Téma: Dr. Csont

10/10
csikrisz 2012 szept. 05. - 09:19:53 10/10
(27245/28805)
Follia, hát nem baromi jól néz ki Emily? Ignorálom a sok idiótát, nem érdekel a válaszuk, akkor is beteszem a fotókat.
Iszonyat szépek. Henry & Em nemrég.
Olyan Emily ezeken a fotókon, mintha 3-4 évvel ezelõtt készültek volna.
10/10
follia 2012 szept. 04. - 16:20:28 10/10
(27244/28805)
OFF

meghalt Michael Clarke Duncan, a Finder egyik fõbb karaktere. 54 éves volt.
bár nem ismertem, csak a finder-es Bones részben láttam egyszer, mégis mikor Twitteren olvastam még hetekkel ezelõtt, hogy szívrohama volt és az intenzíven fekszik, nagyon meglepõdtem, és drukkoltam is, hogy jobban legyen, és igazából nem is gondoltam bele, hogy egy szívroham végzetes lehet. aztán ma reggel a "RIP MCD"-vel volt tele a Twitter, és konkrétan lesokkolódtam, hogy csak így meghalt, pedig már azt hittem, jobban van, azért nincs róla újabb infó.
:((
10/10
rockqueen 2012 szept. 04. - 12:02:40 10/10
(27243/28805)
Észrevettem egy bakit a Dr. Csontban. Amikor Heather Taffett ügyét tárgyalták azt mondták, hogy 180 cm, viszont a tegnapi részben, már azt mondták, hogy csak 164 cm. De aztán lehet, hogy csak a fordítással volt baj múltkor (esetleg mégis rosszul emlékszem). :D
10/10
follia 2012 szept. 03. - 14:50:09 10/10 Előzmény csikrisz
(27242/28805)
örülök, ha legalább a meetinget feldobhattam! :))))))))))))
10/10
csikrisz 2012 szept. 03. - 07:58:04 10/10
(27241/28805)
2 hét.
10/10
muveszno.gr 2012 szept. 01. - 23:34:28 10/10
(27240/28805)
OFF

Kedves Réka !

Megkaptam az üzeneted, gyors átfutottam, mindenképp számíthatsz rám is, rövid idõn belül ! ;) Köszönöm szépen !

Addig is üdv Neked és Mindenkinek ^^
e-batta 2012 aug. 30. - 12:11:50
(27239/28805)
fogalmam sincs, hogy ezt a linket bennhagyják-e, de esetleg: http://starity.hu/forum/topik/45686-bones-dr-csont-2005-/oldal/15/
a moderátorok ott komolyabban veszik magukat, és azonnal reagálnak (bár az is igaz, hogy az oldal látogatói nagyrészt tinik)
offtopic
Pekanita 2012 aug. 30. - 08:47:33
(27238/28805)
OFF

Én nem tudom ki hogy van vele, de egyrészt ha kíváncsi lett volna bármelyik is arra hogy milyen a sorozat akkor a 9/10-es értékelésbõl láthatta volna másrészt pedig meg is kérdezhette volna a naprakész csapattól. Valamint a beszólongatásokra szánt idõt azzal is tölthette volna hogy megnéz 1-2 részt és utána csak eltudja dönteni hogy NEKI tetszik-e vagy sem. Még mindig jobbnak látom azt ha valaki fiatalon néha "beleszerelmesedik" valamilyen témába mintha 35 vagy 101 (:S még a korát sem vállalja...)évesen abban leli örömét hogy bárhová is betéved csakis cseszegetésbõl áll ki. Ezzel a hozzáállással mérgezze csak magát és azokat akik kénytelenek õt elviselni, de köszönjük nekünk nincs erre szükségünk.

Én is szoktam filmekrõl és sorozatokról kritikát, véleményeket olvasni de nem befolyásolnak döntõen.
Persze vannak olyanok akiket mégis, és ez nem is baj, de mivel nem tudom mit várnak pontosan, leírom úgy hogy õk is megértsék:
A SOROZAT MÁR TÚL VAN 7 ÉVADON ÉS EZEK UTÁN IS AZ A VÉLEMÉNYEM HOGY MIND A KARAKTEREK SZEMPONTJÁBÓL, MIND A TÖRTÉNET SZEMPONTJÁBÓL NÁLAM 10/10.

