Téma: Dr. Csont

e-batta 2012 nov. 23. - 16:32:32 Előzmény follia
(27808/28808)
SPOILER

nem-nem, a 8x08 promoját nem értettem, azt hittem a kérdésem egyértelmû volt (nyílvesszõvel fejbelõtt csávó, hátán maradványokkal, vagy mi...)
fencikoci 2012 nov. 23. - 13:52:12
(27807/28808)
ezen már 8 napja túl vagyunk... :$

a 7. részhez van már felirat?
10/10
offtopic
kicsi1030 2012 nov. 23. - 11:57:04 10/10
(27806/28808)
Sziasztok :)

Nézzétek mit találtam a hosszupuskán hosszupuskasub.com/download.php?file=0038942.zip

lazy javította :)

további szépnapot :)

üdv mindenkinek kicsi1030
10/10
follia 2012 nov. 23. - 10:46:41 10/10
(27805/28808)
mármint a 150. rész leírását nem értetted?
SPOILER 8x09

az epizód tartalma: a csapat egy fiatal fiú halála ügyében nyomoz, akinek a lelke nagyon is életben van, és azért jön Avalon (Cyndi Lauper), hogy átsegítse a lelket (gondolom a túlvilágra, én nem hiszek ezekben a spiritisztákban, szóval nem vagyok képben :) ). ennek kapcsán a csapat tagjai megkérdõjelezik saját hitüket az élettel és a halállal kapcsolatban.

SPOILER vége

remélem, jól megcsinálják, és a lelkizõs rész kap majd nagyobb hangsúlyt, nem a nyomozás. :) Cyndit pedig várom!
e-batta 2012 nov. 22. - 23:17:36 Előzmény follia
(27804/28808)
én ezt nem vágtam, valaki magyarázó szöveget adna hozzá?

SPOILER 8X08

a szöszi pasi (fejében egy nyílvesszõvel) "összeragadt" egy emberi maradvánnyal? mert a látvány önmagában is bizarr volt :DDDD
fencikoci 2012 nov. 22. - 17:56:58
(27803/28808)
Örülök, hogy tetszett :)
10/10
follia 2012 nov. 22. - 16:32:35 10/10
(27802/28808)
10/10
zora 2012 nov. 22. - 12:28:57 10/10
(27801/28808)
Észrevettétek, hogy már nem is tartjuk számon, hány ezer (tízezer) hozzászólásnál tartunk? Mert ha ugye elkap minket a hév, a sorszám az utolsó, amit megnézünk... De azért több mint 32 ezer nagyon szép...
10/10
zora 2012 nov. 22. - 10:20:34 10/10
(27800/28808)
Nagyon jó lett, köszi!
fencikoci 2012 nov. 22. - 09:53:53 Előzmény D.E.T.T.I.
(27799/28808)
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=102594 - Bones 6x22 - kis kiegészítés

olvassátok csak!
mert úgy voltam vele, ha mohamed nem megy a hegyhez...
D.E.T.T.I. 2012 nov. 20. - 23:28:54
(27798/28808)
Mondtam már, hogy imádom ezt az évadot?
Legalább annyira, mint az elsõt, másodikat, harmadikat, negyediket, ötödiket, hatodikat, hetediket….
Ja, és…. Nincs szükségem okokra… ♥♥♥
D.E.T.T.I. 2012 nov. 20. - 21:43:16
(27797/28808)
Köszi!!!! :)))))))))))))))

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉs most belevetem magam az új részbe.... nagyon kiváncsi vagyok!!!!
Jó, hogy vagytok!
<3
10/10
zora 2012 nov. 20. - 17:51:07 10/10 Előzmény D.E.T.T.I.
(27796/28808)
OFF

Akkor egy kis kedv-visszahozó:
http://www.pozitivnap.hu/

Off vége
10/10
follia 2012 nov. 20. - 17:14:35 10/10
(27795/28808)
de az a poén, hogy szerintem még csak nem is mond vicceseket, de ezek az idióták mindenen röhögnek, még azon is, mikor azt mondja, meghalt a barátjuk... :))))))
e-batta 2012 nov. 20. - 17:06:25
(27794/28808)
vicces lesz már látom :DDDD

Booth, mint stand-up comedian (jól írtam?), háááát, nagyon-nagyon kíváncsi vagyok :DDDDD
10/10
follia 2012 nov. 20. - 16:19:21 10/10
(27793/28808)
8x07

ó, és tudjátok mi volt még zseniális? az a zenés rész, mikor bizonyítékot kerestek a házban!! mindig kiváló érzékkel választanak zenét a készítõk, de ez most azért is különleges volt, mert pörgõs volt és fiatalos. nekem nagyon tetszett!

