Téma: Dr. Csont

10/10
csikrisz 2012 aug. 29. - 02:18:23 10/10
(27208/28808)
Follia, igazad lett! És tényleg az a zene amit mondtam. :)))
10/10
csikrisz 2012 aug. 29. - 02:17:25 10/10
(27207/28808)
SPOILER

8.01

Brennan: I knew you'd come.

Booth: How?

Brennan: Because you love me.


<3333333
10/10
csikrisz 2012 aug. 29. - 02:16:19 10/10
(27206/28808)
SPOILEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER

BONES PROMÓ #2!!!!!!!!!!!!

(csak megvártam :D)

Váááááááááááááá, Christineeeee!!! <3<3

http://www.youtube.com/watch?v=gfQmMz0QZNg&feature=player_embedded
10/10
csikrisz 2012 aug. 29. - 00:51:46 10/10
(27205/28808)
E-batta én meg az ilyen hsz-ekért imádlak!! ♥
Visítottam rajt! Ne is írjunk a modinak, ki ne töröljék ezt az emeletes baromságot, amit írt. :)))))))
Elvileg 1-1.5 óra múlva jön az általam tegnap beharangozott új promó, de lehet hogy már nem várom meg. Ha nem jönnék, akkor Jó éjt Nektek! Még kicsit fenn leszek, szóval ha addig kijön, hozom! :)
e-batta 2012 aug. 29. - 00:47:07
(27204/28808)
áááá, az ilyen képekért imádlak Krisztiiiii!!!! ez tényleg nagyon-nagyon... hûûûûû... szóval csak lesem itt a billentyûzetet, de nem bírok egy épkézláb hasonlatot összehozni, na! megdobogtatta a szívemet :DDDD
láttátok az új intrót? (csikrisz látta, mert már olvastam, hogy tökre megegyezik a véleményünk), nem tecc!!! hisztis lettem tõle :((((
dragy és hasonszõrû toroltfelh ismerõsén jót vihogtam, teccik, hogy véleményeket akar olvasni, aztán leszólja amit olvas (hogy valaki a saját hozzászólásában ellentmondjon saját magának, ahhoz tényleg kell ész :DDDDDD) szóval õ is feldobta a napomat, csak másként (kollégám szokta mondani, hogy nem tudsz elképelni akkora számhalmazt, amit ne lehetne megtoldani még ugyanennyivel, ha azt szeretnéd elképzelni, hogy mekkora az Isten állatkertje, és még mindig nem jutottál a megoldás közelébe se! :DDDDD)
10/10
csikrisz 2012 aug. 29. - 00:21:19 10/10
(27203/28808)
Úgy hiányzik Ildi és Zora... :( Jó lenne ha õsztõl gyakrabban jönnének.
Pekanita 2012 aug. 29. - 00:09:48
(27202/28808)
Engem eleinte mérgeltek ezek a számomra érthetetlen megnyílvánulások de mostmár kezdenek inkább szórakoztatni...
10/10
rockqueen 2012 aug. 29. - 00:08:58 10/10
(27201/28808)
A hétfõi RTL Klub-os résznek mi lett a vége? Ki volt a gyilkos, és miért ölt?
Pekanita 2012 aug. 29. - 00:03:07
(27200/28808)
Off
Ne haragudj hogy ezen a fórumon nem olyan véleményeket olvashatsz mint amilyen frappánsakat te kommenteltél más fórumokon. Azért köszönjük szépen az építõ jellegû kritikát.
10/10
csikrisz 2012 aug. 28. - 23:39:48 10/10
(27199/28808)
Vicces hogy az idióta bejön, utálja a sorozatot, de a sorozattal kapcsolatos véleményeket azokat akarja olvasni. (és vérig van sértve, hogy az ide látogatók 99%-a imádja a Bones-t. (Egy Bones-fórumon. Nem is értem.. XD) Erre persze csinál vagy 10 alteregót, hogy kiszínezze a felhozatalt, de a limitált szellemi képességeinek hála mindenki tudja hogy futószalagon készül. :D:D:D) Soha nem nyomultam egy olyan fórumon, aminek a tárgyát utálom. De ízlések és pofonok. Hiába, valahol be kell mutatni másoknak is, mekkora hülye valójában .. :D
10/10
csikrisz 2012 aug. 28. - 23:32:48 10/10
(27198/28808)
Ennek annyira jó a videója. Mikor Hart beszól, visít a közönség. :)
3/10
offtopic
DrAgy 2012 aug. 28. - 23:24:02 3/10
(27197/28808)
:DDDDDDDDDDDDD.Mindjárt visítva rohannak a moderátorhoz.
Igaz többen alig várják már,hogy felháborodhassanak valamin és mehessenek nyivákolni.
A moderátor figyelmébe ajánlanám,hogy nem lehet elolvasni a filmmel kapcsolatos véleményeket,mert
ez a nünükeklub itt teleszórja "épületes mondanivalójával" a fórumot.(Roppant finoman fogalmazva)
:D
10/10
csikrisz 2012 aug. 28. - 23:11:54 10/10
(27196/28808)
Tényleg Hot. Beyond hot. :D
10/10
csikrisz 2012 aug. 28. - 23:10:24 10/10
(27195/28808)
SPOILER
most forgatják azt az egzotikus állatos részt.
10/10
csikrisz 2012 aug. 28. - 23:09:29 10/10
(27194/28808)
David, pont 10 perccel ezelõtt a forgatáson!!!!!!!!! :)

off
(*akkorislesz.rom-akkorislesz.rom* :D)
Pekanita 2012 aug. 28. - 23:05:17
(27193/28808)
Off

Szerintem ezt az intelligens hozzászóló a tükör elõtt ülve írta eme magasröptû mondanivalóját. Én csak sajnálni tudom szegényt hogy ez okozza a legnagyobb örömet az életében...
Cinkee 2012 aug. 28. - 21:58:56
(27192/28808)
Köszönöm. :))
Cinkee 2012 aug. 28. - 21:55:06
(27191/28808)
Meg még attól is egyértelmû volt számomra, hogy korábban már megbeszélték, hogy majd ha eljön az idõ, akkor megpróbálják együtt a párkapcsolatosdit. Számomra az, hogy együtt töltötték az éjszakát, mind a két fél részérõl eléggé nyilvánvalóan azt fejezte ki, hogy készen állnak megpróbálni, vagyis belemennek a kapcsolatba. És a Max-es részben legfeljebb csak akkor nem lettek volna egyértelmûen párként együtt, ha a rövid idõ alatt azt sütötték volna ki, hogy nem jó nekik együtt. Ez az eshetõség meg nyilván meg sem fordult a fejemben. Így számomra tiszta volt, hogy számukra egyértelmû, hogy akkor most õk együtt vannak. De azért elgondolkozom a Te változatodon is. :)
Cinkee 2012 aug. 28. - 21:39:21
(27190/28808)
:)
10/10
csikrisz 2012 aug. 28. - 21:16:11 10/10
(27189/28808)
"ahogy Bones belekarol Booth-ba, meg egymásra néznek, és együtt bemennek a múzeumba, az számomra egyértelmûsíti, hogy õk ezt már biztosnak gondolják..."

Egyetértek. :)