjúkból kiderül, ezzel céljuk volt a készítõknek, a 8x01-ben meg fogjuk látni miért.
Gondolom most Te is sokkal jobban várod az évadkezdést mint tavaly ilyenkor. Geez, de ki voltál bukva te jó ég. :D

Még valamit akartam írni de közben elfelejtettem.. na mindegy, majd ha megvan pótolom. :)
10/10
csikrisz 2012 máj. 16. - 19:46:40 10/10
(26179/28805)
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT DAVID BOREANAZ!!!!!!!!
10/10
follia 2012 máj. 16. - 14:56:09 10/10
(26178/28805)
+1: Booth feje a keresztelõ után, amikor visszafordul Brennan-hez, ugyanúgy ragyog, mint amikor Bren közölte vele, hogy gyereket vár, és õ az apa. :) pont ugyanaz az arckifejezés!
ez nagyon édes!
10/10
follia 2012 máj. 16. - 14:43:45 10/10
(26177/28805)
geeeeez, mennyit írtam! :) nem haragszom meg, ha nem olvassátok el. :D jó volt kiadni magamból.
10/10
follia 2012 máj. 16. - 14:40:39 10/10
(26176/28805)
azt hittem, van egy laza órám, gondoltam elolvasom a véleményeket, de persze megtalált a fõnököm... a Murphy, ugyebár. no mindegy, azért átfutottam a hozzászólásaitokat, mert tényleg érdekelt. :)

SPOILER

ami a legjobban meglep, hogy most vagy az én hallásomat kerülték el bizonyos dolgok nagyon-nagyon, vagy teljesen máshogy értelmeztem a kimondatlan dolgokat, mint itt a többség. "NCIS" (bocsánat, nem tudom a neved!) az egyetlen, akit nem döbbentett meg annyira a csapat viselkedése, bár ugye õ arra fogta, hogy "jó tanítványai" voltak Brennan-nek, és igyekeznek objektívan szemlélni a történteket.
komolyan nem hallottam/értettem, hogy bárki utalt volna konkrétan arra, hogy Brennant gondolja gyilkosnak. volt benne ilyen mondat?
nekem egyikük viselkedésével sem volt problémám, de Angela (és egy kicsit Caroline is) bõven elég volt egynek (kettõnek), aki szembemegy az utasításokkal és a szabályokkal. ha mindenki kihullik, mert teljes mellszélességgel támogatja Brennant, akkor ki marad, aki bebizonyítja az ártatlanságát?? Caroline mondata tetszett a legjobban a végén: "...az a véleményem, hogy eddig Cam Saroyan a hõse ennek a történetnek!" Angela abba nem gondolt bele, hogy azzal, hogy Cam, Hodgins és Sweets válasza nem lehet minden kérdésre az, ami az övé, hogy "Pelant a gyilkos", mert nincs rá semmilyen bizonyítékuk, sokkal fájdalmasabb volt számukra, mint azt Angie gondolta... nyilván a többiek is szerették volna bátorítani Bren-t, és lerendezni annyival, hogy >tudjuk, hogy ártatlan vagy<, de nem tehették. láttátok, Sweets is "alig" volt elfogult annál az interjúnál, mikor a gyilkos profiljáról kérdezték, és máris levették az ügyrõl.
szerintem Brennan tisztában volt azzal, hogy senki nem gondolja róla, hogy tényleg õ gyilkolt. tök fölösleges volt Booth-nak, PONT BOOTH-NAK megjegyeznie, hogy nem sértõdik meg, ha Booth õt gyanúsítja... pontosan tudja, hogy még ha õ tette volna, és rakatszámra sorakoztatnák is fel a bizonyítékokat ellene, Booth akkor sem hinné el, mert õt nem a racionalizmusa hajtja.
szerintem egyértelmû volt, hogy azért szenvedett annyira Cam és Hodgins attól, hogy õk találnak meg minden Bren-re utaló bizonyítékot, mert tudták (nemcsak hitték, tudták!), hogy nem Brennan a tettes. pontosan azért, mert ismerik és szeretik.
Wendell beszólása kicsit tényleg kínos volt, viszont imádtam Brennan-t, ahogy vette a poént, és 2 mondattal késõbb visszaszólt neki. ott olyat röhögtem! :D

bár én nem vagyok egy nagy David-fan, de el kell ismernem, hogy tényleg õ volt a rész középpontja - mondjuk ez adódhat a jól megírt történetbõl és forgatókönyvbõl is. :) bennem is folyamatosan ott volt még este is az a nyomasztó, feszült érzés, holott reggel végigpörgettem a részt, hogy nagyjából lássam, mi történt. a rendezéshez annyit, hogy én a végén nem felülrõl vettem volna az arcát, nem volt valami elõnyös... vagy legalább nem olyan közelrõl, hanem távolodva úgy, hogy a végén a templommal - jelen esetben a hit jelképe - valahogy egybeolvadjon, vagy mindkettõ rendesen látszódjon, kiemelje egymást... hupsz, elkalandoztam... xD