és Arastoo, ahogy mondta Hodgins-nak, hogy "az életem a kezedben van, tönkreteheted a legjobb dolgot, ami valaha történt velem, vagy csöndben maradhatsz, és kiérdemelheted örök hálám." awww!

ééés:
"now?"
"now."
"GOTCHA!" :D
10/10
follia 2012 nov. 20. - 15:43:08 10/10
(27792/28808)
10/10
follia 2012 nov. 20. - 15:36:22 10/10
(27791/28808)
SPOILER 8x07

tök jó, hogy én írhatom le elõször, hogy... neeeem, majd valahogy elvegyítem a szövegben, hogy akik nem akarják elsõ pillantásra látni, azoknak ne lõjem le a poént. :) remélem, jófej vagyok. :D
szóval W.O.W!!! ez a rész fantasztikus volt! Brennan végre természetesen viselkedett még annak ellenére is, hogy pszichologizált (van ilyen szó?) vagy a megérzéseire hallgatott. VÉGRE, VÉGRE, VÉGRE!! Booth is normális volt, sõt mindenki más is, ezt most valahogy nagyon összehozták. Cam&Arastoo (ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!) párosától borzasztó zavarba jöttem, de szerintem is rendben lesznek így együtt. :) nekem azért valahol hiányzik a doktor, és fejem a falba verem Cam idióta indokától, hogy miért dobta, de nyilván bejátszott a képbe más is...
és végre-végre, Angela&Hodgins!! már úgy hiányoztak így együtt! :)
és látjátok, ebben a részben sem volt semmi erõltetett Bren&Booth között, mégis sokkal jobban látszott, hogy kötõdnek egymáshoz - még ha az utolsó jelenetüket nem is vesszük.

és gyönyörû szavak hangoztak el, nem? a farsi versektõl én is elolvadtam, és mikor Hodgins sorolta az enzimeket... hát azoktól is! :)) érdekes, hogy anno a JAG-ben voltak farsi párbeszédek, mert Mac beszélte a nyelvet, de ott sosem volt rám ilyen hatással. OK, ott nem verseket szavaltak... engem ezzel a Bones-készítõk totál megvettek.
Cam-tõl érdekes ez a fajta érzelmes oldala - mármint amikor szerelmes -, bevallom, kicsit szokatlan is, mert mindig a fõnököt látom benne, de naaagyon helyes. annyi a fura kettejük párosában, hogy a fõnök-gyakornok viszony fordított nemi felállással még elférne az agyamban, de így mindig azon gondolkodom, hogy mekkora korkülönbség lehet köztük - pedig biztos nem sok. :) ettõl függetlenül aranyosak, csak még szokni kell õket. és Arastoo mind emberileg, mind férfiasságban felülmúlja az õsz hajú FBI-os pasit - sõt talán Booth-on kívül a sorozat összes férfi szereplõjét. persze az én szerelmem akkor is Hodgins marad. :D



tegnapi RTL-es rész:

kivételesen engem most nem idegesített a szinkron. Bertalan Ági hihetetlenül visszavett, és Széles Tamás (õ Booth hangja?) sem beszélt olyan tahó módon, ahogy szokott. igaz, a végén elaludtam, de amíg láttam, addig a fordításban sem vettem észre elemi hibákat, meg a stílusban sem, úgyhogy nagy respekt a szinkronnak a mostani részért - legalábbis részemrõl!
esküszöm, ott lepõdtem meg leginkább, mikor az "i've got into bed with Booth last night"-ot ugyanolyan kétértelmûen fordították le, mint az eredetiben volt: "bebújtam Booth ágyába", vagy valami ilyesmi. nekem komolyan tetszett. vagy lehet, hogy már ennyire megtanultam elvonatkoztatni az eredetitõl? :)))
fencikoci 2012 nov. 20. - 14:21:18
(27790/28808)
Ezek szerint nem én vagyok az egyetlen, akinek hiányzik az eredeti hang... Hát, ez van.

SPOILER!
Ami a 8x7-et illeti:
Végignéztük, ahogy Angie és Hodgins összejöttek. Most végignézhettük, ahogy Cam és a pasija :) összejöttek. De bezzeg azt, ahogy hat évnyi felvezetés után Booth és Brennan összejöttek, azt csak egy bájos mosoly keretében kaptuk meg. Na szép!
Spoiler vége
10/10
rockqueen 2012 nov. 20. - 12:51:28 10/10
(27789/28808)
Ja, és a Fever Ray-tõl a Keep The Streets Empty For Me is tök jó volt benne. Tök olyan hangja van az énekesnõjének, mint Björk-nek.