Téma: Dr. Csont

10/10
csikrisz 2012 szept. 22. - 01:09:57 10/10
(27508/28808)
SPOILER

Miért nem tette be senki a 8x02 Sneak Peek-eket???

Íme:

#1 http://www.youtube.com/watch?v=0jG6aRzmV2k&feature=g-all-u
#2 http://www.youtube.com/watch?v=3KI_z8M6Vc0&feature=g-all-u
#3 http://www.youtube.com/watch?v=KelCIc2iOc0&feature=g-all-u
#4 http://www.youtube.com/watch?v=wxZpftzjGVg&feature=g-all-u

Awkward, awkward, very awkward.
Nagyon gáz, ha azt mondom, hogy jobban várom ezt a részt, mint az évadnyitót?
Enjoy. :)))
10/10
csikrisz 2012 szept. 22. - 00:06:26 10/10
(27507/28808)
cukrok.
10/10
csikrisz 2012 szept. 22. - 00:05:38 10/10
(27506/28808)
Imádom Emilyt. Ezt a párhuzamot. Éljen a széleslátókörûség..! <3 :)
10/10
csikrisz 2012 szept. 21. - 16:48:24 10/10
(27505/28808)
új BTS :D
10/10
follia 2012 szept. 21. - 13:00:05 10/10
(27504/28808)
OFF

ez érdekes, hogy pont gyerekkorodban. :)
10/10
follia 2012 szept. 21. - 12:03:54 10/10
(27503/28808)
igen-igen, ezeket én is mind levezettem így magamban, csak a végsõ következtetésem nem azonos a tiéddel, miszerint ez teljesen normális racionális hozzáállás volt Brennan-tõl. :))
10/10
follia 2012 szept. 21. - 10:48:53 10/10
(27502/28808)
igen, erre most rájöttem. :) vagyis inkább: :S ...
ami számomra ijesztõ, az az, hogy Brennan ezt majdhogynem figyelmen kívül hagyta, és ilyen szinten el tudott vonatkoztatni. mondjuk ha az ember tudja, hogy a másiknak mentális problémái vannak, akkor lehet, hogy tényleg inkább sajnálja, mint ellenségének tekinti. ismerek ilyen embert, de még csak "normális" állapotában találkoztam vele, szóval nincs tapasztalatom e téren.
e-batta 2012 szept. 21. - 10:26:01
(27501/28808)
bizony-bizony... Booth emiatt volt annyira mérges, és ezért nem értette, hogy Brennan miért kért segítséget Ethantól... hiszen

SPOILER

Ethan démonnak látta Christine-t, és meg akarta ölni :(((
10/10
follia 2012 szept. 21. - 09:17:58 10/10
(27500/28808)
beleolvastam a 7x13 feliratába. tegnap (meg korábban is) meg voltam gyõzõdve, hogy Booth azt mondja, hogy "He was talking about HER daughter", de most látom, hogy OUR-t mondott...
10/10
follia 2012 szept. 21. - 08:23:23 10/10
(27499/28808)
TÉÉÉNYLEG, még õ is ott volt a sorozatgyilkosok közt! :)

SPOILER

tegnap belenéztem a 7. évad részeibe, és már értem, mi a kapcsolat, Ethan és Pelant között: az, hogy Bren Ethan-t kérte meg, hogy segítsen neki "megfejteni" Pelant-ot.

SPOILER VÉGE


és rájöttem, hogy nem ártana megnéznem magyar felirattal is a részeket, mert kb. az elsõ 3 részhez van magyar feliratom is, utána még 4-hez csak angol, aztán semmi... jó-jó, hogy a lényeget megértem, de figyelnem kéne a nüansznyi dolgokra is, mert HH-ék képesek azokra építeni. :) az pl. még mindig nem tiszta ezzel az Ethan-nel kapcsolatban, hogy kinek a lányát lett volna képes megölni, de majd alkalomadtán biztos ez is kiderül... gyorsan le is töltöm a teljes évad magyar feliratait. :)
e-batta 2012 szept. 21. - 00:51:16
(27498/28808)
jaj, vannak benne nagyon frappáns részek: köszönöm Bones-team, még nevetnem is sikerült, bármilyen komor is ez a rész :DDDD

SPOILER

Brennan: És a harmadik?
Sweets: Azt tegnap tudtam meg Hodginstól. Pelant azt akarja, hogy az egyikünk megölje.
Angela arca üressé válik. Sweets ránéz: Oké, ez lesújtotta, mint a szabadesõ zongora, mi?

-------------------------------

Booth: Visszakapom az irodám!
Flynn: Rendben, de megtartom a széket.
Booth: Mm, szék marad.
Flynn: Haver, gyerünk, oldjuk meg civilizáltan! Komolyan! Igazi ágyék-éden!


------------------------------

Caroline: Ha nem tudsz rendesen viselkedni, jobb ha megfordulsz és mész egy kört, mert ez itt a teljes meghatalmazással felruházott képviselete az egyiptomi kormánynak, amirõl nem is tudtam, hogy még létezik.

Imádom Caroline-t, annyira jó dumákat adnak a szájába :DDDD
e-batta 2012 szept. 20. - 23:30:46 Előzmény follia
(27497/28808)
a Gormogont (gorgonzola by Booth :DDD) is kinyírták (Booth sajátkezûleg) bár az is igaz, hogy õ egy büdös szót sem szólt a részek alatt... (mindig csak a háttérben szõtte a pókhálóját :DDD)
e-batta 2012 szept. 20. - 23:24:48
(27496/28808)
A Bones-team is elkészítette a saját változatát, köszönet nekik!!!! :DDD
megyek, megnézem ezzel is :))

http://hu.tvsubtitles.net/subtitle-227654.html
e-batta 2012 szept. 20. - 23:02:28
(27495/28808)
nekem úgy rémlik, hogy a diplomata-táskát vágta hozzá (remélem jól mondom, kemény és szögletes :DDD), nem a széket (de az tuti, hogy nagyot borult tõle :DDDDD, meg is melengette vele a szívemet:))
Pekanita 2012 szept. 20. - 22:14:36
(27494/28808)
Ennél már csak az volt jobb amikor nem olyan rég az egyik részben mérgében Booth öccsét lelökte a székrõl :)
nemkati 2012 szept. 20. - 22:08:26
(27493/28808)
Nahát, ezt nem néztem ki Bonesból! :)))
Hogy hozzávágta a széket a nyanyához! :)
Pekanita 2012 szept. 20. - 22:02:53
(27492/28808)
Pont most megy a 4x14 a Cool-on :)
10/10
follia 2012 szept. 20. - 16:33:22 10/10
(27491/28808)
http://tvline.com/2012/09/19/greys-anatomy-andrew-leeds/
Andrew Leeds aka Pelant (talán) visszatérõ szerepet kapott a Grey's Anatomy-ban.
10/10
follia 2012 szept. 20. - 16:17:24 10/10
(27490/28808)
jó meglátás, köszi! :) azt már el is felejtettem, hogy mi volt korábban, így lehet, hogy tényleg érdemes lenne visszanézni a Pelant-os részeket. mintha abban lett volna az a kód is, amin Hodgins annyit agyalt. azt hogy szerettem! :)
10/10
follia 2012 szept. 20. - 16:11:43 10/10
(27489/28808)
TV Guide Magazine Scan
http://www.spoilertv.co.uk/images/misc/TV%20Guide%20Magazine%20Scans%20-%20Fall%20TV%20Preview%20-%20September%2024-30%2C%202012/658998770.jpg.php

tetszik ez a kép róluk! és még jobban tetszik M ruhája is, hogy ilyen "sokoldalú"! :)