a végén a síró bébi (szerintem Bren nem sírt, õ erõs! :) ) volt a leghatásosabb, azt meg kell hagyni. jó, mondjuk racionálisnak nem racionális, mert nyilván fel sem fogta egészen, hogy mi történik, de nyilván érezte a körülötte lengõ feszültséget, és annak nagyon szép kivetítése volt a pityergés. :)

húúú, a verekedõs jelenet nekem is az egyik kedvencem!! kár, hogy másnap Pelanton alig látszott valami, mikor meglátogatta a házukat. a smink-maszk mester kicsit túlozhatott volna! :)

fú, annyi mindent akartam még írni, de elfelejtettem... akkor más: MIÉRT, MIÉRT lesz idõugrás?? ez hülyeség! nehogy már elteljen 3 hónap úgy, hogy Booth nem látja Brennant és Christine-t! ez már megint akkora állatság! OK, hogy nem tudják máról holnapra felgöngyölíteni az ügyet, de valaki magyarázza meg, hogy ide minek kell idõugrás? engem pontosan az érdekel, hogy Booth hogy próbál talpon maradni mindezek után, Brennan hol és mivel tölti az idejét, a csapat hogy talál felmentõ bizonyítékokat, stb... komolyan mondom, a lelki részébõl mindig azokat a dolgokat hagyják ki, amikbõl az ember épülhetne. majmok!

közben eszembe jutott még valami: érdekes, hogy Bren szökését mindenki Max-éhez hasonlította. nekem rögtön Brennan anyukája ugrott be. és hogy Brennan mennyire ki volt akadva, mikor anno megtalálták a mozijegyet, ami alapján kiderült, hogy Christine még évekig élt, miután elhagyta a családját, és mindvégig szökésben volt. jó, a két sztori nem sokban hasonlít egymáshoz, csak Brennan mindig a szabályok szerint próbált élni, és most õ maga is látja, hogy mi mindent képes megtenni egy anya, hogy védje a gyermekét. Brennan is pont amiatt menekült el (csak õ legalább vitte magával a lányát), hogy senkinek nem legyen baja, ill. ne kelljen börtönbe mennie, mert oda nem viheti - és gondolom, nem is vinné, hisz' nem egy multikulti környezet a baba számára :) - magával Christine-t.

btw, Pelant miért is akarja megölni Brennant? ez nekem valahogy nem tiszta....

az egyértelmû volt a HH-riport elõtt is, hogy Booth nem fog haragudni Brennan-re. látszott, hogy amiatt tört össze, hogy ezután nem fog tudni róluk semmit, nem fogja tudni megvédeni õket, nem lesznek együtt. biztos magától is rájött volna, hogy ez volt a lehetõ legjobb döntés Brennan részérõl, de szerintem Max szavai is elég világosak voltak. és Booth nem is vitatkozott. nem is volt min, igaza volt a papinak.

élveztem, jó rész volt nagyon! most az egyszer várom a magyar feliratot, mert most komolyan gondban vagyok, hogy elkerülhette a figyelmemet valami kulcsmondat... meg amit nem értettem, hogy Ethan mit csinált a lányával, és miért lehetett volna Bren számára indíték, hogy féltette Christine-t... :S

a bébi profilképe alvás közben valahogy elõnyösebb, mint szembõl... és oldalról még mindig nagyon hasonlít Emily-re. :)

asszem, ennyi. :)
e-batta 2012 máj. 16. - 01:55:47
(26175/28805)
Köszi! Köszi! Hála! Örök hála!

Ez annyira kellett nekem, mint egy korty víz a sivatagban! :DDDD olyan sok mindent megértettem így :))) és annyira jó, hogy HH agya teljesen egy rugóra jár a miénkkel :DDD
10/10
csikrisz 2012 máj. 16. - 01:39:35 10/10
(26174/28805)
8. ÉVAD SPOILER

folyt.

EW: "Egy másik olvasói kérdés, hogy láthatunk-e majd bizalommal kapcsolatos vitát Booth és Brennan között a 8. évadban, a döntés miatt, hogy elment. Hogy hat ez a kapcsolatukra?"