Én továbbra is szeretném látogatni ezt a fórumot, szerintem a több mint 31 ezer bejegyzés azért jelent valamit. Az ittenieknek kitartást, eme pár gyökketõnél nagyobb kihívás is van/lesz az életben :)
10/10
kabalababa9 2012 aug. 30. - 07:31:20 10/10
(27237/28805)
Szia :)
Bocsánat, az elõzõ üzenet vége, innentõl->
..."Ui2: Én hamarabb írtam ezt, mint te, csak bealudtam, és most küldöm el. :) Sajnálom amúgy, de ahogy gondolod. Mindenki tegyen belátása szerint."...
<-idáig, neked szólt volna, csak véletlenül ott felejtettem azt a 2 sort a végén.
Nekem szerencsém volt veletek, még teljes létszámban itt találtalak titeket, és választ kaptam a kérdésemre is. Szerintem a Port.hu azért jó, mert 1xû, és pont ezért rossz is, mert a sík hülyék is nagyon könnyen betalálnak, mindenféle valótlan, szerintük jogos, indokkal. Ez a "problémája" Krucif@s bácsinak is (nos elfelejtettem a nevét)... Pl. -brühühühü- Szegééény kicsi akárkik, akik nem tudják, h milyeen is leheet ez a sorozaat, azok neem is tudjáák meeg, mert nem taláálnak róóóla semmilyen kritikáát poont itt, olyat például, hogy "hûû de sz@r ez a sorozat, be kéne tiltani! Mert olyan rossz, mert nem jó, annyira hülyee, mert õõõõõ"...
Nem olvastam még olyan érdemleges kritikát a Dr Csont-ról, amiben egy kritikus, vagy valaki, aki tényleg tud írni, leírta volna, h MIÉRT NEM JÓ a Bones. Az ilyen Dr Agy + Krucif@s bácsi féléket attól üti meg a guta, h.ha valahol NINCS gyûlölködés. Ennyire 1xû sajnos.
10/10
kabalababa9 2012 aug. 30. - 06:39:25 10/10
(27236/28805)
Sziasztok! :)
-icipicit pff, illetve off!- xDDD
Most, h ezt írtad, van egy bizonyos fórum, ahova én szeretek néha belesni, -szeretem az Ûrszekereket- :) nagyon élvezem, azokat a párbeszédeket... Nem bántják 1mást. Oda, fõleg férfiak/fiúk írnak, mesélnek, vitatkoznak. & Micsoda szakemberek! Mondhatni, csillagászok, fizikusok és a jövõ ûrhajósai társalognak ottan! XD Fantasztikusan értik, az egész Star Trek fantáziavilágot. Imádják a különbözõ karaktereket, s azok jellemfejlõdését, pl, ott van HETES="Seven of Nine", a DOKTOR, vagy "Q". Számolják a legénység tagjait, viccelõdnek, nosztalgiáznak, "ûrutaznak", "idõutaznak", idézgetnek a szereplõktõl. Várják, a -már jól ismert- kövi részeket, bár már mind1iket elmondhatatlanul sokkal többx ismételték + még itthon is, nemcsak bárhol a világon, mint a Dr Csont-ot. 1szóval:RAJONGÓK. Egy több100milliós világi rajongótábor tagjai. -*Most valami olyat kéne írnom, ami a "nünükeklub-ra" hajaz, ill. a Sci Fi fanok ottani férfimegfelelõje lehetne*, DE NEM! x)) Képzeljétek csak, Nem bántja õket senki!!! Nem csúfolja õket, pl. dagadt vén magányos gyíknak, kockának egyik régen ill. frissen regisztrált (na persze) egyed sem innen... (vaaagy, pölö: a "Törölt felhasználó" /alias "4szeres pfff bajnok, ki a hülyébb szánalmasabb hülye, ilyen/olyan hülye, aki milyen direkt hülye, mert ide akar írni, -pont mint pl. õ maga- avagy mi történt az országgal, és az igekötõkkel haver?") 1xûen hagyják õket békén beszélgetni, teljesen valószínûtlen dolgokról. Hagyják, h önmaguk legyenek, és beleéljék magukat a mesébe, és h szeressék, akit szeretnének szeretni!!! :) Tiszteletben tartva, h a fantáziánk végtelen! Nem olvashatsz ilyet, h valszeg, te 1 özvegy vénember vagy, és azért írsz ide, vagy azt, h "az a baj, h túl sokat gondolkozol, nem kéne(!)". (Ettõl a mondattól amúgy is frászt kapok, hisz arra van az agyam, h gondolkodjak, és a fantáziám, én magam vagyok(!), mert én egy testbe zárt gondolathalmaz vagyok=EMBER! Valamiért, ott elfogadható eme kötekedõ kekeceknek a rajongás, ott szabad a fotóküldözgetés is.
A Star Trek: Voyager elsõ oldalán, (1-90-re állítva) vegyesen küldtek be nõi szereplõkrõl van a csini "B' Elanna"-ról (alias Roxann Dawson), késõbb +90-el átállítva az oldalt (91-180-ra) a legénység alatt-felett leginkább HETES-t-(Seven-t) láthatjuk a beküldött képeken, hiszen õ egy "nehézbombázó"! :DD Az a vicc, h szerintem Hetes, és Emily között van hasonlóság. Ahogy reagálnak dolgokra, az ésszerûség/a logika az elsõ, mikor értetlenkednek valamin, -pedig hihetetlenül okosak- ami ettõl vicces lesz, csak ugyebár a miértje különbözik. x))
Íme, itt az "álomtopik" ->>
http://forum.port.hu/viewtopic.php?post_id=2901356&postorder=desc&result_per_page=90&highlight=2901356#2901356
& Ez csak az 1ik oldal, mint tudjuk rengeteg évada volt/van az Ûrszekereknek, és ahány stáb, annyixor + 1 fórum járt nekik. x))
Tegnap láttam, h az 1ik itt kártékonykodó, úgy szereti utálni a francia filmeket (is), h az 1iknél el is indította anno élete elsõ témáját. Arról szól, h milyen sz@@@r az is, mert aki francia, az tuti nem tud 1 jó filmet alkotni, se... Na, szóval, nem kapott rá választ, nem érkeztek meg oda, az ide szolidaritásból vele bégetõ birkák, õõ'izé beebee'beszólogatók. Pedig szvsz, az lehetne az õ úgynevezett "pff.magánklubja".
(Remélem, h ez az illetõ, az itt trollkodó "Dr Agy", nem "Q" magyarra fordított neve, mert lássuk be, az ciki lenne! Pláne, azóta gondolom ezt, mióta elolvastam az összes hsz-t amit valaha a port.hu-n írt. Neki még a Star Trek-esek sem válaszoltak, bár szó mi szó, sem õk, sem én tudtuk értelmezni az odacseppentett lelkes 1-1 mondatát, ... ami ikszdére ad okot!) :DDD
Nekik is lehetne egy fórumbeli társaságuk, akikkel jóban vannak, ha nem éreznék szégyennek, h beleéljék magukat, mondjuk 1 film, vagy 1 sorozat mesevilágába.. Ha megengednék maguknak, h a gondolataik szabadon csapongjanak, és kapnának hozzá partnereket is, akik szintúgy örömmel benne vannak ebben a kikapcsolódásban.
A múltkori durvább bántásokról, -hála az égnek(!)- lemaradtam. Csak ezt a pár mostani gúnyolódó, csúfondáros, "megteszem, mert megtehetem", tipusú hsz-t olvastam. Az emberek 89% rossz, de legalábbis nem jó. 89% PEDIG NAGYON SOK, ezek még csak buták, és nem árthatnak nekünk IGAZÁN. Ezzel szoktam lecsillapítani magam. Amúgy írni jó dolog, és az ilyen kekecek számára az "fáj" a legjobban, ha nulla reakciót kap cserébe, mert akkor még jobban unatkozna, mint mielõtt elkezdte, de erre magától csak úgy tud rájönni, ha tényleg senki nem szól hozzá. Máshol senki nem szólt hozzá, így kötött ki itt. 1 próbát megér! Inkább, minthogy a jó, és CSINI csajok meneküljenek el õmiattuk! (LÁTTALAK TITEKET a FACEBOOKON, annál a KITÛZÕS - MEGOSZTÓS üzinél. ;) Már csak ezért is egy vicc, h.ha komolyan magára veszi akárki, a felszínes mûmacsók szövegeit!
Ui: Kíváncsi vagyok, Bones-nak a világon mekkora a rajongótábora?
Ui2: Én hamarabb írtam ezt, mint te, csak bealudtam, és most küldöm el. :) Sajnálom, amúgy, de ahogy gondolod. Mindenki tegyen belátása szerint.
10/10
csikrisz 2012 aug. 29. - 23:52:24 10/10
(27235/28805)
ps.: friss infók a blogomon 0-24 órában. Ha valakit érdekel.
10/10
csikrisz 2012 aug. 29. - 23:51:23 10/10
(27234/28805)
...akkor én ismét kiveszek egy kis szünetet. Elszaródik ez a fórum a sok faszfej miatt. (sajnálom, nem volt kedvem választékosabban fogalmazni)