HH: "Két válasz is van erre. A gyorsabb: nem. Ahogy Max is elmagyarázta neki, ennek volt a legtöbb értelme."
A köztük lévõ viták mindig abban gyökereznek, hogy Brennan nagyon-nagyon racionális és nem mindig fekszik Boothnak, aki sokkal inkább hagyatkozik a hatásokra és az érzelmi tényezõkre a döntéseinél. És fordítva.
Olyannyira végletekig eltérõ kultúrkörbõl jöttek, hogy mindig is meg lesz az a bizonyos szürke folt kettejük között, ami miatt rácsodálkoznak hogy a másik ezt és ezt miért teszi. Vagyis ha az abszolút bizalom azt jelenti, hogy csak egy bizonyos fokig tudod hogy a másik ember mit fog tenni és te mégis elfogadod azt, akkor náluk ez a helyzet. Nem így kezelné (Booth) a helyzetet, de azt gondolom teljes mértékben megérti, miért tette (Brennan) azt, amit tett. Nem láthat más alternatívát (Booth), de az a félelmetes számára, hogy megtette. És mégis, úgy gondolom csodálja. Ez az amiért szereti õt - semmilyen szempontból sem megjósolható nõ a számára. Becsületesek egymással.
Volt egy kis momentum, nem tudom a rajongók észrevették-e vagy sem, de a keresztelõ végén Booth azt mondta: "Ámen".
Brennan nem mondott "Ámen"-t, csak érdeklõdve nézte õket. Értelmetlen számára ami itt történik, de megérti, hogy ez rengetet számít Booth-nak, és ez elég neki." ♥

--

Ezzel kívánok jó éjt mindenkinek.
10/10
csikrisz 2012 máj. 16. - 01:08:59 10/10
(26173/28805)
8. ÉVAD SPOILER

--
"The Pelant story will not be resolved in the season premiere, but I, the showrunner, don’t want Brennan separated from Booth and leading separate lives for any significant amount of time. Our show is best when those two are together."

A Pelant történet nem oldódik meg az évadnyitó részben, de én, mint a show vezetõje, nem akarom, hogy Brennan és Booth külön legyen választva és külön életet éljen jelentõsebb ideig. A mi show-nk akkor a legjobb, ha õk ketten együtt vannak.
--

Hart Hanson, te vagy a legjobb!!! <33
10/10
csikrisz 2012 máj. 16. - 01:02:26 10/10
(26172/28805)
Úúú, mindenképp olvassátok el ezt az interjút!!

SPOILER

Vagyis Pelant megvárja míg mind a hárman a házban lesznek hogy robbantson!



EW: Sok rajongó tudni akarja, Brennan miért nem mondta el Boothnak mit tervez?

HH: Ne felejtsük el, hogy õk nem házasok. Ha Brennan elmondta volna egy FBI ügynöknek, hogy elmenekül a letartóztatási parancs elõl, akkor ha az ügynök nem tartóztatta volna le, elvesztette volna a munkáját. Többet nem lehetne FBI ügynök. Úgy gondolom Booth elég okos ahhoz hogy tudja, hogy még ha Max-nek azt is mondta hogy ez borzalmas, a legtöbb értelme annak van hogy Brennan nem megy rács mögé így Pelant nem tudja megölni és Boothnak is megmarad az állása. Bár levették az ügyrõl, õ még mindig egy FBI ügynök és így még mindig többet tud tenni az ügy érdekében, mintha kikerülne a rendszerbõl.
Az egész Pelant-dolog lényege, hogy ha õ a digitalizált platformokon keresztül irányítja a rendszert, akkor szükség lesz olyan emberekre, akik a rendszerben jártasak/dolgoznak, és olyanokra is, akik nincsenek a rendszerben, hogy meg tudják õt állítani és remélhetõleg egy napon le tudják gyõzni.
10/10
csikrisz 2012 máj. 16. - 00:42:14 10/10
(26171/28805)
Na még ezt mert sok benn az infó:

Hart Hanson Interjú - Entertainment Weekly

http://insidetv.ew.com/2012/05/15/bones-season-finale-hart-hanson-interview/
10/10
csikrisz 2012 máj. 16. - 00:40:32 10/10
(26170/28805)
Jó éjt Nektek is lányok!
Én most terveztem megnézni, de inkább nem. Mára annyit ugrált a hangulatom hogy inkább alszom. Holnap, egy picit izmosabb lelkiállapotban szerintem jobban fog esni. :)
10/10
csikrisz 2012 máj. 15. - 23:53:16 10/10
(26169/28805)
LESZ!! :)
10/10
csikrisz 2012 máj. 15. - 23:50:50 10/10
(26168/28805)
:)
10/10
csikrisz 2012 máj. 15. - 23:26:13 10/10
(26167/28805)
Nekem is megvan. Classic.
10/10
csikrisz 2012 máj. 15. - 23:08:12 10/10
(26166/28805)
Brennan mondta? :D