Majd jövök, nem tudom mikor.
Sziasztok.
e-batta 2012 aug. 29. - 23:43:46
(27233/28805)
nem volt értelme reagálnod rá, ez volt az elsõ hozzászólása a gyökérnek, és persze rögtön beszólt. Tulajdonképpen ezért regisztrált (azon tûnõdöm, hogy a moderátorok tudják-e ellenõrizni az IP-címet, mert szerintem ezek a hozzászólások mind ugyanattól a frusztrált fazontól erednek)
e-batta 2012 aug. 29. - 22:10:59
(27232/28805)
szerintem itt a kémia alatt nem a vonzódást értik, hanem Hodgins "szakterületét" :DDDDD
10/10
csikrisz 2012 aug. 29. - 21:35:17 10/10
(27231/28805)
Köszi. Rendben.
e-batta 2012 aug. 29. - 21:27:45
(27230/28805)
én is, és akkor felváltva! :DDDDD mikor éppen valaki ráér! :))))
10/10
csikrisz 2012 aug. 29. - 21:27:12 10/10
(27229/28805)
"a kedvencem kétségtelenül ez: "Ahogy elnézem, kb. egykorú ráérõs szinglik lehetnek, mert az túlzás, hogy Emily Deschanel annyira gyönyörû lenne a holdvilágképével, hogy ennyi „normális” rajongót kiérdemeljen. Régebben pl. gyakran elõfordult egy tini [mûvésznõ] nick-névvel, aki még azt is itt beszélte meg, hogy milyen ruhát vegyen fel, ami már tényleg nevetséges. :)"
a HOLDVILÁGKÉPÛ Emily és Lilla, a TINI! :) már csak az hiányzott a hozzászólásból, hogy egykorú, ráérõs, LESZBI szinglik lehetünk mindnyájan... :D imádom! :D"

Follia, a munkahelyemen ki kellett mennem egy baromi fontos meeting közben a helyiségbõl (igen, fontos ÉS unalmas meeting volt.. :P), mert fél szemmel elolvastam a hsz-ed végét a telefonomon. Fulladoztam ezen a pár soron. Úristen. XDXDXDXD Epic. :)))))))))))
10/10
csikrisz 2012 aug. 29. - 21:23:25 10/10
(27228/28805)
Szerintem pont így lesz! :D
Szexiii :D
10/10
csikrisz 2012 aug. 29. - 21:22:31 10/10
(27227/28805)
Kösz Susu..!

Ezt kb minden 100. hsz-nél be lehetne így egy az egyben tenni. Pár gyökérnek válaszként.
Le is mentem és komolyan felhasználom.
10/10
csikrisz 2012 aug. 29. - 21:20:22 10/10
(27226/28805)
Annyira édesen mondja az a "cause love me"-t! A hangsúly miatt tetszik a legjobban, nem is a jelentés miatt. :)))
Olyan csibészes.
Én is nagyon várom! Most nyáron visszavett a lelkesedésem... (vlsz azért is, mert teljesen magába szippantott a Californication, megõrülök azért a sorozatért), de most kezd visszatérni. És ez olyan jó. ^^